Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:56:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 11 5G (Venus)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) n0is3es válasza Dave Crank (#1500) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Köszi, akkor már csak 336 órát kell várnom az unlockig :) Még 1, nem tudod véletlen hogy tudok régiót módosítani? Sehol sem találom Miui 13 van fent, abból is a legfrisebb.

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#1502) rjg válasza n0is3es (#1501) üzenetére


rjg
őstag

A Beállításokban keress rá a Régió szóra.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1503) n0is3es válasza rjg (#1502) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Nekem sajnos nincs ilyen :(

[ Szerkesztve ]

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#1504) GuruZone válasza n0is3es (#1501) üzenetére


GuruZone
őstag

mit tettél a 336 óráért? :)) ;]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1505) rjg válasza GuruZone (#1504) üzenetére


rjg
őstag

Xiaomi.eu -nál Beállítások - További beállítások - Régió útvonalon fogod megtalálni.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1506) n0is3es válasza GuruZone (#1504) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Semmit, Taiwan Mi 11. Azt hogy az előző gazda mit tett vele nem tudom :D

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#1507) n0is3es válasza rjg (#1505) üzenetére


n0is3es
aktív tag

V13.0.3.0.SKBTWXM jelenleg ezen vagyok, ez van eredetileg rajta. Még nem nyitom és nem kap Global romot szerintem a régió váltás sem fog menni :( Xiaomi EU-t nem fogok rá rakni, nincs kedvem a twrp-vel szenvedni, gondolom fastboot meg nincs rá EU-ból.

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#1508) n0is3es válasza GuruZone (#1504) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Még 314 óra :D 13 nap, még jó hogy 1 hét szokott lenni. Lehet hogy a sok Poco F2 bootloader unlock miatt megorrolt rám a Xiamiau :)

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#1509) Zsolty20 válasza n0is3es (#1507) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Van fastboot xiaomi.eu rom a készülékre, bár nem a legfrissebb az tény, de van rá. :)

(#1510) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Elhoztam a legújabb xiaomi.eu romot. :) [link]

"CHANGELOG

Browser

New - You can set simple start page now

Package installer
Fix - Unable to use third-party installers, such as SAI"

(#1511) csiziktomi válasza Dave Crank (#1496) üzenetére


csiziktomi
senior tag

köszi

(#1512) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Srácok, másnak is lötyög valami a telefonban vagy ez csak nekem feature? Én a kamerára tippelek, de ha ez nem így van kérnék egy pár ötletet :) Előre is köszi

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#1513) Tamás2310


Tamás2310
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Xiaomi Mi 11 5G és reggel valamiért nem reagált semmire töltésre se.
Telekom-tol vásároltam, és azt szeretném kérdezni hova kell visszaküldeni garanciára.
Előre is köszönöm!

(#1514) Tibor7878 válasza n0is3es (#1512) üzenetére


Tibor7878
tag

persze hogy az :D indítsd el a kamerát, minta fotózni akarnál és már el is hallgat.

(#1515) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok. Itt a legújabb custom rom. :) [link]

"CHANGELOG

Camera

Fix - App crashed when tapping the "Google Lens" shortcut"

(#1516) seger


seger
addikt

EEA rom nem nagyon frissül...

(#1517) Zsolty20 válasza seger (#1516) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Valószínűleg azért, mert az Mi11 már kifutott/kifutó modell és nem nagyon fektetnek rá hangsúlyt, ellenben a kínai romok heti rendszerességgel jönnek és a xiaomi.eu-s srácok intézik a többit. :)

(#1518) n0is3es válasza Zsolty20 (#1517) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Ugye ez most nem komoly? Android 11-l jött ki, minimum 2 főverzió frissitést kellene hogy kapjon, upsz a Samsung ezt megfejelte ott 3 van? Ezek szerint megint rosszul választottam :(

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#1519) Zsolty20 válasza n0is3es (#1518) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Ha elhiszed ha nem(ez az ügy szempontjából lényegtelen), ez így van. Fog még kapni frissítést valószínűleg, de nem kizárt, hogy only Kína vonalon. Ezért is kell váltani xiaomi.eu romra, ami már-már félhivatalosnak számít.

(#1520) Black&White válasza seger (#1516) üzenetére


Black&White
Topikgazda

Pár nap és itt lesz: LINK

(#1521) csodacsoki


csodacsoki
tag

Sracok nektek mennyi a max toltes? Csak en szivok a maximum 30W-al? :F

(#1522) Zsolty20 válasza csodacsoki (#1521) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Hol látod, hogy maximum 30Wattot vesz fel a telefonod?

(#1523) seger válasza Zsolty20 (#1522) üzenetére


seger
addikt

Amikor rádugom a töltőt, nekem is kiírja

(#1524) addamka válasza Zsolty20 (#1522) üzenetére


addamka
őstag

Kiolvasható mi11nél is, gondolom kalkulált, mert feltehetőleg a bejövő feszültséget és áramerősséget látja a töltésvezérlő.

Gyors töltés érzékeny a kábelre is, próbáljátok másikkal, pl Auchan budget kábellel 15W volt a max.

Sajna tesztelni már nem tudom, átálltam a nyomi oldalra 10+ év Xiaomi után, a mi céges környezetünkkel halál volt szegény.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1525) csodacsoki válasza Zsolty20 (#1522) üzenetére


csodacsoki
tag

Az 55W-os wireless Xiaomi töltő pár hónapja a maximum 50-55W helyett csak 30W-al tölt amit egyébként töltés kezdetekor a telefon ír ki. Próbáltam más Gan töltőfejjel és kábellel is de az eredmény ugyan az. Illetve wireless és közvetlen kábeles töltést is próbáltam. Az a gyanúm hogy ezt szoftver frissítés után produkálja :F

(#1526) o_tom


o_tom
aktív tag

Sziasztok

Ez mi akar lenni?

M2011K2C

Itt vagyok kint németországban és egy ilyet kínáltak elég korrekt áron. Viszont a doboz, csupa kínai betű. Elképzelhető, hogy ez nem EU verzió? Nem is tudom használni Magyarországon?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#1527) n0is3es válasza o_tom (#1526) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Az enyém is Németből van, de Taiwan rom volt rajta. Amit neked kínáltak az a kínai verzió, elméletileg minden is működik rajta euban :)

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#1528) o_tom válasza n0is3es (#1527) üzenetére


o_tom
aktív tag

Szuper. Köszönöm
Bontatlan, origi. Mondjuk arab árulja...
Bankolás is megy rajta szerinted?
Illetve 4 és 5G?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#1529) addamka válasza o_tom (#1528) üzenetére


addamka
őstag

Enyém is kínai volt, teljes mértékben ment itthon, b20 se volt tiltva mi11 kínai verzión. Xiaomi.EU rom viszont erősen ajánlott rá.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1530) seger válasza Black&White (#1520) üzenetére


seger
addikt

Épp töltöm le. 🙂

(#1531) storm3


storm3
senior tag

Járt már valaki úgy,hogy a bootloader nyitás megszakadt (állandóan) 99%-nál? :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#1532) o_tom válasza addamka (#1529) üzenetére


o_tom
aktív tag

Van rá jó leírás?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#1533) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok!
Ismét elhoztam nektek a legújabb xiaomi.eu romot. :) [link]
"CHANGELOG

System

Optimization - Updated Android Security Patch to November 2022

File Manager
New - Mi Drive-related options are more visible
Optimization - Small app UI changes

This is the last beta update for Mi 10T/Pro/Redmi K30S Ultra, Mi 10T Lite/Redmi Note 9 Pro 5G, Mi 10S, Mi 10 Ultra, Redmi 9T/Redmi Note 9 4G. R.I.P.

Due to beta process adjustments on Xiaomi's side, we will stop releasing "old" Weekly ROMs (22.10.26 is the last "old" Weekly release). Next updates will be based on "new" Weekly releases (like V13.1.22.10.26.DEV) and may include an Android 13 upgrade in near future and new devices."

Hamarosan Android13, stay tuned :)

(#1534) n0is3es válasza Zsolty20 (#1533) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Kiváncsi leszek mi meddig fogunk még Xiaomi EU romot kapni, ha ilyen gyorsan szűnnek meg a támogatások a régi készülékekről :D Poco F2 Pro ról váltottam Mi 11-re a támogatás megszünése miatt, de látom nem sok értelme volt ezek szerint.

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#1535) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Srácok, csak Xiaomi Eu-ban lehet AOD-ot letölteni a téma alkalmazásban? Vagy van rá más lehetőség is?

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#1536) o_tom válasza n0is3es (#1535) üzenetére


o_tom
aktív tag

Milyen elérési utat nem találhat?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#1537) GuruZone válasza o_tom (#1536) üzenetére


GuruZone
őstag

Szia, próbáld ki ezt a megoldást: [link]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1538) o_tom válasza GuruZone (#1537) üzenetére


o_tom
aktív tag

Szuper, köszönöm

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#1539) Tamás2310


Tamás2310
csendes tag

Sziasztok!
Ma azt vettem észre a Xiaomi Mi 11-em kijelzőjén hogy olyan mint ha meglenne folyva vagy nem is tudom én. De csak kikapcsolt állapotban látszik, ha használom nem lehet észre venni.
Külső sérülés nem érte a telefont kb. 2 hete jőt vissza a garancia szervizből alaplap cserével, szerintetek ezt a hibát garanciálisan javítják?

(#1540) Zsolty20 válasza Tamás2310 (#1539) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Mindenféleképpen megérne egy próbát, ha a két időszak között nem történt semmi garancián túli dolog ami okozhatta az általad érzékelt hibát.

(#1541) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok!
Ha még bárki is van itt rajtam kívül akkor jelentem, meghoztam a MIUI 14-et a xiaomi.eu csapatától, amit ITT értek el. :)
Alább a changelog:

"CHANGELOG

Highlights MIUI 14

Optimization - MIUI takes up less storage space now and keeps being swift and responsive over much more extended periods.
Optimization - Improved system architecture comprehensively boosts the performance of both pre-installed and third-party apps while saving power.
Optimization - Attention to detail redefines personalization and brings it to a new level.
Optimization - More than 30 scenes now support end-to-end privacy with no data stored in the cloud and all actions performed locally on the device.
Optimization - Mi Smart Hub gets a significant revamp, works much faster, and supports more devices.

Basic experience
Optimization - Improved system architecture comprehensively boosts the performance of both pre-installed and third-party apps while saving power.
Optimization - MIUI takes up less storage space now and keeps being swift and responsive over much more extended periods.
Optimization - Stabilized framing makes gaming more seamless than ever before.

System
New - MIUI 14 update
New - Android 13 update
New - Weekly ROMs support for Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12T Pro/Redmi K50 Ultra, POCO F4 GT/Redmi K50G, POCO F4/Redmi K40S, Xiaomi 12S, Xiaomi 12S Pro, Xiaomi 12S Ultra
New - Some new wallpapers: Curves, Pebbles, MIUI 14
New - Super icons allow to set bigger Home screen icon size for compatible apps
New - You can make your Home screen folder bigger
Optimization - Search in Settings is now more advanced. With search history and categories in results, everything looks much crisper now.
Optimization - You can boost connection speed using mobile data when the Wi-Fi signal is too weak.

Package installer
Fix - Chinese notifications related with Secure mode were displayed while using large UI scaling

System UI
New - Adapted extended reboot menu to MIUI 13/14 style. If you wish so, you can combine it with legacy power menu
Optimization - Disabled the NFC icon on status bar

Gallery
Fix - Couldn't long-tap text in an image to recognize and select it

Permissions
Fix - Option "Return blank messages" was behaving like "Always allow"

Control center
Fix - "Nearby Share" tile was missing in certain cases

Security
Fix - Google Play services and Google Play Store were disabled in "Ultra battery saver" mode

Updater
Optimization - For those who can't get rid of red update mark dot in Settings (due to no OTA server access), "Show/Hide notifications" checkbox in Updater popup menu will control this mark as well

Warning for Xiaomi 12T Pro users:
Due to missing main camera libs for that device, camera will not work properly until Global ROM based on Android 13 will be released.


Due to Android 13 update ROMs we are releasing Fastboot version only.
New weekly MIUI 14 ROMs format V14.0.YY.MM.DD.DEV and release day will be Sunday instead of Friday"

(#1542) Tibor7878 válasza Zsolty20 (#1541) üzenetére


Tibor7878
tag

Köszönjük! Véleményt várunk! :))

(#1543) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok!
Boldog karácsonyt mindenkinek, meghoztam a legújabb Xiaomi.eu MIUI 14-es romot. :)
Katt
"CHANGELOG

System

New - Added new capsule widgets
Optimization - Updated Android Security Patch to December 2022
Fix - Abnormal power consumption and Wi-Fi disconnections [Redmi K40/POCO F3, Redmi K40S/POCO F4, Xiaomi 12X, Mi 10S]
Fix - Notifications were delayed or not displayed at all

System launcher
New - Online widgets can be accessed from the Home screen widgets menu when you are connected to Internet

Mail
Fix - Couldn't add a Gmail account to the app

Notification shade
Fix - Media controls in the notification weren't displayed for some media apps targeting Android 13 API (e.g. Spotify)

Control center
Fix - System UI crashed when switching audio output source on Mi Smart Play"

Véleményem szerint nagyon jó lett, és ez inkább a xiaomi.eu csapat érdeme. Amik voltak problémáim, azokat ezzel a rommal javították szóval boldogság van. :)

(#1544) rjg válasza Zsolty20 (#1543) üzenetére


rjg
őstag

Köszi! Éppen tegnap néztem, hogy már került-e fel újabb, de még nem volt fent ;-)
Mindekinek Boldog, Békés Karácsonyt! :)

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1545) Tamás2310


Tamás2310
csendes tag

[Xiaomi] oldaláról miért tűnt el a Xiaomi Mi 11 5G?

(#1546) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok!
Meghoztam a legújabb MIUI14-es romot. :) Katt
"CHANGELOG

System

Fix - Mi Share function was missing in the native "Send" dialog
Fix - MIUI text selection context menu (rounded and with "Frequent phrases" item) was not available in certain apps

Settings
Fix - "Control center style" was missing in "Notifications & Control center" settings [Xiaomi 12S series]
Fix - "Digital assistant app" defaults to "None" instead of "Google", and swipe for Google Assistant gesture didn't work

Updater
Fix - Force close of the app when the Fastboot ROM was remaining in internal storage after flash"

Tamás2310: személyszerint passzolom, elképzelhető, hogy náluk kifutott/nem támogatják.

(#1547) szlaci888 válasza Zsolty20 (#1546) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Szia,
Picit kiestem már a Mi 11 frissítésből, de egy barátomnak van és már nem emlékszem pontosan a frissítés menetére, segítenél?
Nem úgy volt, már nem fastboot-on kell frissíteni, hanem letölteni a telefonon a frissítést és onnan betallózni és mehet is fel?
Vagy hogy van most 14-esre váltás, neki még 13-as van a telefonján.
Kösz
Laci

[ Szerkesztve ]

(#1548) rjg válasza szlaci888 (#1547) üzenetére


rjg
őstag

Így volt, MIUI 13 alatt már TWRP-ből kellett, lehetett frissíteni, 14 alatt még csak fastboot ROMok vannak, az alól lehet feltenni, frissíteni.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1549) TpS válasza szlaci888 (#1547) üzenetére


TpS
őstag

Most jelent meg az első A13-as twrp rom. Le kell tölteni a hozzá való twrp-t, majd bebootolni a twrp-be és onnan feltelpíteni a romot. Az már felteszi az új twrp-t, és a következő twrp-s frissítés már valszeg mehet az updater-ből.

[ Szerkesztve ]

(#1550) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok!

Elhoztam a legújabb xiaomi.eu rendszert ami immár TWRP-s. Azonban az A12-es nem jó, így elérhető az A13-as verzió.
A legújabb rendszer pedig ITT tölthető le. :)

"CHANGELOG


System

Optimization - Restored recovery ROMs for devices which have the working TWRP release. You can find the full list at xiaomi.eu
Optimization - Updated Android Security Patch to January 2023

Settings
Fix - "Turn off screen" option was missing for "Double tap fingerprint sensor" [Side-mounted fingerprint sensor devices only]
Fix - Native input languages selection screen was crashing (e.g. OpenBoard)"

Ha esetleg hasonló hibával találkoztok, akkor keine pánik. TWRP restart is próbáljátok újra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.