Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:57

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Wallenberg válasza powersys (#188) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Az is bitang jó ár!

Az enyém 15-tel került többe, de nekem ennyit megért a szinte dupla tárhely, a 2 év garancia és az, hogy az gyártói garancia.

[ Szerkesztve ]

(#202) Noukoum válasza tomboy0013 (#200) üzenetére


Noukoum
veterán

Na igen reggel van még :DDD
Kamerában jobb! Nem a telében:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#203) juuzer válasza Graphics (#180) üzenetére


juuzer
addikt

Sajnos nem. :(

Vamos a la playa.

(#204) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Érdekes olvasni a fikázás több embertől.Csak trollkodnak vagy zavarja őket hogy olcsón is lehet venni fasza telefonokat...
Szerintem a Xiaomi ebben az árszegmensben (40-80ezer forint) remek telefonokat tesz le az asztalra, amik sokszor tudásban, minőségben átcsúsznak más menő márkák 100+K feletti árszegmens készülékek szintjére.PL: Redmi note 5 55-65k ára iszonyat jó ajánlat még mindig, a mostani teszt alany is 70-75Kért nagy vétel.A többi gyártó ezért a pénzért kis túlzással lószart sem ad, maximum régebbi több éves készülékekkel, amik már rég kifutottak és készletsöprés címén olcsón dobják utánad.

(#205) Graphics válasza Wallenberg (#201) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hol vetted 2 ev gyártói garanciával? Kínában?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#206) csobi1 válasza ProEvoFan (#204) üzenetére


csobi1
tag

Teljesen igazad van! Meg sokan azt szeretnék,hogy 50-70 ezerért csúcsmobilt kapjanak. Jó sportkocsit se adnak 4-5 millióért,pedig az se kevés pénz. Újat persze...

(#207) batai15 válasza ProEvoFan (#204) üzenetére


batai15
félisten

Vagy a 3. Eshetőseg hogy reálisan látják a dolgot. Ahogy nézem a legtobb troll ahogy s szemellenzős fanok hívják őket, általában azt mondják csak hogy vannak hibái. De igen ennyiért meg éri többért nem. De látom a fanoknak még ez is rosszul esik.

(#208) dlaj válasza batai15 (#207) üzenetére


dlaj
őstag

Elvonatkoztatva a szokásos pocsék MA-s fényképektől, mondj ennél jobbat ennyiért!
De ne azzal kezd, hogy "ha teszek hozzá 10 ezret....."!

(#209) HarleyCustom válasza dragonfx (#192) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Miért nem írsz ékezetet? Nincs magyar bill.?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#210) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Még csak a címet, és a bevezetőt olvastam, de úgy érzem, benne van minden:

"fejlődött is, meg nem is"
Nos, ezt sok mai - főleg flagship - telefonra elmondhatjuk.

"Továbbra sem kompromisszummentes a Xiaomi-féle Android One ... "
Sose lesz az! Ha túl jó lenne, agyoncsapná a Miui-s vonalat. Szerintem folyatása se biztos, hogy lesz, csak a kissé félrecsúszott szavazás után ciki lett volna rögtön befagyasztani a termékvonalat.

[ Szerkesztve ]

(#211) Graphics válasza batai15 (#207) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha azt mondod ennyiért megéri, akkor hol a gond?

Most akkor mi a reális? Te is azt írod ennyiért megéri. Ezek a Te szavaid, akkor tehát megéri.

Ugyanoda jutottál , amit a "szemellenzős trollokra" mondtal... Aki fan az is azt mondta ennyiért megéri, te is.

Mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#212) ProEvoFan válasza batai15 (#207) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem vagyok fan, nincs is xiaomi telefonom, csak a családban használnak hármat az ajánlásomra.Pl a feleségem is.
Nekem nem az a bajom hogy vannak hibái és ezt megemlítik.De pl itt van a tesztalany.Tényleg remek telefon ekkora tudással ~75Kért vagy pl a Huawei mate20 lite akcióban 115Kért.Megéri a 40K különbség?Azért mert Huawei megéri a felárat? Na pont ezért szeretem a xiaomit, mert sokkal olcsóbban adja azt az érzést, amit a menő márkák sokkal drágábban.Félre ne értsd.A mate 20 lite is k*jó telefon, de drágábban és nem sok különbség van hogy megérje a 40K pluszt.
Nekem még nincs új telóm, mert amíg nem megy tönkre a p9 liteom és amíg csak egy szempillantással lassabban jönnek be rajta a honlapok és a videók 1 másodperccel később indulnak el, mint egy mai friss ropogós készüléken, addig mi a francnak cseréljem le?Pedig nagyon de nagyon tetszik a redmi note 5...már többször vettem ki a netes áruház bolti kosarából.

[ Szerkesztve ]

(#213) batai15 válasza Graphics (#211) üzenetére


batai15
félisten

Nálam semmi.mondjuk nekem volt annyi xiaomi telefonom hogy azt mondom inkább többet adok egy kompromiszum mentsebb telefonért.

(#214) Graphics válasza batai15 (#213) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt elfogadjuk, de akkor Téged most az zavar, hogy másnak ez is megfelelő?

Azért szerintem mindenki el tudja dönteni mit szeretne venni. Ezt el is kellene fogadni. Ja és ettől senki se fan...

Ezt a fan dolgot így túlpörgetik néhányan. Néha picit belemagyarazas

Ugorjunk a készülékhez, mert ez hitvita, a felhasználók csak el tudják már dönteni hogy ez nekik jó vagy sem. .pont.

Van aki ezt van aki mást vesz, ebből problémát csinálni, de kár.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#215) HarleyCustom válasza ProEvoFan (#212) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Igazad van. Teljesen jó ez a telefon. Volt nekem is.
Mondjuk a nejemnek vadi új Samsung S7-tet vettem év elején,kb.ennyiért. Igaz,hogy régebbi tipus,de még mindig gyors és a kamera is csúcs benne.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#216) batai15 válasza Graphics (#214) üzenetére


batai15
félisten

Nem nem zavar. Mindössze reflektálok a zavaró fanboy kommnetekre ahogy tettem azt a troll kommnetekre is.
Most épp rá érek fórumozni aztán ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#217) tomboy0013 válasza ProEvoFan (#204) üzenetére


tomboy0013
veterán

De még mindig nem a konkurenciához való hasonlítás a lényeg hanem az elődjéhez. És akármilyen jó ár érték arányban bizonyos dolgokban alul marad az előddel szemben és én például ezt kifogásolom. Egy szempont volt kb 2 hónapja ez a teló, de (legfőképp) a kicsi akku a jack hiánya (plusz LG G6 után egy gyári Android korlátozott felülete) eltántorított.

(#218) Graphics válasza batai15 (#216) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csak hangulatkeltés ne legyen belőle. :)

+1

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#219) batai15 válasza Graphics (#218) üzenetére


batai15
félisten

Hidd el annyira nem hat meg, nem ér ennyit. Okos enged alapon nem megyek már el a végsőkig, régebben nem így lett volna. Hiába öregszem. Meg amúgy is alapvetően nincs tökéletes telefon, szóval kinek mennyi az inger küszöbe a pozitív és negatív dolgotat nézve amit ad egy készülék. Ami inkább zavar a tényszerűen bizonyítható negatív dolgok szőnyeg alá seprese.

[ Szerkesztve ]

(#220) Noukoum válasza batai15 (#207) üzenetére


Noukoum
veterán

Bocs hogy trollnak nevezzük azt aki ezt a jó készüléket lesz@rozza érv nélkül.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#221) HarleyCustom válasza batai15 (#219) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...hiába öregszem...”

Vessző nélkül mást jelent.:D

“...Hiába,öregszem...” Így akartad írni. Nem? :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#222) batai15 válasza Noukoum (#220) üzenetére


batai15
félisten

Hát ha esetleg rám gondolsz mellé lőttél, ha másra az megint véleményes.
HERRELOSE :JA of korsz, köszi a korrektálást.

[ Szerkesztve ]

(#223) powersys válasza tomboy0013 (#200) üzenetére


powersys
csendes újonc

Tisztában voltam vele, higy njncs jack de nem érdekelt mert van usb-c-s fülhallgatóm, meg bluetoot-os fülhallgatóm is ha esetleg töltés közben akarnám hallgatni. Szóval minden problémára van megoldás.

(#224) HarleyCustom válasza batai15 (#222) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nincs mit:R Béke!

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#225) powersys válasza Wallenberg (#201) üzenetére


powersys
csendes újonc

Én is néztem az extrémnél de én egy kicsit sokalltam, bár valszeg a 2 év garancia is bejátszott az árba. Viszont a Media Markt-ban ugyanez a teló 6/128 két év garival 125 ezer. Azt hittem, hogy rosszul látok :)

(#226) batai15 válasza HarleyCustom (#224) üzenetére


batai15
félisten

:) Hosszú hasznos életet.
Én meg léptem, szerintem jól körül jártuk a témát, használja egészséggel a telefonját aki meg van vele elégedve, aki meg nem, úgyis tovább áll. Jók legyetek.

(#227) janeszgol válasza Graphics (#183) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen. Az SoC elég fejlett hozzá, alapszoftver és frissítést nagy valószínűséggel fog kapni.

(#228) Noukoum válasza batai15 (#222) üzenetére


Noukoum
veterán

Te előtted volt már egy pár ilyen személy, kinek inge vegye magára:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#229) #81733120 válasza ProEvoFan (#204) üzenetére


#81733120
törölt tag

Én amit írtam, nem trollkodásból, vagy fikázásból tettem. :) Egyszerűen csak leírtam a véleményem, de ennek ellenére nem azt mondtam, hogy ez a telefon szar. ;)

Peace.

(#230) simauser válasza tibcsi0407 (#3) üzenetére


simauser
tag

Ez rossz kamerának számít ??? :Y Mit kell nézni? Vagy vak vagyok? Szerintem szép képeket csinál egy telóhoz (egy nem nagyon drága telóhoz) képest . . .

Pont tegnap néztem egy P10-es tesztet, és meglepődtem, mennyire csúnyák a képei. Az tényleg olajfestmény, és egy 140 ezres telefon . . .

[ Szerkesztve ]

Are you threatening me, Master Jedi?

(#231) Titusz_61


Titusz_61
csendes tag

Látom, ebéd idő van :-) A szűkebb környezetemben van az A2 mellet P Smart, Iphone 7 plus és 6s is, mindenki elégedett a saját készülékével. Az A2-t használom én, a többiről érdemben nem tudok nyilatkozni. Szerintem aki nem használja, tapasztalat nélkül ne erről írjon, hanem olyanról amit használ, vagy használt. Én elégedett vagyok az A2-vel.

(#232) ntomka válasza bara17 (#151) üzenetére


ntomka
nagyúr

+1

Nem értem miért nem találják meg, mindenhol kiemelik, hogy nincs, közben ott figyel a Smart Lock menüpont alatt.

Jó telefon ez, árkategóriájában kiemelkedő, a tesztben a képek tényleg rosszak, épp ezért hiba azok alapján megítélni, mert azoktól sokkal jobbakat lehet vele készíteni. Persze nem egy Pixel 3, de nem is annyiba kerül.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#233) tomboy0013 válasza powersys (#223) üzenetére


tomboy0013
veterán

De nem csak a te igényeid léteznek, és joggal várja el valaki hogy az utód ne legyen bizonyos funkciókban butább mint az elődje. Arra gondolok amit ki is használ az ember.

[ Szerkesztve ]

(#234) dlaj válasza simauser (#230) üzenetére


dlaj
őstag

Pár hete pont a tesóm P10-esével hasonlítottam össze 2 beltéri "félhomály" fénykép erejéig. Az A2 sokkal jobb képeket csinált mint a P10.
Kár, hogy a saját képeket letöröltem, így nem tudom megmutatni az összehasonlítást.

(#235) xkoti


xkoti
senior tag

Valóban jó telefon tudás árilag tökéeltes a telefon.
De egy dolgot nem értek és ezt a mai telefon iparban nagyon sajnálom, hogy már már hatalmasak a telefonok.
Saját szubjektív vélemény de számomra már ez a 5.99" kicsit nagynak tűnik.

KO

(#236) powersys válasza tomboy0013 (#233) üzenetére


powersys
csendes újonc

Szerinted akinek A1-e van az már le is akarja cserélni az alig egy éves telefonját erre? Lehet, hogy akad ilyen de ők lehetnek kisebbségben. Szerintem aki ilyen telefont akar venni vagy vesz az tisztában van az előnyeivel meg hátrányaival. Ha valakinek hiányzik a jack akkor vegyen olyat amin van, vagy ha bővíteni akarja memóriakártyával akkor is ott vvan pl a lite. Csak arra akarok kilyukadni, hogy lehet, hogy egy kicsit visszalépés az elődhöz képest de pl nekem annyira nem, mert ez az első xioamim és eddig bevállt.

(#237) tomboy0013 válasza powersys (#236) üzenetére


tomboy0013
veterán

"Szerinted akinek A1-e van az már le is akarja cserélni az alig egy éves telefonját erre? Lehet, hogy akad ilyen de ők lehetnek kisebbségben."

Szerintem erről se te se én nem ismerünk statisztikákat szóval felesleges ezen agyalni, ez nem változtat a tényeken miszerint vannak visszalépések az előddel kapcsolatban. Erről van csupán szó, és nálam pont ezek miatt esett ki a játékból. Pedig még csak nem is az elődről akartam váltani...

[ Szerkesztve ]

(#238) Richoo44 válasza dlaj (#234) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Igen, az ilyen kijelentéseket nem árt képekkel is alátámasztani, mert én azért ezt megkérdőjelezem, nem csípem a Huaweit, de azért az a kamera el lett találva, ami a P10-ben van, és nem említhető egy lapon ezzel a kamerával.

(#239) palkat


palkat
csendes tag

Én 2 hónapja használom, és meg vagyok elégedve vele. Pont azt nyújtja, ami ennyi pénzért elvárható, nem csúcskategóriás készülékekhez kell hasonlítgatni. Mi A1-hez képest mi a visszalépés? Kamera jobb, a tesztben szereplő képek nem igazán tükrözik a nálam tapasztaltakat. Kisebb akksi igaz, de 4-5 óra így is megvan folyamatos wi-fi, adat forgalom,GPS, játék, böngészés, Bluetooth füles használata mellet. Esténként meg ráér feltölteni, de ha nagyon megszorulok ráteszem az autós töltőre. SD bővítés ami még hiányzik, de szerintem a felhasználók minimum 90%-a még a 64-est se használja ki. Jack csatlakozó hiányát felhozni manapság, amikor lassan minden telefon anélkül jön, minimum érdekes. Biztos én fogtam ki egy tökéletes darabot, de nekem működik a közelség érzékelő is, nem pörgeti a procit az ujjlenyomat olvasó, nem lövöldözi ki az épp használt appokat a memóriából, stb. Akit zavar a fapados droid, az meg ne android one készüléket vegyen. Nem tökéletes telefon, messze nem az, de ennyiért jóval többet nyújt, mint a legtöbb hasonló áru telefon.

Azért dolgozol, hogy megélj valahogy, de közben nincs időd élni.

(#240) Noukoum válasza tomboy0013 (#237) üzenetére


Noukoum
veterán

Elhiszem hogy neked vissza lépés, nem kötelező megvenni a mobilt.

Lehet ehelyett Samsungot is venni: link
:C

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#241) lenzso válasza palkat (#239) üzenetére


lenzso
tag

"Akit zavar a fapados droid, az meg ne android one készüléket vegyen." Ennyi. Nem is értem,hogy aki állandóan fikázza a gyári droidot annál hogyan lehet potenciális jelölt ez a telefon. :U

(#242) tomboy0013 válasza Noukoum (#240) üzenetére


tomboy0013
veterán

Látom nem igazán akar átmenni a lényeg.

(#243) zorzy4


zorzy4
őstag

Na most ha egy note 5 65000ft, akkor ezt ki venné? A kamera nem tudom, hogy jobb e vagy sem, de az akku biztos, van jack, és tárhely bővítés.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#244) Saccco válasza zorzy4 (#243) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akinek nem kell a MIUI.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#245) Sgr_A válasza Saccco (#244) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az tesz rá custom romot

[ Szerkesztve ]

(#246) janes1976


janes1976
őstag

Jó lett a cikk, grat! Azért nem cseréltem le az A1-emet, erre, mert sztem sem történt akkora változás az elődhöz képes, hogy megérje. Meg ha már lép az ember, lépjen nagyot, ne hangyafingnyit. :D

Xiaomi Mi 9 Lite 128 GB (Aurora Blue)

(#247) SkyLine3000 válasza xkoti (#235) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem kell finomkodni. Ezek a mai tepsik b@szott nagyok. :D Nekem még soxor a G3 is nagy. Méretben szívesen mennék lefelé.

(#248) Saccco válasza Sgr_A (#245) üzenetére


Saccco
nagyúr

Fel sem merülhet, hogy nem akar vele küzdeni?
Nem mindenkinek egyértelmű egy romcsere.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#249) vilmose33 válasza SkyLine3000 (#247) üzenetére


vilmose33
őstag

Ennél már csak nagyobbak lesznek, a kínai-indiai emberek igényeit veszik figyelembe. Már az IPhone is dual-os.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#250) frostkald


frostkald
csendes tag

Azért érdekes ,hogy mennyit számít a szoftver. Ma kipróbáltam a gcam nevű appot,és szerintem elég látványosan jobbak a képek. A bal oldali a gyári app,a jobb oldali a gcam. Ez egy zoomolt kép.

Itt pedig a full kép az appal:

Persze ez nem az eredeti minőség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.