Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) petipetya válasza HoaryFox (#8237) üzenetére


petipetya
nagyúr

Milyen buta ember vágna le egy egész kezet, amikor bőven elegendő egy csípőfogóval lenyesni a tulajdonos mutatóujjának végét. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8252) bepken válasza petipetya (#8251) üzenetére


bepken
veterán

nem elég, hogy pszichopata...még lusta is? :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8253) embe válasza haris (#8220) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi! :P

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8254) B@ldrick válasza tlac (#8249) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

OP3-nál is bizonyos számú ujjlenyomatos feloldás után biztonsági okokból bekéri a pin-t. Amúgy meg az állapotnál a futási időből látszik újraindult e.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌Ubuntu • OpenMediaVault • XPEnology ▌

(#8255) HoaryFox válasza petipetya (#8251) üzenetére


HoaryFox
őstag

Végül is az egyszerűbb :DDD

Szerk: De honnan tudja a rabló, hogy melyik ujja van beregisztrálva? Biztosabb az egész kéz :))

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#8256) Sys85 válasza B@ldrick (#8254) üzenetére


Sys85
veterán

Ha sok sok órára le van téve a teló,akkor biztonsági okokból kéri a pint is.
Ezt már a Note 4-nél is észrevettem,szinte minden ébredés után kérte a pint,pedig se automata ki/bekapcs nem volt,se frissítés,se restart.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8257) HoaryFox válasza Okosandroid (#8250) üzenetére


HoaryFox
őstag

Ugyan... erre vannak a topiktársak :DDD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#8258) peestike válasza B@ldrick (#8254) üzenetére


peestike
senior tag

Futásidőt a soft reboot nem nullázza, papíron 48 óra felett fut, pedig nem.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#8259) haris válasza Sys85 (#8256) üzenetére


haris
őstag

akkor ezt én cáfolom.
soha nem kéri a pint nálam.
ujjlenyomat és kész, máris felold.
Reggel is. Pedig én tudok sokat aludni.

(#8260) Digiflex válasza .zSoLTi. (#8245) üzenetére


Digiflex
tag

az összefoglaló szerint garanciában kicserélik... miért nézegeted?

...

(#8261) Okosandroid válasza HoaryFox (#8257) üzenetére


Okosandroid
tag

Köszi :D Észrevettem még azt, hogy az értesítési ledet nem lehet minden alkalmazásnál kikapcsolni sajnos. Azt hittem van valami központi menüpont ahol egyszerre lehet az összesnél kilőni, de átbogarásztam és nem találtam sajnos

(#8262) Fall-N válasza .zSoLTi. (#8245) üzenetére


Fall-N
veterán

+1

(#8263) xhege


xhege
addikt

Na eldöntöttem. Hamarosan csatlakozok a klubhoz. :)

(#8264) .zSoLTi. válasza Digiflex (#8260) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Az okè, de ugye az s7 vizálló. De megbontás után nem garantálják h az is marad az új ragasztás. Nekem szögelt telefon nem kell.

(#8265) okcsani


okcsani
csendes tag

Sziasztok, egy ideje én is kacsingatok a telefon felé, de még nem tudtam dönteni... :W Egy kis segítségre lenne szükségem. Nálam a kihívója a Honor 8, nem tudom eldönteni hogy melyik legyen. 5letek,tapasztalatok? Esetleg van aki mindkettőt használta már? Ha végül A1 lesz, akkor pirosba venném, de kicsit rózsaszínes árnyalatúnak tűnik képek alapján, meg tudja ezt cáfolni valaki akinek pirosban van? Köszi :DD

(#8266) Atus85 válasza okcsani (#8265) üzenetére


Atus85
aktív tag

Hali. Nagyon jó teló az A1. Pont nemrég volt szó a pirosrol inkább ilyen metál piros színe van. Neked kell tudni, hogy melyik teló kell neked. Ami az A1 mellett szól az a Stock droid, (oreo már kijott rá és brutal gyors), hosszú termektamogatas, jobb akksiido, nagyobb tarhely, jobb áron is van.

Honoron emui van amit én nagyon nem szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#8267) Real_Necro válasza okcsani (#8265) üzenetére


Real_Necro
veterán

Asszonynak elvileg holnap jön a Honor 8, össze tudom vetni az MI A1emmel. Neki a kamera miatt lett az.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8268) okcsani válasza Real_Necro (#8267) üzenetére


okcsani
csendes tag

Ha megjött és vetettél rá pár pillantást írd már le a véleményed légyszi :)

(#8269) bajtokarpi válasza okcsani (#8265) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Nálunk a kedvesemnek Honor 8-a van. Nem egy liga, a Honor 8 javára. Nekem ugye A1-em van, neki H8-a, és mondhatom szinte mindenben jobb a H8. Üzemidő jobb az A1-nek, kb. ennyi. De a H8-at nem kapod meg A1 árában. Helyen kell kezelni a dolgokat, ennyi a lényeg. Bármi konkrétumra kíváncsi vagy, válaszolok szívesen.

battletag: bossi#2666

(#8270) Real_Necro válasza bajtokarpi (#8269) üzenetére


Real_Necro
veterán

Engem érdekel miben jobb a Honor 8. Főleg kamera téren.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8271) okcsani válasza bajtokarpi (#8269) üzenetére


okcsani
csendes tag

Szia, való igaz, a honort használtan venném, az A1-et újonnan... Egyrészt engem is kamera szempontból érdekelne a dolog, másrészt arra lennék kíváncsi hogy szerinted mi teszi egyel 'felsőbb ligába' a honort. Az üzemidő is elég fontos számomra, mivel két kártyával élek, egyiken a hívás, másikon egész nap aktív mobilnet. Minimum követelmény így az egy teljes nap üzemidő, de minél több annál jobb... :)) Köszi a válaszokat mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

(#8272) Dhampir válasza okcsani (#8271) üzenetére


Dhampir
félisten

"Felsőbb ligába" teszi a Honort például az FM rádió hiánya. :D
Komolyra fordítva a szót, 2 év Huawei garancia jár hozzá. Habár az A1-et is árulják állítólag 2 év gyártói garanciával.

(#8273) Tomek979 válasza Dhampir (#8272) üzenetére


Tomek979
tag

Emagon 2 év garival adják 69900. (úgy tudom gyártói)

(#8274) L.Robi válasza Sys85 (#8226) üzenetére


L.Robi
csendes tag

Az a baj h én képtelen vagyok egy ilyen kijelző cserét megcsinálni

(#8275) #65348608


#65348608
törölt tag

Hátha valaki mást is érdekel:
GravityBox for Oreo

[ Szerkesztve ]

(#8276) slayernick66


slayernick66
tag

akksi meruleses kerdesem lenne:
ugy szoktam aludni, hogy nincs wifi es adatkapcsolat, csak hivni lehet.
este kilovok a memoriabol minden appot, es reggelre egesz masfele fogyasztasom szokott lenni

regebben egy ejjel 0-1%-ot merult, aztan volt hogy egy ejjel alatt 23%, akkor egy ujrainditas segitett, mostanaban 5-6%. ez mitol lehet? beragadnak appok? ki mit tapasztal es hogyan oldja meg hogy a keszenleti fogyasztast minimumon tartsa? legfrisebb oreon vagyok

koszi elore is

(#8277) kodoboy


kodoboy
tag

Az volt már, hogy Oreon is működik már az ujjlenyomatos értesítősáv lehúzás?

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#8278) zitrone88 válasza xhege (#8263) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Szerintem jól döntöttél, és, hogy hozzáadjak még, fentebb írtad, hogy sok a saomi a családban. Azt vettem észre, hogy a saomi telók nagyon szeretik egymást, annyira jól halljuk egymást, ha mindketten saomiról beszélünk, hogy még. Anyámra rá kellett szólnom, mert kiabált a telefonba, mert forgalmas helyen volt. A forgalomból én jóformán semmit nem hallottam, a dobhártyám viszont majd beszakadt, mondom beszélhet normál hangerőn, és tökéletesen hallottam. Direkt halkan kezdtem el hozzá beszélni, anélkül, hogy figyelmeztettem volna erre, és úgy beszéltünk még pár percet, de nem szólt, hogy beszéljek hangosabban, pedig Ő hallotta a forgalmat, mert Ő volt a forgalmas helyen ugye. :D Szerintem ez tök király dolog :)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#8279) bepken válasza kodoboy (#8277) üzenetére


bepken
veterán

a januári patch óta került vissza (állítólag, mert én nem nyomtam fr-t)

ezen kívül most már működik az alkalmazásokba való bejelentkezéskor megadott jelszó mentése is (fogalmam sincs, mi a hivatalos neve neki) - nekem spec már csak az az okosság hiányzik, hogy a kijelölt szöveg alapján ajánljon fel funkciókat. elvileg az Oreo már ezt is tudja, de nálam sajnos nem..

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8280) Gabócza válasza okcsani (#8271) üzenetére


Gabócza
senior tag

Szia, én pont pár napja cseréltem le a Honor 8-at és vettem meg az A1-et.
Az A1-el még nincs sok tapasztalatom, használtan vettem, az előző tulaj két iPhone között kipróbálta az androidot, de nem jött be neki. Oreoval kaptam, decemberi frissítéssel. Én egyelőre Nougattal használtam volna ha rajtam múlik, de az Oreoval sincs sok gondom. Az elmúlt pár napban egyszer kaptam olyan üzenetet, hogy a kamera nem érhető el (vagy valami ilyesmi) és indítsam újra. Újraindítás után működött.
Honor 8 egy gyönyörű telefon, főleg kékben, és a hardver nagyon rendben van. A kamerája szerintem a legjobb ebben az árkategóriában. Nagyon szép képeket csináltam vele még szobai világításnál is. Ami miatt 2 hónap után lecseréltem az a szoftver. Szerintem kicsit túltolták az energiagazdálkodást az EMUI-nál. Hiába állítottam be 3 helyen, hogy ne zárja be az alkalmazást, ő mégis megtette néha, ha úgy hozta kedve, pedig nem vagyok egy poweruser aki 100 alkalmazást futtat egyszerre. Pl. a CIB-es alkalmazás push üzeneteit soha nem kaptam meg, a pebble órámmal rendszeresen megszakadt a kapcsolat, a programok nagy része is csak akkor frissült és jelzett, ha bekapcsoltam a kijelzőt. Az autóban a Sony bluetooth fejegységhez meg akkor kapcsolódott, amikor épp kedve volt (legtöbbször nem volt). Előtte mindegyik telefonom gond nélkül és azonnal kapcsolódott. Engem ezek a szoftveres okok késztettek váltásra. Utánanéztem, de sajnos nincs teljesen használható Lineage OS Honor 8-ra, pedig a kernel forrásokat is kiadták.
Üzemidőben szerintem jobb az A1, a Honor 8, főleg ha a kamerát is használtam, elég gyorsan merült.
Az A1 mellett két ok miatt döntöttem. Az egyik a Xiaomi, már többféle redmi telefonom volt (3Pro, 3S, 4X), és rengeteg egyéb Xiaomi cuccom van. A másik a tiszta android, korábban volt már több mint 20 féle androidos telefonom, de ahogy visszagondoltam, a Nexus-ok voltak mindig a kedvencek, azokat használtam a legtovább.
Leginkább a méret miatt tartottam az A1-től, jobban örültem volna ha egy redmi 4X méretű telefonból készítik, de azért ez is megszokható...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#8281) Magnat


Magnat
veterán

Sztem sem restartol a készülék amikor mintát kér, de ha igen, akkor iszonyat gyorsan csak vmelyik modul, nekem volt, h pár másodperc után ahogy letettem, újra fel kellett oldjam és akkor már kérte ... Viszont a sim pint sosem kéri ... Plusz ahogy mondták, ilyenkor a felirat is más:

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8282) ΞΔGLΞ válasza okcsani (#8271) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyrészt engem is kamera szempontból érdekelne a dolog...

Akkor ezt telefont nagy ívben kerüld el. Ha kicsit már kevesebb fényt kap, kb egyenlő lesz a híg fossal az elkészült kép. De még tűző napsütésben is el kell találni az a másodpercet, mikor úgy esik be a fény, hogy az A1-nek klappoljon, viszont, akkor olyat lő, hogy a legtöbb flagship is megirigyelhetné. De ezt a pillanatot, mint írtam nagyon nehéz elkapni, ha már bemozdul az illető, vagy a kezed egy hangyafasznyit, biztosan kuka lesz.
Szóval itt nincs az, hogy előkapod és lősz egy frankó képet. Ha ilyen telefon kell, akkor ez nem a te készüléked lesz.
Ami javulhat, mert a xiaomi egyelőre szarik rá, ugyanis az open camera alkalmazással meglepően jó képeket lehet lőni, de sötétebb helyeken az sem tud mit kezdeni. Jóval több van ebben a kamerában, mint amennyit ki tudtak belőle hozni.

(#8283) xhege


xhege
addikt

Ki milyen védelmet használ a kijelzőre? Ez a 2,5D kialakítás megbonyolítja a heyzetet nem?
Ez pl jó lehet? :F

(#8284) tboy93 válasza xhege (#8283) üzenetére


tboy93
nagyúr

Semmilyet. Bebújós tok, aztán annyi.

(#8285) Fall-N válasza xhege (#8283) üzenetére


Fall-N
veterán

Semmilyet. Ha úton vagyok tokban van, ami védi. Egyedül a hátlap van befedve tokkal a csúszóssága miatt.

(#8286) Nerd válasza xhege (#8283) üzenetére


Nerd
aktív tag

Flip tok

(#8287) haris válasza xhege (#8283) üzenetére


haris
őstag

Semmilyet.
Hátlapra Nillkin, máshova semmi.
Ha karcos lesz, morcos leszek :D

(#8288) xhege


xhege
addikt

Köszi mindenkinek!

Nerd: flip tokra valamilyen bevált ajánlat van? :)

(#8289) zitrone88 válasza xhege (#8283) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Nekem most jött meg egy ilyen, és, hát nem tudom... Nem tettem még fel, mert van rajta egy sima, aminek a széle szokás szerint ugye vékony részben eláll a kijelzőtől, de addig nem cserélem, míg egyben van, vagy undorító nem lesz, mindenesetre azt leszűrtem az újról, hogy átba...(rackoltak) vele :D Hiába a sok csicsás írás, hogy 3d meg kis fa...(lusi), full sík az egész, sok reményt nem fűzök hozzá, szóval ezért is döntöttem úgy, hogy egyelőre jó a sima, nem cserélem..
[kép]
Amúgy a képet a telóval lőttem, manuális fókusszal a legközelebbire állítva. Múltkor egy gameboy advance kazi nyákján a Nintendo feliratot is lelőttem vele :D

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#8290) xhege válasza zitrone88 (#8289) üzenetére


xhege
addikt

Köszi! Azt hiszem nem erőltetem ezt az üvegfólia dolgot :)

(#8291) Geresics válasza zitrone88 (#8289) üzenetére


Geresics
addikt

Egy olyan képet tehetnél fel, amin látszik a telón, ahogy eláll a fólia! :U

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#8292) Nerd válasza xhege (#8288) üzenetére


Nerd
aktív tag

En ezt vettem meg [link]

Nem egy nagy szam, meg nem is bor....
Az infranal a kivagas eleg csunya, a tobbi helyen jo.

Egynek elmegy.

(#8293) zitrone88 válasza Geresics (#8291) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Nem egészen értem.. Ezt, amit most fényképeztem, még nem tudom, mikor teszem fel, ezt írtam is. Ami most rajta van, az egy párszáz forintos sima üveg, arra vagy kíváncsi? (Ha igen, azt max este, vagy kölcsönkérem a kolléga ájfónnyát fényképezni) :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#8294) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Érdekes, hogy az én készülékem még mindig a 7.12.29-es buildet látja legfrissebbnek :U

Google Framework-ös "megoldás" sem oldja meg. Csücsüljek még a popómon és várjak? :D

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#8295) Geresics válasza zitrone88 (#8293) üzenetére


Geresics
addikt

Jah, felületesen olvastam. Azt hittem, hogy egy olyan van a telódon, amit belinkeltél, sorry. De azért ha csinálsz egy képet a mostaniról, és tudatod, hogy az milyen, akkor azért sem fogunk megharagudni, sőt! :B

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#8296) xhege válasza Nerd (#8292) üzenetére


xhege
addikt

Nekem ez tetszik kékben, vagy esetleg ez feketében.

(#8297) zitrone88 válasza Geresics (#8295) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Parancsolj, ez az üveg lett rendelve, ami most rajta van, és így néz ki:
1. [kép]
2. [kép]
3. [kép]

Szerk.: élőben egyébként tök kultúráltan néz ki minden, nagyon megcsúnyította a (közeli) fény(képezés) :D

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#8298) xhege válasza zitrone88 (#8297) üzenetére


xhege
addikt

:U :(

(#8299) Geresics válasza zitrone88 (#8297) üzenetére


Geresics
addikt

Rendeltem én is ilyet (is), hát ez botrányosan szarul néz ki! ;]
Köszi a képeket! :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#8300) zitrone88 válasza xhege (#8298) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Hát ez ilyen sajnos, de sokkal (SOKKAL) nyomasztóbb lenne számomra, ha megjelenne az első hajszálkarc az ererdeti kijelzőn. Még beszélnem róla is nehéz, úgyhogy kinéz, ahogy kinéz, legalább nincs gyomorgörcsöm :D Gyerekkoromban még a tévém meg dvd lejátszóm távkapcsolóját is befóliáztam, szerintem még a víz sem ártott volna neki :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.