Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) Alarikman


Alarikman
senior tag

Kamera tipp fanyalgóknak(ismét): :)
Beltéren, kevés fényben használd KÉZI módban és a Záridőt állítsd 1/30 vagy 1/60-ra!
Minden más maradhat auto-n. Így kevesebb bemozdult kép lesz. Megjegyzi a beállítást is egy darabig.
Vagy még a HDR javíthat rajta ha nem akarsz kézi módot.
Tudom, ez nem egy előkapom és lövök egyet módszer, de valamit valamiért.
Amúgy a Redmi Note4 kamera szoftverén is reszeltek annó(olvastam neten, youtube-on is van róla vid). Jobb is lett este. De kb 1 évnek el kellett telnie mire hozzányúltak érdemben.

(#8402) Real_Necro válasza bepken (#8400) üzenetére


Real_Necro
veterán

A video jó alapos, akkor ez alapján gondolom lehet rootolni, de ahhoz a rendszert is le kell cserélnem, vagy csak a kamerás beállításokkal kell babrálni?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8403) ebegab92


ebegab92
senior tag

Nos, tegnap nekem is jelzett,h ogy megjött a januári Oreo. A decemberit nem raktam felm mivel sejtettem,hogy lesznek gyerekbetegségei. Az abban tapasztaltakhoz képest mennyit javult a januári változat? (Biztos írva volt már, de 1200-1400 hsz.-t most nem lenne türelmem végigolvasni :DDD )

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#8404) Nimda válasza Alarikman (#8401) üzenetére


Nimda
addikt

Azt nem értem, hogy ha már vegytiszta droid, akkor miért nem alap benne a google kamera?

(#8405) bepken válasza Real_Necro (#8402) üzenetére


bepken
veterán

nálam amióta a dobozból kivettem, nem volt még FR. pedig volt már fent twrp, root, camera mók... erre ment vissza miflah segítségével a gyári rendszer (adatok megtartásával), majd ezzel a módszerrel ismét root. - nem azt mondom, hogy követendő példa, de nálam probléma eddig nem volt még így se.

egyébként miután fent van a magisk, ezeket a modulokat kell telepítene: [link] [link]

(#8404) Nimda! nincs alapból engedélyezve a camera api2

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8406) Real_Necro válasza bepken (#8405) üzenetére


Real_Necro
veterán

Eddig egyre jobban kínai. :)

Fényképezésben mennyit hozott a változtatás?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8407) Nimda válasza bepken (#8405) üzenetére


Nimda
addikt

Akkor viszont mégsem vegytiszta droid, ha nem használhatja alapból a google az alkalmazásait.

Ja értem akkor senki nem venné a pixeleket, mert azok natívak.

Alarikman így már érthető. De azért nyilván ebbe az is beleszólt, hogy ne csináljanak konkurenciát a referencia telóknak.

[ Szerkesztve ]

(#8408) Alarikman válasza Nimda (#8404) üzenetére


Alarikman
senior tag

Korábban tárgyaltuk már ezt: mert nem támogatja a két kamerát a Google Camera(a telefotós nem használható). De a többi Custom kamera alkalmazás sem. Talán van ami igen, mintha olvastam volna korábban itt. Majd megmondja egy hozzáértő kolléga...
<Megkésve> :))

[ Szerkesztve ]

(#8409) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Most látom csak, Alzán 65990-ért van fekete MI A1 2 év garival.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8410) Illye válasza fateless (#8375) üzenetére


Illye
tag

Szia!

Köszönöm a választ. Sajnos akkor nem a Xiaomi lesz a legjobb megoldás számomra :( Jelenleg akkor a Honor 8 a best buy kategoria? Melyik az a megbizhato webshop, ahonnan a legolcsóbban be tudnám szerezni?

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#8411) R3plica70 válasza Real_Necro (#8409) üzenetére


R3plica70
aktív tag

Bocs, hogy hozzá szólok.
Tegnap leveleztem eustock-kal, és azt az infót adták, hogy a hónap végére várják a fekete színű szállítmányt.
Én kb két hete vettem egy pirosat tőlük, amit megkap az asszony , mivel sajnos nekem nem annyira jött be az árnyalata. Én viszont most várok a feketére...

Tegnap amúgy úgy látom többeknek jelzett az Oreo frissítés, nekem is. Bár én úgy voltam vele, elvagyok a Nougaton, de este végülis ráengedtem a frissítést. Nekem hiba nélkül végigment, nem csináltam visszaállítást egyelőre, eddig nem vettem észre változást a használata során, igaz sok idő nem is volt erre...

[ Szerkesztve ]

(#8412) Real_Necro válasza Illye (#8410) üzenetére


Real_Necro
veterán

Küldtem PÜ-ben infót, mert az már nem ebbe a topicba tartozik. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8413) eszlenyek


eszlenyek
tag

Sziasztok,

Megjött a januári frissítés nekem is, bár már jelenleg is oreo-n vagyok.
A problémám a következő lenne, mivel fent van a magisk így abban előtte szükséges lenne csinálnom egy uninstall-t az alkalmazásban, azon belül is egy restore images-t. Erre azt írja, hogy stock backup is not exist.
Ilyenkor mi lenne a teendő?
Boot image flasheléssel csináltam a root-ot, az befolyásolhatja ezt?

(#8414) Rundll32


Rundll32
tag

Sziasztok ! Kérdés a következő: van egy Skullcandy Methood bluetothos fejhallgatom, korábban (7.1 Nougat alatt) mutatta a füles akksijának töltöttségi szintjét, Oreo alatt viszont sajnos nem :( Ez oreo sajátosság ? És van e rá valami megoldás ?
Válaszokat köszi előre is !

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#8415) Aurig@ válasza fateless (#8379) üzenetére


Aurig@
őstag

Régebben én is így voltam. Szerettem volna jó képeket csinálni a gyerkőcökről, de nem igazán lehet mobillal, nem arra valók.
Céleszközben gondolkodtam és vettem egy kompakt fényképezőt, amivel még sötétben vagy rossz fényviszonyok között is sokkal jobb képeket lehet készíteni, bármilyen mobilnál. Egyszerűen nem arra valók. Nagyon pici objektív, pici a vaku fényereje és lehetne tovább sorolni.
Kisebb helyen elfér a kompakt gép, mint egy mai telefon. Így ha bárhová megyünk mindig viszem magammal. Egyáltalán nem teher, ugyanis sokan azért akarnak fényképezőt használni, mert feleslegesnek tartják, hiszen van telefon. Csak épp nem fényképezésre való! Nem azt mondom, hogy nem lehet vele, de nem minden körülmények között.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#8416) rhen válasza Aurig@ (#8415) üzenetére


rhen
senior tag

Én is így vagyok vele, inkább vettem egy MILC-et gyerkőcöt fotózni.

(#8417) Gaabe


Gaabe
tag

Hol tudom beállítani a mobilnetet, hogy menjen aktív internetkapcsolat nélküli wifihasználat mellett? (drón)

(#8418) Sifre válasza Gaabe (#8417) üzenetére


Sifre
senior tag

Nekem alapból tudja. A céges wifin nincs internet, ezért az antenna jel mellé rak egy kis x-et.

(#8419) aicon válasza Aurig@ (#8415) üzenetére


aicon
senior tag

Osztom a véleményed, hasonlóan szerelkeztem fel én is ezen eszközök terén.
Az A1 és egy csúcs teló árkülönbözetéből igencsak profi fényképezőgépet lehet venni...
úgyhogy még marad is az összegből.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#8420) Necromance


Necromance
kezdő

Kiadták újra az OREÓT!

Author: MIUI Official TeamVersion: OPR1.170623.026.8.1.10 (Android O) Size: 1407M

http://en.miui.com/download-333.html

[ Szerkesztve ]

(#8421) xhege válasza Necromance (#8420) üzenetére


xhege
addikt

Ha már olvasok itt róla sok jó tapasztalatot, akkor felteszem én is. ;] Addig kísérletezzenek a kalandvágyók és számoljanak be. Hajrá! :D

(#8422) Is-tee


Is-tee
aktív tag

Amit kiraktak a miui oldalára 8-as androidot, az januári patch-es?

[ Szerkesztve ]

(#8423) trebrona válasza Is-tee (#8422) üzenetére


trebrona
nagyúr

A számsor vége a dátum. 8.1.10

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#8424) mgTerminator válasza petipetya (#8390) üzenetére


mgTerminator
veterán

Mert kell a B20 is meg a MIUI is! Nem értem miért kell választani a 2 között...

(#8425) Is-tee válasza trebrona (#8423) üzenetére


Is-tee
aktív tag

Köszi, akkor ezek szerint igen! :)

(#8426) fateless válasza Aurig@ (#8415) üzenetére


fateless
veterán

Régebben én is ezt próbáltam, de mivel a jobb zsebemben volt a telefon, a balban a kulcsok és a toll, nem volt hely a kamerának is. A zakózsebbe rakva ahogy mentem erre-arra több alkalommal durván koppan ajtófélfán, bútoron, itt-ott. Ráadásul lassabb volt hadználni, mint a mobilt, így végül elvetettem ezt a megoldást a hétköznapi pillanatokra.
Újra és újra elővesszük a kompakt gépet, hogy ne feledjük el, de aztán mindig háttérbe kerül, valamit rárakunk, megfeledkezünk róla. Nem működött így, nem volt kézközelben.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8427) haris válasza brombadeg (#8370) üzenetére


haris
őstag

Ööööööö......Valami nem OK!
Most olvastam vissza. Nálad nincs hívókép?

Nálam Oreo alatt van:
Nem is értem, aki ódzkodik a felrakásától.

Illetve az az összefoglaló mostanra már nem igazán időszerű.
Oreoval változott egy csomó minden. Pl nem kell mókolni az akku %-os kijelzéssel, ha valaki erre gerjed.
Vagy néhány dolog a beállításokban tök máshova került mint Nugáton volt (bár ez nem biztos, csak néha alig találok valamit) :-)

Olvastam valakinél, hogy valami SD kártya hiba is van, mert 0kb-nak látszik bármi új elem a kártyán.
Na nálam ez is rendben van. Nem használom az SD kártyát, mert a 64GB nekem kb mindenre elég, de benne van.
Most másoltam rá egy képet csak hogy megnézzem, és gyönyörűen látszik a mérete.

(#8428) Viktor0610 válasza haris (#8427) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Olvastam valakinél, hogy valami SD kártya hiba is van, mert 0kb-nak látszik bármi új elem a kártyán.
Na nálam ez is rendben van. Nem használom az SD kártyát, mert a 64GB nekem kb mindenre elég, de benne van.
Ez hiba. Nálad azért nem, mert nem használsz kártyát. :D
A belső memória nem egyenlő a memóriakártyával.

Jut eszembe! Bár a fájlt nulla bájttal jelöli a rendszer, a gyári app megfelelő mérettel jeleníti meg, illetve olvasható is a fájl maga.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8429) haris válasza Viktor0610 (#8428) üzenetére


haris
őstag

Értem én a tréfát, de nem szeretem..
Értő olvasást! Ha szabad kérnem!

"Nem használom az SD kártyát, mert a 64GB nekem kb mindenre elég, de benne van."

Próbáld értelmezni amit írtam. :U

(#8430) Richie86


Richie86
senior tag

Sziasztok!

Nagyon szemezek ezzel a telefonnal. Spemallról rendelt már valaki? Ha igen, mi a tapasztalat, mennyi idő alatt érkezett meg? Európai vagy kínai raktárból? Előre is köszi!

(#8431) Is-tee


Is-tee
aktív tag

Úgy néz ki talán mégis csak lesz kernel: [link] :)

(#8432) Danykahh90 válasza Necromance (#8420) üzenetére


Danykahh90
csendes tag

Letöltöttem, de mivel tudom elindítani a telepítést?

"Kevés megfigyelés és sok okoskodás tévedésekhez vezet, sok megfigyelés és kevés okoskodás az igazsághoz"

(#8433) Geresics válasza haris (#8427) üzenetére


Geresics
addikt

Ez nekem nagyon olyannak tűnik, mint ami az összefoglalóban van. Nem lehet, hogy Te is azt használod?

Illetve, ha az Oreoban ez a gyár, akkor hogy tudom visszacsinálni a gyárira? :B

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#8434) Viktor0610 válasza haris (#8429) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Értettem, de mindegy. ;)

Azt írod, nálad rendben van. Igazából nem tudhatod, hogy rendben van-e, hisz' nem használsz memóriakártyát.

Samsung Galaxy A54

(#8435) haris válasza Geresics (#8433) üzenetére


haris
őstag

Igen, ez a gyári tárcsázó.
Ezért is nem értettem, hogy akinek válaszoltam, mi a gondja?
Ő ezt írta:
"Huh baszki, ez elég szánalmas, hogy custom apk kell ahhoz, hogy hívóképet kijelezze!"

Én azért írtam, hogy az Oreoval sok minden értelmét vesztette, ami az összefoglalóban van. Nugát alatt már nem emlékszem milyen volt, volt-e hívókép, mert nekem egy csomó emberhez egyébként sincs, mert Ők nem csináltak maguknak a gmailben.
Nekem telefonvétel után szinte azonnal (pár napon belül) frissített Oreo-ra, illetve frissült egy csomó app, akkor került fel ez a tárcsázó, lett valami file-kezelő szerűség stb.
És nekem ezzel a tárcsázóval sincs bajom.
Mondjuk az oldalra húzva felvevés jobban tetszett Nugát alatt, de én alkalmazkodó képes vagyok, nem hőzöngök folyton :DDD
Ha ilyen, nekem édesmindegy, akkor így használom.... :B

[ Szerkesztve ]

(#8436) Fall-N válasza Viktor0610 (#8434) üzenetére


Fall-N
veterán

Biztos, hogy nem jó. Én már megpróbáltam mindent, de az Oreo hibája ez. Én írtam róla régebben is. Ugyanúgy előjött Nokia 8 és az S8 béta Oreon is. Csak mindkét telefonon már javították a hibát azóta.

[ Szerkesztve ]

(#8437) brombadeg válasza haris (#8435) üzenetére


brombadeg
tag

Én Huawei P9 Lite-ről tértem át, amikor is meglepődtem, hogy ilyen alap dolog hiányzik. Ugy néztem a belinkelt megoldas-workaround-nál, az xda-dev oldalon még oreo-ra is kiadják a verziókat, de akkor lehet hogy az más miatt van.

(#8438) Danykahh90


Danykahh90
csendes tag

Olvasgattam, hogy sokan nem tudják a kamerát belőni.
Egy tesztet olvasva az alábbi beállításokat ajánlják:

"Nyisd meg a kamera app-ot (gyárit) és változtasd meg ezeket a beállításokat.:
Helyezd alaphelyzetbe az összes Kontrasztot, Telítettség, Élességet NORMAL-on.
A KONTRASZT és TELÍTETTSÉG -et állítsd át Magas-ra.
ÉLESSÉGET állítsd át Alacsony-ra.
Az EXPONÁLÓ GOMB HOSSZAN NYOMVA-t állítsd alaphelyzetben a BURST SHOOT-al, majd változatsd meg a beállítását FÓKUSZRA."

Nekem érezhető a változás. Remélem segít másnak is! :)

"Kevés megfigyelés és sok okoskodás tévedésekhez vezet, sok megfigyelés és kevés okoskodás az igazsághoz"

(#8439) DarkChild válasza Aurig@ (#8415) üzenetére


DarkChild
senior tag

Maximálisan egyetértek: bármilyen mobiltelefon fotózásra csak szükségmegoldás.
(Épp az előbb láttam egyik ismerős iPhone X-szel készített fotóját az Instagramon - hát meglepett, hogy milyen szar, fátyolos képet sikerült lőnie vele, pedig az azért már ugye nem az A1 szintje :U )
Amíg a mobilokba egy gombostűfejnyi szenzort raknak, ami egy kisujjkörömnyi lencsén át néz ki a külvilágba, addig nem is lesz ebben változás. A jó minőségű képhez nagy szenzor kell, és jó optika kell, nincs mese. Pl. már egy ilyen kompakttal is kategóriákkal jobb képet lehet lőni (különösen rossz fényviszonyok mellett), mint bármelyik mobillal. Az APS-C szenzoros MILC-ekről már ne is beszéljünk, és azok sem sokkal nagyobbak - simán elférnek egy kisebb táskában, vagy akár zsebben is (de ez nyilván a rá applikált objektívtől is függ) :B

[ Szerkesztve ]

(#8440) fateless válasza DarkChild (#8439) üzenetére


fateless
veterán

Azzal szerintem mindenki egyetért, hogy egy kompakt kamerával jobb képeket lehet készíteni, mint egy telefonnal. Nem hiszem, hogy ezt bárki kétségbe vonná. Az is igaz, hogy már valóban kis gépeket készítenek. A probléma még mindig ott van, hogy plusz egy eszközt kell hordani. Próbáltam kis kompakt géppel szaladgálni, nem vált be. Vettem Sony QX100-ast a telefonomhoz, gyönyörű képeket lőtt, de eladtam, nem vált be. Egyszerűen míg az okostelefon mindig velem van, egy plusz eszköz hurcolása már nem kézenfekvő. Megjegyzem, nem is találkoztam még olyan emberrel, aki tartósan magánál hordott volna mindenhova egy kompakt kamerát is azzal a dedikált szándékkal, hogy a mobilja kameráját váltsa ki (tehát nem munka miatt, vagy mert fotós, vagy hasonló - persze ezrn emberek sem a mobil kamerájának kiváltása miatt hordták).
Szóval miközben alapvetően mindenki számára evidens, hogy egy kompakt jobb képeket készítene, valahogy mégsem terjedt ez el...

A másik fórumban rendszeresen előjön a "bölcs" válasz, hogy aki jó fotót akar, az hordjon magával plusz kamerát, remélem, hogy itt nem fogunk eme örökbecsű megállapításra eljutni a mobilok kamerája kapcsán, ezzel "megválaszolva" minden felvetést.

Akinek nem elég az A1 nyújtotra lehetőség, és ezzel nem tud megbarátkozni, az váltani kényszerül. Ez a helyzet viszont nem javítja a kamera minőségét, max csökkenti az elégedetlenek számát.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8441) Mákdaráló


Mákdaráló
tag

Üdv

A zenehallgatáskor jelentkező alapzajjal kapcsolatban volt már valami beszélgetés? Külföldi oldalakon elég sokat olvasni róla.

[ Szerkesztve ]

A matt kisperec sokkal finomabb a fényesnél.

(#8442) IT user válasza Mákdaráló (#8441) üzenetére


IT user
tag

Volt. Kb. százszor. Nagy impedanciájú fülest kell használni.

(#8443) Aurig@ válasza fateless (#8440) üzenetére


Aurig@
őstag

Nem akartalak megbántani, félre ne értsd!

Viszont, mióta elindult az A1 fóruma, azóta a problémák és kérdések nagy számban szólnak a kamera "problémájáról", hogy más telefon így megy úgy fényképez! Akkor az illető miért nem vesz más telefont? Leírták egypárszor, hogy nem felsőkategóriás lencse és objekítv van az A1-ben, ennek ellenére mindenki tökéletes képeket akar.

Egyébként én sem hordom magamnál állandóan a kompakt gépet, eszemben sincs, de ha a gyerekekkel megyünk bárhova kirándulni, vagy elutazunk valahová, mindenképpen viszem. Mert ha ott adódik alkalom és az ember szeretné megörökíteni a gyerekeket, vagy bármi mást, akkor normális minőségben legyen meg a kép.
Nem hiszem, hogy utazáskor nem fér be a csomagok közé egy kis kompakt.

Ezek persze saját vélemények! Én így gondolom. Te másképpen, nincs is ezzel semmi probléma.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#8444) judas13 válasza fateless (#8440) üzenetére


judas13
addikt

+1

100 emberből napi szinten vajon hány viszi magával a kameráját plusszban - ha van egyáltalán?
Nem életszerű,egyszerűen nem terjed el még egy bármilyen plusz eszköz cipelése is a mindennapokban.
A "bölcs válasszal"meg már Dunát lehetne rekeszteni.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#8445) Real_Necro válasza Aurig@ (#8443) üzenetére


Real_Necro
veterán

Befér, de egy telefont mindig gyorsabban elo kap az ember és több esélyed van egy különleges pillanat elkapasara, mint mikor neki kell kezdened a gépet kicsomagolni vagy felkapni. Nekem tetszik az mi a1, a kamera is nagyon jó elegendő fényben, de lehetne jobb is szerintem.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8446) syler123


syler123
veterán

Kipróbáltam tegnap egy Xiaomi A1-et. Hát, elég döcögősnek tűnik a felülete egy 1,5 éves Oneplus 3-hoz képest. Ennyi pénzért azért elvárható lenne, hogy legalább a menü legyen folyamatos. Ráadásul én ajánlottam :))

[ Szerkesztve ]

(#8447) Ricardo válasza syler123 (#8446) üzenetére


Ricardo
félisten

Döcögős? Ott valami nem stimmel.

(#8448) fateless válasza Aurig@ (#8443) üzenetére


fateless
veterán

Azért az ugye megvan, hogy nem a kirándulásról volt szó, hanem a hétköznapi életről, a mindennapi pillanatokról, és épp ekkor nem lesz ott a kompakt a zsebedben.
A Sony QX100-as nagyon jó volt, csak az ilyen pillanatok lekapására épp alkalmatlan.

Miután az Eustock legelső készletéből vettem meg az egyik első készüléket, nem arról van szó, hogy elolvastam a felhasználók - "cseppet sem elfogult" - véleményét a kameráról, és mégis megvettem ezt a telefont. Azt is írtam, hogy megrendeltem egy másik telefont, amivel e téren nem lesz gond. Személy szerint azt is próbáltam, hogy hordok plusz egy eszközt magamnál, de az sem vált be. Minden "sztenderd megoldást" próbáltam, de rá kellett jönnöm, hogy az az ígéret, amivel anno erőteljesen promótálták a készüléket, nem teljesült. Napfényben nagyon jó, de romló körülmények között nem.
Reménykedek benne, hogy végre lecserélik előbb-utóbb az f/2.2 kameráikat egy f/1.7-re mondjuk, hadd jusson már elegendő fény arra a szegény érzékelőre.
De mindezeket nem azért írom le, hogy ekézzem ezt a telefont, az egyik első felhasználóként nem gondolom, hogy rossz lenne az ár/érték aránya, sőt, kimagasló. Csak ha valaki a kamerát kérdezi meg, különösen egy A5 2017 után, akkor leírom, hogy ez nem lesz megfelelő az elvárásainak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8449) syler123 válasza Ricardo (#8447) üzenetére


syler123
veterán

Olyan, mintha nem 60fps-el menne a felület. Tehát nem konkrét megakadásra kell gondolni, vagyis csak minimálisra, de zavaró... A tulaj észre sem vette, így nem firtattam.
Ahogy lapozol a képernyőn, akkor látszik.

Frissítés után nem csinált Factory Resetet, ezt mondtam neki, hétvégén megcsinálja, hátha az is számít.

[ Szerkesztve ]

(#8450) Gamerous válasza fateless (#8448) üzenetére


Gamerous
tag

Tehát az A5 2017 jobb képeket lő? Nagyságrenddel vagy csak éppen?
Még nem döntöttem. A1 vs A5 2017

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.