Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13451) arcitec válasza Mike (#13446) üzenetére


arcitec
addikt

:DDD

(#13452) Mike válasza arcitec (#13451) üzenetére


Mike
veterán

felteszem youtubera, de privát

(#13453) Mike válasza Plata (#13450) üzenetére


Mike
veterán

máshogy néz ki

(#13454) Plata válasza Mike (#13453) üzenetére


Plata
félisten

Adhatnának neki valami funkciót.
Mondjuk elmegy vadászni Crisp-nek. :D
Mint GTA Online-ban a nightclub melós.

(#13455) negyven2 válasza Mike (#13440) üzenetére


negyven2
veterán

Kimaradt egy dolog, hogy egy ilyen XP farmolás esetében még miért zavaró a rendfenntartó erők jelenléte. Már csak 5XP-t kapsz értük semmi mást, még a Free Aim +20XP-jét se. Vagyis nagyon nem éri meg az XP farmolás velük (ettől függetlenül sokan csinálják még ezt).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13456) Mike válasza negyven2 (#13455) üzenetére


Mike
veterán

szerintem sem éri meg.

(#13457) VikMorroHun válasza Plata (#13454) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Valahol azt olvastam, hogy a kutya riasztani tud téged, ha ellenséges játékosok vannak a közelben. Bár nem világos, hogy ennek mi értelme van. Ha felhúzod a fehér zászlót, úgysem árthatnak a tábornak. Ha meg leengeded, és ott maradsz, úgyis észreveszed őket.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#13458) p a s s e r válasza VikMorroHun (#13457) üzenetére


p a s s e r
őstag

néha van olyan random esemény, hogy npc-k betámadják a táborod és megpróbálják ellopni a legyártott cuccost... na ilyenkor riaszt a kutyád... bárhol is bóklászol a térképen, megjelenik a környéken, ugat, meg feldob egy fast travel lehetőséget a táborodba...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#13459) Plata válasza VikMorroHun (#13457) üzenetére


Plata
félisten

Úgy rémlik a kutya ugat ha betámadják a tábort,vagy el is zavarhatja őket?
Trader role-ban volt.

(#13460) arcitec válasza Plata (#13459) üzenetére


arcitec
addikt

Mert attól a kutyától elfutnak mi? :D Legfeljeb lelövik, bár addig Cripps elintézi őket.
Egyébként egyszer lelőtték szegényt Crippst. Már nem is emlékszem, hogy támadt fel,
talán egy restart? :U

[ Szerkesztve ]

(#13461) Plata válasza arcitec (#13460) üzenetére


Plata
félisten

40 dolcsi a feltámasztása.

(#13462) negyven2 válasza Plata (#13461) üzenetére


negyven2
veterán

Gondolom $4.00 akartál írni (ugyanis a sima, nem Plata kiadású RDO-ban ennyi). Vagy csak simán lobby-t váltasz

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13463) Plata válasza negyven2 (#13462) üzenetére


Plata
félisten

Nemtom valami 4-el kezdődik. :D

(#13464) Mike válasza negyven2 (#13462) üzenetére


Mike
veterán

amúgy nyugodtan lehetne 40, nem tétel az sem

(#13465) Plata


Plata
félisten

Amikor a napi küldi valami olyasmi hogy moonshiner eladásnál 5 perc maradjon hátra azt hogy kell érteni?

(#13466) Đusty válasza Plata (#13465) üzenetére


Đusty
addikt

Legalább 5 perc maradjon hátra a számlálóból, annál hamarabb érj be.

(#13467) bendegruz


bendegruz
őstag

amikor beérsz, több mint 5 percnek kell még hátralenni az időből...

Asus Rog Strix Scar III

(#13468) Plata


Plata
félisten

Na akkor jól tudtam,de hiába nem adta meg. :D
Tegnap mikor eladtam ez volt a napi de nem kaptam meg,a közeli kiszállításnál 7 perc maradt,mert a moonshine shackom emerald station mellett van és emerald ranch fence-hez kellett vinni,pár száz méter,be robogtam vele sietve mert a moonshine shacknál négyfős posse cseszte a rezet és inkább siettem.De nem kaptam meg.Távoli eladásnál 6 perc 34-re értem oda az északi kunyhóhoz ami brandywine drop mellett van.Arra sem kaptam meg.
Azt hittem rosszul olvastam és talán 5 percnél kevesebb kell.

(#13469) p a s s e r válasza negyven2 (#13462) üzenetére


p a s s e r
őstag

lol. :)

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#13470) sormo


sormo
tag

ma két darab egy posse-ban lévő 500 lvl fölötti nyomi lopta el a hosszú trader-em miután 2x meghaltak majd én is.
A lényeg: játszottak vagy 2000 órát azt nem tudja, hogy úgysem ér semmit ha elviszi? Még nagy örömmel siet leadni a balfasz...nem is idegesített inkább felvidított a két szerencsétlen.

(#13471) p a s s e r válasza sormo (#13470) üzenetére


p a s s e r
őstag

mert nem érdekli a cuccod, csak mókázni akar... ritkán szoktak betámadni, de szinte mindig csak akkor, ha posséban szállítunk ki és sokan vagyunk... általában harcolgatunk egy darabig, aztán sokszor (!) megköszönik a mókázást... mi meg újrakezdjük a kiszállítást sessionváltás után...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#13472) Mike válasza p a s s e r (#13471) üzenetére


Mike
veterán

ezt mi úgy szoktuk, hogy én viszem a szekeret, a többiek meg lemaradnak öldökölni.

(#13473) sormo válasza p a s s e r (#13471) üzenetére


sormo
tag

hát ez nekik volt égő inkább és nekem a móka! Két 500 fölötti egy darab 237 lvl ellen és még így se akart összejönni nekik...

(#13474) negyven2


negyven2
veterán

Múltkor már írtam, hogy ami szerintem az egyik legfurcsább bug a játékban az a célkereszt pont változó mérete. Mármint az, hogy egyik lobby-ban kicsi, a másikban meg nagy. Én a Small beállítást használom és csak egy pontot (vagyis nálam csak pont van, nincs körülötte a külső kör).

Összeraktam most gyorsan egy képet is róla. Bár One X-em van (natív 4K-ban számolja a játékot), de én a FullHD kijelzővel használom azt (vagyis vagyis nyom rá egy supersampling-et), ezért a képek is 1080p-be készültek. Bár 4 kép van, de az arányokon nem változtattam. A különbségeket legjobban 100%-ra kinagyítva lehet látni.

És általában egy lobby váltás után helyreáll az egész, de azért na... a *ockstar még bugban is tudd újat alkotni :D

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13475) negyven2 válasza negyven2 (#13474) üzenetére


negyven2
veterán

Javítottam a képet, mert sikerült ugyan azt a kis képet 2* feltenni (meg volt egy elgépelés).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13476) VikMorroHun válasza negyven2 (#13475) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Mi van, ha különbséget tesznek pisztoly és puska között?

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#13477) negyven2 válasza VikMorroHun (#13476) üzenetére


negyven2
veterán

A fegyver lényegtelen ebből a szempontból. Csak azért van az egyiken Navy Revolver, a másikon meg Evenans Repeter, mert párszor újraindítottam a játékot (vagy új lobby-ba léptem) és az volt éppen kéznél.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13478) Mike válasza negyven2 (#13475) üzenetére


Mike
veterán

ez már nekem is feltűnt. neha elég nagy.
de úgy voltam vele, hogy biztos csak képzelem

[ Szerkesztve ]

(#13479) bendegruz


bendegruz
őstag

Április 25.-en csináltam a karaktert, szerintem nem rossz az eredmény :)

Asus Rog Strix Scar III

(#13480) negyven2 válasza Mike (#13478) üzenetére


negyven2
veterán

Ezt legalább be lehet mutatni... szemben azzal amikor az egyik lobby-ban Free Aim, vagy valamelyik Lock On opcióval szó szerint végig rohansz mindenkinek fejlődéssel, addig egy másik lobby-ban PiB-el 5cm-röl se találsz el senkit. Egyébként ez a célzás bug PiB esetén látszik a legjobban (megjelölöd a fejét, de nem találja el, vagy bejelölöd a szarvas nyakát, fejét de 10 PiB lövésből 8-9 nem talál.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13481) Mike válasza bendegruz (#13479) üzenetére


Mike
veterán

nekem 500 óra volt a 200-as szint

(#13482) bendegruz válasza Mike (#13481) üzenetére


bendegruz
őstag

A 200 hoz kell is.
Ott már több xp kell rank növekedéshez.

Asus Rog Strix Scar III

(#13483) Mike válasza bendegruz (#13482) üzenetére


Mike
veterán

inkább csak lassan játszom

(#13484) #21346560 válasza Mike (#13483) üzenetére


#21346560
törölt tag

Akkor mit mondjak én?! :DDD

(#13485) Methionyl válasza Mike (#13481) üzenetére


Methionyl
senior tag

500 az soknak hangzik :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13486) negyven2


negyven2
veterán

Ismét egy régi/új bug jött elő!
Ugyanis előfordulhat,hogy ha megeteted a lovadat olyan ami arany Core-t add, akkor ezzel együtt eltűnik a nyereg által adott (akár 3 egységes) bónusz stat is!

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13487) VikMorroHun válasza negyven2 (#13486) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én meg az egyjátékos részben találtam olyan hibát, hogy ha elkezdek lövöldözni pl. egy madárra vagy nyuszira, akkor a közelben levő NPC-k úgy veszik, mintha rájuk lövöldöznék. Emiatt már egy mellék küldetést is buktam, mert a nő, akit hazafelé fuvaroztam, ideges lett, és faképnél hagyott.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#13489) homerhamm válasza homerhamm (#13488) üzenetére


homerhamm
addikt

A régi szerkesztő jobb volt! :W :W

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#13490) Mike


Mike
veterán

na összejött a 80
meg az 1400 aranyat is túlléptem :)

(#13491) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Mivel végre 2021-ben végre van hardver amin kilehet maxolni ezt a csodás játékot most elkezdtem tolni de van egy zavaró dolog, hogy a fák,bokrok mintha többször mennének át az LOD betöltésen. 3m -re vagyok egy fától és LOD váltás tehát részletesebb lesz közelebb megyek és ráfrissit mégegyet ez eléggé érzékelhető. Nézegettem opciókat de mintha csak TAA ON-nal nem lehetne észlelni viszont ugy meg egy elkent fos a grafika és MSAA-val már csinálja ezt a LOD dolgot. Esetleg valami config tweak erre? :(

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#13492) p a s s e r válasza AsakuraDave (#13491) üzenetére


p a s s e r
őstag

nekem az adta a legjobb megoldást, hogy minden max mellet a taa mediumon van (a többi élsimítás off) és a resolution scale legalább 1,25x-ös, de inkább 1,5x-es render méreten matekol... nagyon szép éles a végeredmény... irtó szarok ezek az élsimítási eljárások amúgy, szerintem...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#13493) bendegruz


bendegruz
őstag

Vélemény?
Lehet valós is, vagy csak kitalálta valaki?

Asus Rog Strix Scar III

(#13494) Đusty válasza bendegruz (#13493) üzenetére


Đusty
addikt

Bárcsak így lenne, akkor talán 2023-24-ben jönne egy RDR1 remake PC-re is :)
Azért az figyelemre méltó, hogy nem ígér sem túl sokat sem túl keveset. Meglátjuk.

(#13495) Plata válasza bendegruz (#13493) üzenetére


Plata
félisten

Kamu.
Map extension?Jó lenne de úgysem,egy évig semmi értelmes nem jönne?
Ilyen kamu szivárogtatás GTA-hoz is volt,új térképekkel meg új DLC-kkel,prostis meg rendőrös DLC,sosem jöttek,sem új map.
Mai napig várom San Fierro és Las Venturas dlc-t. :D

[ Szerkesztve ]

(#13496) negyven2 válasza bendegruz (#13493) üzenetére


negyven2
veterán

Ahogy Plata is írta, valaki megint leírta a vágyálmait, de annak a végrehajtását már nem gondolta át.

Bárki tudna ilyent csinálni. De szerintem nem kell leírni, hogy ez a vacakabb fajta "kiszivárgott fejlesztési terv".

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13497) Plata válasza negyven2 (#13496) üzenetére


Plata
félisten

Mi az ördögre gondolhatott Properties dlc alatt.
De ha ez igaz lenne,akkor az év végéig semmi nem jönne,meg mi a szösz az a land of opportunities.

(#13498) negyven2 válasza Plata (#13497) üzenetére


negyven2
veterán

A Properties az nem más mint a megvásárolható épületek (főleg lakóépületek). "A Land of Opportunities" pedig az Online Story küldetések. Amikből az első adag az Online béta indulásakor, a második adag pedig 2019 májusában jött ki.

Amúgy még ezen valami alapján is 3 update jönne idén, mert ugye Q2 lesz a nyári update (Q3 az őszi, Q4 pedig a téli).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13499) Plata válasza negyven2 (#13498) üzenetére


Plata
félisten

Hát a saját birtok,még ha csak egy vacak kalyiba is amit gerendából kell nekünk felépíteni,csodás lenne.
Bár félek a Rockstar nem tudja megvalósítani az olyan dolgot hogy fa vágás. :D
Q3 update az collector update lenne,az nem annyira izgatna,nekem Trader kellene,és meg mondom miért,talán végre a táborunkat tovább fejleszthetnénk.
Talán húzhatnánk köré cölöpfalat,rakhatnánk bele még egy két épületet.Mondjuk egy füstölőt,ahol a húst avagy halat felfüstölhetnénk.És még ezer hasonló ötletem volna.

(#13500) Morphus101 válasza Plata (#13499) üzenetére


Morphus101
tag

Plata,ha ilyet akarsz akkor ott az Outlaws of the old west...;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.