Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:56:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 11 5G (Venus)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) hunhool1979


hunhool1979
tag

V12.5.2.0 frissítés elérhető (legalábbis nekem)

(#552) workin


workin
senior tag

Sziasztok
Gondolkodom egy p30 - mi11 cserén, de a sok hiba amit olvastam kicsit elrettent. Ezeket sikerült orvosolni valami frissítésel? SOT is elég gyenge ahogy látom. Érdekelne hogy vannak e újabb fejlemények a szoftverrel kapcsolatban. Köszi

(#553) Sensation


Sensation
tag

Sziasztok!
Jobb vétel-e ez (Mi11) mint az S20 FE 4G Snapdragon?

Köszi

Samsung Galaxy S20 FE (Snapdragon 865)

(#554) bossvico


bossvico
senior tag

Sziasztok!
Nemrég vettem egy ilyen telót és az a problémám, hogy folyamat eldobj a hálózatot beszéd közben. Akarom gyors visszahívni és azt írja nincs térerő. Aztán visszajön, hívok és megint eldobja és kiírj a mobilhálózat nem érhető el. Mi a f... van evvel, mit lehet csinálni?

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#555) GuruZone válasza bossvico (#554) üzenetére


GuruZone
őstag

én VoLTE vagy VoWIFI beállításokra gyanakszom...

beállítások/ sim kártyák / szolgáltatód neve

ezeket kapcsold ki próbaképp:

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#556) bossvico válasza GuruZone (#555) üzenetére


bossvico
senior tag

Szia, ezeket kikapcsoltam, de semmi. Atelefon roamingol, és folyamat eldobja a kezdett vagy fogadott hívásokat, ilyen hibaüzenettel, hogy kapcsoljam ki a repülő üzemmódot, nem volt bekapcsolva, meg a mobilhálózat nem érhető el. Pedig volt térerő, mert fogadtam, vagy indítottam a hívást
:(((

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#557) poli27 válasza bossvico (#556) üzenetére


poli27
veterán

Nah tőlem ezek miatt a hibák miatt repült a telefon vissza 14 napon belül :D Amennyibe kerül egy béta szoftver van rajta... maga a teló jó lenne, csak....

(#558) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Sziasztok!

Ha kikapcsolt állapotban felrakom tölteni a telefont, akkor egy idő után bekapcsol magától.
Tegnap kiváncsiságból lemértem, nagyjból két és fél perc után kapcsolt be 2x, majd utána harmadszorra olyan 7 perc után.

Ez teljesen normális lenne..? 😃

Illetve másik kérdésem, hogy bootloader nyitás után veszik minden adat?

Köszönöm a válaszokat!

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#559) promo77


promo77
csendes tag

Sziasztok, gmailből nem lehet megnyitni pdf és word, excel filekat, csak ha letöltöm. Másnál nincs ilyen probléma? eu romon.

(#560) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Tegnapi nap folyamán vettem én is 1 ilyen telót...
Bele raktam a sim kártyát, és bármit csinálok, nincs net a telefonon. Facebook, messenger, email megy, de a böngészők nem. Vissza rakom régi telómba a sim kártyát, (Mate 20 pro) ott minden rendesen megy.
Semmi beállítást nem találtam, ami erre irányulna. Mit baszhatok el? :F

(#561) TpS válasza Dave Crank (#558) üzenetére


TpS
őstag

A BL nyitás töröl mindent.

Xiaomi 13 8/256 HyperOS 1.0.24.3.4.DEV

(#562) hunhool1979 válasza promo77 (#559) üzenetére


hunhool1979
tag

Nem csak abból.... Böngészőnél is tapasztaltam. Illetve pár fotónál. Fogalmam sincs mi lehet.
Nálam még az is fent állt mint hiba, hogy gmail-be nem tudtam semmi fájlt berakni. Reset sem oldotta meg

(#563) Dave Crank válasza TpS (#561) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Köszönöm!

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#564) bossvico válasza poli27 (#557) üzenetére


bossvico
senior tag

Most jött meg a 12.5 ös. Felraktam, azóta ott a R jelzés a roamingolós kártya mellett. 2G hálózatra rakva már tudtam vele beszélgetni, nem cseszte le a hálózatról. Majd kipróbálom ha 4G re van rakva a preferált hálózat akkor is megy e. Csak jobb lesz. 300 ezeré :C

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#565) GuruZone válasza bossvico (#564) üzenetére


GuruZone
őstag

én ugyan január óta vagyok 12.5-ön, már egy ideje 12.6-on,
de semmilyen problémát nem tapasztaltam a roamingban,
Volt pár hívásom pedig. 4G ritkán, javarészt HSDPA+ van, az sem olyan rossz mint vártam.

Telekomos vagyok de most 3 napja a portugál vodafone-on van a teló.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#566) kcsa


kcsa
veterán

Sziasztok, két napja birtokolom a telefont sok Xiaomi-mentes év után. Örömmel tapasztaltam hogy sok mindent javítottak az évek során, de legalább annyi hülyeséget képesek még mindig benne hagyni a rendszerben (az erőltetett sötét témára gondolok pl.: olyan appra is rákényszeríti ami erre nincs felkészítve, így egyesével kapcsolgathatom ki azoknál az appoknál ahol pl. gombok lesznek láthatatlanok)

Amit viszont nem tudok: Vodásként VoLTE hogy bírható életre? :R

(#567) addamka válasza kcsa (#566) üzenetére


addamka
őstag

Tárcsázóba: *#*#86583#*#*
Ez elvileg kikapcsolja a whitelistet, nálam utána választható a voda kártyán is.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#568) kcsa válasza addamka (#567) üzenetére


kcsa
veterán

Köszi! Ezt beírtam, de nem írja a térerőjelzésnél a VoLTE-t (Samsungról jövök, ott írta). Hogyan lehet megállapítani, hogy működik-e? Híváslistánál nem írja - ilyen kommenteket láttam hogy volt akinél írta.

(#569) addamka válasza kcsa (#568) üzenetére


addamka
őstag

Gyári ROM-on nem tudom, nálam xiaomi.eu-val mutatja.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#570) kcsa válasza addamka (#569) üzenetére


kcsa
veterán

ilyenem egyértelműen nincs :(

(#571) addamka válasza kcsa (#570) üzenetére


addamka
őstag

Ilyened van a beállításokban?

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#572) kcsa válasza addamka (#571) üzenetére


kcsa
veterán

Van, a kód beírása után megjelent:

(#573) kcsa válasza kcsa (#572) üzenetére


kcsa
veterán

Kicsit még turkáltam: valószínűleg ez volte, persze ki tudja a valóságot...

(#574) RedCactus válasza kcsa (#566) üzenetére


RedCactus
senior tag

Hogy kapcsolod ki bizonyos appoknál a sötét módot? Nekem is ez a bajom, de még nem jöttem rá.

(#575) kcsa válasza RedCactus (#574) üzenetére


kcsa
veterán

Beállítások / Megjelenítés / További sötét mód lehetőségek - és itt megjelenik egy-két másodperc után az appok listája

(#576) RedCactus válasza kcsa (#575) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszi, meg is van. Jó, hogy mondtad, hogy picit várni kell, hogy megjelenjenek az alkalmazások...

(#577) hroberto válasza kcsa (#568) üzenetére


hroberto
addikt

Indíts egy hívást, ha marad 4G-n, akkor működik a VoLTE.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#578) bsanya


bsanya
aktív tag

Sziasztok!

Kistesóról lenne szó, lécci segítsetek :R
Tegnap előtt megjött a két új telefonunk (Mi 11i), be is üzemeltem mindkettőt. Nekem tegnap volt egy kis időm, így nyomkodtam kicsit és sikerült valamit elállítanom 😞 Szóval a Mi AX1800 router kiadja vezetéken és wifin is a netet (mert a többi eszközünkön van net) az én telefonom csatlakozik is a hálózatra (2.4G és 5G is), de azt írja nincs internet elérés. Próbáltam már hálózat elfelejtést, repülő mód ki/be, telefon-router újraindítást de semmi.
Feleségem nem nyomkodta és van net az új telefonján, tehát nem a routerrel van a gond, hanem én állítottam el valamit az enyémben.
Gyári visszaállítást csak a legvégső esetben csinálnék.
Köszi
Sanya

Xiaomi Mi 11i

(#579) Zsoleszhun válasza bsanya (#578) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Hálózat elfelejtése után csinálj egy újraindítás és utána csatlakozz.

¯\_(ツ)_/¯

(#580) bsanya válasza Zsoleszhun (#579) üzenetére


bsanya
aktív tag

Köszönöm a tippet, de sajna nem segített...
Érdekes, hogy a Digi routerére csatlakozik és ott van is internet elérés.
Valami olyat állíthattam el, ami a Mi 11i és a Mi 1800AX kapcsolatát befolyásolja, csatlakozni tud hozzá, de net nincs :(

Xiaomi Mi 11i

(#581) kcsa válasza bsanya (#580) üzenetére


kcsa
veterán

Tételesen át kéne nézni a routert és a telefont is szvsz. Routerben pl. MAC szűrés? Telefonban kézi proxy beállítás? Fix IP? Hirtelen ezek jutottak eszembe...

(#582) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Újabb softok javítottak valamit az akkuidőn? Lassan döntenem kéne, hogy milyen telót vegyek, esélyes a Mi11, de jó lenne, ha akkuidőben nem lenne nagyon gáz.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#583) addamka válasza Donki Hóte (#582) üzenetére


addamka
őstag

Xiaomi.eu beta vonalon nem igazán. De az is igaz lehet ráférne egy újrahúzás, mert a legeslegelső verzió óta ezt frissítgetem (tudom, nem átlag felhasználós téma). Most már megvárom a MIUI 13 beta-t ezzel a remek dologgal.

Annyi tapasztalat, hogy autóban az 5W-os régebbi Qi töltő Waze mellett nem nagyon bírta pozitívvá tenni a töltés mérlegét, kapott egy 10W-osat, azzal már csorog bele valami, ennél többet nem ért nekem, inkább rendeltem egy androidos fejegységet :)

Ahogy nézegetem az alapjárati fogyasztás tűnik magasnak, app-ra nagyon nem tudom fogni, a céges dolgok néha-néha elszabadulnak, meg a chrome is, de ha ezeket kiszedem akkor is csipeget rendesen.

Sajna így, hogy elkezdtem autóban használni nem tudok pontosabb adatokat, mert az minden nap 2x rátölt pluszban. De pl. most 24%-on van 4 óra SOT-tal, sok céges levelezéssel, ezermillió szinkronnal. Ha volt Mi Mix2s vagy hasonlód, na kb. úgy merül, csak az kissebb akksival tudta ezt :D

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#584) szlaci888


szlaci888
aktív tag

Xiaomi.eu dev ROM-al azt tapasztalom, hogy a gyári tárcsázó app. a túloldal hangját "brekegve" veszi fel, a saját hangom teljesen jó.
Találkozott már ezzel valaki?
Esetleg ötlet, hogy lehet-e ezen segíteni?

(#585) csanyix


csanyix
tag

Sziasztok, tudja valaki, hogy össze lehet-e kötni a telót usc c - hdmi átalakítón keresztül egy pl. Samsung TV-vel, azaz átmegy-e a jel? Köszi előre is a választ. :R

(#586) addamka válasza csanyix (#585) üzenetére


addamka
őstag

Nem tudja sajnos, usb 2.0 szabványú a port video jel nélkül.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#587) csanyix válasza addamka (#586) üzenetére


csanyix
tag

Köszi a válaszod, szép estét! :)

(#588) Jacek


Jacek
veterán

Másnál is problémás a GPS? Kicsit beborul el kezd esni azt sem tudja hol van, óriási csalódás.. csúcs telefon pff ilyet utóljára dzsunka kínai telón láttam :(

(#589) Dave Crank válasza Jacek (#588) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Én waze-t használok, azzal nem volt semmi problémám a hétvégén, kb 700km-t mentem, Ballószög-Szeged, majd Ballószög-Balatonfüred oda-vissza. De google maps-t is használtam, azzal sem volt gond.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#590) Jacek válasza Dave Crank (#589) üzenetére


Jacek
veterán

Nem software problem, nagyon beborul elkezd esni kóvályog mint gólya fos a levegőben....
Azért ez kemény a úgymond csúcs cuccon ... hogy vissza sírom a Huawei P30Promat..... cípőfűzöjét nem kötheti be sajnos.

(#591) addamka válasza Jacek (#590) üzenetére


addamka
őstag

Letoltuk vele a Budapest-Budva távot, ma a Budva-Dubrovnik esőben, semmi gond nem volt. Kínai modell, xiaomi.eu beta.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#592) kcsa válasza Jacek (#590) üzenetére


kcsa
veterán

Olyan volt már, hogy háttérbe rakva, majd újra előtérbe hozva waze hülyéskedett, de alapvetően jól működik.

(#593) szlaci888 válasza kcsa (#592) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Nekem háttérbe rakás alatt elveszti a GPS jelet. Lehet ez akár egy telefonhívás is miután visszaváltok a waze-re közli hogy nincs GPS jel.
Van erre valami megoldás?

(#594) addamka válasza szlaci888 (#593) üzenetére


addamka
őstag

Akku kímélő ki, waze engedélyeknél a helyhozzáférés mindig engedélyezett legyen, ne csak az alkalmazás használata közben.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#595) szlaci888 válasza addamka (#594) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Kipróbáljuk köszi, ketten is szívunk ezzel!
Bár a GPS elérés mindkettőnknél mindig engedélyezett volt.
Arra nincs ötleted, hogy az eu dev rom gyári tárcsázója amikor rögzíti a hívásat, akkor a másik oldal hangját miért "brekegve" rögzíti?

[ Szerkesztve ]

(#596) GuruZone válasza szlaci888 (#595) üzenetére


GuruZone
őstag

a brekegés sajnos nálam is fennáll (21.7.28).

megnéztem,2021. július 9 előtt jól rögzített.
Akkor cseszhették el, a 21.7.7/21.7.8 óta rossz.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#597) ForzaLoki


ForzaLoki
csendes tag

Xiaomi Mi 11 és s21+ között toporgok, mind2 tetszik, az Android Auto nekem nagyon fontos, viszont nincs tapasztalatom hogy megy ezeken a telókon. Nagyon megköszönném ha megosztanátok - aki használja - hogy megy Xiaomi Mi 11-n.

(#598) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Bootloader feloldások számának ellenőrzésére/kiderítésére valamilyen módon van lehetőség? Hogyan lehet kideríteni azt, hogy egy Xiaomi készülék bootloadere valaha volt-e már feloldva? Arra is kíváncsi lennék, hogy ha egy fiókkal valaki feloldotta, majd visszazárta abban az esetben másik fiókkal újra kezdődik az egy hetes feloldási várakozási idő?

(#599) Zsoleszhun válasza lenovomen (#598) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ezt nem tudod ellenőrizni, új fiókkal újrakezdődik a feloldási idő :K

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.