Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:57

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Noukoum


Noukoum
veterán

Jó telefon, az nfc-t és az akksit sajnálom. Kíváncsi leszek jövőre mit alkot a Xiaomi, lesz-e értelme Redmi Note 5-öt lecserélni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#52) tomboy0013 válasza dlaj (#47) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mik nem mentek?

(#53) Noukoum válasza tibcsi0407 (#50) üzenetére


Noukoum
veterán

Pocokkal nem igazán lehet versenyezni. Csak azért nem váltottam rá mert a mostani is ugyanazt tudja nekem nyújtani mint az. Pocokba sincs nfc, sem vezeték nélküli töltés, és a kamera sem top. {Félreértés elkerülése végett nyilvánvalóan nem várom el hogy a xiaomi ugyanannyit nyújtson 115e-ért mint pl egy note 9 330e-ért, én csak azt mondom hogy az a mobil pont abba erős ami engem nem igazán izgat, tekintve hogy nekem a snapi 636 is bőségesen elég (note 5)}

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#54) juuzer válasza kelly416 (#29) üzenetére


juuzer
addikt

Mi A1-nél is tapasztaltam ezt, Stock Android létére borzalmas a RAM-kezelése :(

Vamos a la playa.

(#55) batai15


batai15
félisten

Pont annyit ér amennyiért adják.
Maga a Stock android nem nyújt eleget szóval nálam kizarva.

[ Szerkesztve ]

(#57) Zvezda válasza #81733120 (#48) üzenetére


Zvezda
junior tag

Az A1-hez képest minden téren komoly előrelépés az akksit kivéve. Ez egy 4000-es akksival tökéletes lenne

Xiaomi Mi A2

(#62) doooo


doooo
veterán

A kamera a legnagyobb visszalépés. Se zoom kamera, se elfogadható minőség... Oké, hogy nem ez az elsődleges tényező ennél a mobilnál... de minek visszafejlődni ennyit valamiben a következő generációban? Kicsit abszurd.

(#66) Šolaire


Šolaire
veterán

Köszi a tesztet. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#67) Zvezda válasza doooo (#62) üzenetére


Zvezda
junior tag

Hogy lenne visszalépés? A kamera egyértelmű előrelépés a Mi A1-hez képest. Nappal is, éjjel is. Hogy az éjjeli így se kiemelkedő az más kérdés. A portrémodja pedig kiváló, jobb mint a korábbi Mate 9-emen. Az egyszres zoomert pedig nem kár, az csak marketingfogásnak volt jó

Xiaomi Mi A2

(#72) doooo válasza Zvezda (#67) üzenetére


doooo
veterán

Hát persze. Használd egészséggel!

(#73) Zvezda válasza doooo (#72) üzenetére


Zvezda
junior tag

Mondj jobbat 100 ezer alatt. Jaa, nem tudsz. Imádom amikor idejön pár idióta troll, aki az életében nem látott ilyen telefont de azt hiszi hogy ő a valaki. Elhúzhatnál innen te is meg a haverod is mert kurvára unalmas

Xiaomi Mi A2

(#74) zolomon17 válasza kelly416 (#46) üzenetére


zolomon17
senior tag

Nem vettem magamra :R

Ugyanakkor jó ezt tudni, mivel most OP5 csere előtt állok és shortlist-en van nálam a Mi Mix 3. Ha viszont ez az app-kilődözés jellemző Xiaomi-viselkedés, akkor nem árt felvésnem a kontra oszlopba.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#75) batai15 válasza Zvezda (#73) üzenetére


batai15
félisten

100 alatt? Galaxy a8. Nem mindenben jobb de személyes preferencia alapján jobb. Persze akinek erősebb hw kell és a többi nem lényeges A2 úgy jó választás.

(#77) Zvezda válasza batai15 (#75) üzenetére


Zvezda
junior tag

Kicsi kijelző, gyenge hardver, szar rendszer. Kamerában lehet jobb (kétlem), de minden másban rosszabb

Xiaomi Mi A2

(#78) batai15 válasza Zvezda (#77) üzenetére


batai15
félisten

Jah szerinted. Kis kijelző? 5.6 coll semmiképp kicsi, csak kompaktabb. Szar rendszer? Hát lehet nem olyan pörgős de a Stock droid meg jóval butább.gyenge? Semmi képp kb egálba vannak. IP vedelem hab a tortán.jah szar.akku is jobb. Pont annyival drágább mint amivel többet ad. Újkori ára persze más lenne de már nem ennyi. 100k alatt best buy. Itt mutatkozik meg a fansag hogy minden más szar, csak ez a jó. Peace.

[ Szerkesztve ]

(#79) doooo válasza Zvezda (#73) üzenetére


doooo
veterán

Jaaj, valaki csúnyát mondott a mobilodra... ó, ó, ó... :O Biztos neked van igazad, mert ilyet használsz. Így még azt is meghazudtolhatod, ami nyilvánvaló, igaz? Nem. Ne menj át elfogultból debilbe.

[ Szerkesztve ]

(#80) Graphics válasza batai15 (#78) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És ha valakinek nem tetszik a Samsung rendszer? Az kizart? Itt mutatkozik meg a fanság? Nocsak.

Ez akkor a másik oldal? :C tok jó , hogy vannak elérhető árú Samsung modellek. De ha valaki nem arra hajlik, hiába nah.

Ez egy Samsungos érv volt a részedről, viszont én 5,6" mérettel nem akarok már telefont. Pl.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#81) Nimda válasza Zvezda (#77) üzenetére


Nimda
addikt

Galaxy S7 már 100e alatt kapható és nem kicsit jobb még mindig. Igaz neked kicsi.

[ Szerkesztve ]

(#82) Zvezda válasza batai15 (#78) üzenetére


Zvezda
junior tag

5.6 nekem kicsi, semmikepp se kéne. A samsung rendszerétől meg konkrétan hányok. Nagyon nem best buy. Az IP védelem az egyetlen plusz pont. Nem rossz ajánlat de nem is kiemelkedő. Ja és nagyon nem vagyok fan, hanem azért vettem most ilyet mert 100 ezer alatt hasonló sincs. Ennyi. Ha legközelebb mikor telót veszek más éri meg akkor azt veszem. Leszarom a márkát.

Xiaomi Mi A2

(#83) weiss


weiss
addikt

Az IMX376 melyik dimenzióban 2 mikronos? Amúgy pont, hogy a 12 MPx-es IMX486-nek vannak nagyobb pixelei. [link]

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#84) dawid92


dawid92
tag

Én megvárom az A3-at, addig marad az A1. Sajnálom a soványabb akkumulátort, nagyon hozzászoktam, hogy bármit csinálhatok, az egy teljes napot simán bírja a telefonom.

(#85) Zvezda válasza Nimda (#81) üzenetére


Zvezda
junior tag

5.1 col nagyon jó volt 2013-2014 körül. Ma már nem tudnám megszokni. 18:9-ben ez a 6 col is épp hogy elég, jobb lenne kicsit nagyobb

Xiaomi Mi A2

(#86) batai15 válasza Zvezda (#82) üzenetére


batai15
félisten

A rendszert meg tudom érteni mert én is így vagyok a miui 10el.mondjuk a 9.5 meg nagy kedvenc volt.

(#87) Solten


Solten
addikt

Kar hogy a kameran es az akkun sporoltak.

Saor Alba

(#88) gabikiraly2 válasza Zvezda (#73) üzenetére


gabikiraly2
aktív tag

A Huawei P10 most ennyibe kerül. 99 róka. Egy lapon sem lehet említeni a két készüléket.

Csend a lelke mindennek!

(#91) lenzso válasza Hopkins95 (#90) üzenetére


lenzso
tag

Mindent meglehet csinálni azon is,de azért tartalomfogyasztás szempontjából nem mindegy,hogy 5.1 vagy 6.0.
Használtam 2 hónapig egy Sony XZ2c-t,telefonálni nagyon jó volt vele,de minden másra kényelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#92) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Kár, hogy a MIUI-s verziók sosem elérhetőek itthon(5X,6X). Számomra a gyári droid öli meg az egész koncepciót. Eléggé fapados sajnos. A MIUI viszont eddig a legszuperebb gyártói felület amivel találkoztam.

(#93) juuzer válasza Zvezda (#73) üzenetére


juuzer
addikt

Mondok. Samsung Galaxy S7 meg Huawei P10 és Honor 9 vagy éppenséggel az iPhone SE :D

tomboy0013: Nagyon sokat vártam a Stock Droidtól de sajnos pont emiatt csalódtam is benne nagyon. Így, hogy használok egy A1-et és egy Resmi Note 5-öt azt kell mondjam, hogy a Note 5 jobb. Viszont a Srock Droid egyszerűen még mindig kevesebb alkalommal akad meg egy Snapdragon 625-ön, mint a MIUI a Snapdragon 636-on. Ez engem mondjuk zavar eléggé. :(

És pont emiatt is fáj a szívem a Nokia 7 Plus miatt, pedig hardverre (készülékház minősége, stb) nagyon bejön és szerontem az A2-nél még mindif sokkal jobb vétel, akármennyire is drágább. Plusz a Xiaomi azért nem mindig szereti időben kiadni a security patcheket. A Nokiák általában hó közepén megkapják, mi meg hó végén vagy volt már úgy iskövetkező hónap elején/közepén. Arról nem is beszélve, hogy az Oreot legalább háromszor rollbackelte a Xiaomi... Szóval azért én még érzem a hátrányt néhány esetben így is a nagyobb gyártókhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#94) powersys válasza tomboy0013 (#92) üzenetére


powersys
csendes újonc

Én meg pont a gyári droid miatt vettem meg, legfőképpen a frissítések miatt. A droid kinézete engem egy cseppet sem izgat, és az sem higy nincs benne gesztusvezérlés,de persze nindenkinek más az izlése.

(#95) Gabbbb válasza Hopkins95 (#49) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Azért ez erős túlzás. Nappali képekben simán OP6 felett, nem is kicsit. Egyedül a töksötét éjszakai képekkel szenved, de szürkületben, vagy gyengén megvilágított szobában teljesen jó. Szerintem legjobb kamera ennyi pénzért.

(#96) powersys válasza gabikiraly2 (#88) üzenetére


powersys
csendes újonc

Tuti nem vennék 100 rugóért egy tavalyi telefont.

(#97) powersys válasza Gabbbb (#95) üzenetére


powersys
csendes újonc

Így van. Messze jobb képeket csinál mint az eddigi középkategóriás telefonjaim.

(#98) powersys válasza dawid92 (#84) üzenetére


powersys
csendes újonc

Simán bírja egy napig, még úgy is hogy asphaltot nyomok néha rajta a netezés mellett. Jó igaz nem egész nap játszom ;)

(#99) Zvezda válasza juuzer (#93) üzenetére


Zvezda
junior tag

iPhone SE? :C Ne poénkodjunk, az kb egy semmirevaló mini fos. A másik három valóban nem rossz, de szintén kicsik. A P10 annak akinek kell a jó kamera annak jó választás. De még így is kb 30 ezerrel több mint ez

Xiaomi Mi A2

(#100) Peat;)


Peat;)
veterán

Már kúszik felfele az ár a márkánál, messze nem akkora az előnye mint 1-2 éve. Jó kis kínai taktika.

Jó telefon, igaz házon belül én a notera szavaznék. Illetve asus m1 prot is e fölé helyezem, pláne amikor 70ért akciózzák. De lehet valakinek pont ez jön be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.