Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13501) bendegruz


bendegruz
őstag

Hát a remény hal meg utoljára :D
Most már a második karakterrel is ott tartok, hogy kiporgetem a 4.szakmat…
Aztan semmi
Bar most az online storyt ki akarjuk Játszani vegig, talán azzal elmegy pár órácska izgalmasan :)

Asus Rog Strix Scar III

(#13502) Plata válasza Morphus101 (#13500) üzenetére


Plata
félisten

Azt nem ismerem,de ha nincs benne pvp és nyugis akkor megnézem.

(#13503) p a s s e r válasza Plata (#13499) üzenetére


p a s s e r
őstag

cölöpfalat a tábor köré? nem látnánk ki, elveszítené rejtekhely jellegét, cripsnek többet kéne fizetni az ácsmunkáért költözésnél... épületek hasonló okból nem lesznek a táborba szvsz, mert akkor már nagyon kéne hunyorítani, hogy a költözés "hihető" legyen... amúgy meg mire lenne jó? kizártnak tartom r* fejjel gondolkodva...

a hallakkal viszont illene valamit kezdeni, a feldolgozását logikusabbnak tartom...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#13504) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

RDR2 kapni fog DLSS supportot :Y
DLSS 2.1 Quality mód sokkal jobb képet ad mint egy TAA-val adott kép és az AI-nak köszönhetően még az artifactok is eltünhetnek meg a távolban kiegészithet dolgokat amit amugy nem renderel le a GPU. Ez most kicsit felizgatott :D Remélem olyan lesz amire számítok. :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#13505) p a s s e r válasza AsakuraDave (#13504) üzenetére


p a s s e r
őstag

aztán remélem a fidelityfx super res is megtámogatódik, mert lassan elstartol... :)

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#13506) AsakuraDave válasza p a s s e r (#13505) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Persze arra is kiváncsi leszek de ha az AMD megint good guy-t játszik és nV hardveren is ugyanúgy menni fog akkor sok embert nem fognak átcsábítani.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#13507) p a s s e r válasza AsakuraDave (#13506) üzenetére


p a s s e r
őstag

szerintem erre az átcsábításra elég a cc. kétharmados ár ugyan akkora teljesítmény mellet... de good guy-t játszik, az nem kérdés... meg aztán nvidia megoldása sem volt egyből patent, szóval biztos eltelik még egy-két év, mire az amd megoldása is beérik...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#13508) Mike


Mike
veterán

[itt a hely amit mondtam] a szaggatásért elnzést, van olyan indítás, amikor csinálja. baromi zavaró. végülis kitettem nyilvánosan, az a 30 ember aki nézi a csatornát, nyugodtan tudhat erről.

[ Szerkesztve ]

(#13509) Mike válasza bendegruz (#13493) üzenetére


Mike
veterán

ez ilyen vágyálom kategória
szerintem se Mexico se Guarma nem lesz soha (na jó, sose mondd hogy soha, szóval lehet, hogy lesz, egyszer...)

[ Szerkesztve ]

(#13510) Mike válasza Plata (#13499) üzenetére


Mike
veterán

biztos, hogy lehet majd venni ingatlant, mert az van a GTAO-ban is. farm már nem biztos, vagy ha igen, úgy oldják meg mint a moonshine-t, mert ennyire nem nagy a térkép, a farmnak meg kell a hely.. plusz nem örülnék, ha a többi játékos leöldösné a teheneimet vagy a lovaimat. bár így meg nem lehet majd tehenet és lovat lopni, (bár ha lótolvajlásért kötél jár, akkor maradhat) biztos hogy vmi Heist féle is lesz, mert az is van a GTAO-ban

(#13511) Mike válasza Đusty (#13494) üzenetére


Mike
veterán

rdr1 remake még ps4-re sincs

(#13512) negyven2 válasza Mike (#13511) üzenetére


negyven2
veterán

Xbox-ra se, csak ott lehet futtatni a X360-as kiadást natívan (720p One/One S, 1440p Series S, 2160p One X/Series X)

PS-en jelenleg csak a PS Now-ból, ami bár már 1080p-be stream-el, de maga a játék maradt 640p-s.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13513) Plata válasza Mike (#13510) üzenetére


Plata
félisten

Lehet majd a farm is a pincében lesz. :DD

(#13514) negyven2 válasza AsakuraDave (#13504) üzenetére


negyven2
veterán

Június 22-én jön az AMD megoldása (AMD FidelityFX Super Resolution) is ami kompatibilis lesz minden olyan kártyával ami támogatja legalább a SM 5.0-át (vagyis Nvidia és Intel is).

Azt, hogy milyen játékok fogják támogatni még nem teljesen tudni, de várjak az ötletek:

AMD FidelityFX Super Resolution Game Survey

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13515) Plata válasza Mike (#13510) üzenetére


Plata
félisten

Pincéről jutott eszembe,lehet hogy majd gomba farmot kapunk. :D
Szerintetek a kaszinó RDR-ben is kinyit majd valamikor?
Úgy rémlik mintha lenne egy kaszinó féleség,csak nem lehet rá feljutni mert a játék megöl.
GTA-ban ma is kipörgettem a heti autót.
Ma jutott eszembe hogy holnap után már új kocsi és a heti verda nincs meg.
Mázlimra ezt is egyből kipörgettem.
Mondjuk RDR-ben lehetne nyerni kenut. :D
Vagy lovat,esetleg riksát,hozzá tartozó inas-al. :DD
[kép] [kép]
Bakker,mekkora lenne már,le hajtani riksával a térkép egyik feléről a másikra. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13516) sormo


sormo
tag

Tudja valaki mennyi bőr fér a lóra és mennyi a szekérre?

(#13517) Mike válasza sormo (#13516) üzenetére


Mike
veterán

vagy 50
azt tudom, hogy 12 madár

(#13518) negyven2 válasza Plata (#13515) üzenetére


negyven2
veterán

(#13519) Mike válasza negyven2 (#13518) üzenetére


Mike
veterán

annyira nem is ocsmány
mondjuk nem játszanék vele

(#13520) negyven2 válasza Mike (#13519) üzenetére


negyven2
veterán

Sok mindenben visszalépés játszani vele (főleg irányítás szempontjából). Viszont sztoriban van olyan jó, vagy talán meg jobb mint a 2.

De azt ismét leírom, hogy ez a X360-as RDR1 4K-s változata (ami 4x supersampling-el fut nálam 1080p-ben). Xbox-on ez úgy van megoldva, hogy a játékban a menü elemeken, és a textúrákon kívül minden natív 4k (karakterek, objektumok, etc. (de az ezeket borító textúrák maradtak x360-as szintűek). Az MS ezt a X360-as játékokat futtató emulátorral oldotta meg, vagyis magukhoz a játékokhoz nem nyúltak. Ezért pl. a látótávolság bár élesebben néz ki, de nem lett nagyobb, ahogyan a legtávolabbi még látható dolgok is csak 12,5fps-el mennek.

[4K] Red Dead Redemption on Xbox One X - The 4K Remaster You've Been Waiting For!

Illetve ha érdekel itt egy teljes végigjátszás, 4K-ban kommentár nélkül:

Red Dead Redemption - Full Game Walkthrough in 4K

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13521) bendegruz válasza AsakuraDave (#13504) üzenetére


bendegruz
őstag

Ez engem is érdekel mert amennyire olvastam, az rtx kártyákat érinti ez a frissítés.
Mikortól várható?

Asus Rog Strix Scar III

(#13522) Plata válasza bendegruz (#13521) üzenetére


Plata
félisten

(#13523) negyven2


negyven2
veterán

Mivel ezt a két jómadarat a szigetekre rakta le a játék (nem táblás, hanem a világban lévő random), ezért,hogy élve vigyem be őket, kicsit improvizálni kellett :D

Amúgy megnéztem, hogy mennyi XP-t szedtem össze eddig összesen, és picit meglepődtem, mikor megláttam, hogy az 1000-es szinthez, valamivel többet kell összeszedni, mint ami most van nekem (700-as szinten 13,1 millió XP-n állok, az 1000-hez pedig 27 millió XP kell összesen, majd csak 710-711 környékén lesz meg a fele).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13524) bendegruz válasza Plata (#13522) üzenetére


bendegruz
őstag

köszi

negyven, igy meg nem vittem be bountyt :D
én a régi karakterrel nem is játszok mostanában, megállt valahol 360-as rank környékén
az uj már 120 körül van

Asus Rog Strix Scar III

(#13525) negyven2 válasza bendegruz (#13524) üzenetére


negyven2
veterán

Máshogyhan nem igazán lehet innen elszállítani őket (vagy bárkit)... legalábbis élve nem (megfullad ha ló hátulján van megkötözve) :D

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13526) negyven2


negyven2
veterán

És ehhez kapcsolódóan van egy bug is, mégpedig, hogy ha egy kedvezménykupon lejárt, és nem használtuk fel, akkor előfordulhat, hogy azon pl. ruhákra amikre vonatkozott, azok esetében nem lehet lépkedni a különböző variánsok között. Tehát, pl. egy kabát kupon esetében, megnyithatjuk kabátokat, de csak azt tudjuk megvenni, amin a kijelölés van, mást színre nem tudunk navigálni (btw. ez is egy régi hiba).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13527) Mike válasza negyven2 (#13526) üzenetére


Mike
veterán

nekem minden nap leveszi a lóról az összes ruhát, a white cowboy nevűre meg haragszik mert azt mindig kitörli. ez azóta van amióta az acélkék foxtrottert használom, pedig ezen is a collector nyeregtáska van, mert erre is figyelek (ha összevissza vannak a táskák, azok csinálnak ilyet)

(#13528) negyven2 válasza Mike (#13527) üzenetére


negyven2
veterán

Ilyen bug-al már nagyon régen találkoztam. Mondjuk én egy másik miatt már vagy egy fél éve minden nyeregre megvettem a collector táskát, így ló váltás esetén nincs ilyen gond.
Amúgy ez abból g most is él. De ez, az összes elmentett outfit-et törli (tehát nem csak lóról). Az okozza, hogy ha neckwear vagy bandana van bármilyen elmentett outfit-en (a 10-es lista). Viszont így egy hónap után le kopogom, hogy most már 7 különböző outfit is lehet a nyeregtáskánkban, nem kell egy helyett fenntartani a Custom Outfit-nek mint korábban.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13529) Mike válasza negyven2 (#13528) üzenetére


Mike
veterán

eddig nem volt baja, csak amióta az új ló megvan

(#13530) negyven2


negyven2
veterán

Amúgy akciósak most a Bounty Hunter és Hunting Wagon livery-k...

Annyi a bökkenő, hogy olyan mint Hunting Wagon livery... nos az nincs (még?).

Úgyhogy elég furcsán fest így ez az akció :D

Mike: simán elképzelhető, hogy amiatt van. De úgy itt még a bug-ok is furcsák. Az outfit eltűnés is random, tehát van akinek van a ruháján sál és bandana is, de még nem tűnt el. Más meg megcsinálja, elmenti... és a következő lobby-ban már nincs meg az outfit.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13531) Plata válasza negyven2 (#13530) üzenetére


Plata
félisten

Nekem Hunting Wagon livery kell. ;)
Nem is akármilyen,hanem Grove street livery. :D
Még soha az életben nem használtam bounty wagon-t,pedig van.

[ Szerkesztve ]

(#13532) bendegruz válasza Plata (#13531) üzenetére


bendegruz
őstag

A lega red ben clampson vagy mi a neve 5csillagosnal mar nem árt a Vagon.
Asszem 5 embert vittünk be ketten
De egyébként nem sűrűn használjuk mi sem.

Asus Rog Strix Scar III

(#13533) Plata válasza bendegruz (#13532) üzenetére


Plata
félisten

Nem is tudom mikor bh-ztam.

(#13534) negyven2 válasza bendegruz (#13532) üzenetére


negyven2
veterán

"Asszem 5 embert vittünk be"

:DDD

Mivel főleg solo-ban játszik így nekem hasznos. Sőt! Mivel van egy olyan bug, hogy ha gyalog viszed be a bounty target-et, akkor a hátadon lévő fegyverek elcsúsznak. Pontosabban úgy lesznek a hátadon mintha lenne valaki, valami a váladón. Esztétikai bug, de zavaró. Ha wagon-al viszed be, akkor nincs ilyen, ill. ha bebugol és a kivezetőt vagonnal viszed be akkor megjavul. 4-6 target-et egyedül nem nagyon csinálok. Amióta kijött a BH Role talán 6-ot egyedül, úgy hogy mind élve volt talán 4-5 alkalommal volt. Sajnos szeretnek elfutni 6-an 8 felé :D. Illetve arra is jó a wagon, hogy olyan épületre menj fel, ahová amúgy alapból nem nagyon lehet.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13535) bendegruz


bendegruz
őstag

A mieink halottak voltak mind :D
Tudod a vonaton kellett oket elkapni.
Akkor jól jött a bounty wagon :)

Asus Rog Strix Scar III

(#13536) Plata válasza Mike (#13529) üzenetére


Plata
félisten

Jut eszembe Mike,mutatok én neked hosszú napi küldi streak-et. :D
[kép]
524-es úgy hogy naponta kb 1 szint 60-70 %-a jön össze. ;)
Nem hiszem hogy RDR-ben össze jön. :D

[ Szerkesztve ]

(#13537) bendegruz


bendegruz
őstag

mi lehet ez az "unknown error-FFFFFF?
már sokadszor ma....

Asus Rog Strix Scar III

(#13538) Mike válasza negyven2 (#13528) üzenetére


Mike
veterán

valószínűleg a bandana lesz, mert a másik bandanas szet is eltűnt. eddig jó volt, szóval megint ők variáltak valamit

(#13539) Mike válasza bendegruz (#13537) üzenetére


Mike
veterán

amikor ők se tudják mi a baja

(#13540) p a s s e r válasza bendegruz (#13537) üzenetére


p a s s e r
őstag

engem is kidobál néha az utolsó frisstés óta, de fogalmam sincs, hogy milyen hibakóddal...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#13541) Mike válasza Plata (#13536) üzenetére


Mike
veterán

hát ha rockstar nem reseteli le a streakemet, nekem is meglett volna ennyi. egyébként ez már a nem normális kategória, nem baj hogy abbahagyták

(#13542) Plata válasza Mike (#13541) üzenetére


Plata
félisten

Na igen nekem is volt pár reset,úgy hogy nem az én hibám volt,ezért is lett elegem belőle RDR-ben.
De látod STO-ban a jutalom account wide,lvl1-es kari is megkapja.
Meg is van a hatása. :DDD

(#13543) bendegruz válasza p a s s e r (#13540) üzenetére


bendegruz
őstag

a legjobb, hogy ilyenkor egyből ujraindul a naturalist ne ölj állatot egy napig kihivasa

Asus Rog Strix Scar III

(#13544) p a s s e r válasza bendegruz (#13543) üzenetére


p a s s e r
őstag

hát igen, az szívás... ráadásul amikor van olyan napi, akkor minden állat öngyilkos alkat... vissza kéne nézni lassítva, de szerintem széttárt karokkal, vigyorogva vetik a ló elé magukat a mókusok (is)...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#13545) #21346560 válasza p a s s e r (#13544) üzenetére


#21346560
törölt tag

Főleg akkor, ha az a küldid, hogy 24 órán át ne ölj semmit! :DDD

(#13546) bendegruz válasza p a s s e r (#13544) üzenetére


bendegruz
őstag

a legjobb, ha ilyenkor beul az ember a táborba és negyven percig olvassa a katalogust :D
de ma már 4x volt ez az unknown error-FFFFF hiba
elég idegesítő

Asus Rog Strix Scar III

(#13547) Mike válasza p a s s e r (#13544) üzenetére


Mike
veterán

Olyankor el kell menni a boltba ruhát vásárolni. :)

(#13548) p a s s e r válasza Mike (#13547) üzenetére


p a s s e r
őstag

ja, ez jó ötlet, bár én ritkán veszek ruhákat... vagy pókerezni esetleg...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#13549) bendegruz válasza bendegruz (#13546) üzenetére


bendegruz
őstag

tovabbra is ugyanez a hibauzenet jon randomszeruen..remelem megcsinaljak rovidesen

Asus Rog Strix Scar III

(#13550) Đusty válasza bendegruz (#13549) üzenetére


Đusty
addikt

Nekem ma még nem volt. Igaz el sem indítottam :) .
De a tegnapi eta doylos 30 perc várakozás meg fél óra plussz játék alatt sem szerencsére.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.