Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) manchester99 válasza Black_Raven (#16498) üzenetére


manchester99
tag

Semmi :W mi logo boot aztán fagyás újraindulás megint boot és újraindulás :Y .Írtam már oda is volt egy srác aki szintén liquidromon volt ill. LH kernelen hogy írja már le step by step hogyan rakta fel a dolgokat bár szerintem egetverő különbségeket én sem csinálok ill nincs olyan sok lépés amit ki lehetne hagyni

[ Szerkesztve ]

(#16502) Black_Raven válasza manchester99 (#16501) üzenetére


Black_Raven
veterán

Esetleg kipróbálhatnád ezt a TWRP-t[link]
Utoljára flasheld a Kernelt a felrakásnál, vagy ha már működik a rom.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16503) manchester99 válasza Black_Raven (#16502) üzenetére


manchester99
tag

megvolt :) ezzel próbáltam , sőt már a 3.0.3 asszem ez volt az előző verzió ezzel is próbáltam és igen a kernelt teszem fel utoljára próbáltam gapps nélkül is miután felállt a rendszer de semmi

[ Szerkesztve ]

(#16504) Black_Raven válasza manchester99 (#16503) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor nem megy a TWRP 3.2.1.0 sem és a twrp_santoni_oreo.img sem?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16505) manchester99 válasza Black_Raven (#16504) üzenetére


manchester99
tag

nem .ill maga a kernel előző verziója sem

(#16506) Black_Raven válasza manchester99 (#16505) üzenetére


Black_Raven
veterán

Más gondok nincsenek twrpben? nem ír pirossal hibákat flash közben?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16507) manchester99 válasza Black_Raven (#16506) üzenetére


manchester99
tag

nem semmit , minden gond nélkül lefut

(#16508) Black_Raven válasza manchester99 (#16507) üzenetére


Black_Raven
veterán

akkor passz, maradj az eredeti kernelen ha azzal nincs gond. Majd mesélünk.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16509) bach66


bach66
tag

Ezt a nemrég emlegetett camera mod-ot érdemes felflashelni?

Valaki próbálta már?
Jobb minőséget lehet elérni vele, mint a gyári kamerával?
A slow motion működik?

(MIUI Global ROM 9.1.1.0 stabil)

[ Szerkesztve ]

(#16510) siddis


siddis
őstag

Kinek ígértem pár napja HDR+ -os teszképet.?
Bocs a fényviszonyok miatt, nem állítottam semmit sem, biztos lehetne még finomítani rajta, alapból ilyen nyers képeket lő..
Kép

Videóban 1080p / 60 fps..

trebona: köszi, nem tudtam / nem érint..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#16511) trebrona válasza siddis (#16510) üzenetére


trebrona
nagyúr

kepfeltoltes.eu

NE használjátok! Miner vírust futtat a háttérben!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16512) Black_Raven válasza trebrona (#16511) üzenetére


Black_Raven
veterán

Cryptomining=??? mit dolgozik, bányászik?crypto valutát?bitcoint?oké de akkor felezünk.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16513) vince válasza Black_Raven (#16512) üzenetére


vince
őstag

Megpörgeti egy kicsit a procidat :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#16514) Black_Raven válasza vince (#16513) üzenetére


Black_Raven
veterán

Még jó hogy erős igénybevételre tervezték az LH Revolution kernelt.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16515) lócitrom válasza bach66 (#16509) üzenetére


lócitrom
őstag

több beállítást tesz elérhetővé, amit a kamera eleve tud, csak letiltották. javítani nem javít. érdemes lehet feltenni, mert jól jöhet. de csodát azért ne várj tőle.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#16516) Norby86 válasza Black_Raven (#16482) üzenetére


Norby86
őstag

Mondom próba szerencse még így éjjel felteszem a legfrissebb EU romot. Hát láss csodát most már ezzel szépen megy a viper fx magisk modulként. :) Nem tudom előző romokba mi volt a bibi, de javították úgy látom. Ugyhogy ez a probléma megoldva, szépen felkerült az EU dev a telóra. :)

(#16486) starr

Ez a kernel izgatja a fantáziámat. Mennyivel lesz tőle gyorsabb a telefon és mennyivel jobb az üzemidő? Vannak pontos mérési adataid amit megosztanál esetleg? :) Bármi hibával találkoztál eu dev. rom alatt ezzel a kernellel? Leszámítva a wifi problémát amit a wifi driver orvosol.

-Norbi-

(#16517) szimi57


szimi57
őstag

Üdv. Cserélgettem Oero romokat, kerneleket és olyat produkált, hogy bejövő hivásnál nem adta be a hivásfogadás képet, a kijelző sem kapcsolt be, nem tudtam "felvenni" a telót. Volt amikor bejött a kép,de elhuzva a csuszkát bármelyik irányba nem tudtam lekezelni a hivást. Gondolom elszurtam a telepitéseket.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#16518) starr válasza Norby86 (#16516) üzenetére


starr
őstag

LH, EU romon: Sajnos nem tökéletes. A videók hw-es dekodolasa nem megy. Pl youtube app, mx player nem játszik le semmit. Headset gombok nem jól működnek. Sebesség érezhető a gyarihoz képest, de nem kell azért olyan nagy dologra gondolni. Kb, mint a Clarity 1.9. (Az fog most visszamenni. )
Fogyasztás 0%/éjszaka, eddig ez volt a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#16519) #73029888 válasza starr (#16518) üzenetére


#73029888
törölt tag

LH Oreo kernel az LOS15.1 van kifejlesztve.

Tényleg tud 4K 30FPS felvenni videót?

Mi az a Qnovo battery charging?

Minek OC-za a CPU és GPU-t+ kijelző? (66Hz 60 Hz helyet)

(#16520) siddis


siddis
őstag

LH Kernel Oreo frissítés várható..

--Improve CPU performance--
--Improve Audio quality--
--Add support for InvictaOS--
--1.61 Ghz on BIG cluster
--1.34 Ghz on LITTLE cluster

Performance improvements: 19% overall pontuation increase,
and User UI is way smoother and less stuttery.

-- Aux armes, citoyens --

(#16521) bb71 válasza bach66 (#16509) üzenetére


bb71
őstag

Tudom, hogy mindig csak problémát írok...
Nekem semmi nem jön össze mostanság, próbáltam több camera modot a hétvégén, gyakorlatilag 9-es stabil miui-n egyik sem működött, leginkább a camera api2 nem engedélyezhetősége okán.

De amire rákérdeztél még 8-as miui alatt volt fent, működött jól, hogy jobb képeket csinált-e - nem tudom... de egyetlen alkalommal kellett volna videózni vele - na akkor lefagyott a camera app - és a vissza nem hozható alkalmat nem tudtuk megörökíteni! Ismétlem - 8-as miui-n.

Háát most a twrp mentésből kellett a systemet visszatölteni, mert a modok leszedése után, még a gyári camera app sem indult el többé jól, illetve elindult, de HDR bekapcsolása után nem tudott képet készíteni... vagy anélkül sem... már nem emlékszem.

(#16522) lócitrom


lócitrom
őstag

tök jó egyébként, hogy upstream kernelek vannak csak lényegében, amikor a többség a gyártó miatt 7.x-es rendszerre kényszerül. pedig ezek után nem lenne nagy durranás ezeknek a hardcore delikvenseknek Nougat kernelt faragni, ha ez ilyen jól megy.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#16523) bodnar10261 válasza siddis (#16520) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Az InvictaOS nagyon szépen kidolgozott rom. Bár nem hallottam róla, de mindenbizonnyal egy használható rom lehet. Kifogom az LH Kernellel probálni ha nem lesz érdemleges változás már a MIUI9-ben

Bodnár Dávid

(#16524) #73029888 válasza bodnar10261 (#16523) üzenetére


#73029888
törölt tag

Kipróbálom az InvictaOS-t és várom az LH Oreo Kernel új változatát.

(#16525) siddis válasza bodnar10261 (#16523) üzenetére


siddis
őstag

Nálam nem nagyon akarta az igazat vele a hozzá ajánlott Gapps for 8.1. Amúgy szerintem egy az egyben Lineage 15.1..

-- Aux armes, citoyens --

(#16526) #73029888


#73029888
törölt tag

Új ROM:

[link]

[link] Gcam collection

[ Szerkesztve ]

(#16527) Norby86 válasza starr (#16518) üzenetére


Norby86
őstag

Köszi az infót! Akkor ezt a kernelt hanyagolom szerintem. Clarity 1.9 mit tud pontosan? Az is gyorsít a rendszeren kicsit plusz akku idő is jobb lesz? Ez honnan tölthető le? (Gondolom eu meg miuihu rommal is kompatibilis)

Amúgy nem értem miért van, de a legfrissebb eu dev. romon sem megy a messenger lite kamerája. Hiába nyomkodom a gombot, nem jön elő. :( Akkor lehet vissza kell szívjam hogy a MIUIHU romban van a bug, itt valami más probléma lehet. Pedig tiszta telepítéssel telepítek mindig. Másnál legfrissebb eu dev. romon megy a messenger lite kamerája?

-Norbi-

(#16528) lemmy9


lemmy9
őstag

Jól emlékszem, hogy a MIUI 9-nél eltűnt néhány gomb a lehúzható menüből? GPS, Bluetooth stb.
Még a global stabil 8.5-öt tolom, mert hibátlan, de szekál a 9.1-es miatt, sőt ahogy látom, már 9.2 is van.
Valaki összefoglalná mik változtak pozitív vagy negatív irányba? A keresés nem segített, összevissza infók vannak, semmi konkrét.

Szerintem!

(#16529) starr válasza Norby86 (#16527) üzenetére


starr
őstag

A Clarity mintha kicsit gyorsabb lenne, mint a gyári, de se nem rosszabb, se nem jobb. Kernel auditorral lehet pár dolgot bekapcsolni, pl duplakopp, gyorsabb usb töltés, stb. Már akinek kell... Most gyárin vagyok, mert nem ment azzal sem a wifi, driver install után sem. :(

(#16530) bb71 válasza kidnou (#16221) üzenetére


bb71
őstag

Sz@r ez a teló... 9-es miui, Voda kártya - épp egy professzort kellett visszahívnia feleségemnek, mert eldobta megint a vonalat...

Következik a kérdés: 9->8 átmenet hogy is kell?

(#16531) Black_Raven válasza starr (#16529) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia. Tudnál egy jó kernel auditort ajánlani? :R

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16532) Lordus válasza bb71 (#16530) üzenetére


Lordus
senior tag

SOHA, egyszer sem volt ilyen telefonhívás problémám. sem miui 8 alatt, sem miuihu 9 alatt.
Sem 4g-n, sem 3g-n...
szerk: UPC kártya, ami szintén voda...

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#16533) Dr.NX válasza starr (#16529) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem kell a kernelt auditálni... ;)
Amiről szó van, az a kernel adiutor.
(Csak hogy a kereső is megtalálja.)

Elfogadom a sütiket.

(#16534) siddis válasza Dr.NX (#16533) üzenetére


siddis
őstag

..így csak a diszgráfiás "Gggoole" fogja megtalálni.

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#16535) zojjektum válasza bb71 (#16530) üzenetére


zojjektum
senior tag

Vidd a telefont szervizbe! Ezt most minden rosszindulat nélkül írom, de eddig egyedül te vagy az akinek nem igazán sikerült megoldani semmit, mindig előjött valami probléma. Se rom csere, se mobilhálózat változtatása nem segített a hívásproblémádon. Ha most vissza is tudsz állni valahogy a 8ra akkor sem biztos, hogy jó lesz, legalábbis nálunk voda kártyával ott voltak ilyen gondjaink akkor is csak 4g-vel. Mióta a 9 van fent azóta szerencsére ez a problema megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#16536) #73029888


#73029888
törölt tag

Felraktam a LOS15.1 (20180127) verziót s mellé az LH Revolution Kernelt (20180125) és milyen kamera appal tudnék 4K 30FPS vagy FHD 60FPS felvenni? (Kernel tudja)

LOS15.1 alatt a gcam valamiért nem fut :(

[ Szerkesztve ]

(#16537) siddis válasza #73029888 (#16536) üzenetére


siddis
őstag

Snap camera.? Sajna ezen a gépen most nincs linkem, de biztos találsz..

-- Aux armes, citoyens --

(#16538) #73029888 válasza siddis (#16537) üzenetére


#73029888
törölt tag

Snap Camera van gyárilag a LOS15.1-ben.

Sajnos a Wifi MAC Adress átírási hiba benne van a LOS15.1-ben. Ezzel a kernellel mintha egy teljesen új telefont használnék. (Gombok is müködnek normálisan)

[ Szerkesztve ]

(#16539) siddis válasza #73029888 (#16538) üzenetére


siddis
őstag

Na jó de vannak többe tudó verziók is azért..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#16540) Black_Raven válasza #73029888 (#16538) üzenetére


Black_Raven
veterán

Hajaj milyen jó, miért idáig nem rendesen működtek a gombok?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16541) starr válasza Black_Raven (#16531) üzenetére


starr
őstag

Ajánlom magamat :DDD

(#16542) #73029888 válasza Black_Raven (#16540) üzenetére


#73029888
törölt tag

Korábbi LOS15.1-nél nen sajnos :(

(#16543) bb71 válasza zojjektum (#16535) üzenetére


bb71
őstag

Félrevezetés esete volt: Telenor nem Voda!
- ROM csere nem csak nekem nem sikerült, itt is többen panaszkodtak. Sőt, a Pixel fórumán is.
- Nem azt írtam, hogy a változtatással nem jó! Mivel tegnap este backup miatt újraindítottam, ezért az LTE\WCDMA beállítás visszaállt a TDSCMA-ra, így viszont MIUI9 alatt problémák vannak a telefonálás minőségével.
. MIUI8-on Telenor kártyával 4G-re állítva hibátlan volt.
- Most már meg tudom oldani, hogy fixen LTE\WCDMA-n maradjon a hálózat (boot után is) - így valószínűleg nem kell 8-ra visszaállnom. Csak éppen a Jiayu G2F-n portolt MIUI8-on próbáltam... itt rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#16544) Black_Raven válasza starr (#16541) üzenetére


Black_Raven
veterán

A Playes adiutor fent van, de mindegy gyere!:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16545) trebrona válasza Black_Raven (#16544) üzenetére


trebrona
nagyúr

adiutor...

Tehát valami mást tettél fel. ;]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16546) manchester99 válasza #73029888 (#16524) üzenetére


manchester99
tag

egész jó az a rom csak amit írnak az xda-n az nálam is előjött hogy van úgy hogy bexarik a lockscreen feket kép jön elő aztán nem oldodik fel a képernyő csak egy újraindítás segít

(#16547) #73029888 válasza manchester99 (#16546) üzenetére


#73029888
törölt tag

Használd a romot lockscreen nélkül.

(#16548) Black_Raven válasza #73029888 (#16547) üzenetére


Black_Raven
veterán

Javitva lett már az ujjlenyomat kezelése? gondolok itt arra, hogy kitörölhetetlen a régi, az újat meg nem fogadja el. :O

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#16549) #73029888 válasza Black_Raven (#16548) üzenetére


#73029888
törölt tag

Nincs kijavitva.

Hogyan tudom a gcamot használni mert ha a build.prop átírom akkor is fekete képet kapom. Tegyem fel az AEX ROM-ot LH kernellel?

(#16550) Black_Raven válasza #73029888 (#16549) üzenetére


Black_Raven
veterán

Felteheted, de én nem használok Gcamot. De nincs felrakva semmi csak az AEX telepitett. Engem nem érdekel a kamera.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.