Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Redmi Note 7 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) Reverting


Reverting
őstag

En is vettem egy keket 4/64 majd jon, ha ok akkor marad... ;)

Valaki valami atlatszo tokot tud ra ami a kamerat vedi? Na jo ha nem atlatszo az is jo, csak ne logjon ki a kamera. ;) egyszerut ne ilyen kommandos atomrobbanas biztost...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#152) Potyka03 válasza ati2 (#149) üzenetére


Potyka03
senior tag

Na innen még nem vásároltam. Biztonságos? Megjön a csomag?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#153) KubanitoS válasza Reverting (#151) üzenetére


KubanitoS
veterán

Egy sima átlátszó gumiszerű fóliát alapból adnak hozzá.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#154) Reverting válasza KubanitoS (#153) üzenetére


Reverting
őstag

Igen azt tudom, de a kamerat nem vedi, ezert kell beszerezni egy masikat. ;)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#155) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Üdv

(#156) vadászcsiga válasza reszeltalma (#133) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam is megtörtént ma, szerencsére én az anyosomat hivtam fel véletlenül, miközben beszéltem valaki mással, és nem olyat akivel évek óta nem. Ez tényleg nagyon gáz, remélem van rá megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#157) Potyka03


Potyka03
senior tag

Redmi Note 7-hez van egy flip tokom,ingyen oda adom ha érdekel valakit.
Kék színű.
Írjon privibe. Feltétel: ha nem vagy Budapesti akkor postával is eltudom küldeni.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#158) ati2 válasza Potyka03 (#152) üzenetére


ati2
őstag

Teljesen megbízható shop, kérhetsz nyomkövetést is ha kell +pár $
Annyi lemaradt, hogy FT-n az "Authentic" az eredeti, ahol nincs odaírva az felejtős klón általában...
A csomagot általában feladás előtt le is fotózzák :)

[ Szerkesztve ]

(#159) elod22 válasza Potyka03 (#157) üzenetére


elod22
senior tag

Én is szemezek a telefonnal, de nem sürgős egyelőre a csere. Szerintetek érdemes megvárni a Pro verziót? Úgy hallottam annak jobb lesz kamera szenzorja és a hardver is valamivel erősebb lesz.

Nem válasz akart lenni :)

[ Szerkesztve ]

(#160) ati2 válasza elod22 (#159) üzenetére


ati2
őstag

Nem lesz belőle PRO verzió, csak Kínai + Indiai belpiacra :W

(#161) elod22 válasza ati2 (#160) üzenetére


elod22
senior tag

Hát ezt sajnálattal hallom. Akkor lehet inkább a Pocophone felé hajlok, mert a Snapdragon 845, 6 gb ram és az Adreno 630 egy jó ideig elég lesz. Nem szoktam évente telefont cserélni és akkor már olyant vennék ami legalabb 3 évet kibír. A mostani Redmi 3S is kettő és fél éve van meg, csak már elég sokszor beakad és a kamerája is elég gyengus.

(#162) konzumpro válasza elod22 (#161) üzenetére


konzumpro
senior tag

Annyi időre jó lesz amíg az akksija bírja. Azt mondják a SoC nem támogat 48 mp-es szenzort pedig single módban igen. A hivatalos oldalon azt írják majd jön a 48mp-es mód elérhetősége fotó módban, nem csak pro módban, de hát pro módban is csak upscaled 12 MP van. Ha lenne RAW mód, lehetne kezdeni valamit a dupla zöld képpontokkal.

(#163) vadászcsiga válasza Potyka03 (#141) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Proximity sensor, meg sok más kalibralasa:
menü->a telefonról->kernel verzióját egymás után nyomkodni.

(#164) AxBattler válasza vadászcsiga (#155) üzenetére


AxBattler
félisten

Grats! Honnan vetted? :)

Mivel 2db SIM-et használok, ezért most a 128GB-os változattal kacérkodom... 64GB-os kapható 65k HUF-ért, de az ennél nagyobb már +20k HUF. Ennyit nagyon neccesen ér meg, ha +10k lenne, akkor üsse kő... de így... :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#165) _stick_


_stick_
őstag

Hali!
Két napja használom a telefont, ez az első xiaomi-m. Először meglepett, hogy a két SIM mellé nem fér be a memória kártya, de a belső tárhely miatt hamar túltettem magam rajta. Az előző teló 8Gb-os tárhelye is elég volt. A felső hangszórót halknak találom, a hangszóró részét kb. be kell tolnom a fülembe. Illetve az is fura, hogy beszéd (partner) közben a hátlap berezonál. Ami nem tetszik, hogy alig van tiltható alkalmazás, törölhető meg talán egy sem volt. Ha már rám erőltetik, legalább had tilthassam le, amire nincs szükségem. Az előd, Asus zenfone ebben nagyon jó volt :R
Ezeket leszámítva nagyon tetszik.

Feljebb olvastam a közelítés érzékelő kalibrálásáról, le is futtattam, viszont a tesztnél folyamatosan fail-t ír. Ez nálatok is így van?

(#166) vadászcsiga válasza AxBattler (#164) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi. Likestore.hu-tol vettem. 4/64-es fekete.

_stick_
A felső hangszóró nekem is fura hogy a fülembe kell tolni beszélgetés közben. Gondolom áldozatul esett a dizájnnak, ilyen ez a notch divat mostanában.
Közelség érzékelőt én úgy kalibraltam hogy nagyjából lefedtem a tenyeremmel.

[ Szerkesztve ]

(#167) Gabis válasza _stick_ (#165) üzenetére


Gabis
őstag

A beszélgetéssel kapcsolatos észrevételeid nem túl pozitívak, pedig tetszene maga a telefon. :U

(#168) _stick_ válasza vadászcsiga (#166) üzenetére


_stick_
őstag

Meg a szilikon tokot is biztos azért adták, hogy levezesse a berezonálást. :D

Én úgy kalibráltam, hogy nem tettem felé a kezem, így sztem a lehető legtávolabb már érzékel és elég hamar ki is kapcsolja a kijelzőt.

Gabis: simán lehet vele együtt élni :K

[ Szerkesztve ]

(#169) korcsillio


korcsillio
őstag

Nekem eddig minden tetszik a telefonban,semmi problémát nem produkál csak a kiálló kamera "zavar" az esetleges sérülékenysége miatt.
Az akku idő valami csodás számomra az eddigi készülékeimhez képest :)

(#170) vadászcsiga válasza _stick_ (#168) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja, úgy értettem nem tudod kalibralni, azért írtam le.

Gabis
Enyém nem rezonal beszélgetés közben

Engem jobban zavar hogy az állapotsorban nem marad meg az értesítés csak rövid ideig. Ez Pie, vagy miui ficsor?

[ Szerkesztve ]

(#171) dragonfx


dragonfx
veterán

Root dolby.t probalta valaki?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#172) tylerszeged


tylerszeged
csendes tag

Sziasztok! Én is csatlakoztam :)
Ikonokat hogyan lehet kicserélni? Elég csúnya ami alapból benne van, régen mintha lett volna xiominal több lehetőség... Más launchert nem akarok használni jó lenne az eredetinel megváltoztatni az ikonokat. Előre is köszi

(#173) KubanitoS válasza vadászcsiga (#170) üzenetére


KubanitoS
veterán

Engem jobban zavar hogy az állapotsorban nem marad meg az értesítés csak rövid ideig. Ez Pie, vagy miui ficsor?

Egy sima bug, amelyet elvileg javítani fognak.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#174) wanted5 válasza tylerszeged (#172) üzenetére


wanted5
őstag

Átállítod nem EU-s országra a régiót, a téma app-ban beállítgatod, amit akarsz, majd vissza Magyarországra.

(#175) tylerszeged válasza wanted5 (#174) üzenetére


tylerszeged
csendes tag

Nagyon köszönöm :R

(#176) korcsillio válasza wanted5 (#174) üzenetére


korcsillio
őstag

Ez miért van egyébként?Eu régióval miért nem működik?

(#177) Czimby


Czimby
addikt

Bluetooth és Jack kimenet hangminőség milyen?
Mi A1 kifejezetten jó hangú, nem szeretnék rosszabbat.
Autórádión és Bt hangfalon sokszor hallgatok zenét.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#178) wanted5 válasza korcsillio (#176) üzenetére


wanted5
őstag

valami eu szabályozás, gdpr, nem tudom

(#179) korcsillio válasza wanted5 (#178) üzenetére


korcsillio
őstag

Ha más régión hagyom a telefont,lehet valami probléma belőle?A frissítés pl.

(#180) wanted5 válasza korcsillio (#179) üzenetére


wanted5
őstag

Több lehet a reklám

(#181) korcsillio válasza wanted5 (#180) üzenetére


korcsillio
őstag

Köszi a felvilágosítást :R

[ Szerkesztve ]

(#182) vadászcsiga válasza KubanitoS (#173) üzenetére


vadászcsiga
félisten

F*sza

(#183) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Fura dolgokat csinál néha ez a telefon. Nincs bekapcsolva a mobilnet, mégis 4G-t jelez felül, aztán vissza kapcsol wifire. Otthoni wifi, es az előbb csinálta először pár pillanatig.

Illetve miért írja menüben azt hogy mobiladat bekapcsolva, miközben a kapcsoló kikapcsolva van?

[ Szerkesztve ]

(#184) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#183) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Erre gondolok

[ Módosította: CoolMan ]

(#185) Reverting válasza vadászcsiga (#184) üzenetére


Reverting
őstag

Felderiti merre vagy:) Hatterben valamit csipeget... kemkedik... :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#186) Algieba válasza Reverting (#185) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Pont ezt csinálja. A Nokia 2.1-en is van valami fura alkalmazás, ami nagy valószínűséggel adatokat gyűjt. ;]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#187) vadászcsiga válasza Reverting (#185) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én a kettős 4g módra gyanakodom. Ki is kapcsoltam

(#188) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#184) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na szóval az utóbbinál erre gondoltam. Vannak még gyermekbetegsegei ennek a miui 10-nek. Nem sikerült még 100%-ban lemásolni az iOS-t :D

[ Szerkesztve ]

(#189) _stick_ válasza vadászcsiga (#183) üzenetére


_stick_
őstag

Nálam is ugyan ez a jelenség. Én két SIM-el használom az egyiken megy a mobilnet, a másikon kikapcsoltam, de folyamatosan írja, hogy 3G és ha bekapcsolom 4G-t ír.

(#190) vadászcsiga válasza _stick_ (#189) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De nálam csak egy SIM van. Másik sd.

(#191) _stick_ válasza vadászcsiga (#190) üzenetére


_stick_
őstag

Szerintem ez is a bugos állapotsávnak köszönhető. A fent írt jelenség pl. ma már nem ugyan az, mint tegnap. Most csak a bekapcsolt mobilnetes 4G-t mutatja, a kikapcsolta nem, szóval most tűnik jónak. Viszont akkor is mutatja, ha ki van kapcsolva.

(#192) vadászcsiga válasza Czimby (#177) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Első blikkre én nem tartom elég hangosnak. Maxra tolva, figyelmeztetést is kiiktatva itthon elmegy de egy zajosabb környezetben szerintem kevés.

(#193) Czimby válasza vadászcsiga (#192) üzenetére


Czimby
addikt

De te ezt a beszéd hangszóróra érted nem?

Engem a multimédiás képességek(Bluetooth és Jack kimeneten keresztül) érdekelnének.

Bár amit írtál az is elég fontos egy telefonnál, hogy lehessen vele telefonálni. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#194) vadászcsiga válasza Czimby (#193) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Értem mit kérdeztél ;) Jack kimenet, Spotify stream redkivulire, és hangosra állítva.
Fülem még bírná hangosabban is de nem megy feljebb.

[ Szerkesztve ]

(#195) Czimby válasza vadászcsiga (#194) üzenetére


Czimby
addikt

Jah bocsi akkor, köszi az infót!

Bt hangfallal, autórádióval, headsettel esetleg nem próbáltad?
A Note 4- nagyon halk volt Bt ezért ettől is félek itt is.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#196) vadászcsiga válasza Czimby (#195) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mindjárt megyek autóval ,utána megírom. JBL go-val próbáltam már, azzal jónak tűnt.

(#197) Czimby válasza vadászcsiga (#196) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi előre is! :R

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#198) vadászcsiga válasza Czimby (#197) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nos, szerintem nagyon jó minőségben viszi át a zenét bt-n. S7edge-hez tudom hasonlítani mert azt volt előtte, és még teljesen friss a fülemben az a hangzás, mivel csütörtökig azon hallgattam ugyanazokat a zenéket mint most.
A Redmi több mélyet és magasat visz át szerintem. Sokkal teltebb a hangzás. Emlékszem még legutoljára is a rádió hangbeállításait buheraltam hátha jobb lesz, mert minimum valami ilyen hangzást kerestem ami Note 7-tel szól.
Fulhallgatonál lehet hogy a füles a hunyó, bár ugyanazzal az s7e bömbölt maxra tolva.
Most hogy beültem es először parositottam a rádióval, telefonon hiába nyomtam maxig, nem volt elég a menetzaj mellett, rá kellett adni pluszban hangerőt.

[ Szerkesztve ]

(#199) Czimby válasza vadászcsiga (#198) üzenetére


Czimby
addikt

Köszönöm a sok hasznos infót és, hogy rászántad az idődet!!! :R :C

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#200) _stick_


_stick_
őstag

Még egy érdekesség mára. Sosem foglalkoztam a telefon letöltési sebességével, de gyanúsan lassúnak tűnik. Elindítottam pár tesztet és kb. 20%-a egy másik wifi-s eszköz sebességéhez képest.
Nálatok?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Redmi Note 7 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.