Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:57

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) peti9918


peti9918
csendes tag

1 hónapja Én is ilyen telefont használok. Eddig csak Samsungot használtam. De ennyiért nincs normális Samsung amit legalább 2 évig frissítenek és nem lassul be 1.5 év után... A tesztelő által készített képek szerintem nem tükrözik a valóságot. Vagy a teszt készülékkel volt probléma vagy a tesztelő nem tud fényképezni.

(#252) razzorr


razzorr
őstag

Hát jól elbizonytalanodtam most, köszi teszt. Már régóta nézegetem az A2-t hogy jó lehet a 4X-em utódjának és most passz. Nekem fontos a kamera, külföldi oldalak pedig igen jókat írtak róla már a bejelentéskor. Gondolkodom a note5-6 telókban is,de mostmár azt sem tudom h.fiú vagyok vagy lány. Ennyire nem lehet xar az a kamera. Az akku ok csak 3000, az nem gáz, az is meg a 4000 is egynapos. Mert hiába erős 1,5nap a 4000,de azzal mi a lófüttyöt kezdek ha nap közben merül?! Egy napnak mrg nem indulok el 50% alatt, szóval nem gáz a 3000. Az SD hiánya sokkal fájóbb, még el is nézném neki,ha a kamera jó. Persze értem hogy mindenki tök sötétben akar tökéletes és belenagyítható fotókat lőni,de ez nem reális és ne várjuk el tőle.

(#253) lenzso válasza razzorr (#252) üzenetére


lenzso
tag

Nálam a prioritási lista élén van a kamera egy telefonnál. Az itt vagy itt látható képek alapján árát,kategóriáját tekintve ez a minőség sztem teljesen jónak mondható. A MA tesztjeinek fotós részét meg szerintem igencsak fenntartással kell kezelni.Ez pl. önmagáért beszél,mocsok rossz tesztfotók,sztem hibás volt a tesztpéldány.Azt meg ugye tudjuk,hogy a Pixel mai napig nagyon ott van ilyen téren a toppon.

[ Szerkesztve ]

(#254) Noukoum válasza razzorr (#252) üzenetére


Noukoum
veterán

A note 5 kamerája is zseniális, az a2-é pedig ennél is jobb. Ettől nem kell félni. Akksiban van igazság, 4000-es akksi inkább a hardcore usereknek van, vagy pedig akik játszanak.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#255) Moonwolf válasza razzorr (#252) üzenetére


Moonwolf
senior tag

Nem túl meggyőzőek a képek, de a videók sem. A videók minősége nem lenne rossz viszont nem túl folytonos a mozgókép.

Valóban nehéz eldönteni melyik telefont lenne érdemesebb választani.

[ Szerkesztve ]

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#256) Jeanne d'Arc válasza frostkald (#250) üzenetére

Ez az app jónak tűnik, le is szedem. Köszi.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#257) Wallenberg válasza Graphics (#205) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Edigital

A héten még akciós.

A garanciát az Ingram Micro Kft adja.

[ Szerkesztve ]

(#258) #81733120 válasza frostkald (#250) üzenetére


#81733120
törölt tag

Honnan töltötted le a Gcam-ot? Azért az is számít, hogy a portolt verzió, vagy az, amelyik pl. Apkmirroron is fent van. :)

(#259) razzorr


razzorr
őstag

Bárhogy is mérlegelek, ebben az ársávban semelyik gyártótól nem kapnék jobbat. Asszonynak van egy 2A lite-ja és megmondom őszintén, amikor nyomkodom, nem hiányzik a miui és tetszik a kütyü. Ezért is gondolkodtam hogy nem létszükség a miui. Fene tudja, inkább a kamera fog dönteni.

(#260) Wallenberg válasza powersys (#225) üzenetére


Wallenberg
senior tag

És ugyanaz a forgalmazó!

Ott is 2 év garanciát adnak rá.

A múlt héten volt a Média Marktban akciósan 113 a 6/128-as modell.
De én már akkor tudtam, hogy 20.000-el olcsóbban is meg lehet venni.

(#261) zorzy4 válasza Saccco (#244) üzenetére


zorzy4
őstag

Miben más egy miui? Mindent ugyanúgy kell használni.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#262) Saccco válasza zorzy4 (#261) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pl. nekem kivágta a 3rd party ébresztő alkalmazásomat, ami azért elég kellemetlen.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#263) Graphics válasza zorzy4 (#261) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van azért bőven különbség.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#264) tomboy0013 válasza Saccco (#262) üzenetére


tomboy0013
veterán

Van gyári is.

(#265) frostkald válasza #81733120 (#258) üzenetére


frostkald
csendes tag

Sajnos nem olyan egyszerű rárakni. Bootloadert kell nyitni illetve rootolni. Xda-n találtam a leírást,berakhatom a linket akinek kell

[ Szerkesztve ]

(#266) Saccco válasza tomboy0013 (#264) üzenetére


Saccco
nagyúr

Biztos nem véletlenül használtam másikat.
3210-ben is volt ébresztő.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#267) tomboy0013 válasza Saccco (#266) üzenetére


tomboy0013
veterán

Kíváncsi vagyok az okára. Az okostelefonos alkalmazasokat összevetni egy buta telefonos funkcióval nem túl életszerű. Szóval mi volt a korlát a gyári ébresztőnél?

(#268) xkoti válasza SkyLine3000 (#247) üzenetére


xkoti
senior tag

Megnyugodtam :D Azt hittem csak nekem van ilyen berögzültségem.
Nálam p9 lite van és néha néha ezt is nagynak érzem de ez még elfogadható méret számomra :D

KO

(#269) Saccco válasza tomboy0013 (#267) üzenetére


Saccco
nagyúr

Letisztult, egyszerű forma, egyszerű kezelés. Amikor elkezdtem használni még nem volt alap az emelkedő ébresztő hangerő. Nem volt pontos visszajelzés az ébresztésig. Anno akciós is volt. :DDD

[Alarm Clock by doubleTwist]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#270) Hopkins95 válasza frostkald (#250) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi, így már mérföldekkel elégedettebb vagyok az esti fotókkal! Ez a minőség az, amit elvárok egy ilyen telefontól és meg is kaptuk a Gcamnak köszönhetően. :C

(#247) SkyLine3000 Egyetértek, a telefonok méretnövekedése engem is zavar. Lassan már 5 colos körüli telefont is alig találni. Annál igen nagyobbat egyszerűen nem tudok keresztben normálisan átérni a hüvelykujjammal...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#271) dragonfx válasza tomboy0013 (#197) üzenetére


dragonfx
veterán

Mar bocs de amikor 64/128 tarhely van kit erdekel a bovithetoseg??
Akinek ennyi keves gondolkodjon el hogy kisse tulzasba viszi a mobiljatekokat....mert sima app.pal tele nem rakod.
Akkor mar hordjon nmaganal tab.ot.
A jackhiany kisse bosszant de ez van uj technika....en is utalom. Semmitmondo fejlesztesek.
Az A1. Et korbe agyba szajba veri mnden teren....nincs kerdes.
Epphogy egyhuzamu hasznalatnal johet ki kevesebb mert melegszik es bezuhan a feszultseg az akksiba es olyankor jobban merul.
Most pl: majd ket napot kibirt nekem...5.5 ora.
Igenis a konkurenciahiz merem ez a realis.mi mas alternativa van.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#272) mdraco


mdraco
őstag

Olvasom gsmarenan a redmi note 6 pro tesztjét, ott azt írják ennek a mi a2-nek jobb a kamerája. Úgy látom ebben az árkategoriában nincs jobb kamerában. Valószínű redmi 4x után ez lesz a következő, csak tudjam megszokni a pure Android-ot és nagyobb méretet.
Vagy valaki tud jobbat?

[ Szerkesztve ]

(#273) Graphics válasza dragonfx (#271) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Billgécc is azt mondá': 640 kbyte should be enough for everyone....

Ha valakinek bővíthetőség kell, akkor miért kérdőjelezed meg?

Ne csak a saját igényeid nézd már , miért akarod ráerőltetni másokra azt

Ja, nem csak mobiljatek létezik, kezdj el videózni aztán megnézheted mennyi helyet foglal ...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#274) dragonfx válasza HarleyCustom (#209) üzenetére


dragonfx
veterán

Telorol irok bocsesz.
Igen en is igy nezem ahogy a kollega irta utanam....mondjuk barki ennyiert jobb vetelt....de ne ugy hogy jajj +20...+30.....70k.es snitt.

#273.kit edekel bill gates...a vegen a pokitikat is idehozod mar??

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#275) tomboy0013 válasza dragonfx (#271) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mert ugye csak játék miatt kellhet nagy tárhely.
A jach hiánya nem új technika, csak ostoba apple majmolás néhány gyártónál, de ott sem a középkategóriában. A SoT meg felhasználó függő. Kíváncsi vagyok napi 1-1,5 óra navival + egyéb felhasználás mellett hogy bírja ki 2 napot 5,5 óra SoT-tal. Nagyjából sehogy. Tudom kevés ilyen teló van, de házon belül pont van egy ebben az árkategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#276) kis-attila


kis-attila
tag

Szerintem túltolták. Mi A2 Lite után erősebb proci meg jobb kamera, USB-C és a 4000-es akku. Ennyi elég lett volna, hogy a Lite utótagot elhagyjuk. Picit úgy érzem, hogy a Lite most összességében egy sokkal egységesebb csomag. Persze, tudom, hogy az gyengébb, tény de valahogy az ár/érték arány és úgy az egész a Lite változat felé billenti a mérleget. Igaz, én nem vagyok hardcore user, nekem bőven elég egy stabil alap telefon, nyilván a felhasználói szokások nagyban befolyásolják azt,hogy kinek mi az elégséges.

[ Szerkesztve ]

(#277) #81733120 válasza frostkald (#265) üzenetére


#81733120
törölt tag

Akkor az a portolt Gcam. :K

Így szerintem sokkal jobb képeket lehet csinálni a mobillal, megvan az elvárt minőség. :D

[ Szerkesztve ]

(#278) Ryoo válasza #81733120 (#277) üzenetére


Ryoo
senior tag

És honnan lehetne ezt a Gcam-ot biztonsággal beszerezni? Minden mókolást mellőzve?

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#279) HarleyCustom válasza dragonfx (#274) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ja és azon nincs ékezetes betű. Érdekes.
Én is arról írok egyébként.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#280) #81733120 válasza Ryoo (#278) üzenetére


#81733120
törölt tag

Innen, itt válassz egy tetszőleges verziót, próbáld ki, hogy melyiket viszi a mobil. Viszont ezekben - ha jól tudom -, nincs HDR+, és egyéb más funckió, ami a portolt Gcam-ben megtalálható.

(#281) Graphics válasza HarleyCustom (#279) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hagyd, nem tud írni...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#282) djgeg válasza Graphics (#273) üzenetére


djgeg
őstag

ˇˇ :C ˇˇ

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#283) Breki


Breki
veterán

Van új frissítés!

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#284) djgeg válasza razzorr (#252) üzenetére


djgeg
őstag

128GB os verziót is k jó áron megveheted... Minek bővíthetőség?

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#285) HarleyCustom válasza Graphics (#281) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tiszteletlenség a másikkal szemben. Egyesek arra nem veszik a fáradtságot,hogy normálisan írjanak és fogalmazzanak egy közösségben.
Vicc kategória.
Hagyom.:)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#286) Raymond


Raymond
félisten

Az A1 nalam rakoncatlankodik egy ideje. Nem update-elgetem azonnal, juniusban vagy mikor ment ra a 8.1 es nem volt gond, de aztan septembertol nincs location history a Google Maps-ben gondolom megint update-elte magat csak nem figyeltem mikor. Aztan most egy hete megint volt egy update es eszrevehetoen szivja az akku-t. Stock Android jo dolog, de azert meg becsusznak problemak. Ahogy itt valaki mar emlitette a RAM kezeles se az igazi, be tud lassulni egy ido utan hiaba a 4GB es gyakorlatilag csak a bongeszo es a kamera van hasznalva.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#287) frostkald


frostkald
csendes tag

Itt van az összes létező gcam változat:

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

Én most jelenleg a MGC_6.1.009_MI8_V1a verziót használom,ez elég stabilnak tűnik. Működik benne a portré is,van hdr+ is.

(#288) trebrona válasza Raymond (#286) üzenetére


trebrona
nagyúr

Location history-t újra engedélyezni kell, utána működik. Ezzel engem is megszívatott. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#289) Raymond válasza trebrona (#288) üzenetére


Raymond
félisten

Ahhh, marmint az eszkozt kellett engedelyezni kulon mert a location history maga mar engedelyezve volt? Koszi! Szinte sose hasznalom de pont szeptember kellett volna es szomoruan lattam hogy nincs adat :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#290) MATEO6600 válasza frostkald (#287) üzenetére


MATEO6600
őstag

Köszönöm az infót, kipróbáltam. Amit eddig használtam GCam nem támogatta a portré módot.
Default beállításokkal használod?
Edit:
Az itteni portré mód viszont nem blurosít. :F

[ Szerkesztve ]

(#291) frostkald válasza MATEO6600 (#290) üzenetére


frostkald
csendes tag

Igen, én az alap beállításokkal használom. Sajna a portré valamiért csak selfie-nêl működik

(#292) Halkow.


Halkow.
senior tag

Ennyi pénzért inkább egy használt, de legalább tökéletes ips panellel elátott iphone 7-et vagy egy amoledes s8-at érdemesebb venni.

Gondolom ez is olyan olcsó bowli féle ips kijelzős összerakású, mint a note 3 pro volt, tesóm mikor vette 3 pixel volt meghalva rá két hétre vagy 20, ja és a feketék inkább sötét szürkék.

(#293) tomboy0013 válasza Halkow. (#292) üzenetére


tomboy0013
veterán

"Gondolom ez is olyan olcsó bowli féle ips kijelzős összerakású"

Miből gondolod? Ez egy teljesen más készülék. Az S8-nál is volt amelyik pirosas volt, meg úgy alapvetően beég erős használattól. Az iPhone-t meg felesleges android-os teló topikjaba behozni.

(#294) Noukoum válasza Halkow. (#292) üzenetére


Noukoum
veterán

Még jó hogy ez a telefon használtan kerül annyiba amennyibe.. ja nem

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#295) Graphics válasza Halkow. (#292) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

IPS panelen láttál már feketét...?

Nem lesz, az az Amoled.

Mielőtt gondolkozni kezdesz, előbb nézd meg élőben a készüléket., Csak könnyebb

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#296) peti9918 válasza Halkow. (#292) üzenetére


peti9918
csendes tag

Samsungról váltottam (S7, kb kezeimközt puffadt fel....) Nem vagyok csalódott a kijelző kapcsán, a kamerával is elégedett vagyok.

(#297) janeszgol válasza Halkow. (#292) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem bóvli. Ez nem a Doogee, Navon kategória.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#298) powersys válasza Halkow. (#292) üzenetére


powersys
csendes újonc

Ha te inkább két éves készülékeket vennél 70-80 ezerért lelked rajta. Különben ilyen telefonom van és nem gagyi kijelző van benne.

[ Szerkesztve ]

(#299) rootkiller


rootkiller
őstag

Nem rossz, csak ne lenne olyan rohadt nagy

Artengo TR 990 Pro

(#300) Šolaire válasza Halkow. (#292) üzenetére


Šolaire
veterán

Jó minőségű kijelző van benne.

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.