Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) #20411392


#20411392
törölt tag

Haladtam ma egy keveset (és még tuti elindítom megint :D). 5 óra 57 percet ír ingame.

Megöltem Clavigert (2. próbálkozásra meglett a kcsg)...az első boss, aminél kifogyott minden töltényem és használni kellett a lőszeres dobozt az inventoryban. Baromira jól jött, hogy tudtam koponyát idézni (nem is egyet). Így velük is foglalkoztak serényen.

Utána ellátogattam egy dungeonbe...amihez képest a curesed dungeon lókaka :D bár szerintem bebugolt a dolog. Egy Raze boss-hoz hasonló sima mob bement a falba és így nem tudtam megölni. Ő viszont egészen sokáig követett a falban és cseszegtetett. Aztán szerencsére kijött és még időben kinyírtam.
A dungeon végén pedig Shatter és Shade várt. Kicsit megijedtem, hogy ez egy nehezebb szülés lesz, de hp-t se veszítettem kb úgy öltem meg őket.

Meglett az item, amivel a kaput (nem ugrik be a neve) ki tudtam nyitni (ahol ha közel mentünk, akkor elkezdtünk égni és a közelben van egy árus is, aki 100 pénzért mond okosságokat).

+10re felhúztam a hunting rifle-t. Szerencsére nem szűkölködik a játék az alapanyagokból. Aki felfedezi a térképet rendesen, annak nem lesz baja a fejlesztéssel.

Trait rank 52. Ez viszont fura nekem. Nem igazán van olyan, amire szívesen raknék a hp-n és a staminán kívül. Persze week spot damage-t lehetne növelni, de 1%-kal növeli kb szintenként, amit nem érzek valami soknak.

Később innen folytatom. Nehéz kilépni a játékból. 'Csak még 1 map részletet megnézek...' :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.