Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:57

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) ntomka válasza Ryoo (#4599) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem is erőltetik már magukat ennél többre.

ツ Headphones on - World off

(#4602) Ryoo válasza ntomka (#4601) üzenetére


Ryoo
senior tag

Hát a 2 év már tavaly júniusban lejárt, amíg a samsung nem jött ki ezzel a 3 főverzió támogatással, addig ez is ritkaságszámba ment, csak a legfelső kategória élvezett 2 főverzió frissítést, és ott sem minden gyártónál.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#4603) Frawly válasza Ryoo (#4602) üzenetére


Frawly
veterán

Ja, erre a telóra ennyi volt ígérve hivatalosan. Már ez is valami, mert sok kínai gyártó nem adott a hasonló szintű telókra egyáltalán frissítést. Nyilván a Samsung az Samsung, de az drágább is, és általában ott is a közösség oldja meg az x éven túli támogatást.

(#4604) Teagol


Teagol
aktív tag

Gyári rendszert használok.
Egy mini drón röptetéséhez a 4D FLY app-ot szeretném használni.
Maga az irányítás működik, viszont élő képet nem tudok rögzíteni vele.
Indításnál engedélyeztem amit kért.
Ugyan ez egy Nexus 7 táblagépen, lineage os alatt hibátlanul működik.

Van valami ötletetek? Nem kap jogosultságot az íráshoz?A telefon szerint az engedélyek megvannak.

Másik gyártó másik programja simán megy rajta.

(#4605) kisskd


kisskd
tag

Sziasztok!
Van esélyem gyári ROM-os, PIN/FPR-rel zárolt MiA2-ről menteni, aminek teljesen sötét egy esés után a kijelzője? Debug talán be van kapcsolva, de nem vagyok benne biztos, első körben nem látta az adb shell (bár igazából az sem egyértelmű így kívülről, mikor van bekapcsolva).
Illetve (tudod, ez így távgyógyításban vicces kérdés), de ha úgy esett egy sarokra a telefon, hogy abból a pontból végigrepedt sugarasan a kijelző, de mellette (egy kicsit), meg is nyomta a hangszórórács szélénél a házat, mennyire esélyes, hogy egy kijelzőcserével használhatót faraghatok még belőle? Nagy szervizelést nem ér már talán, de rendelt kijelzőt rá pattintanék, ha még nyugdíjasként ellenne irodai telefonként.

(#4606) Teagol válasza kisskd (#4605) üzenetére


Teagol
aktív tag

szerintem engedd el, ha csak nem hobbiból szeretnéd megcsinálni.
Sajnálom.

(#4607) Teagol


Teagol
aktív tag

Melyik gcam-et használjátok most?
Tudtok küldeni egy linket?

(#4608) kisskd válasza Teagol (#4606) üzenetére


kisskd
tag

Az adatokból van pár nem életveszélyes, de azért hasznos, ami nem volt lementve, azt a részét azért kérdeztem, nem hobbiból.

A javítással pedig annyi lett volna a cél, hogy nagyon ramaty az irodai telefon (mármint ami az asztalon van, és mindig az kapja fel, akinek kell, nincs hurcolva), mindenképp kéne vmi a helyére. Ha ez működne 8-12k-ból, amibe egy kijelző kerül, akkor asszem jobban jönnénk ki, mintha bármi más újat veszek helyette.

(#4609) Frawly válasza kisskd (#4608) üzenetére


Frawly
veterán

8-12-ből lehet nem jön ki másik értelmes teló, de megcsináltatni az A2-őt akkor sem érdemes. Lejárt rá a támogatás, nem ér már sok pénzt.

Illetve a következőre vegyetek egy rendes, masszív tokot. Nyilván a tok sem tesz csodákat, nem lesz tőle a teló sérthetetlen, de abban mindenképp segíthet, hogy egy eséskor ha törik, karcolódik, károsodik is, de ne ilyen pókhálósan törjön végig az egész ripityára, meg totálkárra. Mert hiába csak irodai-asztali teló, ott is verik le, lépnek rá, önthetnek bármit bele, stb.. Nem kell ahhoz utcára vinni, hogy veszélynek legyen kitéve.

(#4610) kisskd válasza Frawly (#4609) üzenetére


kisskd
tag

Az irodaiságot arra írtam, hogy amíg a google contacts szinkronizál, meg esetleg a viberen/whatsapp-on küldött üziket meg tudjuk nyitni, addig oda elég a telefon, hiába nincs már rá új szoftver, és ha ez kijön 12-ből, és nem kell 50-60k-ért venni egy újat, akkor az már jó.

Tokban volt, abban is lenne a jövőben, és abban van az utódja is + 9D üvegfólia, eddig mindig megúsztam az üveg sérülést. Most benézett sajnos a beton éle a tok és a kijelzővédő közé :(

(#4611) TaylorPro válasza kisskd (#4610) üzenetére


TaylorPro
Topikgazda

A 10D megvédte volna.

Pixel 8 Hazel

(#4612) kisskd válasza TaylorPro (#4611) üzenetére


kisskd
tag

A 32D-nél meg tört volna a a beton, sőt nézegethetném a krátert az udvaron? :D

(#4613) ntomka válasza kisskd (#4612) üzenetére


ntomka
nagyúr

Azért 50D-ig ne menj el, mert filmezni fogod a feltörő lávát mint most az izlandiak.

ツ Headphones on - World off

(#4614) TaylorPro válasza kisskd (#4612) üzenetére


TaylorPro
Topikgazda

Örülök hogy értetted a poént, magas labda volt! ;)

Pixel 8 Hazel

(#4615) kisskd válasza TaylorPro (#4614) üzenetére


kisskd
tag

Nem volt mit tenni, jobb ötletem nem volt a megnevezésre :) 9D mint kategória jól leírja nekem a full cover, full glue kínai megoldásokat, van rá jobb kifejezés?

(#4616) plömplöm


plömplöm
őstag

néhány napja volt már függőben egy havi update, felengedtem, felment.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#4617) Fredo78


Fredo78
aktív tag

Sziaszok!
Úgy tűnik rövidesen befejezem A2-s pályafutásomat. Én nagyon szerettem a készüléket, sose legyen rosszabb telefonom.
Szerintetek mennyi kábé a piaci ára 4/64-es eleje szép állapotú, hátlapja kicsi kopott de nem nyomódott csak a tok mögé kerülő por csiszolta le.

(#4618) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok! Ismerős telójáról kellene valahogy lementenem az adatokat, mert egyszer csak nem lehet bekapcsolni...

Ennyit ír (a könnyebb kereshetőség miatt az egészet bemásolom):

Android Recovery
xiaomi/jasmine/jasmine_sprout
10/QKQ1.190910.002/V11.0.17.0.QDIMIXM
user/release-keys
Use volume up/down and power.
Cannot load Android system. Your data may be corrupt. If you continue to get this message, you may need to perform a factory data reset and erase all user data stored on this device.

Try again
Factory data reset

Try againra ugyanez jön be.

Egyszer már előfordult ugyanez, akkor gariban kicserélték.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#4619) plömplöm


plömplöm
őstag

felment simán a júniusi secupdate is. asszem 2018 július volt a bejelentés és elérhetőség is, kíváncsi vagyok, meddig jönnek még a havi update-ek.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#4620) ntomka válasza plömplöm (#4619) üzenetére


ntomka
nagyúr

Valszeg ez volt az utolsó.

ツ Headphones on - World off

(#4621) Teagol


Teagol
aktív tag

Jött egy júliusi.

(#4622) Masato


Masato
tag

Noha ez a topic lassan kimúlik, azért az élményemet beposztolom ide, hátha valakinek segít:

Röviden a történet: vettem játszani egy Mi A2-t, ROM tesztelésre stb. Telekommal nem működött vele a VoLTE, gyári ROM-mal sem.

Megoldás: flasheltem bele egy régebbi modemet és jó lett. Konkrétan ezt a verziót:
jasmine_global_images_V10.0.17.0.PDIMIXM_20191108.0000.00_9.0_94629a1855.tgz

Baseband version: 660_GEN_PACK-1.209285.1.210383.1

Ha esetleg valaki végigzongorázta ezt anno, akkor megköszönném ha leírná azt a legfrissebb verziót, amivel még működik.

(#4623) Masato válasza Masato (#4622) üzenetére


Masato
tag

Ez lesz a legutolsó működő verzió. Az eggyel újabb, Android 10-es ROM-ban lévő már nem működik.

(#4624) korcsillio


korcsillio
őstag

Hi.
Ezzel lehet valamit kezdeni hogy ne vesszen el minden adat? [kép]
Számológép használata közben jött elő...

(#4625) pn4hvq válasza korcsillio (#4624) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Hááát, kb 1 éve az egyik frissítés után én is jártam hasonlóan másokkal egyetemben. Minden veszett nálam :(. A szép az volt, hogy a factory resetet választva ugyanide jutott újrainduláskor. Én test point rövidrezárásával tudtam csak megoldani egy régebbi rom frissítését, de a bootloader zárt volt. Ha nyitott lett volna, elvileg mehetett volna a rom flashelése szétszerelés nélkül.
Az én "történetem".
Azóta a telefon már a szekrényben pihen, le lett cserélve (nem emiatt),

(#4626) Breki válasza pn4hvq (#4625) üzenetére


Breki
veterán

Mire?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#4627) pn4hvq válasza Breki (#4626) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Valamelyik tavalyi Aliexpresses akcióban féláron (99$) volt a Redmi Note 9, így arra.
Nekem tökéletesen megfelel a MIUI, de a Mi A2-n lévő sima Andorid és Xiaomi együttműködés vicc. Kétszer volt ilyen vásárlásom: először és utoljára.
Mondom ezt úgy, hogy ha engem kérdeznek telefonvéltel kapcsán a családban, akkor Xiaomit mondok. Nem vagyok elvakult, sem fanatikus, de ár/érték arányban nem találtam még jobbat.
Nekem Poco F2 Pro van, páromé a Note 9, gyereknek Mi 9T pro, apósnak Redmi 9, apunak Note 7. Ja, a tesómnak szintén Mi A2-je van (azt is én vettem pár hónappal korábban), neki az égvilágon semmi problémája nem volt a frissítésekkel és egyébbel sem.

(#4629) J.varga7


J.varga7
tag

Sziasztok, van a családban egy ilyen telefon, rég megérett már egy újratelepítésre es gondoltam egyuttal frissítem is a telefont, de a korábban olvasottak alapján teglázódhat a frissítès alatt. Ez még most is rizikó ha frissítem a telefont? Jelenlegi android verzió: 8.1.0. Egy 2019 márciusi verzióra akar frissíteni. Ennél van újabb gyári verzió? Gondolom van, mert az összefoglaló 10-es androidot emleget.
Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Don't waste your time, or Time will waste you

(#4630) Teagol válasza J.varga7 (#4629) üzenetére


Teagol
aktív tag

Nálam soha nem volt probléma.

(#4631) plömplöm válasza J.varga7 (#4629) üzenetére


plömplöm
őstag

téglásodást kb bármelyik telefonnál olvashatsz, csak egy példa.
nálam mindig rendben felment mindegyik frissítés.

"Jelenlegi android verzió: 8.1.0. ... Ennél van újabb gyári verzió?"
van hát, 10-es, a 2021 júliusi update-tel. azt nem tudom, hogy a 8.1.0-ból lehet-e egyből 10-es, de majd leírod nekünk, ha szeretnéd :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#4632) maroni


maroni
aktív tag

Sziasztok nem tudjátok ez a telefon mhl képes vagyis hdmi-n tud kiküldeni képet? A gyerek összetörte és ha tud akkor rendelek hozzá kijelzőt!
Köszönöm Laci

(#4633) azbest


azbest
félisten

Na úgy látom nincs több hivatalos frissítés a készülékre, mert letelt a 3 év, amit az android one miatt vállaltak.

Most már csak azon vacillálok, hogy megpróbáljak valami custom romot vagy vegyek olyan telefont, ami működik rendesen.... nem a frissítések elmaradása miatt első sorban.
Hanem azért, mert van hogy fel sem kapcsol a képernyő miközben csörög, mert keresnek.
Mert ez a nyomorék 10-es rendszer rajta annyira magába van dőlve, hogy fél perc mire előkaparja a ritkán használt telefonálás alkalmazást.

Miközben 50% fölé nem engedi menni a memória használatot, így olyan, mintha egy 2GB-os telefon lenne, üresen áll 2GB ram a hülye rendszerbeállítás miatt. Közben a rendszer maga megesz több, mint 1GB ramot. Így az appok folyton egymással harcolnak a maradék pár száz mega ramért, mielőtt a rendszer kivágja őket swap-be, hogy mindig üres legyen a fele memória. :W

(#4634) bibliator


bibliator
aktív tag

Sziasztok! Én is búcsúzom. Odaadtam a fiamnak az A2-t. Vettem egy Realme 8 4G-t. Fényévekkel jobb. Eddigi tapasztalataim eddig.
- Amoled
- nfc
- jobb aksi idő
- jobb szoftver

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#4635) zgmzgm


zgmzgm
tag

Ha már itt tartunk én Poco F3-ra váltottam, ezt találtam a legjobb utódnak. :))

㊀ ㊁ ㊂ ㊃ ㊄ ㊅ ㊆ ㊇ ㊈ ㊉

(#4636) plömplöm


plömplöm
őstag

hát, sztem nem olyan rossz pld ez az uptime :) , és nem, nem asztaldíszként tartom még életben :DDD , mindennapi használatban van. a battery health 87%.

egyetlen egy készülék van jelenleg a piacon, amire értelme lenne ezt lecserélni, pixel4a, de olyat az asszony fog kapni most az a1-e helyett :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#4637) TaylorPro


TaylorPro
Topikgazda

Még mindig jó ez a teló úgyhogy sikerült vennem egy közel makulátlan állapotú 6/128GB verziót vennem 30 ezerért. Ennyiért ajándék.

Pixel 8 Hazel

(#4638) Breki


Breki
veterán

Másnál is megjelent a felvevő gomb hívásoknál?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#4639) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
A Gyári beállítások visszaállítása-val milyen rendszerre áll vissza a teló. Eddig minden frissítés rendben lezajlott, de most eladnám a gépet. Ha a vásárláskori alapra áll, akkor felfrissül majd a legutolsó rendszerre? Vagy kézzel próbáljak mindent lepucolni róla? Esetleg lehet úgy hogy a rendszer maradjon és csak a személyes adatok törlődjenek?

(#4640) Ryoo válasza user112 (#4639) üzenetére


Ryoo
senior tag

Szia! Az utolsó feltett verzió marad rajta, vagyis csak kitörli a személyes adatokat.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#4641) Juhi113


Juhi113
csendes tag

Sziasztok
Adott egy 2018-ban újonnan vásárolt A2 lite akkor vettem bele újonnan egy 64 GB Kingston memória kártyát minden hibátlanul működött pár nappal ezelőttig. Fényképezéskor kiírta hogy nem tudja elmenteni a képet mert kevés a hely a memo kártyán. A tárhely menübe lépve már azzal fogadott hogy a memo kártyát formázni kell. Kivettem a telefonból bedugtam laptopba de ott sem volt jobb a helyzet a windows is prüszkölt rajta hogy sérült és javítsam ki elindítottam a wines javítást de nemtudta kijavítani a hibát. Win fájl kezelővel láttam a mappákat amik a kártyán voltak de minden üres volt. EASEUS data recoveryvel próbáltam visszanyerni az adatokat de nem sikerült. Aztán visszatettem a telóba és megkettőzte a kártyákat de mégsem érem el. A csavar a történetbe hogy be volt kapcsolva Google fotó mentés de csak 2018-2021 közötti képek vannak fent. A telefonon látszódnak 2022 08 04-ig a képek de nemtudok velük semmit csinálni se törölni, se áthelyezni, se menteni, se feltölteni felhőbe.
A kérdésem az lenne hogy hozzá lehet e férni valahogy ezekhez a semmiben lebegő képekhez?

(#4642) Teagol válasza Juhi113 (#4641) üzenetére


Teagol
aktív tag

Mi van akkor, ha nem szeded ki a kártyát, hanem kábelen csatlakozik a pc-hez? Akkor látja, tudja kezelni?

(#4643) Juhi113 válasza Teagol (#4642) üzenetére


Juhi113
csendes tag

Nem akkor sem sajna

(#4644) Teagol válasza Juhi113 (#4643) üzenetére


Teagol
aktív tag

Mennyi szabad helyed van a felhőben, tud még menteni oda?

(#4645) Juhi113 válasza Teagol (#4644) üzenetére


Juhi113
csendes tag

10 GB szabad helyet ír

(#4646) Teagol válasza Juhi113 (#4645) üzenetére


Teagol
aktív tag

Valószínűleg kuka a kártya és csak index képeket látsz a telefonon.
De miért nem szinkronizálhatott jó ideje?
Sajnos az adatvesztés lehetősége mindig benne van, ha kártyára mentesz. Én is buktam már be.
Volt olyan kártyám, ami linux alatt újra formázható lett és olyan is, ami nem.
Ha elengeded a lehetőséget, hogy valahi kinyerheted róla az adatokat, megpróbálhatod a telefonnal formázni az egész kártyát. Ha nem tudja, ilyen célra ne használd tovább.
Goggle nem mentésre már ötletem sincs.

(#4647) Juhi113 válasza Teagol (#4646) üzenetére


Juhi113
csendes tag

Nekem is fura hogy miért nem szinkronizált meg az is megtévesztett hogy a telefon Google Fotok alkalmazásban azt mutatta hogy minden ok laptopon meg csak 2021. március 21-ig vannak fent.
Nem akarom semmiképp tovább használni ezt a kártyát vettem újat de egyenlőre ezzel próbálkozok hátha valami csoda folytán összejönne az adatmentés.

(#4648) Juhi113 válasza Teagol (#4642) üzenetére


Juhi113
csendes tag

A TWRP progi segíthet esetleg lehet azzal pc-vel összekapcsolva adatokat kinyerni? :F

(#4649) Teagol válasza Juhi113 (#4648) üzenetére


Teagol
aktív tag

Úgy gondolom nem.
Valószínűleg megsérült a kártya, ezért nem férsz hozzá a rajta lévő adatokhoz.
Egy backup nem menti le a sérült kártya tartalmát.
Kérdezz rá más fórumokon, hátha tudnak segíteni benne, de sok reményt ne fűzz hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#4650) zivorad


zivorad
csendes tag

Sziasztok!
Hátha használ még valaki ilyen telefont, vagy tud segíteni: a probléma a Volte, mégpedig a Telekomos. Aktiválták a kártyán, de ezen a telefonon nem működik valamiért. Az ügyfélszolálatuk kivizsgálta, náluk minden rendben, amit elhiszek, mert ha a sim kártyát átteszem másik - régebbi Huawei telfonba akkor ott működik. A Digis ebben a telefonban működik. Lehetséges, hogy ez a telefon és a Telekom Volte nem tudnak együttműködni, a Digivel pedig nincs akadály. A két kártyára a beállítások egyformára vannak állítva, esetleg át kellene valami állítani? Köszönöm a válaszokat előre is.

(#4651) TaylorPro válasza zivorad (#4650) üzenetére


TaylorPro
Topikgazda

Szia!

Elsőnek ezt ellenőrizném.

Pixel 8 Hazel

(#4652) zivorad válasza TaylorPro (#4651) üzenetére


zivorad
csendes tag

Köszi, de nem működik így sem, ha a "Volte carrier check was enabled" vagy a "was disabled" jelenik meg akkor sem. Ha a Volte kapcsoló az "Enhanced 4G LTE Mode" akkor az be van kapcsolva, ennek ellenére sem működik.

[ Szerkesztve ]

(#4653) plömplöm válasza zivorad (#4652) üzenetére


plömplöm
őstag

nem fog vigasztalni, de az én a2-ről is lekapcsolták a volte-t. nyomozom.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#4654) plömplöm válasza plömplöm (#4653) üzenetére


plömplöm
őstag

talán ez gyűrűzött be hozzánk is?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#4655) zivorad válasza plömplöm (#4654) üzenetére


zivorad
csendes tag

Lehet, hogy ez a hiba itt is bár ha jól értelmezem akkor az amerikai Telekomról szól, persze attól még lehet ilyen. A Telekomon soha nem is működött, a Digin, mindig. Vajon mi lehet az oka, hogy haragszanak erre a telefonra? Tudom költői a kérdés. Abban a rejtett menüben is minden jól áll, látszik, hogy a Volte jelző be van kapcsolva, adathálózat és a hanghálózat LTE. Mindaddig még nem indítok vagy fogadok hívást. Még volt 3G addig hívás közben lehetett internetezni, lassabban ugyan de működött, most hívás közben sajnos megszakad az adatkapcsolat. Ezt leszámítva 2.5 év után is jól működik a telefon, nem is terveztem még lecserélni, amikor megvettem akkor sem ez volt a legmodernabb telefon. Hát akkor ha nem sikerül itt valamilyen megoldást találni a Volte problémára, a Telekom nélkülözni fogja az amúgy nem túl sűrű hívás közbeni adathasználatomat, több adatom marad, lehet el sem fogy a keret ezáltal nem veszek másikat, a pénz nálam marad, náluk meg az adat.

(#4656) plömplöm válasza zivorad (#4655) üzenetére


plömplöm
őstag

a telenor elhajtott, amikor tőlük kértem a volte bekapcsolását, azt írták, hogy csak az általuk forgalmazott készülékekhez kapcsolják be. a telekommal talán nekem is csak addig működött, amíg volt 3g. a telefon nálam is amúgy hibátlan.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#4657) plömplöm válasza plömplöm (#4656) üzenetére


plömplöm
őstag

érdekesség: elővettem az adott telefont, került rá első körben egy pixelexperience12, digi sim bele és kapásból van volte és bekapcsolható a vowifi. ennek annyira megörültem, hogy nekifutottam a 13-nak, de az nem megy fel, valaki más esetleg nem próbálta már?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#4658) dh66e válasza plömplöm (#4657) üzenetére


dh66e
veterán

Szia, ezt hogy raktad fel?

(#4659) plömplöm válasza dh66e (#4658) üzenetére


plömplöm
őstag

ööö, ez a kérdés?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#4660) TaylorPro


TaylorPro
Topikgazda

Még mindig egy jó telefon, szerettem nagyon. PixelExperience meg a legjobb volt rá.

Pixel 8 Hazel

(#4661) plömplöm válasza plömplöm (#4659) üzenetére


plömplöm
őstag

és felment a 13 is, őrület!

ha még a volte is bekapcsolható lenne rajta újra a telekomos simkártyámmal, eskü visszaköltözök rá. mondjuk kérdés, hogy a banki app mit szól ehhez az elvarázsolt megoldáshoz, ezt alaposan le kell tesztelni.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#4662) dh66e válasza plömplöm (#4659) üzenetére


dh66e
veterán

Igen ez , közben rákerestem valamikor megnézem. :R
Valahogy nem akar ez a teló elpuszulni a kezem alatt. :DDD

(#4663) gborisz válasza plömplöm (#4661) üzenetére


gborisz
tag

Ez engem is érdekelne (hogy a bankos app mit szól custom romhoz), majd írd már le légy szíves, mi lett belőle. Köszönöm

(#4664) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

Követve ezt a leírást felraktam, illetve megkíséreltem felrakni a Pixel experience ROM-ot.

Eredmény: A recovery ok, de a telepítés után a kijelző elsötétül, kivilágosodik ütemesen és egy idő után fastboot módba lép az eszköz, ahonnan ki lehet mozdítani recovery-be, de nem bootolja be a rendszert.
Miután eljut a fastboot-hoz magától, utána már minden egyes próbálkozásnak az a vége, hogy bekapcs, fehér képernyő és fastboot mód.

Mi lehet a hiba? A leírást step-by-step követtem. A végén 47%-nál állt meg nekem is a telepítés, de állítása szerint ez nem probléma.

üdv, adika4444

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.