Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#522) stratova válasza Cunaja (#521) üzenetére


stratova
veterán

Szia! Köszönöm a részletes választ.
Eredetileg a héten venném páromnak, de halaszthatom HA megéri várni az Amazfit 6-ra és a VO2 mérésre (bár tudom nem profi szint) legalább valamelyest lehet hagyatkozni az nem lenne rossz.
En bloc az első aktivitásmérő lesz, így felhasználási szokásokról sem neki sem nekem nicsnen tapasztalatunk.
Annyiból faramuci a helyzet, hogy jelenleg nem sportol aktívan (kellően leterhelt így is, bár szerintem a teendőkkel és nem fizikailag, ami inkább talán feltöltené) ellenben elég rosszul alszik, néha akkor is ha 8+ órát sikerül.
Ő szerintem már az elégetett kalóriákkal és lépésszámlálással is ellenne én annyiból örülnék, ha esetleg az alvásmonitorozással kicsit közelebb kerülnénk a dolgok miértjéhez, ha már alvásdiagnosztikára befeküdni sem időnk se módunk nem lenne.
Vagy összehasonlíthatnánk egy mocorgós és egy mozgásszegény nap utáni alvást (lenne egy kézzelfogható érv a mozgás mellett).
Ha néha rá tudom venni akkor általában némi kocogás, szobabringa játszik nála ill. régebben pilates (ez edzésformában a jógával lenne tán rokon, ha megint lesz olyan hely ahová szabad és van is kedve eljárni).
Engem ha gyerkőc vagy asszony idegesít átmegyek súlyzózni a másik szobába vagy tekerek egyet a szobabringán (ott régen 175 most 161 volt a max pulzusom ua. távon kicsit jobb idővel). Saját célra még nem szempont még ha kicsit talán többet is mozgom, ill. nem elsődleges prioritás, de ha neki beválik lehet nálam is az lesz a befutó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.