Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Redmi Note 7 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#751) 30z.Samu válasza Viktor0610 (#749) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én nem ragaszkodom a telepített app-hoz, de a gyárival tudjam rendesen használni a telefon funkcióit. Oké, a lassított felvételt speciel észre se vettem volna, mert nem használom. De azért na... :)

Sic Parvis Magna

(#752) Hegezoo válasza Potyka03 (#745) üzenetére


Hegezoo
tag

Ó én barom! Várhattam volna pár napot :D Bár nem látok 128 gigást. De a 2 év gyári garit irigylem :)

iPhone 12 Pro Max

(#753) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#751) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyébként szerintem is javítani fogják idővel ezt a bibit, mert ugye nem egyedi az eset, külföldi fórumokon is panaszkodnak rá. Meg ánblokk a kamera appra, a portré módot is szidják hogy lassú, valakinek eleve lassan nyílik meg.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#754) BSOD


BSOD
senior tag

Át lehet tenni a gcam-ot a lockscreenre, hogy az induljon a gyári helyett balra húzásra?

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#755) Reverting válasza Potyka03 (#745) üzenetére


Reverting
őstag

Erre kár volt várni, szerintem nagyon semmitmondó... Na majd Laci... ;) Instan már írta h nála készülék, amúgy vicces h csak most... ;)))

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#756) vadászcsiga válasza BSOD (#754) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sztem nem.

(#757) Potyka03 válasza Reverting (#755) üzenetére


Potyka03
senior tag

Nem baj,a Redmi Note 5 is kicsit megkésve de megérkezett hozzájuk is illetve ide mobilarénára is.
Kb. egy időben van,mert a Note 5 is márciusban jelent meg,s májusban lett teszt :D

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#758) Reverting válasza Potyka03 (#757) üzenetére


Reverting
őstag

Valószínű h még kellet várni Zsolt-ot a "hivatalos" bemutatóval... ;)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#759) Gloob


Gloob
addikt

Aki bl nyitásra vár, az nézzen rá. Nekem még elméletileg lett volna 1 hetem, de már a miuihu rom fut a telefonon. Reggel ránéztem, és tudtam nyitni! 😀😀

Samsung Galaxy A52S

(#760) vadászcsiga válasza Reverting (#758) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Aki felolvasta a specifikációt :D

[ Szerkesztve ]

(#761) #22743424


#22743424
törölt tag

Én kikapcsoltam a fejlesztői beállításokban a MIUI optimalizációt az animálás időtartamát az áttűnési ablakanimációt . Az ablak animáció tempoját meg levettem 0,5 -re. Úgy ugrik a telefon mint ha egy Flagship telefon lenne a kezemben.

:))

(#762) Reverting válasza Gloob (#759) üzenetére


Reverting
őstag

Na meselj milyen a miuihu rom? Van valami ami elsore jobbnak tunik mint a global?

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#763) #22743424 válasza vadászcsiga (#760) üzenetére


#22743424
törölt tag

Szerintem már AliceWake is nyomogatja serényeny.

(#764) Gloob válasza Reverting (#762) üzenetére


Gloob
addikt

Van sötét mód, van automatikus feladatok, amit én hiányoltam a global ban. Az arcalapú feloldás szerintem gyorsabb lett. Az ujjlenyomat a hírekkel ellentétben jó. Vannak témák, letölthetőek, és használható. Az akku %-os kijelzése kitehető az akku ikon mellé, így jobban látható. Aztán majd még kiderül.

Samsung Galaxy A52S

(#765) Reverting válasza Gloob (#764) üzenetére


Reverting
őstag

Ennyi eleg is:) nekem csak a dark mode hianyzott... :) Koszi

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#766) 30z.Samu válasza Gloob (#764) üzenetére


30z.Samu
félisten

És a kamera? Hogy viselkedik ezzel a ROM-mal? Slow motion itt is lagol?

Sic Parvis Magna

(#767) #22743424


#22743424
törölt tag

A dark mode hamarosan jön a globalra is szerintem.

(#768) Thom!


Thom!
veterán

Gcam-mal néha veri a Pixel2 vagy egálban vannak képminőség tekintetében :DD

(#769) Gloob válasza 30z.Samu (#766) üzenetére


Gloob
addikt

A slow motion a gyári kamerával csak a Videó HDR 720P 30 fpr beállításnál működik, viszont ott nincs laggolás. A Gcam-on valamiért nem működik a Slow Motion. Más minden megy. Mondjuk amennyi lassított videót én csinálok, engem nem zavar. Akinek ez fontos, az jelenleg ne rakja még fel a miuihu-t.

Samsung Galaxy A52S

(#770) Gloob válasza #22743424 (#767) üzenetére


Gloob
addikt

Mikor volt az utolsó global frissítés? Nem olyan nagyon régen. A következő talán 3 hónap múlva, majd még 3 hónap. Aztán vagy lesz bent, vagy nem. Hivatalosan a MIUI11-ben lesz választhatóan sötét mód. Természetesen azt is megkapjuk, meg még a 12-t is talán, de az nem holnap lesz.

Samsung Galaxy A52S

(#771) duo válasza Gloob (#770) üzenetére


duo
őstag

regebben a note3pro egy droid foverziot es ket miui foverziot kapott. kitkat-marshmellow, illetve miui8-9-10. most tavaly ev vegen lett vege a supportnak. xdan mondjuk meg pie is van. nem is egy.
dehogy a keszulekdomping hatasara rovidulnek e a tamogatasi idok, a fene tudja. lehet. es akkor meg nem beszeltunk az antirollbackrol. ami nem is tudom pontosan mi, de megneheziti a romolast alliolag. de tenyleg nem tudom

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#772) #22743424 válasza Gloob (#770) üzenetére


#22743424
törölt tag

Tudom, nem baj kívárom. Addig letöltöttem egy sötét témát és azt használom. Azt azért ne felejtsük el, hogy egyre több az olyan visszajelzés, hogy a BL nyitás garanciavesztéssel jár. Még ha azt a szoftver nem is írja hivatalosan ami kell a BL nyitásához, pedig kellene neki.

(#773) Gloob válasza duo (#771) üzenetére


Gloob
addikt

Azért a 10-es droidot még megkapjuk, talán a 11-est is, hiszen 9-cel jött ki. No meg MUI-ból is kapunk talán 11-12 meg talán 13.
Az antirollback annyit tesz, hogy ahol aktiválta van, ott nem mehetsz vissza a rom verzióban. Nekem aktivált azt tudom, mert megnéztem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#774) Potyka03 válasza Gloob (#770) üzenetére


Potyka03
senior tag

Minden hónapban van MIUI frissítés.
Note 5-nek hó közepén,Note 7-nek valószínűleg hó végén lesz. Majdnem egységes frissítéseket kap.
Előfordul hogy két havonta van frissítés. De a Xiaomi figyel a telefonjaira,s frissíti őket. Global ROM ide vagy oda,törődnek velünk!

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#775) Gloob válasza #22743424 (#772) üzenetére


Gloob
addikt

Azt, hogy a Xiaominál a BL nyitás garancia vesztéssel járna, még nem olvastam. Más telefonok esetében igen, de itt nem, hiszen ők adnak hivatalosan engedélyt rá. Nem úgy van BL feltörve, hanem engedéllyel van nyitva. De megkérdezhetem neked pontosan, ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#776) #22743424 válasza Gloob (#775) üzenetére


#22743424
törölt tag

Redmi 7 topik 67-től lefelé érdemes elolvasni.

(#777) Gloob válasza #22743424 (#776) üzenetére


Gloob
addikt

Rákérdeztem. Ahová az én garom szól, ott nem gond ez. Máshol persze még beleköthetnek ettől.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#778) vegyszer válasza Gloob (#777) üzenetére


vegyszer
addikt

És a tiéd hova szól?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#779) Gloob válasza vegyszer (#778) üzenetére


Gloob
addikt

XiaomiShop. Tudom, sokan esetleg nem kedvelik.

Samsung Galaxy A52S

(#780) #22743424


#22743424
törölt tag

Amennyiben hivatalos helyről szerezte be az ember a készüléket és bedöglik a leadás előtt érdemes visszazárni a BL- t. Persze mindennek nyoma van a szervereken.Most, hogy ezt jelenleg ellenőrzi - e valaki? Passz.

[ Szerkesztve ]

(#781) rizso


rizso
addikt

Techkalauz teszt, hátha érdekel valakit :) Az az igazság, hogy nagyon eltalált cucc lett, nehéz belekötni ennyi pénzért. Családban van egy Note 4 és egy MI A2, méltó utód a Note 7 :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#782) M.Lacci


M.Lacci
csendes tag

Sziasztok SOS segítséget szeretnék kérni:
Párom kint van Londonban és nem tudja működésre bírni a mobilnetet (Telekom), csak wifin tud kapcsolódni. Mi lehet a probléma?
Előre is köszönöm!

Értékelni jó! Próbáld ki Te is ;)

(#783) Potyka03 válasza M.Lacci (#782) üzenetére


Potyka03
senior tag

Szia.Be kell kapcsolni a roaming szolgáltatást.
Pontosabban: Beállítások/Sim kártyák és mobilhálózatok/mobiladatok bekapcsolva - legyen betéve majd utána ott Nemzetközi adatbarangolás/adatbarangolást mindigre kell tenni.

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#784) Reverting válasza M.Lacci (#782) üzenetére


Reverting
őstag

Sim-kartyak es mobilhalozatok menuben, Nemzetkozi adatbarangolas menuponton belul, Soha... Mindig... Csak kiveteles esetben... itt probalta mar?

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#785) M.Lacci válasza Reverting (#784) üzenetére


M.Lacci
csendes tag

Igen: Mindig-re van állítva. Próbálta a repülő mód be-kikapcsolást, semmi változás :/

Értékelni jó! Próbáld ki Te is ;)

(#786) #22743424 válasza M.Lacci (#785) üzenetére


#22743424
törölt tag

Apn jó?

(#787) Bl.Gyo. válasza M.Lacci (#785) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

a szolgáltatónál is engedélyezni kell a roaming-ot, mert alapból tiltva van! nem csak a készüléken. fel kell hívni őket.

"Külföldön tartózkodsz?
Telefonos ügyfélszolgálatunkat külföldről a + 36 1 265 9210-es számon érheted el. A hívás díja megegyezik egy magyarországi vezetékes szám külföldről történő hívásának díjával."

[ Szerkesztve ]

(#788) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

egy kérdés: ha 2 sim van a készülékben, de az egyik kivan kapcsolva, az ugyan úgy eszi továbbra is az energiát?

(#789) M.Lacci


M.Lacci
csendes tag

Apn-ben mit kell látni?
A roaming alapból tiltva van? Upsz

Értékelni jó! Próbáld ki Te is ;)

(#790) Bl.Gyo. válasza M.Lacci (#789) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

ha a net ment itthon rendesen, de kint már nem, akkor jó az apn, mert ugyan azt kell kint is használni mint itthon ilyen esetben. ahoz akkor nem kell nyúlni. fentebb van egy szám amin eléritek a telekom ügyfélszogálatot kintről, vagy Te is megteheted talán, itthonról az ingyenes lenne 1414. egedélyeztesd velük a roaming-ot, és további információval ők tudnak szolgálni. ez itt a redmi note 7 fórum :)

[ Szerkesztve ]

(#791) #22743424 válasza Bl.Gyo. (#788) üzenetére


#22743424
törölt tag

Elvileg nem szabadna neki.

(#792) Bl.Gyo. válasza #22743424 (#791) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

elvileg. gyakorlatban lennék kíváncsi hogy így van-e.

(#793) M.Lacci válasza Bl.Gyo. (#790) üzenetére


M.Lacci
csendes tag

Köszönöm Mindenkinek! Tényleg roaming tiltás volt rajta, amit 10 mp alatt átállítottak.
További szép napot! :)

Értékelni jó! Próbáld ki Te is ;)

(#794) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Srácok! A Gcam-ben valahol lehet manuálisan fókuszt állítani. Látom, hogy ennél többre is képes lenne az app, de az automatikus fókusz meggátolja. :)

Sic Parvis Magna

(#795) Mikszi


Mikszi
tag

Sziasztok!

A héten én is beléptem a klubba, megjött a telefon. Redmi 3s-ről váltottam. Egyenlőre tetszik. Főleg az erős rezgő motor és nagy hangerő. :)

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#796) vadászcsiga válasza 30z.Samu (#794) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ujjaddal oda teszed a fókuszt ahová akarod.

(#797) 30z.Samu válasza vadászcsiga (#796) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, azt szeretném, ha én tudnám állítani magát a fókuszálás mértékét vagy nem tudom hogy kell mondani szakszerűen. Többször van olyan, hogy látom hogy simán menne a fókuszálás, de tovább tolja és homályos lesz. De ha tudnám manuálisan állítani, akkor jó lenne.

Sic Parvis Magna

(#798) Viktor0610 válasza 30z.Samu (#797) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy oldanád meg másként, mint hogy az ujjaddal megjelölöd, hova fókuszáljon.

Nem lehet az a baj, hogy túl közelre/messzire szeretnél fókuszálni?

(Sejtem már, te a "csúszkás" fókuszállítást keresed?)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#799) vadászcsiga válasza 30z.Samu (#797) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gyári kamera pro módban van manuális fókusz. Gcamben nincs pro mód.

[ Szerkesztve ]

(#800) 30z.Samu válasza Viktor0610 (#798) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt azt! :)

(#799) vadászcsiga: Megnézem, köszi. Gcam-ben se lenne rossz, elég jó képeket lehet lőni azzal az appal is. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Redmi Note 7 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.