Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:56:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 11 5G (Venus)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) nervex88


nervex88
csendes tag

Hello! Valaki innen használ AOSP alapú custom romot ezen a készüléken? Télen próbálgattam néhányat, de voltak bugok. Kíváncsi lennék most mi a helyzet etéren, mennyire használható. Jelenleg xiaomi.eu stabilt használok, nincs vele sok bajom, leszámítva a Google térkép iránytű hibát.

Jó dolog a skizofrénia, legalább tudok magammal sms –ezni.

(#1602) kisgergely80


kisgergely80
tag

Sziasztok!
Frissítéssel kapcsolatban kérnék segítséget. Jelenleg ez a szoftver van a telefonon: V13.0.8.0.SKBEUXM. Ez 2022. 10. havi és a neten úgy látom, hogy már bőven van frissebb. Próbáltam régió váltást, de azt írja, hogy nincs frissítés. Próbáltam kézzel betallózni a legújabb ROM-ot, de arra meg azt írja, hogy sajnálja, de nem engedélyezett a telepítése. Ez normális, vagy van valami trükk, amivel naprakésszé tudom tenni?

(#1603) seger


seger
addikt

EEA rom-ból Global-lett. Másnak is?

(#1604) Tamás2310


Tamás2310
csendes tag

Feljött a régi fóliám a kijelzőn, milyent ajánlanátok hozzá mert anno emlékszem elég sokat szívtam vele míg egy normálisat tudtam rá venni, csak már nem emlékszem a márkára.

(#1605) jani220 válasza kisgergely80 (#1602) üzenetére


jani220
csendes tag

Váltsd át a régiót Svájcra, nekem csak akkor engedte frissíteni.

(#1606) Pipus01


Pipus01
friss újonc

Szervusztok! Egy kérdéssel, illetve kéréssel fordulok hozzátok! Van egy Mi 11 telefonom. Már a 23-as Miui is nehezen jött rá tavaly, de a 14 még erre is rátett egy lapáttal. Úgy hogy egyáltalán nem akar frissíteni! Lelenleg 13.0.8-as van rajta és 2022.10.01 biztonsági fríssítés. Kérdésem az lenne hogy mi történhetett,hogy nem akar lefrissülni a miui? Illetve tudtok e segíteni,hogy hogy lehetne "manuálisan"? Nagyon kezdő vagyok ebben a témában(manuális frissítés),igy ha lehet,bárki is tud segíteni,nyugodtan tegye szájbarágósan! Köszönöm szépen előre is a segítséget!

(#1607) gabenh


gabenh
tag

Nekem úgy sikerült hogy a régiót Angliára állítottam és jelzett a frissités

Galaxy S23 Ultra

(#1608) petyus80


petyus80
csendes tag

Sziasztok! Bocs a kérdésért,de nem tudom hol kaphatnék érdemi tanácsot. Pár napja sikerült szerencsétlen mód leejtenem úgy a telefont,hogy a kijelzője berepedt. Működik minden,az újjlenyomató az olvasó is. Csak hát repedt. 100e Ft forint lenne egy kijelző csere,amit nem szeretnék már rákölteni. A kérdés az lenne,hogy eladható Ilyen állapotban? Amennyiben igen,mennyi a reàlis ár érte? Előre is köszönöm!

(#1609) kisgergely80 válasza jani220 (#1605) üzenetére


kisgergely80
tag

Köszi, próbáltam mindenféle régiót, de egyikkel sem akar frissíteni. Holnap nyitható lesz a bootloader. Felrakom a legfrissebb eea fastboot romot és, ha minden oké, akkor visszazárom. Remélem utána már nem lesz probléma.

(#1610) seger válasza kisgergely80 (#1609) üzenetére


seger
addikt

Nekem eea romot írt. Az utolsó frissítés után már azt írja, hogy global

(#1611) Linem válasza kisgergely80 (#1609) üzenetére


Linem
senior tag

A régió változtatásokkal nekem sem akar frissíteni. :((( Más megoldás nincs?

(#1612) Gabor_ka


Gabor_ka
csendes tag

Alany note 11 pro 5G
Ma a nagy melegben navigálás közben telefonáltam amikor egyszer csak újraindult (ilyen már volt máskor is)
Amikor újraindult nem volt térerő. Kikapcsoltam újra, kivettem-visszarakram a SIM kártyát is, de semmi.
Másik telefonban működik a kártya, ebben a telefonban nem működik másik kártya sem.

Találkoztatok ilyen problémával? Kinek, mi oldotta meg?
köszi!

(#1613) seger


seger
addikt

Frissítenék ahigyan eddig is.. de nem akarja.
Valakinek ötlete?

(#1614) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

https://helloxiaomi.hu/xiaomi-11-sorozat-es-mas-telefonok-tamogatasa-szunt-meg/amp/
Ennek is kampec

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1615) Burbula87 válasza GoodSpeed (#1614) üzenetére


Burbula87
lelkes újonc

Ez akkor azt jelenti hogy a megelőlegezett s biztosan még megkapó MIUI 15- mégsem kapja meg???

(#1616) Black&White válasza Burbula87 (#1615) üzenetére


Black&White
Topikgazda

Meg fogja kapni, ahogy az Android főverziót is.

(#1617) Burbula87 válasza Black&White (#1616) üzenetére


Burbula87
lelkes újonc

Köszi ,szuper! :R

[ Szerkesztve ]

(#1618) GAbre


GAbre
veterán

Üdv.
A mai napra elkezdett telefon szórakozni :
Feltöltöttem,és azóta nehezen kapcsol vissza képernyőkimèlőből.
+ Újra indítás után 1% akkut jelez.
Nem tudom ez tipushiba.
Töltőre rakva nem sokkal utána felment újra 100ra.
De újbóli restart után is 1%.
Gondolom gyári visszaállításon kívül nem is nagyon lehet mit próbálni vele?

Avatar

(#1619) Tamás2310 válasza GAbre (#1618) üzenetére


Tamás2310
csendes tag

Gyári akkumulátor van még benne?

(#1620) GAbre válasza Tamás2310 (#1619) üzenetére


GAbre
veterán

Most már mind1,visszaküldtem garanciába,mivel idén lett véve,de köszönöm kérdést.

Avatar

(#1621) 5leteseN


5leteseN
aktív tag

Sziasztok!

A rokon új Xiaomi Mi 11 (4G) okoska problémája a következő: Az alkalmazásai (Firefox, stb.., sok más) nem látják a fotóit, amit az előző telefonján minden szükséges programmal látott. Például: a Mi 11 telefonnal lefotózott "bármi" képét nem látja a Firefox-os hirdetési oldal, ezért nem is működik az oldalon a kép-beszúrás funkció. A múlt héten a régi telefonja(meg az elődje, meg annak az elődje, meg...) mind jól működött. Mi ez a hiba, és hogyan lehet megjavítani?

Előre is köszönve várom a javaslatokat! :R

(#1622) 5leteseN válasza 5leteseN (#1621) üzenetére


5leteseN
aktív tag

Megvan, az egyik Firefox frissülénél változtatott az új verzió a beállítások között. Visszaállítva, minden megy.
További jókat!

(#1623) GAbre


GAbre
veterán

Ahogy rájöttem most,nehéz találni gyári méretű szilikon tokot a telefonra.
Hiába néz ki jól,de többet nem veszek kerekített telefont,nem igazán marad meg jól fólia rajta.(uv-sal is csak a szívás volt)
És mint most rájöttem tokot is nehezebb rá találni,mert ha másképp "öntik" ki,mint gyárit,lenyomhatja nagyobb méretei miatt a fóliát kijelzőről. :W
Közben utána néztem,hogy miért sárgulnak átlátszó tokok.
Nem tudom más próbálta-e időnként alkohollal áttisztítani,vagy valami módszer,ami késlelteti sárgulást?
Illetve a kevésbé átlátszó(szürke) tok esetleg lassabban sárgul?
Van valakinek kérdéseimre tapasztalata?Köszönöm.

Avatar

(#1624) GAbre


GAbre
veterán

Van itt még valaki topikban?
https://www.youtube.com/watch?v=YUvHc4sDjV4
Pl. wonderlands-el feature-oket szívesen látnám xiaomi-ra is :)
Ha valaki találkozott ilyennel ne tartsa magában :R

Avatar

(#1625) 5leteseN válasza GAbre (#1624) üzenetére


5leteseN
aktív tag

Vagyok, most lettem átzavarva a túl távoli rokon(Mi 11T) témájából(semmi gond, tényleg elnéztem)!

(#1626) 5leteseN válasza GAbre (#1623) üzenetére


5leteseN
aktív tag

A Yt-on a rövideknél van egy viktor becenevű, szemüvegesre maszkírozott fiatal srác. Annak egy videója leellenőriz egy "szilikontok-kifehérítő-varázylat" lényegű másik Yt-anyagot, ami ellenőrzés nem is árt, mert valóban sok átverős-ferdítős nézettség-hajszolós anyag van a Yt-on.

Az a telefonomon van, a PH meg a PC-men, ezért nem bogarásztam sokat az átlinkeléssel, de a megadott anyagok alapján pikk-pakk megtalálod az emlegetett kifehérítős videót.

"Hajrá!" :DD :))

(#1627) 5leteseN válasza 5leteseN (#1626) üzenetére


5leteseN
aktív tag

Elírtam: @_vektor_ a srác neve, és a Shorts-ok kategóriában nyomja, elég jól(nekem). :DD :C

(#1629) Tibor7878


Tibor7878
tag


Van aki ráengedte már?
Nincsenek hatalmas bakik benne?

(#1630) n0is3es válasza Tibor7878 (#1629) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Szerintem rajtad kívül más még nem igen kapta meg :( A hivatalos oldalon sincs még fent csak a 14.0.7.0

[ Szerkesztve ]

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#1631) Tibor7878 válasza n0is3es (#1630) üzenetére


Tibor7878
tag

Nálam a régió Hongkongra van álllítva. Próbáld ki!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.