Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:56:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 11 5G (Venus)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Alonso69 válasza csacsi67 (#1400) üzenetére


Alonso69
senior tag

Neki futok , mégegyszer.
Amit én linkeltem Zip.fájl (72 MB) kibontása után lesz egy bat.
kiterjesztésű fájl amivel Fastboot-ból lehet telepíteni a twrp-t.

Az Img.(kép fájl 190mb)ami a hivatalos azt is le kell tölteni, már kétszer van link megadva a letöltéshez :)
A TWRP recoveryben pedig itt [kép] [kép] tudod kiválasztani,hogy Img vagy Zip-ként szeretnéd véglegesen fel telepíteni.
Remélem megoldódik,írj ,ha valami gond van, segítünk. :)

Xiaomi 12

(#1402) csacsi67 válasza Alonso69 (#1401) üzenetére


csacsi67
addikt

tehát elütte telepitsen fel a telora azt a fájlt zipbe amibe a bat fájl is van ? ,mert abban egy recovery img fájl van ha kicsomagolom. utánna elinditom a botot települ a twrp majd kéri a jelszot nyel idáig rendben majd lenne ez twrp img fájl ezt nem látom

[ Szerkesztve ]

(#1403) Alonso69 válasza csacsi67 (#1402) üzenetére


Alonso69
senior tag

Aha,most már látom mi a gond (fájl kezelőben látható a kibontott Img.fájl [kép] de a TWRP -ben ezt nem látod .

Töltsd le mindkettő twrp-t,(Img. ////// Zip.)a twrp menüben válaszd a képfájl telepítés lehetőséget ,meg kell hogy jelenjen.

Xiaomi 12

(#1404) csacsi67 válasza Alonso69 (#1403) üzenetére


csacsi67
addikt

köszi jo lett . :R :R :R

(#1405) Midway


Midway
senior tag

Védő fóliát szeretnék venni a telefon hátuljára + a kamerákra.
Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
Ajánlott márka v üzlet?

(#1406) Dave Crank válasza Midway (#1405) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Nekem ez jó volt.
Itt a fórumon ajánlották korábban.
De egyébként mivel optikai az ujjlenyomat szenzor benne, így kb bármelyik UV-s üveg jó rá.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1407) Midway válasza Dave Crank (#1406) üzenetére


Midway
senior tag

Nekem a hátuljára + kamera kellene .

(#1408) Dave Crank válasza Midway (#1407) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Hátuljára magamnak raktam fel, talán alzáról rendeltem.
Kamerára szerintem felesleges, legalábbis én olyan tokban használom, aminek van egy kis eltartása a lencséket tekintve a síktól.
Bocsi figyelmetlen voltam a postod olvasásakor. :R

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1409) Midway válasza Dave Crank (#1408) üzenetére


Midway
senior tag

Semmi gond.
Én tok nélkül használnám, nem szeretem a tokot , különben nem kellene fólia. :)
Azért is kell a kamerára , mert az nagyon kiáll belőle.

(#1410) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok. Szupergyorsan meghoztam a legújabb romot. :) [link]

Changelog később

(#1411) Zsolty20 válasza Zsolty20 (#1410) üzenetére


Zsolty20
senior tag

"CHANGELOG

System

Fix - Couldn't use standard Android bubble notifications in certain apps

Themes
Optimization - Some visual changes in "Wallpaper & personalization" tab

Starting from 18 July 2022, there will be no Weekly ROMs for the following devices: Mi CC9 Pro/Mi Note 10/Pro, Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Lite Zoom, Redmi K30, Redmi K30 5G, Redmi K30i 5G, Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro."

(#1412) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok!
Elhoztam a legújabb, heti romot! :) [link]
Nyugtassatok meg, hogy még van értelme csinálnom és vannak mások is rajtam/rajtunk kívül? :D

Changelog később

(#1413) csacsi67 válasza Zsolty20 (#1412) üzenetére


csacsi67
addikt

szia van. :R

(#1414) Zsolty20 válasza Zsolty20 (#1412) üzenetére


Zsolty20
senior tag

CHANGELOG


System

Fix - Couldn't open Google settings from main Settings menu if work profile was in use

Security
Fix - Battery graph displayed incorrectly or missing that caused FC when touching it

Control center
Fix - Data usage in the mobile data toggle was not available

System launcher
Fix - Attempt to go back from -1 screen settings ended in displaying blank menu

Browser
Optimization - Updated app version

csacsi67: ennek örülök :D

(#1415) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Sziasztok!

Úgy tűnik most tényleg búcsúzom a topictól.
Viszont csak félig, mert a feleségemnek továbbadom a telefont. :)
Note 9 pro-t vált nála.
Köszönök minden eddig segítséget és infót! :R

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1416) Alonso69 válasza Zsolty20 (#1412) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia. :)
Itt vagyok még én is :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#1417) orimate86


orimate86
tag

Sziasztok! Elég régóta adódik gondom az üzemidővel. Max 2 óra kijelzőidő. Eddig nem foglalkoztam vele, van töltő a kocsiban, cégnél kis rátöltéssel nem volt annyira kényelmetlen. Azt hittem valami beragadt program húzza le, de nem. Végül meg lett a bűnös, az AOD. Nem maga az, hogy mindig aktív a kijelző (tudom ez is fogyasztl), hanem, hogy ha a funkció be van kapcsolva akkor nem alszik el a telefon és a cpu szépen lecsócsálja az akkut. Ezt alá is támasztja az, hogy éjjel nem merül annyira, mert sötétben kikapcsol a kijelző teljesen. Felhasználási statisztika is 65% Hardware 35% Software t hoz. Android 12 Miui 13.0.4 Global. Először az alkalmazások 90% ánál beállítottam, hogy korlátozzon minden háttértevékenységet, sok eredmény nem lett. Aztán kipróbáltam az energiatakarékos módot, ezzel drasztikus javulást értem el. Utólag persze van értelme, mert ezzel együtt az AOD is le lett kapcsolva. Több Mi9t is van a családban, előtte nekem is az volt és ilyen drasztikus merülést nem tapasztaltunk. Külföldi fórumokban sem ismeretlen az általam leírt jelenség. Másnak mi a tapasztalat ezzel?

(#1418) rjg válasza orimate86 (#1417) üzenetére


rjg
őstag

Ez valószínűleg a használt ROM (adott kiadás) hibája lesz. Én egyik Xiaomi-n sem tapasztaltam ilyet, sem xiaomi.eu sem global ROM esetében sem.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1419) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok. Csatlakozom a csoporthoz, mivel pénteken beszeresztem alkalmi áron egy MI11-est. Vadi új én bontottam ki csak annyi volt vele, hogy másfél évig állt a dobozban. Az első töltésnél kellett nekki egy háromnegyed óra amíg észhez tért :) De 130-ért ajándék volt :)
Eddig imádom egy sima Galaxy S20-at váltott :) :R

"Hosszú és eredményes életet!"

(#1420) Zsolty20 válasza GordonSamway (#1419) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Üdv köztünk. Ha bármi baj lenne, igyekszünk segíteni! :)

(#1421) GordonSamway válasza Zsolty20 (#1420) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Köszönöm :R

"Hosszú és eredményes életet!"

(#1422) Zsolty20 válasza GordonSamway (#1421) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Elsőnek ismerkedj magával az alap MIUI felülettel, ha esetleg nem tetszene, vagy rom függő hibába botlanál és hajlandó vagy minimális erőbefektetéssel kihozni a maximumot a telefonodból illetve a rendszerből úgy szívesen segítünk abban is. :)

(#1423) GordonSamway válasza Zsolty20 (#1422) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Volt már MIUI rendszerem, elég sokáig volt meg a MI NOTE 10 Pro-m... Köszönöm előre is a segítségeteket...De egyenlőre nekem hibátlat :R
Amúgy a maximumra mire gondolsz?

"Hosszú és eredményes életet!"

(#1424) Zsolty20 válasza GordonSamway (#1423) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Xiaomi.eu rendszerre, ami eléggé más, mint a global rom, sőt igazából teljesen más, de mégis MIUI 13. :)

(#1425) Linem válasza GordonSamway (#1419) üzenetére


Linem
senior tag

Pár hete vettem új, bontatlan állapotban, és szintén így volt nálam is, hogy első alkalommal alig akart magához térni. :D Már kezdtem azt gondolni, hogy hibás darabot fogtam ki, mert ilyet még nem láttam az előző mobiloknál. Aztán úgy 20-30 perc töltés után hirtelen bekapcsolt. :U
Eddig elégedett vagyok vele.

(#1426) GordonSamway válasza Linem (#1425) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

:) :) :) :) :) :) :)

"Hosszú és eredményes életet!"

(#1427) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok!

Elhoztam a legújabb xiaomi.eu romot :) [link]
"CHANGELOG


System

Fix - Restored recovery ROMs for Mi 11i/Redmi K40 Pro/+ (haydn). Fixed TWRP is available there: link.

App vault
Fix - Incorrect date format on top of the main App vault page

Cloud backup
Fix - Cloud backup was not working in some cases

Updater
Fix - ROM installation wasn't starting automatically after reboot to recovery

We've made an important annoucement regarding our support for MediaTek-based devices. We need your help! More details: link

Starting from 22.6.22 release, we have released the recovery packages for some devices, because there are working TWRP releases for them.
For non-A/B devices, like Mi 10, you have to flash recovery from the fastboot mode, then reboot using the "fastboot reboot-recovery" command, then flash the ROM; TWRP will not be replaced automatically unless you flash the new, working recovery.
For A/B devices, like Mi 11, you have to boot recovery from fastboot only, then flash the new release; TWRP will be replaced automatically.



It is the last Weekly ROM for the following devices: Mi CC9 Pro/Mi Note 10/Pro, Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Lite Zoom, Redmi K30, Redmi K30 5G, Redmi K30i 5G, Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro."

(#1428) Midway


Midway
senior tag

Ha lehet állítani a tárcsázó hangját és hangerejét ,azt hol lehet?

(#1429) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni!
4 napja van egy Xiaomi Mi 11 5G-m most 12.5.1 MIUI van rajta, azon kívűl, hogy csak 2 napot bír ki az aksija (kevés használat melett) nincs más gondom vele. Érdemes a 13-as MIUI-t rátenni? Van valami változás jobb rosszabb irányba? Esetleg akkuidőben...

Előre is köszönöm a segítséget

(#1430) Zsolty20 válasza Keraa (#1429) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Sajnos érdemben nem tudok válaszolni a problémádra, ellenben elhoztam a legújabb xiaomi.eu ROM-ot. :) [link]
"CHANGELOG

System

Optimization - Updated Android Security Patch to August 2022

Clock
New - Changed app UI"

(#1431) szlaci888 válasza Zsolty20 (#1430) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Szia,
Lehet hogy már ezerszer lerágott csontra kérdezek rá, keresgéltem is a fórumon a témában...
Magyarországon vásárolt Mi11, amin most xiaomi.eu ROM van fogok tudni használni Google Pay-t, úgy látom a fórumon, hogy nem, esetleg Te tudsz valami megoldást rá?

(#1432) rjg válasza szlaci888 (#1431) üzenetére


rjg
őstag

Nem tudom mit látsz, de nyitott bootloader mellett is mennek a banki alkalmazások, így a Google Pay - mától Wallet - is. Ha esetleg rootolt a telefonod, a Magisk Hide modul megoldja.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1433) Zsolty20 válasza szlaci888 (#1431) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Hogyaviharbane menne, én majdnem napi szinten használom is. Semmiféle probléma nincs vele. :)

(#1434) szlaci888 válasza Zsolty20 (#1433) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Mert hogy a Revolutos kártya hozzá adásánál azt mondta, hogy nem tudja ezen a telefonon megcsinálni, kétszeri próbálkozás után sem.
Mi lehet gondja?

[ Szerkesztve ]

(#1435) Zsolty20 válasza szlaci888 (#1434) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Nincs tippem sajnos, nincs esetleg itthoni bankszámlád és kártyád amit feltudsz venni? Frissítettél a Google Wallettre? Hátha az még megoldja.
A revoluttal azt halom mostanság elég sok probléma van, akadozó szolgáltatások, felbomló szerződések. Legrosszabb esetben curve és az tuti jó.

(#1436) rjg válasza szlaci888 (#1434) üzenetére


rjg
őstag

Hogyan próbáltad hozzáadni? A Pay-bol vagy a Revolutból? Mindkét módon próbáld meg, de emlékeim szerint a Revolutból pár kattintás az egész.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1437) Indian74 válasza rjg (#1436) üzenetére


Indian74
senior tag

Sziasztok!! Szerintetek érdemes váltani erre a telefonra??
Most nekem egy OnePlus 9 van...
Válaszokat előre is megköszönném :R

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#1438) szlaci888 válasza rjg (#1436) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Próbáltuk mind a 2 féleképpen, de a Revolutból indítva is ugyanúgy a Walletbe dob.

(#1439) szlaci888 válasza Zsolty20 (#1435) üzenetére


szlaci888
aktív tag

CIB-es kártyával működik a Wallet, de a Revoltuossal nem akarja az igazságot. Igen, már frissítettünk Walletre.

(#1440) szlaci888 válasza Zsolty20 (#1435) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Sikerült!
Kitöröltem a virtuális kártyát, létre hoztam egy másikat és azzal elsőre sikerült. :C

(#1441) Zsolty20 válasza szlaci888 (#1440) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Naaa, király. Akkor használd egészséggel. :D

(#1442) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!
Ebben a kèrdèsben tud nekem valaki segíteni? [link]
Köszönöm :R

NAGYPAPA

(#1443) rjg válasza Indian74 (#1437) üzenetére


rjg
őstag

Szerintem kb ugyanazt tudja mindkét telefon. Nekem többnyire bejön a MIUI, de a OnePlus 2-t is szerettem. Ha kíváncsi vagy és anyagilag belefér, akkor tehetsz egy próbát, de én megvárnám, amíg kijön egy új Xiaomi Gen1 + processzorral. Hátha abban már javítják a processzor fogyasztását, melegedését. Ebben 888 van és most nyáron nem egyszer kiírta, hogy túlmelegedés miatt lekapcsol funkciókat. Ilyen nálam sem a Mi9-nel, sem a Mi10-nél nem fordult elő.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1444) seger


seger
addikt

Brutál melegszik a telefonom, és 1 óra kijelzővel mint a tutanik merül. Nincs 1 éves. Most raktam fel a 13.0.7-et EEA. javíthat rajta?

[ Szerkesztve ]

(#1445) rjg válasza seger (#1444) üzenetére


rjg
őstag

Lehet, de én megnézném az akku statisztikánál, hogy mi fogyaszt ennyit. Valószínűleg beragadt valamelyik folyamat. Én eu weekly-vel használom, ott nem volt ilyen gond az elmúlt néhány hónapban. Ma kb öt óra kijelző időm volt, benne bő másfél óra navigációval, plusz másfél óra telefonálás. Ez két SIM kártyával, 5G-vel, okosóra mellett, de 60Hz-en. Ez kb átlagos, kivéve ha egész nap otthon vagyok, wifin. Akkor magasabb a SOT.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1446) Indian74 válasza rjg (#1443) üzenetére


Indian74
senior tag

Köszönöm a válaszod, de elírtam oneplus 9 pro-m van :D :K
Abban is sm888 van, ez is hajlamos a melegedésre de ilyen melegben melyik telefon nem :O

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#1447) seger válasza rjg (#1445) üzenetére


seger
addikt

Reggel töltőről lehúztam. Telefon restart. Semmit nem indítottam rajta. Egyszercsak zsebemben érzem nagyon forró. Merül...

(#1448) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Sziasztok!

Feleségem, hogy megörökölte a telefont, tennék fel neki .eu romot, de sehogy nem sikerül.

Alap amin vagyok: venus_eea_global_images_V13.0.7.0.SKBEUXM
Erre flasheltem twrp-t, ami a xiaomi.eu oldalon van, illetve már azt is, amit itt a fórumban linkeltetek.
Ha a xiaomi.eu-s van fent, akkor se otg-t, se internal storage-t nem látok.
Ha az itt linkelt van fent, azzal látom, első körön tudtam is flashelni, majd restart és csak twrp-be lép vissza, nem indul el a rendszer.

Aztán gondoltam előről minden, az ide linkelt twrp-vel, így ház miflashel, visszaálltam teljesen a gyári eea-ra, majd rá a twrp, aztán megint install twrp twrpből, majd twrp újraindít.
Most meg az eu rom zip telepítés közben elhasal.

Mit ronthatok el? :Y

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1449) lybra


lybra
csendes tag

Sziasztok! Kb 2 hónapja van meg a készülék. Újonnan vettem. Jelenleg global 13.0.3.0 SKBEUVF rom van rajta. A kérdésem az lenne, hogy ez milyen verzió, mert sehol nem találok róla semmit. Mindenhol az SKBEUXM verziót látom. Hol raknak ilyet a telokra gyárilag?

(#1450) rjg válasza seger (#1447) üzenetére


rjg
őstag

Vagy valami fut a háttérben, vagy hardver hiba. Nézd meg a Beállítások - Akkumulátor és teljesítmény menü alatt, mi eszi az akksit.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.