Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10901) Triathlete válasza Plata (#10900) üzenetére


Triathlete
senior tag

Te dolgozol valamit a klasszikus értelemben?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#10902) Mike válasza Triathlete (#10897) üzenetére


Mike
veterán

Előzőre nekem is volt, egyből 70 körül lettem. (meg hirtelen 20 ezerrel többem lett) Annyira nem jó hogy azonnal megvan, úgyhogy most nem gyűjtöttem semmit. Így is kényelmesen meglesz a 100 két hét alatt

[ Szerkesztve ]

(#10903) morgovas válasza negyven2 (#10899) üzenetére


morgovas
kezdő

Vegyük észre az újdonságot? :) A gyűrű/boxer és az egyedi bounty wagon megvan, mást hirtelen nem szúrtam ki.

(#10904) negyven2 válasza morgovas (#10903) üzenetére


negyven2
veterán

Kb. igen. Plusz ott van a LeMat variáns...

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#10905) Plata válasza Triathlete (#10901) üzenetére


Plata
félisten

Amikor mobilról írok,szerinted mit csinálok?
Jah,wot-ozni lehet meló közben is,ha nem veszik észre. :D

(#10906) negyven2


negyven2
veterán

Kint van az Update!

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#10907) Triathlete válasza negyven2 (#10906) üzenetére


Triathlete
senior tag

PC-n még semmi. Azt reméltem a du.-i úszás edzés előtt még tudom csekkolni... :(

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#10908) negyven2 válasza Triathlete (#10907) üzenetére


negyven2
veterán

Pedig kint van már Pc-n is, 5.24GB

35 arany az új pass

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#10909) p a s s e r válasza negyven2 (#10908) üzenetére


p a s s e r
őstag

le is jött... megnézem...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#10910) szTotyy


szTotyy
őstag

Én meg gondoltam megnézem melóból a social clubon, hátha fent vannak az érdekesebb dolgok. De semmi.

Valami igazán különleges a passban?

(#10911) lo_jo válasza negyven2 (#10908) üzenetére


lo_jo
senior tag

Nálam 40 arany.

Most viszont már csak 30 jön belőle vissza, nem lehet a teljes árát visszanyerni.

(#10912) Plata válasza lo_jo (#10911) üzenetére


Plata
félisten

Ú bakker de pitiáner tetvek.
Van benne bármi értelmes ami megér 10 aranyat?
Erősen gondolkodom hogy ki hagyom.

(#10913) negyven2 válasza lo_jo (#10911) üzenetére


negyven2
veterán

Igen 40, a 35 Twitter-röl van

Viszont nem, hogy 28 naponta újrakezdődik a Challenge, de a kapott aranyat is lefelezték

Vagyis 0.1 arany az alap és erre jönnek majd a 1.5/2/2.5-es szorzó

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#10914) #81556480 válasza negyven2 (#10913) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nice

Végülis csak azzal toltak ki aki jatszik. :DDD

(#10915) Triathlete


Triathlete
senior tag

Kaptunk egy csomó szűrőt a fényképezőgépre, zászlókat a táborba, töltényt, kaját a lovaknak, új rongyokba lehet tekerni a fegyvert, sok új faliképet a moonshine kalyibába.
:(((

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#10916) #81556480 válasza Triathlete (#10915) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezek között van olyan amit játékosok készítettek. [link]

(#10917) #81556480


#81556480
törölt tag

Ezen a héten aki megveszi az outlaw passt az kap plusz 10 aranyat és 400$ -t tehát aranyilag nullára jössz ki ha jól értem.

(#10918) negyven2 válasza #81556480 (#10914) üzenetére


negyven2
veterán

Meg aki most kezdi. Na annak még nagyobb szívás a játék (grind+grind+grind, vagy buy gold!)

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#10919) Mike válasza negyven2 (#10913) üzenetére


Mike
veterán

a nerfelős anyjuk kínját. komolyan a cocstarnál erre áll fel :(
aztán majd figyelgethetik mennyi dailyt csinálnak meg. nagyjából nullát.
én legalábbis tuti nem fogom csinálni, mint ahogy coint sem gyűjtök többet, mert minek
el fogom engedni ezt a játékot, így is tolom 2 éve midnen nap, ami már beteges

(#10920) #81556480 válasza negyven2 (#10918) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én úgy gondolom hogy így hogy mindenem megvan ami nem ruha, így a jelenlegi 150arany nagyon sokáig elég lesz ha ilyen ütemben jönnek a frissítések. Közben azért apránként jön be arany. Neked meg az örökkévalóságig elég lesz. Tényleg csak az újakat lehet sajnálni. Aki ma belép hogy szed össze egy vagy két role elindításához szükséges aranyat? Hogy??

(#10921) szTotyy válasza Triathlete (#10915) üzenetére


szTotyy
őstag

szép :(

Ha csupa értelmes dolgot adtak volna, akkor is kinyalhatnák a seggem a daily-k felezése miatt. :(((

(#10922) Plata válasza #81556480 (#10920) üzenetére


Plata
félisten

Fizet.

#10921szTotyy
Dettó.
Nem tudom van-e bármi értelme megvenni a pass-t.
Úgysem fogok játszani ezek után.

[ Szerkesztve ]

(#10923) p a s s e r


p a s s e r
őstag

szerintem én megcsinálom ezt a passt, közben próbálok másképp állni a játékhoz, hátha találok még benne örömöt... ha nem, akkor elköszönök...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#10924) Plata válasza p a s s e r (#10923) üzenetére


Plata
félisten

Az a baj hogy tényleg nulla tartalom,csak a játékosok szívatása.
Hülyék ezek ha azt hiszik hogy így sokáig fog élni.
Bár egyesek szerint azért tojnak rá mert jön a köv GTA.
De nem hiszem.
GTA közben jött RDR oda mégis több és jobb tartalom jön mint RDR-hez.

(#10925) Mike válasza p a s s e r (#10923) üzenetére


Mike
veterán

mondjuk én eddig sem a pénzért meg az aranyért játszottam, nagyjából leszartam ezeket, de ez az állandó nerfelés, hogy mindent szétbasznak, igenes zavar (fegyverek, gun rush, slow and steady, csiga stb) mit fáj nekik a coin túra, most komolyan. legalább egy óra volt. amúgy se csináltam minden nap. de nem, szét kell baszni. komolyan mintha trollok lennének és élveznék ezt. megvettem a naturalist nyomorékságaikat, aminek égadta világon semmi értelme nem volt, még fun se, nyulat, borzot, fasz tudja mit, mert miért ne? pár nap alatt megvan az ára. na ezek után nem foogm. szépen ülök az 1500 aranyamon, max akkor tudják elszedni tőlem ha elveszik.

(#10926) lo_jo válasza p a s s e r (#10923) üzenetére


lo_jo
senior tag

Én eddig is így csináltam, elengedtem a napi sorozatot, elengedtem a végtelen és céltalan grindolást, amikor kedvem volt, beléptem, csináltam, amihez kedvem volt, aztán ráhagytam. A pass végéig bőven van idő, közben van és lesz más is, nálam pl FlightSim és Cyberpunk. A dollár kiadásokat bőven lehet fedezni, aranyból pedig eddig is bőven elég volt a meglévő 170, mert nem volt mire költeni. Megéri-e a pass? Szerintem sosem érte meg, most talán a 3 hús egyszerre sütése és a wilderness camp fast travel az, ami "megéri", de lehetne élni nélkülük is.

(#10927) Mike válasza Plata (#10924) üzenetére


Mike
veterán

de, tojnak rá
most is a kicseszett a GTA V a sláger, a hét éves szaruk
nem fogom megvenni a GTA6-ot, tudom nem sok, de ennyit tudok tenni

(#10928) Plata válasza Mike (#10927) üzenetére


Plata
félisten

Figy ha a GTA 6 olyan lesz mint a 4 akkor nekem sem kell,de 5 vissza vitt minket San Andreas-ba,minden idők legjobb GTA-ja a San Andreas volt nekem,Vice city sem volt rossz,de SA tökéletes volt,a 4 szar és sosem vittem végig,még félig sem.
Az öt megint nagyon jó volt,az online dettó.
RDR Online is jó lenne ha lenne benne értelmes tartalom,de szinte nulla.
Lehet meg veszem a pass-t és néha ha lesz rá kis időm tolom.
De inkább tankozom.Az idei karácsonyi event jónak néz ki.Jobbnak mint az outlaw pass.
[link]
Bááár ha lesz megvehető géppuska akkor azt megveszem. :D
Azzal megyek vadászni. :K

(#10929) SamS20 válasza negyven2 (#10872) üzenetére


SamS20
senior tag

Régen sem voltam az a fajta farmolós típus, aki 3-4 órát b*szott el azzal hogy csak a daily missionöket pörgette az aranyért.

Nyilván ha volt olyan, amit kb egymás után megtudtam csinálni pl campben (basic stew evés/kutyát fényképezz le) akkor azokat pörgettem, de nem akartam sosem a daily dolgokat kimaxolni.
Viszont zavar, hogy mostmár minden 28. napot követően 0.2 aranyat fogok kapni, amit eddig egy dailyvel simán megszereztem.

(#10930) morgovas válasza szTotyy (#10910) üzenetére


morgovas
kezdő

Szerintem akad, a wilderness travel es az ammo pouch upgrade kifejezetten hasznos. Plusz nagyjabol visszahozza az arat, igy szerintem siman megeri.
A bounty hunter bovites se rossz, de hogy csak 1 darab uj legendary bounty-val szurjak ki a szemunket, az gaz :o(

(#10931) #81556480 válasza morgovas (#10930) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem az van hogy több legendary bounty lesz feloldva folyamatosan?

Amúgy feljebb írtam hogy ha a héten megveszed akkor a teljes befektetett arany visszajön.

(#10932) Mike válasza Plata (#10928) üzenetére


Mike
veterán

szerintem szuper lesz a gta6, nem azért nem veszem meg. nem sok, tudom, de ennyit tudok tenni.

(#10933) Mike válasza SamS20 (#10929) üzenetére


Mike
veterán

nem 0.2 csak 0.1
a 0.2 a cockstar szerint túl sok

(#10934) Plata válasza Mike (#10932) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha jön,szerintem konzolon fogom tolni,csak meg kéne tanulni konzolon játszani,öcsém de ciki volt amit össze szerencsétlenkedtem annó GTA V-el Ps4-en. :D

(#10935) morgovas válasza #81556480 (#10931) üzenetére


morgovas
kezdő

Jogos: "prestigious bounty hunters keep an eye on local bounty boards for new legendary bounties, starting with..."

(#10936) Triathlete válasza Mike (#10933) üzenetére


Triathlete
senior tag

Akkor egy darab 10gold baros ruháért mennyit is kéne szopni a nulláról? :Y

PC-sek, nálatok nem lett qrva halk a játék? Eddig is az volt, de most valami brutális.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#10937) Triathlete


Triathlete
senior tag

Valami gríz lehet, kollekcióimat sem tudom eladni. Gyász az egész!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#10938) Plata válasza Triathlete (#10936) üzenetére


Plata
félisten

Lol.
Akkor nem a gépemben van a hiba. :DD
Már azt hittem csak nekem halkult be.

(#10939) bendegruz


bendegruz
őstag

nektek nem csesződött el a hang a mai frissitéstől?
fullra felhangositom de úgy is halk...
mondjuk ez a streak nullázás nagyon elvette a kedvem a játéktól...
no meg ez a 0.1 arany/challenge..vicc

hopp, most nézem, hogy másnak is halk lett :O

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#10940) Methionyl válasza bendegruz (#10939) üzenetére


Methionyl
senior tag

Windowsba hangkeverőnél le van húzva szinte 0-ra. Fel kell húzni.

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#10941) Plata válasza bendegruz (#10939) üzenetére


Plata
félisten

Azt hittem én is hogy a gépem döglött be már meg. :W
Csumára felvett hanggal alig hallottam valamit,be voltam szarva hogy a géppel van baj,rányomtam jujtúbra,akkor meg majdnem hanyatt estem a székkel együtt,mert állati erővel üvöltött a hangszóró. :DDD

(#10942) sormo


sormo
tag

De minek nektek a még több arany?
írjátok, hogy 150 meg ezer van. Nekem se kell semmi, elég, hogy benne vagyok azt csinálom a semmit mert szép azt élvezem a látványt...

(#10943) Mike válasza sormo (#10942) üzenetére


Mike
veterán

igazából nem kell
még úgy is bőven van, hogy két kézzel szórtam
pl megvettem a 12 aranyas göncből vagy 6 féle színt
kidobtam egy 38 aranyas livat és társai
egyébként meg mélyen elbújva attól félek hogy gta sorsára jut a játék és minden embertelen drága lesz, pl farm ezer arany, vagy százezer dollár, ahogy a gtaban is egy járgány minimum 2-3 millió

(#10944) sormo válasza Mike (#10943) üzenetére


sormo
tag

Én csak 204lvl vagyok van 6aranyam meg 2424dolcsim elköltöm cuccra ami megtetszik, most szedegethetem az aranyat a pass-ra de ha nem kéne nekem elég ennek a hangulata is vagy 30 éve játszom de nekem ez a no.1!

(#10945) negyven2 válasza Mike (#10943) üzenetére


negyven2
veterán

A GTA-ban viszont most már könnyedén, ki lehet termelni amit szeretnél (öcsémnek egy 2-3 as társság kb 2-3 hét alatt meglett minden alap pénztermelő dolog, az MC/CeO/Arkade -el együtt), persze egyedül nehezebb ez. Itt viszont ez baromi nehéz, főleg hogy így le nerfelték a Daly-t is. Ami most furcsán fog hangzani bár ez érhető húzás volt, mert igazból azok aki 2,5x szorzóval napi akár minimum 11 aranyat tudtak kiszedni úgy, hogy igaziból bármi is csináltak volna. Sőt a legtöbben csak ezt csinálták. Az azért észrevehető volt, hogy a legtöbb esetben minden nagyon jól fizetett (főleg amikor még normális volt a Collector route). Azért ne feledjük, hogy minden upadte ingyen érkezik, és vagy az időnkkel vagy pedig vásárolt arannyal fizetünk a bennük tartalomért. De a a régi rendszer részben, igazból egy idő után fölöslegesség tette a játék nagy részét.

Sajnos a Rockstar a lehető lemocskosabb megoldást választotta, visszahozta részben a Day 1 RDo filozófiát (aki ott volt emlékszik még, hogy minden rohadt drága volt és a küldetések alig fizettek (pl. egy pisztoly került $800-$1000 de egy küldetés nagyon max $2-$3-at adott). Nem védeni akarom a céget, de kell egy egészséges balance az ilyenfajta játékokba. Ez tegnapig alapvetően a játokosnak kedvezett, mostantól meg a Rockstar-nak, de nekik nagyon. Lehet, hogy ez viszont nem a végleges állapot, és ismét fognak majd engedni a nyomásnak.
én addig is megköszönöm a Take Two-nak, hogy nem kell foglalkoznom már olyan sokat az RDO-val.

Maga a 28-napos resetes Daily még oké lett volna, így nagy kib*szás az új játékossokkal, meg a régi alkalmi játékosokkal.

sormo: a probléma, hogy a Role-ok aranyba kerülnek. Egy új játékos a korábbi Daily rendszerrel aránylag hamar tudott Role-ot venni. Most azért többet kell küzdeni. Sokkal többet...

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#10946) negyven2


negyven2
veterán

Amúgy ahogy nézem a Rockstar nem csak PvP-be tett Hardcore módot, hanem magába a komplett RDO-ba, hiszen nekem már lassan 2 órája semmirét se add XP-t :DDD, igaz így kicsit nehéz fejlődni a Role-ba és a Pass-ba, de na.. ez legalább AZ igazi kihívás :DD

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#10947) bendegruz válasza negyven2 (#10945) üzenetére


bendegruz
őstag

Barátnőm most kezdené az Online-t.
Így nagyon nehéz lesz szakmát vennie… vagy jobb lovat fegyvert stb..
Persze segitek majd neki, de ez akkor is szívás.

Asus Rog Strix Scar III

(#10948) lo_jo válasza negyven2 (#10945) üzenetére


lo_jo
senior tag

Ezzel teljesen egyet értek, a collector nerf előtt gyakorlatilag pár nap játék után annyi pénzed lehetett, hogy nem győzted költeni, aranyból meg kb egy hónap alatt lett annyi, hogy minden role, pár jobb ló és még ruha is futotta. Várható volt, hogy ezeken változtatnak, inkább a változtatás mértéke a durva. Főleg az aranynál, mert GTA-ban legalább nincs külön currency, kifarmolhatod bármivel a következő pénztermelő egységed árát, de itt hiába jön a dollár az egyik role-ból, ha a következőhöz megint arany kell. Rettenetesen átestek a ló túloldalára. Valahol a kettő állapot között lenne reális az "árfolyam", úgy a türelmetleneken lehetne nyerni valós pénzt, de nem csesznének ki azokkal, akik hajlandóak egy kicsit grindolni.

(#10949) almalé válasza lo_jo (#10948) üzenetére


almalé
tag

A collector nerf mikor volt? Tavaly karácsony táján 4-5 nap alatt könnyen szereztem $2000-t.

(#10950) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

steamen nem tudjátok, ketté fog válni a single és online, vagy csak új belépőknek lehet csak online a kliensben?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.