Hirdetés
-
LOGOUT.hu
Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
darvinya
titán
-
válasz
Sordoran #25610 üzenetére
Igen, sajnos nagy a csend, bár az augusztusi update-tel javult az üzemidő és úgy általában minden rendben az eszközzel, így Pie alatt. Ez a 2 fő verzió legalább, vagy legfeljebb jelentéstartalommal bírnak? Ezt sosem tudtam eldönteni. Van már példa AndroidOne-on a csak biztonsági frissítésre?
Köszi.
-
petipetya
nagyúr
válasz
Sordoran #24652 üzenetére
Ügyintézőtől függ, felhívtam őket, az első nem akart segíteni pont emiatt, míg a másik eszközölt egy általános telefonra való beállítást a rendszerben, az rendben volt. Lényeg: mondd meg, hogy az általános beállítás kell, és aktiválják neked, mert tudod hogy működni fog.
-
darvinya
titán
-
Fall-N
veterán
válasz
Sordoran #24191 üzenetére
Az M szériában már van náluk is notch, így ők sem tartottak ki.
Szerintem a kamera kivágása is hülyeség volt a részükről, mert az S8/S9 kijelző aránya jó volt, nem volt vastag alul és felül a káva. Csak szerintem már ők sem tudtak mit kitalálni az S9 után, így jött ez a hülyeség. Jobban járt volna az ipar, ha a Xiaomi Mi Mix irányát követték volna nem az iPhone X hülye bevágását. Egyáltalán nem volt szép, hogy etalon legyen. A Mix 3 slide dizájnja meg jó irány, régen is voltak szétcsúsztatós telefonok és nem volt velük gond.
Persze az olcsó kategóriában ezek nem játszanak, így maradhatott volna az egyszerű 18:9-es arány relatív vékony kávával. Asszony Redmi 5-je is jól néz ki, főleg az A1 vaskos kerete mellett. Hasonló dizájn, mint az A2-é bőven jó lenne. De biztos lesz csepp notch sajnos.
-
Fall-N
veterán
válasz
Sordoran #24188 üzenetére
AMOLED inkább ne legyen. Egyrészt drágább lenne tőle, másrészt kell a francnak az a beégős vacak, meg a PenTile. Nem lesz az amúgy sem, azt a felsőbb kategóriákba fogják rakni.
Remélem viszont, hogy nem lesz rajta idegesítő bevágás sem, bár sanszos a csepp-notch, hiába kerülte el az A2-t (viszont a Lite megkapta).
-
-
válasz
Sordoran #15639 üzenetére
köszi, nekem automatikus magyarra van beállítva, ez van
panasztétel a guglofonovnál
hogy javítsák a fordító algoritmust
mellesleg nem tudom mit sír a ruszki... május 7.én jött ki a hivatalos májusi javítócsomag, kb. 14-15.e körül fog jönni elvileg... a nagyobb gyártók kb.1-2hónap csúszásban van általában, májusban adja ki a márciusi vagy áprilisi javítást,ezzel szemben mi kiadástól számítva megkapjuk 2hétre rá, az hogy verziót nem akarnak frissíteni, azzal is forduljanak a guglofonov felé
-
atala
addikt
válasz
Sordoran #5673 üzenetére
A litium akkukat valóban nem szabad nullára meríteni, de nem is tudod! Van bennük egy védelem, ami nem engedi nullára meríteni az akkukat. Tehát amikor neked azt írja ki, hogy 0%, az még bőven 10-15%-on van. Minden litium akkuban, vagy az elektronikájában van ilyen védelem.
-
zolikaDB
veterán
válasz
Sordoran #5599 üzenetére
En ugy erzem, hogy az optimalizalason van a hangsuly.
Nem estem terdre a kozel 4 eves Mi3/Snapi 800/2GB RAM/MIUI hw-sw utan.
Ezen a rendszeren sebessegben boven van csiszolnivalo szerintem, hiaba puci droid es sok a RAM.
Teny: az akksi brutal jo nalam (8.5 ora SOT atlag) -
válasz
Sordoran #5576 üzenetére
Azért ne legyél már ennyire buta, gondolod vissza felé fejlesztenek? És a OREO majd szarabb lesz mint a nugát? Nézd meg jobban a képet egy kis csalás van az OREO nál Nugát nál 500 mega volt lefoglalva a GPU nak OREO nál csak 200 mega van és a többi az dinamikus, tehát csak akkor veszi el a ram ból ha nem elegendő az alap 200 mega Nameg azért jobb egy kicsit a ram kezelés is és nem kell félned nem zárogatja be a háttérben futó dolgokat sem!
Pedig én LETILTOTTAM az alapértelmezett 1,5.giga Z-RAM használatát is! Mert gyárilag 1,5.gigát használ a rendszer!
De én teljesen kikapcsoltam, és így se zárnak be a háttérben futó dolgok
-
bepken
veterán
válasz
Sordoran #3714 üzenetére
még ha korlátozna valamiben az, hogy nincs Oreo a készülékemen, akkor megérteném. mint anno, amikor ICS-en szenvedtem másfél évig, ami ráadásul az android történelmének szégyene volt, egy bughalmaz. itt meg szerintem, ha csak a security patch jön szépen, akkor is ellenék, mi a telefon bírja szuflával. nem ugyan az az érzés
(#3720) ebegab92! ez ilyen sajnos. minden telefonon ráadásul. a TG hátránya. én most ezért rendeltem helyette sima fóliát. majd valamikor januárban meg is jön....
-
-
-
dugesz77
őstag
válasz
Sordoran #1849 üzenetére
Én ezt a tokot vettem,nekem is gyorsan kellett 3 munkanap alatt itt volt. Most ráérek vadászni hozzá bármilyet nem gond ha egy hónap mire ideér.
Ezt az üvegfóliát viszont nem ajánlom. Igaz ez is egy héten beül megérkezett de valami buborékmentes kialakítású de ennek "hála" négyszögletes formában tele van kis izékkel ami megtöri a fényt mintha pixelhibás lenne a kijelző. -
trebrona
nagyúr
válasz
Sordoran #1846 üzenetére
(#1843) F.B.I.
Plusz én is meg tudom erősíteni. MiBandage alkalmazással használom, hívó neve, email, SMS, Viber stb üzenetek feladója, tartalma olvasható a kijelzőn. Hivás elutasítás, némítás szintén működik. És akkor a zenelejátszó vezérlésről stb még nem is beszéltem.
-
-
-
Flagstaff
tag
válasz
Sordoran #1530 üzenetére
N6P-hez képest nem érzem lassúnak az A1-et. Eddig pár dologra mondanám hogy azon meglátszik némi spórolás egy nemrég még flagship telóhoz képest. NFC nálunk nem téma, ellenben az egyszínű emlékeztető LED, a gyengébb kamera (árához képest teljesen jó), ac WiFi csak egy antennás (160-170Mbit/sec a max letöltési tempó), a vibramotor olyan mintha rezonálna, kicsit hangos, ezeken azért meglátszik hogy hova szánták ezt a telefont. Viszont ha az árat is belevesszük az egyenletbe, ezek a dolgok rögtön nem számítanak. Olyan mint egy Skoda.Az is egy tesco gazdaságos Audi. Az áráért elnézi az ember hogy érezhetően spóroltak sok mindenen.
-
Reverting
őstag
válasz
Sordoran #1530 üzenetére
Nekem van egy A5 2016 mellete... Kamera kb ugyanazt hozza, talan az a5 neha jobb sotetebb helyen. Viszont az A1 dulal cam miatt tobbet nyujt, a portrek sokat nyomnak fele... A kijelzo kb partban van vele,de ugye az A1 nagyobb es feherebbnek latom, a feketek szarabbak, de az ugye technologiai kulombseg. A rendsze egyertelmuen A1, mindenben veri az a5-ot... Videot meg nem probalgattam... Ujjlenyomat érzékelő mindenben jobb... Pozicio erzekenyseg...
Nyito az a5 nek ha jol emlekszem 130 volt -
gusthy
veterán
válasz
Sordoran #1530 üzenetére
Nekem ezzel párhuzamosan egy Huawei p9 plus-om van, és hétköznapi használatban pont ugyanolyan fürge, nem érzékelem a különbséget. Valószínűleg a P9 plus teljesítménye csak ritkán szükséges ahhoz, amiket én csinálok (böngészés, levelezés, ebook olvasás, egyszerű játékok, közösségi média, navigáció). Mármost igaz, hogy a P9 plus tavalyi modell, de ha azt se érzem gyorsabbnak, akkor valószínűleg egy P10-et se éreznék.
Persze nyilván a P9 plus egy minőségibb telefon, pl a kamera sokkal jobb, a kasztni is masszívabb, a kijelző kontrasztosabb és nyomásérzékeny), de pl a GPS ebben gyorsabb, és az aksiról nem is beszéltünk.
A videóra nem tudom a választ.
Új hozzászólás Aktív témák
ma Csatlakozott a Xiaomi az érintetlen operációs rendszert kínáló Android One mozgalomhoz, és egy küllemben ismerős, ám kitűnő dupla kamerás phablettel nyit nyugat felé, verhetetlen áron.
- ÚJ - iPhone 16 Pro 256 GB Black Titán - - Apple Garancia
- ÚJ - iPhone 16 Pro 256 GB Natúr Titán - - Apple Garancia
- iPhone 16 Pro MAX 1 TB Black Titán - - Apple Garancia Warranty: 2025-11-10
- ÚJ - iPhone 16 Pro MAX 256 GB White Titán - - Apple Garancia
- ÚJ - iPhone 16 Pro MAX 256 GB Natúr Titán - - Apple Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest