Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:56:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 11 5G (Venus)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) saomifan válasza gyebi00 (#500) üzenetére


saomifan
kezdő

Korábban leírtam (#460). Sáomi szokás, hogy "random"...nincs logika vagy szabályosság benne. Május 13 és 19 megjelent mindkét globálhoz, EUXM és MIXM is...aztán ahogy írod, van aki még most sem kapta meg. (Van olyan gyanum, hogy a magyar szolgáltatonál vásárolt készülékek kapják meg legkésőbb, de ez fikció, nem tény) #460-ban linkeltem a romokat, meg lehet próbálni feltenni, de általában nem engedi...ez is "jó" Sáomi szokás...

[ Szerkesztve ]

(#502) addamka válasza saomifan (#501) üzenetére


addamka
őstag

Valószínű van különbség, Samsung régiókra bont, ott mindig a végén jött a tabletre a frissítés. Xiaomi nem ilyen transzparens ebben sajnos.
Mobvoi a wear OS frissítést meg a terhelés elosztás bullshit miatt 1 hét alatt futtatja ki, ott inkább az óra gyártási ideje a mérvadó ki mikor kapja meg.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#503) Black&White válasza saomifan (#501) üzenetére


Black&White
Topikgazda

A #460-as hsz-ben Mi Pilot release-eket linkeltél, ezek csak később válnak elérhetővé a szélesebb "tömegeknek".
Van, amikor pár nap, van hogy több hét.

(#504) saomifan válasza Black&White (#503) üzenetére


saomifan
kezdő

#461-ben fórumtárs azt írja ő már megkapta és nem írja hogy ő mi pilot lenne (persze lehet az)...hosszú évek óta "figyelek" és azt látom hogy random megy ki, kikövetkeztethetetlen módon (van hogy ugyanolyan a régió, ugyanaz a rom mégis más időpontban érkezik a frissítőcsomag). Mondjuk a te cikked márciusi, az meg már igen rég volt...

[ Szerkesztve ]

(#505) saomifan válasza saomifan (#504) üzenetére


saomifan
kezdő

Sziasztok. Ez egy petíció, aki akarja írja alá, hogy ne különbözzön ekkora mértékben a globál rom a kínaitól...szkeptikus vagyok, mer' a kínai nem az a "petícióval manipulálható" fajta...de egy aláírást megért.

[ Szerkesztve ]

(#506) hunhool1979 válasza saomifan (#504) üzenetére


hunhool1979
tag

Nem vagyok mi pilot.... Hollandiában vettem a telot, gyakorlatilag az első /második eladott volt az enyém. Lehet Imei szám vagy valami ilyesmi alapján küldik a frissítéseket...?

(#507) hunhool1979 válasza saomifan (#505) üzenetére


hunhool1979
tag

Szerintem ezzel egy nagy nullát fognak elérni.

(#508) saomifan válasza hunhool1979 (#506) üzenetére


saomifan
kezdő

Még nem jöttem rá a logikára

[ Szerkesztve ]

(#509) Al Capone


Al Capone
tag

Sziasztok!
Teló újraindítás után tapasztaltam egy hibát. A főképernyő alsó sávja, illetve ikon mappa kapott egy halvány fehér alapot. Nem áttetsző teljesen. Ezt hogy tudom visszaállítani? Mert ezelőtt nem volt olyan. (MIUI 12.5.1)

(#510) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Sziasztok!

hogy lehet az, hogy haverom t10pro-ján frisebb a miui verzió mint az én 11-esemen? Az enyém most 12.0.12 az övé meg 12.1.valami volt.

Minkettő telekomos.

(#511) saomifan válasza GeneraL_XTX (#510) üzenetére


saomifan
kezdő

Leginkább úgy hogy nem párhuzamos a készülékek romolása.
Mi10TPro megjelent elindult kb 12.0.1-gyel...aztán párszor frissült... S mikor megjelent a Mi11 az is elindult kb 12.0.1-gyel...

De olyan is van hogy két készülék egyidőben jelenik meg, mégis fél év múlva nem ugyanott tartanak buildban.

(#512) hunhool1979


hunhool1979
tag

Joó hogy itthon nyomatjak az 5G képes telokat...mar csak 5G kellene hozza...mert ami van,haat az inkább vicc :DD :DDD

(#513) aprokaroka87 válasza hunhool1979 (#512) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mivel most kezd be indulni az 5G készülék dömping, a szolgáltatóknak most kezd érdeke lenni a hálózati fejlesztés.

Amúgy eleve nem kell ettől az 5G-től el ájulni :)

(#514) hunhool1979 válasza aprokaroka87 (#513) üzenetére


hunhool1979
tag

Talán pont fordítva kellene lennie....

(#515) István971 válasza p2pp (#103) üzenetére


István971
csendes tag

Azt nyugodtan levalthatod.

(#516) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Az normális, hogy mèg mindig nem kaptam 12.5 os rendszert? Kezd már nagyon idegesíteni ez :(((

(#517) saomifan válasza GeneraL_XTX (#516) üzenetére


saomifan
kezdő

Nem normális, de Xiaominál nem szokatlan...

(#518) gyebi00 válasza GeneraL_XTX (#516) üzenetére


gyebi00
csendes tag

Nyugi én sem...

(#519) Zsoleszhun válasza saomifan (#517) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Jön a MIUI 13 :))

¯\_(ツ)_/¯

(#520) saomifan válasza Zsoleszhun (#519) üzenetére


saomifan
kezdő

Ja, már novemberben írtam róla ;] link

(#521) saomifan


saomifan
kezdő

INFO: Hívásrögzítés funkció most már az EEA (EUXM) ROM-okon is (de az összes más globál ROM-on is) elérhető egy Google Play-es fejlesztő jóvoltából. [boldbeast recorder] Akinek csak ez a lehetőség hiányzott, nem kell bootloadert nyitnia és xiaomi.eu ROM-ot telepítenie...

[ Szerkesztve ]

(#522) -ZsoLi-


-ZsoLi-
tag

Sziasztok valaki váltott iphone 11ről?
esetleg vélemények? Fotózás játék annyira nem érdekes! Üzemidő esetleg? Illetve rendszerhibák vannak e?
köszi

(#523) GeneraL_XTX válasza -ZsoLi- (#522) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én xs-ről váltottam nemrég. Nem bántam meg, a kijelző, a hw ég és föld, a rendszert is nagyon hasonlóan be lehet állítani úgy, mintha iphone lenne, de emelett sokkal testre szabhatóbb. Üzemidő is sokkal de sokkal jobb. Kamerában is előrelépés.

Stabilitásban is és összeszerelési minőségben is hozza az apple minőséget, nem fagyott még le, (mondjuk ma kétszer magától újraindult, azt nem tudom miért). Egyedül a kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó nem az igazi néha nem akarja bevenni, de a face id is hibázott ennyit.

(#524) -ZsoLi- válasza GeneraL_XTX (#523) üzenetére


-ZsoLi-
tag

Köszi

(#525) beyruth82


beyruth82
veterán

Sziasztok! Szeretnék visszatérni xiaomira egy majd 2 éves oneplus kitérő után és tegnap előtt láttam a Mi11 család hivatalos bemutatóját youtubeon. 250 ezerért 8/256-ban lesz elérhető az Mi11i jelzésű telefon. Az Mi11i miben különbözik az Mi11-től?Kamera?Vagy Mi11i tulajdonképpen az Mi11 csak nálunk így keresztelték át?

(#526) saomifan válasza beyruth82 (#525) üzenetére


saomifan
kezdő

Szia. Nem ugyanaz.
Egyszerűbb az összehasonlító link
link mint hogy írogassak... (ex-milestone2)

[ Szerkesztve ]

(#527) beyruth82 válasza saomifan (#526) üzenetére


beyruth82
veterán

De jó! Köszönöm szépen! :R

(#528) GuruZone válasza beyruth82 (#525) üzenetére


GuruZone
őstag

Szia, a leglényegesebb különbség, hogy a Mi11i kijelzője nem ívelt. Sokan várták emiatt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#529) beyruth82 válasza GuruZone (#528) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen köszi ezt most láttam.Egyébként a fórumtárs által belinkelt oldalon ugyan olyan vagy nagyon hasonló a kamera rendszerük, de az Mi11i főkamerájának a rekeszérteke 1.75 míg a sima Mi 11-é 1.85, ami azt jelenti hogy az i verzió kevesebb fény mellett jobb képeket készít.Ez meglepő annak fényeben hogy valamivel olcsóbb az i verzió.Tulajdonkeppen akkor szignifikáns különbség nincs köztük és erdemesebb az i változatot venni, ugye?

(#530) novinyul válasza beyruth82 (#529) üzenetére


novinyul
veterán

Nincs pl. OIS, így este már necces a főkamera. Nincs vezeték nélküli töltés(már akinek kell)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#531) saomifan válasza beyruth82 (#529) üzenetére


saomifan
kezdő

Kijelző amoled (mi11) oled (mi11i)
Állítólag GG7 (mi11) GG5 (mi11i)
Ujjlenyomat képernyőben (mi11) ujjlenyomat bekapcsológombon (mi11i) (számomra ebben az egyben jobb a mi11i)
55W charge -> 33W charge

...és még jó néhány apróság, hogy gondolkozhass vásárlás előtt...

[ Szerkesztve ]

(#532) beyruth82 válasza saomifan (#531) üzenetére


beyruth82
veterán

Rendben, köszi! :)

(#533) saintex72


saintex72
aktív tag

Azt vettem észre, hogy ha Bluetooth-on hallgatok zenét, mindegy, hogy füles vagy fejes akkor egy erős alapzaj van a háttérben. Ezt akkor lehet legjobban észrevenni, hogy ha hangosabban hallgatok valamit és megállítás után egy pár másodpercig még erősen jelen van a zaj. Mintha valami erősítő kapcsolna ki be. Rákerestem a neten, elég sok hasonlót találtam más xiaomikon is. Van még másik telóm is, mi note 6 pro, mi note 10 lite. Hallom azokon is, de halkabban, gondolom mert eleve nem szólnak úgy.
A kérdésem, hogy nálatok is hasonló e, illetve esetleg megoldás rá?

(#534) hunhool1979 válasza saintex72 (#533) üzenetére


hunhool1979
tag

Nálam nincs ilyen.

(#535) saintex72 válasza hunhool1979 (#534) üzenetére


saintex72
aktív tag

Köszi

(#536) saintex72 válasza saintex72 (#533) üzenetére


saintex72
aktív tag

Factory reset megoldotta, de nagyon nehezen vettem rá magam. :)

(#537) gyebi00


gyebi00
csendes tag

Sose jön ki az update... 12.0.6 van nekem... :W

(#538) hnyagboy válasza gyebi00 (#537) üzenetére


hnyagboy
tag

Én is várom, mert vannak anomáliáim,
Ujlenyomat olvasó gyalázat, névjegyzék lefagy, néha ujraindul.

Samsung Note 20 Ultra 5G

(#539) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Black&White fórumtárs a hasonló sírásaimra reagálva küldött nekem egy módszert, amivel seperc alatt lehet frissíteni 12.5-re bárminemű bonyodalom nélkül, nem kell hozzá bootloader nyitás meg semmi extra, engedelmével közkincsé teszem:

[LINK]
Letöltöd a full rom-ot, telepítéshez pedig [itt] legörgetsz a Method 1: Install MIUI Recovery ROM via Updater App pontig.
Hivatalos, pilóta-vizsga nélküli módszer.

Én kipróbáltam, tökéletesen működik. Ahhoz, hogy a frissítés menünél előjöjjön a csomagból telepítés lehetősége csak nyomogatni kell a miui ikont párszor.

[ Szerkesztve ]

(#540) gyebi00 válasza GeneraL_XTX (#539) üzenetére


gyebi00
csendes tag

Köszi, viszont nekem nem megy fel, mert más verzió kell.
Nekem jelenleg 12.0.6.0(RKBEUVF) Global van.
Erre van valahol?

(#541) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Üdv !

Srácok a MI11 mennyire por és vízálló ? Valahol azt írrják semennyire van ahol "mérsékelten" ...

(#542) gyebi00


gyebi00
csendes tag

Közben utána olvastam, elvileg nekem vodafonos verzióm van. Fura mert nem tőlük vettem... Úgy látszik nem igazán akarják erre kiadni a frissítést :W

(#544) addamka válasza Lac-coo (#541) üzenetére


addamka
őstag

A sima Mi11nek elvileg nincs hivatalos minősítése, a pro és az ultra kapott IP68at.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#545) gyebi00 válasza Lei Jun (#543) üzenetére


gyebi00
csendes tag

van róla egy normális leírás? Köszi

(#546) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Hát ...végigolvasva a topivot é nszerintem letettem , hogy ilyen telefont vegyek ... :( Rengeteg gagyi problémát olvasok ...

(#548) poli27


poli27
veterán

Ez is megjott xd.... De minek :)

(#549) hroberto válasza Lac-coo (#546) üzenetére


hroberto
addikt

Én nagyon szeretném már lecserélni a Mi10 - et, de az akku miatt erősen gondolkodom...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#550) kop8 válasza Lac-coo (#546) üzenetére


kop8
őstag

Vegyel iphont :K

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.