Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Crytek


Crytek
veterán

M3S is rumored to take 64-bit SnapDragon 801 Quad-core processor, 3GB RAM, 13MP+8MP camera and support LTE network.

Ez még jobban odavág majd :R

Next PC Upgrade: 2022

(#602) szkorhetz válasza Crytek (#601) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nincs semmi olyan, amire nem elég az M3W.

[ Szerkesztve ]

(#603) hriska válasza dime27 (#597) üzenetére


hriska
aktív tag

Jó a gyári recovery,de ha két rendszert akarsz futtatni (teszem azt stock MIUI és ha lesz,lenne CM) akkor összeakadhatnak ha nem tetszenek egymásnak,mert azonos rendszerpartíciót használnak.TrueDualBottal viszont két rendszerpartíciót kapsz ha jól tudom,így bármit tehetsz bármi mellé!

(#602) szkorhetz

+1
Egyet értek :K

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#604) Crytek válasza szkorhetz (#602) üzenetére


Crytek
veterán

Ilyenről nem is volt szó,jobb és kész ez a lényeg ;-)

Next PC Upgrade: 2022

(#605) hriska válasza Crytek (#604) üzenetére


hriska
aktív tag

Igen,elméletben,paraméterekben jobb. :K
De!!!
Fogtad már a kezedben?Próbáltad a tudását?

Nekem Mi3W tökéletes megfelel jelen pillanatban.Ennél nem kell egyenlőre több,főleg hogy hamarosan érkezik a MIUI V6! :DD ;]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#606) vitezlejszlo válasza hriska (#605) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Ez a v6 is olyan lesz lassan, mint Galaxyknál valamelyik generáció váltós rom, talán az S1-nél. Mindig az ment a fórumban, hogy megjelent már? Mire az alap válasz: holnap fog. :) Ez is ilyen, holnap fog megjelenni. Mindíg holnap...

laca

(#607) hriska válasza vitezlejszlo (#606) üzenetére


hriska
aktív tag

Azért a Xiaomit (MIUI-t) nem venném egy lapra a Samsunggal!Itt kapod hetente a frissítéseket,havonta a stabilt és átlag évente a fő verzió váltásokat.Samsung jó esetben fél évente adott ki valamit (nekem is van S2-őm) ha kiadott!!
Ja,és lehet azért várat magára,mert nem akar kakát kiadni a kezéből.Nem akar tele bugokkal a piacra dobni valamit!

És talán holnap érkezik :D :P

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#608) kano válasza vitezlejszlo (#606) üzenetére


kano
nagyúr

S2 fórum JB megjelenésre volt mindig ez a válasz.

hriska
Azért a MIUI-t sem a Xiaomi dobja ki. A Xiaominak meg a szállítással vannak gondjai, szinte minden új modellnél.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#609) szkorhetz válasza kano (#608) üzenetére


szkorhetz
őstag

Természetes, hogy egy kis, kezdő cég nem tudja azonnal a világ legnagyobb piacának igényeit kielégíteni.

(#610) Lecs@


Lecs@
addikt

Én is vágyom ide vissza. Két hétig használtam, most Nexus5. Mégis.Keresek is gyorsan egy használtat, aztán jövök vissza. :) Hiányzik a Miui :(

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#611) kano válasza Lecs@ (#610) üzenetére


kano
nagyúr

Nexus 5-re nincs?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#612) Lecs@ válasza kano (#611) üzenetére


Lecs@
addikt

Van valami, de még csak port. Még várós sajna. Tudom, több készülékre van MIUI, de nem tudom, mi van még ami tűrhető Kamerájú, erős akkuval rendekező. Note2 még, de az visszalépés lenne pl hardverileg.

512 GB

(#613) szkorhetz válasza Lecs@ (#610) üzenetére


szkorhetz
őstag

Hát, minek váltottál?
MIUI után eszméletlen puritán a stock droid.

(#614) vitezlejszlo válasza kano (#611) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nexus 5-re most keresnek 50 tesztert, szoval gondolom lesz belole gyari verzio...

(#615) Lecs@ válasza vitezlejszlo (#614) üzenetére


Lecs@
addikt

Már régóta szóban van, de még semmi.

512 GB

(#616) ShadowK


ShadowK
tag

N5, LG G2 és egy ilyen Mi3 között gondolkodom, viszont azt vettem észre, hogy ezek a kínai telók nem olcsóbbak, hanem drágábbak és még olyan szervíz hálózattal sem rendelkeznek, mint az LG meg a többi, viszont 1-2 éve múlva gondolom nehezebb lesz rá normális romot is találni, mint az usa-ban népszerű telókra és befutott márkákra.
Miért éri meg ezeket megvenni? Nem az lenne a lényege, hogy olcsóbb legyen? Csak nekem tűnk úgy, hogy ezek a telefonok nagyon drágák?

(#617) kano válasza Lecs@ (#612) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor már MI3 szerintem. De meg kellene várnod a MI3s-t.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#618) barackle válasza ShadowK (#616) üzenetére


barackle
tag

Ha nem az itthoni árakat nézed, hanem külföldi webshopokat, akkor a mi3 olcsóbb (áfa+vámmal együtt is), vagy rosszabb esetben egy árban van a Nexus5-tel vagy G2-vel (bár most elég drága a dollár). Úgy tudom elég sokan vették itt a mi3-at ibuygou.com-ról, vagy xiaomiworld.com-ról, és nem olvastam panaszt egyik webshopról sem. Az itthoni xiaomi "forgalmazó" valóban drágának mondható, de számos előnye is van, ezeket nem írom le újra :)

Egyébként annak ellenére, hogy kínai, nem a gagyi olcsó kínai, hanem azért minőségi termék, annak pedig ára van akkor is, ha kínában készül. Megjegyzem sem N5, sem G2 nem volt még a kezemben, nem tudom azok milyen minőséget képviselnek, de a mi3 szerintem jó anyagokból készült, és jól össze van rakva.

Ha pedig nem sürgős a vásárlás, akkor tényleg érdemes várni a mi3s-re (állítólag áprilisban megjelenik, de hogy tényleg megjelenik-e, és ha megjelenik, akkor mikortól lehet ténylegesen hozzájutni, az jó kérdés).

Amúgy egyik telefont se nevezném drágának mondjuk a Samsung vagy a HTC hasonló tudású telefonjaihoz képest, na ők képviselik a drága kategóriát :)

(#619) vitezlejszlo válasza barackle (#618) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Egy dolgot ne felejtsetek el az itthoni árakról. Ha nézel egy N5-öt mondjuk, akkor a sarki gsm-nél 100-110e, a gyorsboltban ami hivatalosnak tekinthető 150e. A sarkinál nem kapsz számlát, csak egy szállító levelet, vagy ha kapsz is számlát, akkor 0 százalékos áfás, vagyis használtként adják el, mégha ott is bontják ki az orrod előtt. Igen, mert vélhetően trükköznek a behozatalával. Ez azt is jelenti, hogy bármi miatt bebuknak, akkor nem nagyon lesz hova vissza vinned a telefont, mert csak a bolt saját garanciája vonatkozik a telóra. Vagyis vagy van vagy nincs. A gyorsbolt kb a vámmal áfával kerül többe, meg egy picivel. Namost itthon hivatalosan az Mi3 16G-s kerül 130-ba rendes garival számlával. Ha pl pixel hibás vagy bármi gondod van vele van hova fordulni. Illetve még egy nagyon fontos dolog: nézz utánna, szeretik hamisítani az Mi3-at, van 2-3 megbízható hely kint is, ahonnan nyugodtan lehet vásárolni, csak ha nem szól emiatt senki simán vehetsz kintről egy MTK chipes Mi3-nak kinéző telefont :)

Csak azért utálom a sarki gsm jellegű helyeket, mert az első telómat mikor még siheder voltam és ez az egész 0%-os áfázás kezdődött az okos telefonoknál, akkor vettem az enyémet, 2010-ben. A telefon működött, csak nem volt rajta Play. Merthogy mint megtudtam a sorozat számából, arab piacra volt gyártva.. helló. Gari persze semmi, mert telefon működik. A megoldás az lett, hogy tettem rá angol romot (erre nem volt hajlandó a bolt, pontosabban feldugták gépre, az megmondta: legújabb rom van rajta, viszlát), onnantól volt play, csak akkor ez még máshogy meg mint most, programot kellett hozzá venni, amivel már nem voltam előrébb, mintha rendesen megvettem volna számlával áfával mindennel egy bármilyen hivatalos boltban.

Szóval csak okosan :) Nekem 64G-s van magyar forrásból, teljesen tökéletes anyagra is, minőségre is, miui-val vannak gondjaim, de azt meg bugreportolom a fejlesztőknek, majd lesz vele valami :D

[ Szerkesztve ]

(#620) szkorhetz válasza vitezlejszlo (#619) üzenetére


szkorhetz
őstag

Szerintem meg pont édes mindegy, hogy a magyartól veszed meg vagy sem.

Ha gáz van, ő is ugyanúgy Kínába fogja postázni, max nem neked kell. Nekem ez nem érte meg azt a 25% körül árrést.

Ha meg már felmerült, menj el fogj meg egy G2-őt. Szar, csúszós plasztik az egész, a Nexus 5 meg 2,300 mAh-s aksi? Ugyan már, miről beszélünk? Xiaomi nem nagyon fog veled szembejönni az utcán, a MIUI mindent ver, amit eddig valaha használtam, (Igen, az iOS-t is) a stock romot én már rohadtul meguntam az LG féle bohóckodás meg nekem egyszerűen túl csicsa. Egyszerűen nagyon bejön az egyedisége, a hatalmas aksi, a villámgyors működés, a HETI frissítés, hogy gyárilag olyan dolgokat tud a telefon, amikre más telefon sokszor Xposed meg mindenféle mókolás után is alig hajlandó

Nem drága a Xiaomi és nem kell félni a Kínából való rendeléstől.

[ Szerkesztve ]

(#621) kano válasza szkorhetz (#620) üzenetére


kano
nagyúr

A gari kérdésében egyetértünk. :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#622) barackle válasza vitezlejszlo (#619) üzenetére


barackle
tag

Sajnos a garis probléma a magyar beszerzés esetén is fennáll, azaz hiába működik x éve az eladó vállalkozása stabilan, bármikor lehúzhatják ők is rolót (ne legyen így!). Túl sok példa volt ilyen esetekre az elmúlt pár évben. Persze nem vagyok ennyire pesszimista, én is itthonról vettem, de lássuk be, hogy ilyen szempontból a magyar eladó sem jobb a sok sarki gsm-nél. Mondjuk itt legalább értesülsz róla, hogyha megszűnik a "bolt", és meg sem próbálod visszajuttatni garos javításra a telefont, de ha a kínai forrásod tűnik el, akkor rossz esetben a telefont is és a posta/futárköltséget is bukod :)

(#623) Viktor18 válasza Drughi (#16) üzenetére


Viktor18
tag

Akit nem érdekel a garancia, az már megkapja az N3-at 123-ért. Ennél a telónál sincs igazán garancia itthon. Ugyan ott van vele. Nyugodtan számolhatja kevesebbért is. Mert 2 év gyártói garisat már olcsóbban is lehet kapni. És azt se feledjük el, hogy nem a nagy Samsung gyártó ad hozzá 2 évet, hanem a hazai Samsung forgalmazó. Alapból 1 évet kapnál hozzá. Ezért is van pár helyen 1 év gyártói garancia. Szóval hivatalosan meg még olcsóbb. Ugyan úgy megcsinálják, kijönnek. Csak 1 évig lesz garis.

(#624) drbree válasza barackle (#622) üzenetére


drbree
csendes tag

Szia

pontos infóm van arról, hogy xiaomishop.hu -ról vett 4-5 garos hongmi és mi3. azonnal postafordultával cserélve lett! 3 nap alatt!

(#625) drbree válasza szkorhetz (#620) üzenetére


drbree
csendes tag

azt is hallottam, hogy 2 kínából rendelt hamis power bank után ugyancsak a magyartól vettél eredeti power bankot.

(#626) barackle válasza drbree (#624) üzenetére


barackle
tag

Ne értsd félre, én nem szidtam a boltot, sőt, velem is nagyon korrekt volt az eladó, csak sajnos nehéz hosszú távra tervezni, és sokszor a legnagyobb jószándék és akarat ellenére is bezárhat egy bolt, mert egyszerűen nem éri meg üzemeltetni. De ismétlem, egyáltalán nem kívánok neki ilyet, csak azt próbáltam szemléltetni, hogy ugyanúgy 1 boltra vagyunk hagyatkozva gar tekintetében, mintha a sarki gsm-től vettük volna, nincs mögötte szervízhálózat.

Arról is van pontos infód, hogy mi baj volt a készülékekkel? Mert én követem a hivatalos angol miui fórumot, és nem nagyon láttam panaszt a mi3-ra (csak szoftvereset, de azon a garos csere nem segítene).

(#627) drbree válasza barackle (#626) üzenetére


drbree
csendes tag

szia!
hongmi hiba : restart vagy teljes fagyás
mi3 : sim kártya olvasó hiba. ez a leggyengébb pontja a készüléknek.
de már garancián túl cseréltek benne kijelzőt és sim kártya olvasót is.

(#628) Lecs@ válasza drbree (#627) üzenetére


Lecs@
addikt

Te bolti dolgozó vagy ? ;)

Amúgy durva árréssel dolgoznak. És mot nézem ott is előrendelésre van MI3 :U

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#629) drbree válasza Lecs@ (#628) üzenetére


drbree
csendes tag

szia
nem vagyok dolgozó! csak én is ott vettem a telót és jól ismerem régóta a boltot.
úgy látom, hogy a 64gb szürke és a 16os ezüst van készleten.

amúgy beszélgettem sokat a tulajjal és számolgatott nekem... sajnos ha mindent beleszámolt és hogy neki is megérje muszáj ennyiért adni....
nézzük ha mondjuk kintről vettem volna:
390-400$ egy megbízható helyen az mi3 16GB az nagyjából 90ezer ft + vámésáfa 114ezer + szállítás + egyéb bármi apróságok pl eu adater. namármost? te raknál valamibe 120ezret úgy hogy ne nyerj rajta egy 10est? nem hiszem.
és ugye azt is tudni kell hogy kaptam róla rendesen 27%os számlát... ami ha lekönyvelek .. máris csak 103ezerbe van... így már nem is olyan sok... szerintem.. főleg úgy hogy van kit ütni ha valami gond van!
szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#630) szkorhetz válasza drbree (#625) üzenetére


szkorhetz
őstag

Csak nem mindegy, hogy 9 helyett 12 vagy 106 helyett 130.
Ekkora értéknél nem érte meg külföldről rendelni a magas posta miatt.

(#631) drbree válasza szkorhetz (#630) üzenetére


drbree
csendes tag

persze értem én... de ne offoljuk szét az egészet!
a lényeg az hogy egy nagyszerű készülékről beszélünk. (és a nettó 103ezerért ajándék ez a hardver (szerintem))
de az hogy kinek mi a sok vagy kevés azt mindenki eldönti saját maga...
és ami nekem nagyon fontos: hogy végre nem vagyok tucat....és nem jön velem szembe 100ilyen telefon ;)
(minden másra ott a mastercard)

[ Szerkesztve ]

(#632) dime27


dime27
őstag

4 nap 18 órát értem el 3 óra kijelzőidővel 11%-nál raktam töltőre szal erős nyomkodással sztem a 2 nap benne van a telbe! :K :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#633) hriska válasza dime27 (#632) üzenetére


hriska
aktív tag

Ugye,megy ez mint........ :U :K
Melyik ROM-mal?

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#634) dime27 válasza hriska (#633) üzenetére


dime27
őstag

Nem a legfrisebbel mert ugye az pénteken jött ki hanem 4.4.4-el. :K ;)

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#635) ShadowK válasza drbree (#629) üzenetére


ShadowK
tag

Most ha már azt hoztad fel előnyként, hogy nem tucat, akkor tulajdonképpen presztízs kérdést említesz, viszont valójában brand szinten szervíz és rendes globális értékesítő nélküli "noname kínai" dologban különbözöl az amúgy márkás brand tucatoktól. Ez csak a másik oldala annak amit mondtál, ha már mindenképpen a presztízst is előhozzuk szempontként.

Én értem, hogy maga a hardver minőségi, nem vonom kétségbe, sőt, a speckókból én magam is látom. DE! senki se veszi hozzá, hogy a szolgáltatásnak is van ára. Ha azt nézem, hogy egy Samsungnak vagy LGnek minden országban van helyi szervíz hálózata, az önmagában szolgáltatás, ezt a cég is betervezte, ők se azért csinálják ezeket, mert jó móka. Viszont a Kínából egyenként rendelt, szervíz hálózattal nem rendelkező izét utaztatok postán, akkor el kéne várni, hogy jóval olcsóbb legyen, másképp meg minek? Úgy, hogy kb egy árban vannak a brand márákkal ahol van rendes hazai szervíz stb, úgy ezeket a Xiaomi Mi3-akat drágállom.
Szeretném világossá tenni, hogy ezek a mondatok nem véletlenül végződnek kérdőjellel, ezt kérdezem, nem pedig kérdésszerűen próbálok valamit szajkózni, simán csak érdekel az álláspontotok ezekkel kapcsolatban :)

Ha már itt tartunk, hogy magyar gari, kínai gari stb, akkor valaki meg tudná mondani, hogy pl egy ilyen "EU garancia" konkrétan mit akar jelenteni hasonló webshopokban?
http://www.ujmobilok.hu/index.php?oid=items&gyarto=2&did=1672
nekem 1 év EU gar alatt 1 év nem magyar forgalmazói, hanem 1 év gyári garancia jut eszembe, máképp mitől lenne "EU garancia" ? De lehet tévedek, ezért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#636) kano válasza ShadowK (#635) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor egyszerű a válasz: Samsungot vagy LG-t kell venned.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#637) Lecs@


Lecs@
addikt

Azért Lenovo vibe Z K910 [link] hazavágja mindenben Xiaomit. :U

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#638) vicces1 válasza Lecs@ (#637) üzenetére


vicces1
aktív tag

Mindenben az erős túlzás, az LTE okán gyorsabb a net legföljebb, de ezért külön zsebbe kell nyúlni. A glonassal jobb az Mi 3 pl. de a lényeg megnézve az ibaygou-n 125 usd- vel olcsóbb a 64Gb -os Mi3 mint a 16 Gb-os K910-es. A software optimalizációról nem is beszélve. De kinek mi a fontos...mellesleg az összehasonlító video nem volt teljesen objektív, ez a betekintési szögnél is látszott, a fényerőt manuálisan úgy spekulálja ahogy akarja, és sz.r fotókat lehet csinálni, stb. Ezt a videót készítő valami miatt a Lenovot preferálja. Azt miért nem mutatta, hogy mennyi idő alatt talál műholdat?! Nekem már az 5 is nagy nemhogy az 5.5, de aki szereti a pingpog ütőt annak hibátlan, amúgy kétségtelenül erős ez a csúcs Lenovo.

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#639) Lecs@ válasza vicces1 (#638) üzenetére


Lecs@
addikt

:)) pingpong ütő ? Hidz ugyanakkorák méretre szinte. Mi3 kerete nagy csak te :D

512 GB

(#640) vicces1 válasza Lecs@ (#639) üzenetére


vicces1
aktív tag

Lenovo: 149 x 77 x 7.9mm
Net Weight(Including battery) 151g
Mi3: 144*73.6*8.1mm
Weight: 145g
Hát nem egy x10 mini ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#641) barackle válasza Lecs@ (#637) üzenetére


barackle
tag

És mi alapján vágja haza _mindenben_? Mert a linkelt videóban én csak annyit láttam, hogy a böngészésnél a mi3 néha kicsit lassabban nyitotta meg az oldalakat, de ez simán lehet magában a böngészőben különbség, vagy akár cache miatt is, szóval ez nem meggyőző. Egyébként meg én nagyon hasonló teljesítményt láttam a két telefonnál, árban pedig tényleg ott van a $100++ eltérés.

(#642) Lecs@ válasza vicces1 (#640) üzenetére


Lecs@
addikt

Nem :C

512 GB

(#643) barackle


barackle
tag

Végre valami előrelépés kitkat ügyben: [link]

(#644) dime27 válasza Lecs@ (#637) üzenetére


dime27
őstag

Sztem a legfőbb erősség a mi3-ban a video alapján a fényképekben van sokkal élethűbbek, színekkel telibb képek láthatóak a xiaominál ezt mondom ugy h nagy Lenovo párti vagyok a p780-asom is megvan még de a mi3-as sokkal szebb képeket csinál kínai telefonok közül nem sok van szerintem ami ilyen minőségű fotókat készitene :K :U

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#645) vitezlejszlo válasza ShadowK (#635) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

EU garancia: "Az 1 év Akciós árú és 1 év EU garanciás termékeknél a jótállási (és szavatossági) igény üzletünkben...érvényesíthető nyitvatartási időben, hétfőtől - péntekig 10h-17h-ig."

Magyarul ami EU garis, azt csak a boltba viheted vissza, mert mint nálam is volt, nem magyarba találták ki anno leszállítani, és mint ilyen feltehetően nem magyar hivatalos forrásból származik, ezért a hivatalos szervíz nem is fog vele foglalkozni (jellemzően).

[ Szerkesztve ]

(#646) dime27


dime27
őstag

Vki meg tudja mondani, hogy hol lehet azt kikapcsolni h a tel csak wifikapcsolattal tudjon letölteni playről ugyanis mobilnettel nem akarja nálam vmiért a nagy fájlokat letölteni és hiába veszem ki a pipát a wifi kapcsolat kis kockábol amikor vmit telepiteni szeretnék letöltésnék keresi a wifit nem kezdi el mobilnettel tölteni :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#647) hriska válasza dime27 (#646) üzenetére


hriska
aktív tag

Letöltések/Beállítások /nincs mérethatár

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#648) dime27 válasza hriska (#647) üzenetére


dime27
őstag

Köszi ezer hála erre nem is gondoltam hirtelen! :K :U :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#649) hriska válasza dime27 (#648) üzenetére


hriska
aktív tag

Nincs mit! ;)

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#650) tknof1871 válasza géeles (#435) üzenetére


tknof1871
őstag

Sőt a monitort is meglehet a wifin keresztül hajtani....
Erről lehetne részletesebben írni, hogyan néz ki?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.