Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) Roxbury válasza Magnat (#9349) üzenetére


Roxbury
őstag

Igy van. Sajnos a GG5 sem birja a mikrokarcokat, nemhogy a 3. A penz meg tenyleg nem tesz benne kart. A zsebunkben levo porszemek nyirjak ki. Galaxy Note 2-esemen csak GG2-volt, de brutal ahogy tele volt mikrokarcokkal 1 ev utan, pedig mindig tisztan tartottam, vigyaztam ra es a zsebemben sincs tobb por, mint masnak.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#9352) TaylorPro válasza petipetya (#9344) üzenetére


TaylorPro
addikt

Vagyis akciós. Nagyon a gari dolog járt az agyamban.

Miért jobb?

Láttunk már cégeket felszívódni, az MM nem fog mostanában.

Itt beviheted bármelyik MM-be is gariztatni a Wateq-n kívül. Valamivel drágább, de szerintem megéri. A boltban veszem át, oda vissza is vihetem ha bármi bajom van. Ha elállok 14 napon belül, ami az MM-nél 60 nap, akkor is bevihetem. Vagy 60 napon belül baja lesz.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#9353) Szaby601


Szaby601
csendes tag

Sziasztok!
Üveg felrakása elött gondoltam letörölgetem a kijelzőt.Kaptam ugye hozzá egy nedves és egy száraz törlőkét.Azt vettem észre hogy amikor a nedvessel töröltem apró foltok látszanak.Ahogy elhúzóm rajta látszik, száradás után egyből eltűnik.Semmit nem látok rajtam,nem zsíros nem karcos.Más is észre vett hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#9354) Victoryus94 válasza Szaby601 (#9353) üzenetére


Victoryus94
őstag

Szerintem mindenki látott ilyet, aki tisztított már ablakot/üveget/kijelzőt, stb. =)

(#9355) Szaby601 válasza Victoryus94 (#9354) üzenetére


Szaby601
csendes tag

Nem arra gondolok hogy elhúzom és csíkban egyből szárad.Arra gondolok hogy a kijelzőnek bizonyos pontjain olyan mintha zsíros lenne, de valójában nem az mert egy idő után azokon a pontokon is száraz lesz.

(#9356) Victoryus94 válasza Szaby601 (#9355) üzenetére


Victoryus94
őstag

Akkor félre értettelek, bocsi. Én amikor tisztítottam (fólia/üveg feltétel céljából), nem érzékeltem ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

(#9357) darvinya válasza TaylorPro (#9352) üzenetére


darvinya
titán

EUStock sem fog felszívodni, WayteQ is lassan 10 éve ugyanott vagy.

MM 60 napos garancia, csak web áruházra vonatkozik.
És csak akkor él:
A kiterjesztett visszavásárlás feltétele, hogy a fogyasztó visszajuttatja a terméket sértetlen, hibátlan állapotban összes tartozékával és eredeti csomagolásával együtt, továbbá a vásárlást igazoló eredeti számlát a MediaMarkt részére.

Eredeti számla elküldésével már nem tudod semmivel sem bizonyítani terméket Te vásároltad.

Ami legjobb, hogy az akciós(outlet):
A 60 napos visszavásárlási garancia az Outlet termékekre nem vonatkozik.

Ennyit arról nagy garanciáról. [link]
És még kitudja miben térnek el ÁFSz-ben.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9358) aero. válasza DroiDMester (#9334) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Hm :C :R
Akkor majd egyszer nekifekszem, ha lesz időm. A karácsonyi ajándékomat is most szerdán értem rá kibontani. :D

(#9359) TaylorPro válasza darvinya (#9357) üzenetére


TaylorPro
addikt

Netes vásárlás, áruházi átvétel. És jóval nagyobb cég az MM a többitől, megbízhatóbb is. Garival sosem szaroztak, még külföldre is kiküldik ha arra van szükség.

Pixel 8 Hazel

(#9360) tylerddd


tylerddd
veterán

Android Auto-t használ valaki a készülékkel. A Play áruházból ugye nem lehet leszedni, de találtam .apk fájlt. Ezt telepítettem, de indításkor "Úgy tűnik, hogy a Google Play-szolgáltatások most nem működik." hibaüzentet kapom. Mit lehetne tenni?! Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#9361) Baloo27 válasza tylerddd (#9360) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Nálam működik,ezt a verziót használom.

(#9362) tylerddd válasza Baloo27 (#9361) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi, közben megoldottam. Manuálisan adtam hozzáférést az app-nek a készülék dolgaihoz és így már egyből reagált az autó fejegysége, ahogy rádugtam.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#9363) ORCA58 válasza TaylorPro (#9359) üzenetére


ORCA58
addikt

Ez így nem teljesen igaz.
Az MM netes rendelésre szakadt dobozban, a csomagoláson belül nem gyári csogaolóba rakva, össze vissza karcolt terméket küldtek. Mikor visszavittem nem akarták visszavenni. Az ok: És e-miatt akarja visszaadni?!
De nem hagytam magam!

[ Szerkesztve ]

(#9364) TaylorPro válasza ORCA58 (#9363) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez bárhol előfordulhat.

Pixel 8 Hazel

(#9365) Doki16


Doki16
addikt

A menü/beállítások alap fehért témáját át lehet valahol állítani feketére?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#9366) Alarikman válasza Doki16 (#9365) üzenetére


Alarikman
senior tag

Sajna nem. Témázást a rendszer nem támogat(még), hiába van benne a kódban, de nincs engedélyezve. Substratum progi tudja, de fizetős részei vannak. Root kell hozzá vagy létezik egy root nélküli ADB-s pc-n keresztüli változata: Andromeda néven. Ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#9367) DroiDMester válasza Alarikman (#9366) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

OREO alapból tudja, nem kell semmi féle root meg Substratum, simán telepíthető apk téma van, nem kell semmi segéd program

tessék!

[ Szerkesztve ]

(#9368) petipetya válasza DroiDMester (#9367) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nézd meg, hogy stimmelnek-e a színek, ha hosszan nyomát a beállítások ikonjára. Engem az ilyen bakik zavarnak, így le is szedtem anno.

"nincs rá lezsóidő"

(#9369) Victoryus94 válasza DroiDMester (#9367) üzenetére


Victoryus94
őstag

Hol találom ezt a témát?
Mondjuk valami sötét barna/szürke jobban tetszene, de fehértől ez is jobb :)

(#9370) DroiDMester válasza petipetya (#9368) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

nem egészen értem mire gondolsz, de sejtem hogy a felugró menüre, ugyan én nem a gyári használhatatlan fostalicska launchert használom így arról nem tudok nyilatkozni, de mutatok 2 felugró ablakos menüt

nincs semmi probléma velük

[ Szerkesztve ]

(#9371) huberpe válasza DroiDMester (#9367) üzenetére


huberpe
aktív tag

a dpi-t kell állítnai ehhez, hogy 9 ikon jelenjen meg az értesítési sáv lehúzása esetén?

(#9372) Fall-N válasza DroiDMester (#9367) üzenetére


Fall-N
veterán

Erről kérhetnék több infót? Sosem írták az Oreo újdonságánál, hogy tudna alapból a stock droid témázást. Vagy kell hozzá valamisegéd program is?

(#9373) haris válasza huberpe (#9371) üzenetére


haris
őstag

Úgy emlékszem a Nugát állt volt az hogy csak 6 ikon volt a bár lehúzásakor.
Oreóval 9 van.

(#9374) DroiDMester válasza Fall-N (#9372) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ahogy már írtam NEM kell semmi segéd program sem root sem mókolás, telepíted a témát(apk-t) és a beállítások/megjelenítés menüpontban alul megjelenik egy uj menüpont(Eszköztéma)

ott lehet kiválasztani utána a fel telepített témákat

(#9375) huberpe válasza haris (#9373) üzenetére


huberpe
aktív tag

nálam fordítva volt. nugáton volt 9, oreón meg 6. elég lámaságnak tartottam, de lehet ez a dpi lesz a megoldás. :)

update: igen, az! :)

[ Szerkesztve ]

(#9376) Nerazim válasza DroiDMester (#9374) üzenetére


Nerazim
őstag

Nálam Oreo alatt nincs ilyen témázgatás. A környezeti kijelző pont az utolsó, alatt már nincs semmi.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9377) kmarci25 válasza DroiDMester (#9374) üzenetére


kmarci25
veterán

Pontosan melyik apk-t kell telepíteni ehhez?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#9378) DroiDMester válasza Nerazim (#9376) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Fuss neki még 1X alapból nincs , csak akkor ha már telepítesz egy kompatibilis témát!

(#9379) Nerazim válasza DroiDMester (#9378) üzenetére


Nerazim
őstag

Felraktam pl. a blue dragon -t az áruházból, de így se jelent meg nálam. Újraindítás után sem. Viszont ha rákattintok a témára az app-ok között akkor kiírja, hogy telepítsem a CM launchert.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9380) novinyul válasza Nerazim (#9376) üzenetére


novinyul
veterán

Na ez nálam sincs :F

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#9381) DroiDMester válasza Nerazim (#9379) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

MEGINT NEM ÉRTELMEZED AMIT ÍROK! írtam hogy kompatibilis tehát nem bármilyen téma jó ami fenn van a pléj áruházba!

De segítek a jónépnek Mi-A1_OREO_Theme.7z By DroiDMester

(#9382) aero. válasza DroiDMester (#9381) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Hát ez kész. Először is annyit kellett volna tenned, hogy belinkeled. :D
XDA-n zárva van a thread, mert loptak substratum témákból hozzá. Mégis honnan tudná hogyan kell hozzájutni? Az oreo theme elég tág fogalom az interneten manapság. Én annyit kérdeznék, hogy mik vannak még, amik ezzel működnek? Ez a full fekete alapon fehér szöveg nagyon nem gyerebe, viszont kipróbálnék mást. Van valami gyűjtőoldal ehhez?

[ Szerkesztve ]

(#9383) Alarikman válasza DroiDMester (#9381) üzenetére


Alarikman
senior tag

Azért nem kutakodtam tovább, mert minden xda-s témás cikk zárva van téma lopás miatt. Gondoltam, akkor marad a Substratum. De örülök ha van valami. Köszi.

(#9384) judas13 válasza aero. (#9382) üzenetére


judas13
addikt

Zárva van tényleg megálmodni a hozzájutást meg amúgy sem lenne egyszerű:(

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9385) peeat válasza tylerddd (#9360) üzenetére


peeat
tag

Tévedés mert lelehet szedni a play aruhazbol csak annyit Kell csinalni hogy VPN segitsegevel amerikai ip Kell.
En a play aruhazbol szedtem le

(#9386) 1122 válasza ssoobbrrii (#1574) üzenetére


1122
újonc

sziasztok.Olyan kérdésem lenne,hogy a telefonomról 5 nap után eltűntek a névjegyzék listából a mentett neveknek több mint a fele magától,4 db név maradt benne és azok is duplán,meg a telefonban az egyenleg infó,pontos idő...azaz a gyári nevek is duplán vannak benne.Mi a teendő hogy a neveket visszaállítsam ahogy el voltak mentve?

[ Szerkesztve ]

(#9387) darvinya válasza 1122 (#9386) üzenetére


darvinya
titán

Kérdés hova volt mentve, azaz G. Fiókba, vagy más fiókba?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9388) 1122 válasza darvinya (#9387) üzenetére


1122
újonc

azt hiszem a G mail fiókba.Mindent szinkronizáltam vele.

(#9389) darvinya válasza 1122 (#9388) üzenetére


darvinya
titán

Akkor annak ott kell lennie.
Mikor szinkronizált utoljára (Beállítások-Fiókok-G fiók)?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9390) 1122 válasza 1122 (#9388) üzenetére


1122
újonc

most próbaképp beírtam egy nevet telefonszámmal együtt a névjegyzékbe,és azt az egy nevet lehet látni a gmail fiókomban a google címtárban.A maradék nevet csak a telefonomba lehet látni,a google címtárban nem.

(#9391) tylerddd válasza peeat (#9385) üzenetére


tylerddd
veterán

Számomra így nem tekinthető letölthetőnek.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#9392) darvinya válasza 1122 (#9390) üzenetére


darvinya
titán

De fél információból hogyan tudnánk segíteni.
Magától nem tűnik el.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9393) 1122 válasza tylerddd (#9391) üzenetére


1122
újonc

a telefonon a telefonkagyló ikonba belépve ahol van a két ember alak és megmaradtak a telefonszámok,ki akarom törölni a megmaradt neveket és azt írja ki ,hogy a névjegyzék már nem létezik és nem tudom kitörölni.De volt egy redmi 3-as telefonom azt oda adtam anyámnak és most mondja hogy ott is kiírja ha bejelentkezek pl a g mailembe,vagy a facebookra.Ott a facebook fiókomat töröltem a telefonról.A google fiókot is törölhetem onnan?Azaz a mi1 telefonomról nem törlődik?

(#9394) darvinya válasza 1122 (#9393) üzenetére


darvinya
titán

Amit leszűrtem.
Volt régi telo Redmi 3, amit odaadtál, de Te fiókod rajta üzembe.
A1-en is használod a fiókod.
Ez önmagában semmi gond.
De Redmi 3-on biztosan nem kezdték fiókod Névjegyeket törölgetni?
Mert, ha azon törlik és szinkronizálják, akkor az töröldik mindenhonnét.

Ha jól emlékszem, webes felületen G fiókban van időrendi visszaállítás.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9395) Doki16 válasza huberpe (#9375) üzenetére


Doki16
addikt

Hol lehet állítani benne a dpi-t? Az nekem is nagyon jó lenne ha 6 helyett 9 ikon lenne a gyors sávban

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#9396) rhen válasza Doki16 (#9395) üzenetére


rhen
senior tag

Beállítások->Megjelenés->Speciális->Megjelenített méretet vedd le kicsire.

(#9397) Edorn


Edorn
aktív tag

Nagyon úgy néz ki, hogy ilyen telót veszek.

Kérdés, hogy hol?

Eustock lett volna a választott bolt, de nincs utalás, vagy bankkártya lehetőség, csak utánvét... :-(
Illetve most néztem ezt:
https://smartshop.hu/xiaomi-mi-a1-dual-sim-lte-okostelefon-64gb-4gb-ram-fekete-global-verzio

Nagyon jól hangzik, hogy 11 hónapon belül vehetek +2 év garanciát.
Így ha valóban megtetszik ez a mobil, elég akkor megvennem. Ha nem, akkor nem veszem meg fölösben, hanem lecserélem, vagy pont az eladása miatt veszek rá akkor...

Szóval a kérdés: Megbízható ez a bolt? Tapasztalatok? Más javaslat, ahol van hasonló utógarivásárlás?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#9398) Atus85 válasza Edorn (#9397) üzenetére


Atus85
aktív tag

Én itt nem venném ,nincs is nekik raktáron, csak külső beszállítónál.
Media marktban most 68, ott szoktak lenni ilyen kiegészítő garanciák.

(#9399) darvinya válasza Edorn (#9397) üzenetére


darvinya
titán

Kérdezd meg @-ben EUStock-ot, hogy futár cég kiszállítás utánvét bankártyát is elfogad (GLS-nél van ilyen szolgáltatás)
Piros verzióhoz itt fórumba nemrég volt kupon kód (-5000).

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9400) 1122 válasza darvinya (#9394) üzenetére


1122
újonc

Igen jól értelmezted,a redmi 3-on az én fiókom volt üzemben,és az A1-en is használtam,és ezt látta anyám a redmi 3-on de nem szolt hanem csak utána jutott eszébe amikor mondtam,hogy eltüntek a névjegyek a telefonomról.Majd egy kis segítséget kaptam és mondták,hogy töröljem a legutóbb használt eszközt a my account.google-ról,amin rajta volt a Redmi 3s mint eszköz.Ezt töröltem,és csináltam a redmi 3-on egy gyári beállítások visszaállítását.Remélem így már nem lesz ilyen probléma hogy eltűnik a név valamennyi része a telefonomról.De ami megmaradt 3 db név az A1-es telefonomban azt nem lehet kitörölni,rábökök és azt írja ki a teló,hogy a névjegy nem létezik,de beírva ott van a név.Ezeket hogyan tudnám kitörölni?A gyári neveknek kétszer kell lenni?autóklub,egyenleginfó,hangposta...stb.Az egyikre rábökve csak sima hívást mutat szám és alatta mobil,a másik meg Viber out hívás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.