Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Redmi Note 7 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) vadászcsiga válasza Czimby (#199) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kotorásztam még a telefon beallitásaiban, a Fulhallgatok és hanghatasok alatt a Mi hangjavítást bekapcsolva elég sok Mi fuleshez lehet kiválasztani a megfelelő hangzást, de van közte egy általános, na azzal viszont k jól szól.

(#202) vadászcsiga válasza _stick_ (#200) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam is kb ennyi.

(#203) ati2 válasza vadászcsiga (#198) üzenetére


ati2
őstag

Az EU-s régióban "védik" a fülünket, le van véve a hangerő. Próláld ki átrakni a régiót pl Svájcra, vagy Hong Kongra lesz nagyobb hangerő + arcfelismerés is :)

(#204) vadászcsiga válasza ati2 (#203) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem nagyon hallgatok zenét fulessel, csak a kolléga kedvéért teszteltem (bár kicsit beleszerettem a hangzásba, több kedvenc albumba is belehallgattam :B ).
Arcfelismerés meg magyaron is van.

(#205) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Két és fél éves Note 3 pro-ról váltanék. Nagyon megbízható telefon a mostani csak kéne a nagyobb kijelző meg jobb kamera. Érdemes váltani vagy nincs akkora különbség? Eddigi note készülékekre azért nem váltottam mert mintha visszafele haladt volna a xiaomi a note 3-hoz képest.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#206) AxBattler


AxBattler
félisten

Smartshop-ban megint 73k a 128GB-os változat, nagyon remeg az ujjam a Rendelés gomb felett... csak az bosszant, hogy a 64GB-os modell más, normális helyen pont ugyanannyi, mint itt, a nagyobbik meg nem kapható egyáltalán.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#207) Reverting válasza AxBattler (#206) üzenetére


Reverting
őstag

Terrefon tol rendeltel elvileg holnap jon, futar ingyenes... 64.500ft. 4/64 kek

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#208) Viktor0610 válasza AxBattler (#206) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván azért, mert ők nem normális hely, és valami trükkel tudják olcsón adni a telót. (Gondolom, valami ÁFÁ-val kapcsolatos mókolás.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#209) hazai válasza AxBattler (#206) üzenetére


hazai
tag

Xiaomi Redmi Note 7 DualSIM LTE okostelefon - 128GB - 4GB RAM - Kék - Globál verzió 71490 ft

Nézz szét a termékeim közt http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=hazai&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#210) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Érdekes, hogy senki sem említette még, de tegnap este jött ki egy frissítés. Ami nálam szembetűnő, hogy amikor felhívok valakit és a fülemhez teszem a telefont, akkor elsötétül a képernyő fixen. Nekem eddig sokszor fel-felvillant, most megfelelően működik.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#211) _stick_ válasza KubanitoS (#210) üzenetére


_stick_
őstag

Nekem nem ír semmit frissítés ügyben. :F
Hívás közben nekem is villogott, de a feljebb leírt kalibrálást megcsináltam és azóta nem villog.

(#212) Reverting válasza Reverting (#207) üzenetére


Reverting
őstag

Javitas: Terrafon.hu

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#213) KubanitoS válasza _stick_ (#211) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#214) Bl.Gyo. válasza _stick_ (#211) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

úgytudom ez régió beállítás függő is lehet. pl. egy hollandra állított régióval hamarabb megkapta a frissítést mint magyarországra állítva. nincs tapasztalatom róla, csak olvastam.

(#215) KubanitoS válasza Bl.Gyo. (#214) üzenetére


KubanitoS
veterán

Hol tudom megnézni milyen régióra van állítva a telefonom?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#216) _stick_ válasza KubanitoS (#215) üzenetére


_stick_
őstag

beállítás és fent a keresőbe elkezded beírni, hogy régió :)

Bl.Gyo. simán lehet, átállítottam indiaira, hogy megnézzem a téma állítási lehetőségeket és arra az öt percre felcsempészett két olyan alkalmazást, ami a magyar régió alatt nem volt fent :)

[ Szerkesztve ]

(#217) KubanitoS válasza _stick_ (#216) üzenetére


KubanitoS
veterán

Magyarországra van belőve. Úgy néz ki ez a frissítés orvosolta a bugos notification sávot is, nem tűnnek el az értesítések. Még mindig nem jött meg az updét?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#218) _stick_ válasza KubanitoS (#217) üzenetére


_stick_
őstag

Nálam még semmi. :(

(#219) vadászcsiga válasza KubanitoS (#217) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Remélem a közelség érzékelő problémát is megoldja mert a kalibralás ku*vára nem segített. Előbb telefonáltam és fél szemmel láttam hogy világít a kijelző, és hallottam tarcsazik is a fülem :W

(#220) _stick_ válasza vadászcsiga (#219) üzenetére


_stick_
őstag

Próbáltad úgy is, ahogy én kalibráltam? Nekem azóta tök jó.

(#221) vadászcsiga válasza _stick_ (#220) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megcsináltam, meglátjuk...

(#222) pilóta


pilóta
nagyúr

Eben a meghívásos buliban részt vesz valaki innen?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#223) pilóta válasza pilóta (#222) üzenetére


pilóta
nagyúr

Rossz topic :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#224) azimut


azimut
aktív tag

Sziasztok, egy e-mailban érkezett promó alapján BG-ról EU priority line-al rendeltem. 4/128, fekete, 217,69 dodóért. Mai árfolyamon ez kb 60-61E HUF. Ez volt pénteken, ma ugyanazon a hivatkozáson már 85E HUF. Hát, remélem ez jó fogás volt....

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#225) vadászcsiga válasza _stick_ (#220) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hozzá teszem hogy a hagyományos egykezes telefonálásnal nem éled fel, csak amikor a vallammal tartom, dehát az összes telefonommal csináltam így, igaz egyik sem volt notchos. Valószínűleg nem a megfelelő helyen van az közelség érzékelő.

(#226) Potyka03 válasza KubanitoS (#213) üzenetére


Potyka03
senior tag

Ezt még én se kaptam meg,pedig 1 hete kint van a frissítés.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#227) vadászcsiga válasza Potyka03 (#226) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megjött

(#228) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#227) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Frissítés után sem marad meg az értesítés az állapotsoron :(

(#229) Potyka03 válasza vadászcsiga (#227) üzenetére


Potyka03
senior tag

Ma én is megkaptam :)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#230) wanted5 válasza vadászcsiga (#228) üzenetére


wanted5
őstag

Már nem egyszer leírták neked, hogy külön be kell kapcsolni.

(#231) telefon6310 válasza vadászcsiga (#228) üzenetére


telefon6310
tag

Ne aggódj, nálam is ugyanez a probléma. Az összes létező cuccot bekapcsoltam, ikonok állapotsori kijelzése, mégse marad ott. Pedig a frissítésbe írták, hogy ezt rendbetették. Úgy tűnik nem sikerült. Egyébként érdekes, hogy másnál meg ott maradnak az ikonok. Hogy lehet ez? Nem érdekelnek a kisebb bugok, de ez a funkció elég fontos, ezért bosszant a hiánya.

[ Szerkesztve ]

(#232) vadászcsiga válasza wanted5 (#230) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vicceskedsz? Ha ez megoldaná, nem lenne teli a net ezzel a hibával.

[ Szerkesztve ]

(#233) AxBattler


AxBattler
félisten

Használja valaki Dual SIM-el?
Milyen a hálózatkezelése így? Korlátoz valamiben?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#234) vadászcsiga válasza telefon6310 (#231) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igazából a changelogban nem írjak hogy megoldották a problémát. “Fix: Status bar shortcut...”. Ez nem az.
Xda-n azt írta valaki 4 napja, hogy Miui 11-ben lesz rá megoldás. Vicces ez 2019-ben, erről nem szólnak az 1 napos youtuber tesztelők.

(#235) _stick_


_stick_
őstag

Nekem is megjött a frissítés és nekem sem oldotta meg az állapotsor-hibát.

(#236) telefon6310 válasza vadászcsiga (#234) üzenetére


telefon6310
tag

Na, akkor reménykedem a következő frissítésben :W Egyébként valóban, ez egy vicc. Ilyen hibát nem sikerül javítani hónapok alatt...

(#237) kopidoo


kopidoo
senior tag

Sziasztok,

Lenovo P2 leváltásán gondolkodom és szemezek a Note 7-tel.
Milyen képernyőidőket lehet vele elérni?
Fixen bekapcsolt mobilnet + GPS, közösségi média használat lenne leginkább

(#238) dave_gahan válasza telefon6310 (#236) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Egyébként ez tényleg hihetetlen... :W
Ez nálam dealbreaker...
Már a Note 6 Pro is azért esett ki, mert a notch miatt előjött ez a probléma, hihetetlen, h még mindig nem sikerült megoldani.
És hát sajna az értesítő LED fénye/mérete is egy vicc...elég nehezen észrevehető.
Ettől függetlenül szemezek a telóval, éppen ma fogom élőben is megtapizni. :K Reménykedem benne, hogy kézben mégsem akkora tepsi...bár sztem annak fogom érezni. ;]

LG G7, Sasmu A50 (szintén óriási) és a Meizu 16th között vacilálok még. Árban a Note 7 lenne a nyerő...

Ja, a feleségem is szenved MIUI-n (Redmi 6) azzal, hogy telefonálás közben a közelségérzékelő nem működik jól és az elsötétülő képernyő ismét fényes lesz, ezért össze-vissza input megy ilyenkor véletlenszerűen a képernyőre, miközben beszél. Majd megpróbálom újrakalibrálni, ahogy itt szó volt róla, hátha segíteni fog.

[ Szerkesztve ]

(#239) Reverting válasza vadászcsiga (#227) üzenetére


Reverting
őstag

Nálam is... És a teló is... :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#240) sejt


sejt
tag


Üdvi. Egy fénykép, ami csak úgy el lett kattintva. Aki ért hozzá az talán lát belőle valamit. Talán ez az egyetlen kép ami 5 MB alatt van. A lényeg gondolom a nagyítás és a szivárvány.



Az üzemidőhőz.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2 Desolation

(#241) Viktor0610 válasza sejt (#240) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kétszer rátöltöttél, tehát pont semmit nem ér, amit bedobtál ide. :DDD

Illetve de. Ha a két rátöltéssel ennyi a kijelzőidőd, az elég gyenge akkuteljesítményt jelez. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#242) BSOD válasza AxBattler (#233) üzenetére


BSOD
senior tag

Nem vagyok power-user. Nálam nem okoz semmilyen gondot a két kártya.

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#243) Reverting


Reverting
őstag

Első miui telóm... ;) Van benne potenciál... ;)
Hongkongi régiót választottam, melyik régió a legelőnyősebb? Van valami lehetőség reklám mentessé tenni a rendszert!? Elsőre nagyon pozitív a teló, s9+ mellet használom majd, de mióta megvan nem nyúltam a samsunghoz... :). Jaa céges mail a beépített mail kliensek szokatm használni, ebben van gyári mi? Ha igen ezeket az appokat hol találom?
Meg valami hozzá való gcam linket tudtok adni? Köszönöm... ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#244) vadászcsiga válasza Reverting (#243) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gratula itt is :)

Gcam

Jópár régiót kipróbáltam, de azon kívül hogy felrakott egy pillanat alatt különféle appokat, nem találtam egyiknek sem az előnyét úgyhogy maradok a magyaron.

[ Szerkesztve ]

(#245) Viktor0610 válasza vadászcsiga (#244) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg EU-n kívüli régión lehet Témák appod, illetve más készülék alapján a zene hangereje is erősebb lehet.

Samsung Galaxy A54

(#246) vadászcsiga válasza Viktor0610 (#245) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jó, igaz.

(#247) Reverting válasza vadászcsiga (#244) üzenetére


Reverting
őstag

Na akkor a svajcit ajánlom... ;)

Kossz a linket de közben korábban linkeltel azt leszedtem, ez úgy nézem mi8 portolas...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#248) vadászcsiga válasza Reverting (#247) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ugyanezt linkeltem, illetve azt aki linkelte.

(#249) AxBattler válasza BSOD (#242) üzenetére


AxBattler
félisten

Arra gondoltam, hogy nem-e korlátozza a kapcsolat sebességét - mondjuk - 3G-re mindkét SIM esetében?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#250) Lizard0828


Lizard0828
tag

Sziasztok! Úgy nèz ki hamarosan csatlakozom😊
A jó öreg note 3 pro-t lecserèlem, megtette az èvek soràn a dolgàt, most màr megpihenhet😁
Olyan kèrdèsem lenne hogy van ez a smartshop nevezetü webàruhàz... Ott a 128gb verzió kerül annyiba mint màshol a 64gb! Èrdemes velük kezdeni vagy maradjak inkàbb az alza illetve torbado ismert ès megbizható boltoknàl?
Üdv nèktek

"All The Best And Fuck The Rest"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Redmi Note 7 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.