Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) Nkboy válasza Black_Raven (#16750) üzenetére


Nkboy
senior tag

Ennyit tud a Miui is ;]

[ Szerkesztve ]

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#16752) trebrona válasza grafnet (#16749) üzenetére


trebrona
nagyúr

PH!-n mindenre is van topik: [link] :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16753) arnyekxxx válasza grafnet (#16749) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Néha szokott ilyet csinálni a tecsó, gondolom az eredeti 40-50ezres áron nem vitték, ráadásul az átlag tecsóvásárlónak semmit nem mond a neve, hamarabb viszik el a navont mert azt minden hiperben látnak, szóval ott volt a drága telefonból pár darab és rányomták a félár cetlit.

Pár éve a vízálló fujifényképezőmet vettem online akciósan kifutóként 50ért, aztán kicsit rosszul esett 2héttel később a helyi teszkóban sárgacímkésen 30ért látni :)

(#16754) rayoliviero válasza grafnet (#16749) üzenetére


rayoliviero
veterán

Volt J5 és Huawei P8 Lite is. Plusz Xiaomi 4A, Moto C és Plus is.
Utóbbi kettő még van pár helyen. De ezek nem jó vételek. Az első három igen, plusz a 4x volt a legjobb ajánlat. De ezeket rögtön elkapkodták, már a dolgozók is.

(#16755) #73029888


#73029888
törölt tag

LiquidRemix Update:

[link]

Hamarosan BUG-mentes Oreonk lesz ;)

[ Szerkesztve ]

(#16756) grafnet válasza trebrona (#16752) üzenetére


grafnet
veterán

Ma, ismét tanultam valamit!
Thx

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#16757) Black_Raven válasza Nkboy (#16751) üzenetére


Black_Raven
veterán

Hogyne, tudom. A miui mindent tud. ;] Viccet félretéve, nekem ez nagyon jó, mert második nap estére mindig lemerült idáig. Azonkívűl amennyit flasheltem, csak fw baseband 3×cseréltem, magisk root és több modul flash/próba, vagy 5 Gcam próba, meg a t..köm tudja már, szóval 3.nap estig még soha semmi nem bírta, főleg ennyi baxtatással úgy hogy a 10sot meglegyen.Tehát elégedett vagyok. És még a miui miatt sem kapok infarktust.:D Tiszta nyugdíj..Király ez a brazil gyerek, le a kalappal előtte. :R

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16758) #73029888 válasza Black_Raven (#16757) üzenetére


#73029888
törölt tag

Liquidremix kipróbálod?

(#16759) Black_Raven válasza #73029888 (#16758) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem, nem. Elég volt a TeamGhost-os bénázásból. Maradok a jól bevált AEXen, update is jön lassan sztem mind2re.(LHra is):) Egyetlen 1 rom létezik amit azonnal fenntartás nélkül próbálnék. Ő az RR.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16760) siddis válasza Black_Raven (#16759) üzenetére


siddis
őstag

..pedig ránézésre ez is az :)

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#16761) Black_Raven válasza siddis (#16760) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha Te mondod.:)Kinek a papné, kinek a paplan..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16762) siddis


siddis
őstag

Kernel update

*Kernel Updated to 3.18.93
*Kernel Codes Compiled with new GNU GCC 7.3.0 (compiled by me)
*Busybox Updated to Latest Code Changes (compiled by me)
*Implement Adreno Idler
*Add 100 & 160 MHz GPU Frequencies
*Adreno Idler & GPU Clock Tuned for Power Saving
*Implement Force Fast Charge (disabled by default)
*Merge Updates to CFQ IO-Scheduler
*Merge Update to BFQ IO-Scheduler (v8r12)
*Merge Updates to Interactive Governor
*Inject SQLITE3 Bin to Rom for DB-Optimization (needs command/script, attached to 1st post)
*Remove Code Changes to Touchscreen Driver (initial fix for dt2w issue)
*Kernel Boot Script run FSTRIM at Boot

-- Aux armes, citoyens --

(#16763) #73029888 válasza siddis (#16762) üzenetére


#73029888
törölt tag

LH Oreo Kernel update várok ;)

(#16764) siddis válasza #73029888 (#16763) üzenetére


siddis
őstag

..dettó.

-- Aux armes, citoyens --

(#16765) kokopo válasza Black_Raven (#16759) üzenetére


kokopo
aktív tag

Eddig tobb regebbi telomon is jol teljesitett a Mokee
En meg azt kiprobalom

[Mokee]

[ Szerkesztve ]

(#16766) Norby86 válasza #73029888 (#16763) üzenetére


Norby86
őstag

A Resurrection Remix-5.8.5 romról mi a véleményed? :) Ez a nyerő eddig? Megmondom őszintén én már ősidők óta MIUI-t használok, van annak már 4-5 éve is hogy én Stock droiddal toltam. Ha felteszem ezt vagy másikat tehát nem MIUI romot akkor milyen funkciókat vesztek és mit nyerek összességében? Érdemes napi használatra kipróbálni, vagy még azért jobb az EU dev. / MIUIHU továbbra is? :) Plusz kérdésem hogy 60 fps-be tud valamelyik rom a GCAM-on keresztül videó felvételt készíteni? Vagy erről ne is álmodjak?

A kernelre amúgy kíváncsi leszek. Ez az a kernel amivel HW videó dekódolási gondok voltak MIUI alatt? (Nem játszotta le a videót)

-Norbi-

(#16767) Black_Raven válasza Norby86 (#16766) üzenetére


Black_Raven
veterán

Valami ilyesmire gondoltál? hehe 60fps video rec[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16768) siddis válasza Black_Raven (#16767) üzenetére


siddis
őstag

..ilyet én is láttam már, aztán amikor megnéztem -mondjuk a VLC-vel- akkor 29.97 fps volt az valójában. A többi paraméter azért stimmelt.

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#16769) trebrona válasza bb71 (#16703) üzenetére


trebrona
nagyúr

Megnéztem a multitoolt, írja is, hogy TWRP-ben indítsd újra a telefont 16-os pont indítása után:
:)

Engem meg túráztatsz! ;]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16770) Black_Raven válasza siddis (#16768) üzenetére


Black_Raven
veterán

Azt mondod, ezek szerint a Gcam 60fps csak nagy kábitás?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16771) Norby86 válasza Black_Raven (#16767) üzenetére


Norby86
őstag

Ilyenre igen, eddig MIUI-ban is eljutottam Camera2 Api engedélyezése után, csak éppen nem vett fel semmit ez a GCAM kamera, csak úgy csinált mint aki felvesz, aztán csinált ilyen 1-2 megabájtos fájlt amit semmi sem játszott vissza. De ha parasztvakítás ez a 60 fps és ott is 30-al játssza vissza, akkor nincs értelme a dolognak sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#16772) siddis válasza Black_Raven (#16770) üzenetére


siddis
őstag

Meg tudod nézni te is, másold át gépre, nézd meg VLC-vel ( Eszközök >> Kodek információk ). Pont ugyanilyen kamera előnézettel felvéve ( 30fps helyett 60fps ) nekem csak 29.97 volt az fps. És vágtam már elég videót ahhoz hogy higgyek a VLC-nek, ha csinálok a Jutyúkra valamit 60fps-el akkor olyankor annyit is ír ki..
Mondjuk egy Samsung HD720p kézi digitális kamera képénél így is nagyságrendekkel jobb, főleg fehéregyensúlyban..
Léptem, jóéjt..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#16773) Styleair válasza TomiJK (#16699) üzenetére


Styleair
aktív tag

Nekem is ugyan ez a problémám. Egyenlőre nem találtam megoldást. Amennyiben megtalálod, oszd meg velem is légyszíves!

Xiaomi 14 / ex Xiaomi Mi 9 SE

(#16774) #73029888 válasza Black_Raven (#16767) üzenetére


#73029888
törölt tag

Legújabb Gcam is megy?

(#16775) csodavas


csodavas
tag

Megint vállalkozó kedvű voltam egy kis üvegfólia rendelésre. Szintr mondanom sem kell, hogy kár volt. Gertong féle full cover aliról. A képek magukért beszélnek. Egyébként a zavaró színes pontot leszámítva ajánlom, érintésre minimálisan érzéketlenebb.

(#16776) Black_Raven válasza Norby86 (#16771) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor Te nem ilyet próbáltál, mert ez felvesz rendesen és visszanézhető minden oké vele, csak ês itt jön képbe siddis fórumtárs, ha megnézem a telefonon lévő VLCben(másolás nélkül)az információkat, akkor az is 29.70fps-t ír 60fps helyett. Tehát hogy a 60fps video felvétel parasztvakitás vagy csak a VLC szar, mindenki döntse el maga, és ennyit a Gcam szuper appról.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16777) #73029888 válasza Black_Raven (#16776) üzenetére


#73029888
törölt tag

Unofficial RR alatt vagyok (20180202) és a gcammal hiaba veszek fel 120FPS-el 30-at ír ki az mx player. Maga a videó lassabban játszodik le. Remélem azt a pár hibát ami a ROM-ban van fogják javítani.

(#16778) Fercsáj


Fercsáj
csendes tag

Lejött az MIUI 9.2.3.0, és úgy látom mintha egy kicsit döcögősebb lenne a telefon a korábbi verzióhoz képest. Tapasztalt valaki lassulást.

"Fiam, mindegy mennyire értesz valamihez, legalább egymillióan sokkal jobban értenek hozzá"~Homer Simpson

(#16779) orso0355 válasza Fercsáj (#16778) üzenetére


orso0355
őstag

Részemről nem.

(#16780) starr


starr
őstag

Clarity 2 kernel tölthető

(#16781) bb71


bb71
őstag

3 kérdésem volna:

1. Hogy lehet csökkenteni a Rendszer ROM
adatmennyiséget?

2. A Chrome adatmennyiségét hogy lehetne csökkenteni, vagy ez rendszerprogram? Beállítások Telepített alkalmazásoknál nem jelenik meg.

Illetve a Messenger adatokat szabad törölni, vagy akkor minden eltűnik? Én nem használom, feleségemé...

3. Tudtok ajánlani egy olyan SMS Backup és Restore programot ami bevált?
Amit használok - nem találom most az playen, az a MIUI9-es mentésből 8-as MIUI-n nem tudta az sms-eket visszaállítani, illetve megcsinálta, de nem jelent meg az üzeneteknlé egy sem.

4. Most már nem is merem írni, hogy egy újabb esemény jelent meg: a TWRP 1x működik! Telepítem adb-n keresztül, bebootol a twrp, mentek és a reboot Recovery-re is elindul a system. Hangerő fel+ Power.re sem indul el a twrp!

Mi történt már megint?????????????????????

[ Szerkesztve ]

(#16782) szimi57 válasza bb71 (#16781) üzenetére


szimi57
őstag

A TWRP hangerő le+fel !!! + power-re indul.

Ha root megvan törölni lehet a nem használt alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#16783) bb71 válasza szimi57 (#16782) üzenetére


bb71
őstag

Nálad. NEkem sajnos simán elindult a rendszer.
A VolUp+Power-re egyébként a kínai "recovery" - sárga színű - elindul, és ott amikor a recovery gombra bökök nem jön be a twrp.

[ Szerkesztve ]

(#16784) Dhampir válasza arnyekxxx (#16739) üzenetére


Dhampir
félisten

Ennyiért nagyon megéri, végre lecserélhetném az S5610-et. (^.^)

(#16785) fuwiradis


fuwiradis
tag

keritettem egy bt fejhallgatot a 4x-hez (sony mdrzx330).

rovidesen kiderult, hogy nfc nincs, de sebaj majd bt-n keresztul kilistazza es csatlakoztatom. de nem mert nem jelenik meg a bt eszkozok listajaban (nehany eszkoz viszont igen, gondolom valamelyik szomszedome...).

kozben laposhoz meg tudtam a fejest csatlakoztatni.

van valami otlet mit lehetne tenni? ha nem tudom csatlakoztatni a telohoz, akkor viszem vissza a boltba, mert igy epp a lenyeget veszti el a bt fejes.

szerk: bocsi, ez lemaradt: 9.2 stable van tegnap frissitettem, meg ahogy latom felhuzta az 7-es androidot is.

[ Szerkesztve ]

(#16786) orso0355 válasza fuwiradis (#16785) üzenetére


orso0355
őstag

Talán furcsaság, amit kérdezek, de akkor se jelenik meg bt eszközök közt, ha nagyon hosszan nyomod a füles bekapcsoló gombját? (Kb nyolc-tíz mp-ig?)

(#16787) szimi57 válasza bb71 (#16783) üzenetére


szimi57
őstag

A hármas gombkombinációra pedig be kellene jönnie.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#16788) Norby86


Norby86
őstag

Most hogy a sima Messenger-t használom nem a Lite-ot (a kamera probléma miatt), brutálisan kevés a képernyő időm. :/ Normál használat mellett két napos üzemidővel ezt a képernyőidőt produkálta.

Most kipróbálom a Messenger Lite-ot újra, a kamera problémát meg a Facebook Lite-al próbálom orvosolni, aztán meglátom úgy mennyi képernyőidőm lesz. Megszoktam a Redmi 4 Prime-nál hogy 8-10 órás képernyőidőim voltak. Amúgy nincs olyan Messenger Lite app ami a hívásokat is kezeli és működik rajta a kamera?
Vagy a MIUIHU szívja ennyire az akkut? Mi a véleményetek erről? Próbáljak meg egy EU stable romot inkább?

-Norbi-

(#16789) orso0355 válasza Norby86 (#16788) üzenetére


orso0355
őstag

Global stabilon is tesztelted, vagy egyből váltottál? Csak mert én rengeteget használom a Messengert, és normális kijelzőidőket produkál a teló.

(#16790) YASKATIR válasza Norby86 (#16788) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Nalam a xiaomi.eu weekly-n nincs ilyen problema

(#16791) Dhampir válasza Dhampir (#16784) üzenetére


Dhampir
félisten

Xiaomi Redmi 4X-et kerestem ma a Fogarasiban, de az eladó tájékoztatása szerint már elfogyott, utána az Arénában lévő Tesco-ban is megnéztem, ott sem láttam, a kabátom viszont jól megázott a szakadó esőben.

(#16792) Gerasz válasza Dhampir (#16791) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Áh, Budapesten már hétfő délután is esélytelen volt, de pár nap alatt a legutolsó tanyasi tecsót is lefosztották. Neppertől esetleg érdemes lehet, még 35-ért is jó vétel.

(#16793) fuwiradis válasza orso0355 (#16786) üzenetére


fuwiradis
tag

sose szokj le rola hogy furcsasagokat kerdezel! :DD

wow, valoban csak ennyit allt a dolog, hosszabban kellett nyomnom a fejes power on gombjat es telefon keresve BT eszkozoket csak megjelent! koszi :R

[ Szerkesztve ]

(#16794) orso0355 válasza fuwiradis (#16793) üzenetére


orso0355
őstag

Csak mert én ugyanezzel küzdöttem 😂 azt hittem, rossz a füles. Kaptam még egyet, ugyanez. Vettem egy harmadikat... végül a negyediknél derült ki, hogy ez a megoldás 😃 persze egyik papírján se volt rajta, se az eladók nem írták meg reklamáláskor. Így most az egész családnak van bt headsetje 😂

(#16795) Dhampir válasza Gerasz (#16792) üzenetére


Dhampir
félisten

Neppertől semmiképpen. Érdemes lehet kivárni is, 3-4 hónap és talán lassan már új típusú Xiaomi is megjelenhet, bár nem biztos.

(#16796) #73029888


#73029888
törölt tag

NitrogenOS Official:

[link]

(#16797) LyonnaisFan1 válasza Dhampir (#16795) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nézz körül a Hardveraprón, hátha ott perpill van egy relative megbízható tagtól készülék

Én is hardverapróról vettem, és egy percig sem bántam meg.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#16798) Black_Raven válasza Dhampir (#16795) üzenetére


Black_Raven
veterán

És miért nem? ugyanazzal a tescós garival adja mint ők, csak drágábban..nem akarsz Te ilyet venni, már hónapok óta nyüglődsz vele csak. Én MM-ben megnéztem, döntöttem, másnap megrendeltem ennyi..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16799) #73029888 válasza LyonnaisFan1 (#16797) üzenetére


#73029888
törölt tag

Enyém is eladó. Szép állapot,garancia,doboz,fólia+tok...

Legjobb Gcam: [link] (Mobilnetesek figyelem!)

Beállitási ajánló: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16800) Gerasz válasza Dhampir (#16795) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Például a Gearbesten már kapható a Redmi 5 Plus. A Xiaomi ontja a telefonokat magából, így bármeddig "érdemes lehet kivárni".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.