Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés

Hozzászólások

(#651) zaba válasza tildy (#650) üzenetére


zaba
tag

OFF:

Tildy! c2-n hogy lehet pop3-azni? OE-be akarnám letölteni.

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#652) tildy válasza zaba (#651) üzenetére


tildy
nagyúr

Másik topicba már leírták...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#653) zaba válasza tildy (#652) üzenetére


zaba
tag

OFF: Ja, megkaptam. Kösz!

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#654) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Csepel: kissé felhős, bár tiszta idő, hőmérséklet: passz :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#655) Enemy


Enemy
aktív tag

Siófok,, napos száraz de hideg idő. reggel még az ágyban is fáztam

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#656) Protoss


Protoss
senior tag

Paks, hideg napos

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#657) ranger


ranger
csendes tag

Nyíregyháza: napos, enyhe idő. +8 Celsius körül.

Jövök, megyek, intézkedek. Aláírok, pecsételek.

(#658) Matr x válasza ranger (#657) üzenetére


Matr x
aktív tag

/off

Még egy ember Nyh-ról? Nézz majd be a nyíregyi topicba is!

/off off

Nyh-oros: idő szép, koratavaszi időjárás, Nap szépen süt. 10-12 fok is elérhetőnek tűnik...

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#659) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Nini süt a Nap :)))

csepelen :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#660) Matr x válasza CharlieDrop (#659) üzenetére


Matr x
aktív tag

Nyh-n is sütöget... de a szél is fúj kegyetlen....És elrontja az időt...

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#661) Som@


Som@
őstag

Ha minden igaz (én még nem voltam kint), akkor Lőrincen ónoseső esett.
Aki erre jár, vigyázzon, mert kegyetlenül csúszik. :(

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#662) detri válasza Som@ (#661) üzenetére


detri
aktív tag

Kecskemét és Nagykőrös szintén ónoseső. Nagyon durva, szal csak óvatosan, gyalog is!

(#663) Matr x válasza detri (#662) üzenetére


Matr x
aktív tag

Ónoseső???

Nyh-n ennek semmi jele... még van egy kis idő, aztán biztos sok lesz, jó lesz itt is... remélem nem ;]

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#664) tildy


tildy
nagyúr

még jó hoyg fater nem a saját kocsival jön, hanem ismerőssel.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#665) Polesz válasza tildy (#664) üzenetére


Polesz
addikt

Egerben is esik valamilyen idióta eső (lehet, hogy ónos) és már szépen fagy is lefelé az utakra meg a járdákra :((( brrr de gyűlölöm ezt az időt.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#666) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Áh, nálunk már régóta ónosodik minden... csupa jég amit csak látsz. Háztetők, az út, a járda, a tetőablak (rohadtjól néz ki belülről!), a madáretető... :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#667) Matr x válasza Matr x (#663) üzenetére


Matr x
aktív tag

Változások jelentkeznek... a fagyókás izé esik, kezd csúszkálódni az út, a járda...

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#668) #57764352


#57764352
törölt tag

Soroksáron jelentem hideg, és ónos/fagyos minden!

(#669) zaba


zaba
tag

Görény egy idő van itt is! BP. III. ker.

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#670) Matr x


Matr x
aktív tag

Nyh.
Ez a fagyókás, kemény csúszós izéidőnek vége... Cserébe van most egy jó nyálkás, viszonylag jó idő... Olvad minden, sártenger várható ;]

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#671) tozso


tozso
tag

Tsepel: végre nem esik és nem jeges minden, már nagyon várjuk a tavaszt.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#672) Matr x


Matr x
aktív tag

Nyh: hol havazik, hol fúj, hol mind2, de akkoris egy kérdés: MIKOR LESZ MÁR JÓ IDŐ???

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#673) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Bazz,itt Kapsováron egész nap SZAKADT a hó!:O:O:O
Mikor lesz már tavasz!Mingyárt március,és ilyen sz@r idő van!:O
Elegem van a télből,meleget akarok!:O
Meg napsütést,meg miniszoknyás csajokat,meg minden ilyesmit!:O
És tökre elegem van a lutyokból is!:O
TAVASZ,MERRE JÁRSZ?GYERE MÁR HAZA!:O

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#674) Bash


Bash
őstag

Tampa, FL: egy órával ezelőtt még tűzött a nap, szélcsend volt. Most ömlik az eső, hatalmas szél van, elment az adás a TV-ben. Óriási vihar. Az erkélyről behoztam a virágokat, mielőtt a szél elvinné őket. Mindez nem is nagyon zavarna, ha 2-re nem kellene mennem dolgozni. :(

http://bashtravel.com/

(#675) Neylon


Neylon
tag

Pázmánd: szakad a hó.

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#676) strike-force


strike-force
őstag

Eger: valami szitál, valahol a hó és eső közt van sztem még ő maga sem tudja, hogy mi akar lenni :)

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#677) Karex válasza strike-force (#676) üzenetére


Karex
senior tag

Hát igen, az identitászavar korunk jellemző betegsége, mely a természetanyánkat is utolérte.:)

(#678) tozso


tozso
tag

Tsepel:
A tegnap du.-i havazás után bokáig erő hó van, de most úgy ragyog a nap hogy tuti hamar elolvad. Ez az időjárás már nem normális. Hol a tavasz????

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#679) Shim válasza Karex (#677) üzenetére


Shim
őstag

csak klimaxos szegény :)

XI, Kelenföld, központ, verőfényes napsütés, utak tűrhetőek

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#680) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Helyzetkép,Kaposvár,2004 február 25 (ma),hajnali 7 óra 5 perc:


NO COMMENT!:O






[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#681) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

mINGYÁRT MEGCSINÁLOM!

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#682) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Na még1X:
Bővebben: link
:O



[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#683) Matr x


Matr x
aktív tag

Most Nyh-n úgy néz ki, hogy kezd olvadni. Kicsit rossz az idő, latyakos, vizes, de elviselhető(nek tűnik)

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#684) tozso


tozso
tag

Tsepel: Na most van elegem a hóból, de nagyon. Már megint akkora hó esett. Rühellem ezt az időt.
TAVASZT AKAROK.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#685) Enemy


Enemy
aktív tag

Siófok Olvad! Én nem fázok....

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#686) Matr x válasza Enemy (#685) üzenetére


Matr x
aktív tag

Nyh: olvad szintén.

Fázni már jó ideje nem fázok

Viszont minden szinte folyik, annyira sáros minden dolog. A kocsibejáróba odaállnál, nagyjából térdig süllyednél be... még jó, hogy nem sokáig tart ez a szép idő.. jön az igazi :))

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#687) jojojo


jojojo
senior tag

18.ker most néztem ki az ablakon és szakad a hó!-reggel lehet havat lapátolni.

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#688) klepto


klepto
addikt

Dujv. én kb.21.30-kor vettem észre, és azóta is szakadatlanúl szakad a hó :O A parkolóban az autók helyén már csak hókupacot látni...

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#689) Karex válasza klepto (#688) üzenetére


Karex
senior tag

Most ugyanez van Nyíregyházán.:)

(#690) escie válasza Karex (#689) üzenetére


escie
őstag

jaja, én is most estem haza 23:00 körül erős eszaki szél,semmi hó.
bedobom a vacsit, egy kis linux buzerálás, netezés, aztán kinézek 00:20-kor és tökfehér minden, esett vagy 5cm. :DD
amúgy, szintén Nyíregyháza(csak épp a déli része :) )

szerk.: a Nyíregyházát nem neked mondtam Karex :D , hanem a többieknek, csak hogy tudják...

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#691) Karex válasza escie (#690) üzenetére


Karex
senior tag

Világos.:)

Egyébként elállni nem akar, bár nem jelentős, de ha így halad, Nyh.közlekedése megint jelentősen belassul majd.:(

(#692) detri


detri
aktív tag

Megnyugodhat az ország, Nagykőrösön elállt. :D

(#693) TitiRii


TitiRii
senior tag

itt még szakad!! :)
(bp xvi)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#694) klepto


klepto
addikt

Lassan nyugovóra térek, de gondoltam búcsúzóul megírom az utókornak, hogy itt még mindig esik, bár picit csendesedett az előző ''jelentésem''hez képest. Akkor szakadt, most csak esik. Az egészben a legmorbidabb, hogy az erkélyemen +4°C-ot mutat a hőmérő, de akkora mennyiségű ho esett le, és esik még mindíg, hogy olvadásnak csak a csatornafedél környékén van számottevő nyoma, máshol nincs.
Na szép jó éjszakát mindenkinek, a fentlévőknek meg további jó hardverguruskodást ;]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#695) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Dombóvár mellett még mindig esik, egyre nagyobb a hó. :)

(#696) tildy


tildy
nagyúr

CLear sky, the sun is shinning:)
Szal sut a nap, tuiszta az eg, nem tudom hany fok lehet ...
Seljord, Norway

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#697) Matr x


Matr x
aktív tag

Nyh-n a hónak már szinte semmi nyoma :DD

Egész jó időnek néz ki innen bentről. Csak ki ne kelljen menni ;]

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#698) klepto


klepto
addikt

Pulsz 3°, lassan olvad. Az úttestek és a járdák már csak vízesek, de mindenhol van még hó. Borús az ég.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#699) Matr x válasza klepto (#698) üzenetére


Matr x
aktív tag

Nyh-n reggel még erőteljesen úgy nézett ki, hogy nem lesz semmi, csak hó... Most meg kegyetlenül olvad :DD

Egyes helyeken a járda már fel is száradt.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#700) detri


detri
aktív tag

Most Nagykőrösön százágra süt a nap (és 32 fok van, a tenger kellemes). Gyertek! :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.