Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) fi:zi'k válasza mumk1 (#150) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ok, de ez mennyire releváns jelenleg? :DDD
Mert kb aközött a (hasraütésszerűen) 10 ember között vagy az országban, aki ott veszi meg. Bár lehet erősen túlbecsültem. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#152) KaiotEch válasza fi:zi'k (#149) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Akinek telik 130eFt-os telefonra, azoknak milyen fizetésük van? :))

(#153) fi:zi'k válasza KaiotEch (#152) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha már turkálunk: mennyi is volt a PC-d? :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#154) atike válasza KaiotEch (#152) üzenetére


atike
nagyúr

Nem biztos, hogy nagy fizu kell hozzá... Össze is lehet spórolni... :U Van aki tudatosan hónapokig, vagy akár egy évig is kuporgat rá, hogy meg tudjon venni egy komolyabb telefont... Irigylem azokat akik csak úgy, hirtelen felindulásból meg tudnak venni egy ilyen értékű vagy épp drágább telefont... :)

(#155) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem semmi, nem olyan szép mint az eddigiek, de kínában, nincs jobb vétel az biztos

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#156) KaiotEch válasza fi:zi'k (#153) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hehe, hát az nagyon lassan jött össze, kuporgatva mondhatni.

(#154) atike: Én azt vettem észre, hogy aki kezdetben megveszi az éppen kijött csúcskategóriás telefont 100eFt fölött, az fél éven belül lecserélni egy még jobb újabb 100eFt fölöttire. Azért kérdem én. :)

[ Szerkesztve ]

(#157) fi:zi'k válasza KaiotEch (#156) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ahogy a kolléga mondta, és te tetted, kuporgatni, gyűjtögetni is lehet ám.
Ha már sztereotípiánál tartunk, egy lassan 3 éves Nexus S-em van. :B

Elég jól tudsz egyébként kuporgatni, ha ilyen PC összejött. ;)
De tényleg ne turkáljunk már a másik zsebében.

(#158) madgie
Látod, a MIUI esetén fel sem tűnik a júzernek, hogy egyre rosszabb, ezért a heti frissítés. :DDD

(#159) KaiotEch
Végül akkor megengeded, hogy lecseréljem a telefont? :P

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#158) madgie válasza fi:zi'k (#149) üzenetére


madgie
titán

És még két hónap alatt is egyre sz*rabbakat csinálnak :DDD

(#159) KaiotEch válasza fi:zi'k (#157) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Köszi az elismerést, tényleg tudok, azért van Defy-m. Az is 4-5 hónapja az asztalon mesterséges kómában :D Tudod hogy van a dal: Nézz mélyen a zsebembe, tedd a kezed a bal szemembe :C

(#160) UFC válasza KaiotEch (#159) üzenetére


UFC
aktív tag

:D

(#161) #13110016 válasza KaiotEch (#159) üzenetére


#13110016
törölt tag

Rajtad szakadok már 5 perce... :D

Az avatar rátesz még egy lapáttal :))

(#162) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Ejha, ennyiért tényleg jó vétel. Méretben Z1, ami azért nem olyan kicsi, de vállalható.
Engem egyedül a garanciáztatás aggaszt egy kicsit.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#163) drbree


drbree
csendes tag

sziasztok!
már novembertől rá vagyok kattanva erre a telefonra. és december elején foglaltam be egy kínai webshopban!
jan1től már a 4. kínai webshop áldozata voltam... tehát : mikor küldik? válasz: nincs készleten
mikor lesz? nemtudják.. ok . pénzt vissza. következő webshop: mikor küldik 2 héten belül.. jó az sok, pénz vissza. 3. webshop: mikor küldik 2 nap múlva mondom ok. 3 nap múlva kérdezem: mikor küldik. 1 hét múlva :D:D ok pénz vissza.... stb...stb..
rábukkantam az előbb említett magyar webshopra, telefonáltam: van készleten bontatlan. befoglaltam.. másnapra kezemben volt!
aki szeretne ilyen telefont az úgyis hozzájut valahogyan. aki meg akadékoskodik az nem akarja igazán!
én imádom a telót!

(#164) fi:zi'k válasza drbree (#163) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Jó kis ingyen reklám a boltnak ez a teszt. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#165) petipetya válasza fi:zi'k (#164) üzenetére


petipetya
nagyúr

És az ajánlott plecsni is. ;)

"nincs rá lezsóidő"

(#166) ittakary


ittakary
nagyúr

A feltött videó 30 FPS-es, vagy nem?!

Itt a link: [link]

(#167) fi:zi'k válasza petipetya (#165) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

De a teszt nem említi konkrétan a boltot. :B
Egyébként meg nem hinném, hogy mindenki megrohamozza őket. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#168) madgie válasza ittakary (#166) üzenetére


madgie
titán

De, 30 fps :K

(#169) Starz561


Starz561
tag

Maxthon mobile. :DD Nagyon hasonlít a gyártó logója a maxthon böng-re. :D Elfogadnám jó kis telefon. :D

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#170) exelsior1


exelsior1
senior tag

Izginek tűnik. Főleg a magnézium ötvözet mint burkolat. A kijelző furcsa, 8 pontos kijelzőnél többet várnék. Meg uncsi ez a Snapdragon 800, a Tegra 4-es verzió (ha létezik) arra kíváncsi lennék, gyakorlatilag semmibe sem rakják

Galaxy S10

(#171) razzorr


razzorr
őstag

"levámolva és ÁFÁ-zva" haha én meg halőr vagyok. Persze tudom, ezt kell írni.

A telefon szép és jó, csak egy kellemes szolgáltatói árazás kellene hozzá szerény kis hazánkban. Amire valljuk be, kicsi az esély.

(#172) ittakary válasza madgie (#168) üzenetére


ittakary
nagyúr

Akkor valaki tegyen valamit:

"viszont az 1080p se rossz, főleg hogy meglepetésre 60 fps-ben rögzíti, amint azt az ITT letölthető felvétel bizonyít."

Vagy kérünk 60 FPS videó linket, vagy vegyük ki belőle, hogy ez a videó bizonyítja, mert így nem kerek! :)

(#173) Dominó85


Dominó85
veterán

Rusi
Engedelmeddel a hónap végén érkező Hongmi telefonomat odaadnám tesztelésre. Már úton van, ami azt jelenti, hogy max 3-4 hét és megérkezik. Logout-os cikket én később szándékozok írni róla. Addig meg a Jiayu G3-am bőven elég lesz. :R

Pár kiegészítő is érkezik a Hongmi-hoz: Nillkin tok és matt 5 rétegű fólia (szintén úton).
üdv, Dominó

MI-3:
Faxa telefon, nekem max álmomban lesz ilyen. Viszont a kamera állandó fókuszálása videózás közben elég idegesítő. Amúgy a videó minőségre nagyon frankó és a hang is szinte tökéletes. Köszi a tesztet.

Amúgy a Hongmi-ban meg Samsung BSI szenzoros optika van. Más oldalak tesztképei nagyon meggyőzőek voltak. :K

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#174) LM02


LM02
tag

Tetszenek az ilyen, kis hazánkban körülményesen beszerezhető telefonok, mint pl ez. Ez nagyon ütős teló, a tetszett pecsétet megadom neki én is. :)

Várom a Lenovo Vibe Z tesztjét is. Nincs valakinek egy ilyen telója? Felajánlhatná tesztelésre :))

[ Szerkesztve ]

(#175) fi:zi'k válasza exelsior1 (#170) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Te egyszerre hány ujjal szoktad tapicskolni a kijelzőt? :U
Tegra4 a kínai verzióban van, ami az itthoni hálózaton nem üzemel.

(#171) razzorr
Amennyire ráálltak mostanság az ellenőrzésre simán hihető. Ha meg gyorspotával vagy futárral jött, akkor meg garantált a vámolás.

Szolgáltatónál ez 150E alatt szerintem nem lenne, de lehet keveset mondtam.

(#173) Dominó85
Feltételezem azért szerepel a Hongmi a cikk végén, mert már Rusinál van vagy legalábbis le van beszélve. ;)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#176) vadkörte válasza exelsior1 (#170) üzenetére


vadkörte
addikt

Tudomásom szerint a Tegra4-es a kínai belpiacos, a WCDMA modem-esek Snapdragon-nal szereltek.

(#171) razzorr:
Csak kacarássz nyugodtan. Kezdenek elmúlni az aranyidők. Egyre több cuccot kapnak el. (like me :U )

Üdv. V. Körte

(#177) Dominó85 válasza fi:zi'k (#175) üzenetére


Dominó85
veterán

Sebaj :DDD Nálam a flancos kínai sziesztázás zavart be de nagyon... Bírom a búrájukat, hogy másfél hétig xart se csinálnak. :U ;]

Amúgy remélem nem egy leharcolt és kopott-karcos Hongmit fog Rusi tesztelni, mint az azóta is "tüske a szememben" Jiayu G3 tesztnél. :((

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#178) z0d1AK válasza exelsior1 (#170) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igazabol eleg muanyag erzete van az egesz haznak szamomra, amig nem olvastam el, hogy fem, addig nem is gondoltam ra, de most is nehezen hiszem el.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#179) Gambas


Gambas
tag

Kimondhatatlan nevű csoda...vegye mindenki😊Annyiba kerül mint egy Iphone...Hahaha

(#180) Gambas válasza jaszy91 (#162) üzenetére


Gambas
tag

Engem meg a neve😌

(#181) Rusi


Rusi
senior tag

#171 razzorr

Te találkoztál a tulajdonossal személyesen vagy én? Mellesleg az illető épp ilyen területen dolgozik, szóval... :U :U

Nagyon köszönöm a Hongmi felajánlást, de egyik közvetlen kollegám szintén most vásárolja meg a sajátját és persze le is csaptam a lehetőségre. Ebből adódóan szó sincs róla, hogy karcos-kopott lenne, hiszen szinte ki sem lesz bontva a csomag, mikor odaadja. :)

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#182) Gambas válasza KaiotEch (#152) üzenetére


Gambas
tag

Europai

(#183) blade zte válasza vadkörte (#176) üzenetére


blade zte
őstag

Tökmindegy, kínából rendeled. Azért az s800-ast nem nevezném én annyira internationalnek, ahhoz azért túl kevés helyen árulják kínán kívül még (thaiföld?). Úgy hallottam csak a 3g-t akadályozza a tegra 4. De mindenesetre 479 dolcsiért ibuygoun kaphatsz vagy 16gb-s s800-at, vagy 64gb-s tegra 4-et. Azért itt picit megáll az ember gondolkodni. :) . Persze a tegra már az s800 alapverziójánál is lemarad jópárszor...

Nem értem itt azokat, akik jönnek az lg g2-kkel, meg nexus 5-el. A xiaomi MIUI-ja az egyik legtöbbet frissített, és fejlesztett rendszer, ami miatt a legjobb custom android felületnek tartják a tesztelők, és bár konkrétan nem írták, de a legnagyobb valószínűséggel nem akad semmit. És ha egy custom android tökéletes, és nem is akad, akkor az már tuti többet tud, és ugyanolyan sima, mint egy alap droid rom. Csak itt kb 20x annyit optimalizálnak.

Oppo find 7 astro black

(#184) baluka6


baluka6
aktív tag

Jó kis telefon, de 120 ezerért szerintem is drága, főleg 125-ért, hiába magyar garis. 120 az Lg G2 és 118 ezer a Nexus 5 a partnero Gsm-be, amikre szintén 1 év bolti garancia van. Viszont szerintem ami egyértelműen az MI-3 malmára hajtja a vizet, az az, hogy nem igazán fog még egy ilyen szembe jönni, tehát elég egyedi telefon, legalábbis ebben az országban...

(#185) hito válasza Rusi (#181) üzenetére


hito
nagyúr

Troll hsz-ekre való reagálás helyett úgy örültem volna egy válasznak a #22-esre. Az legalább a cikk témájával foglalkozott :U

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#186) hemaka válasza Drughi (#16) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mar csak 1 ev garit ad a Samsung. Ha regisztralod a samuponthun akkor kapod meg a masodik evet is gariba.

(#187) mumk1 válasza hito (#185) üzenetére


mumk1
addikt

Vagy a 126-ra.... :B

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#188) hito válasza mumk1 (#187) üzenetére


hito
nagyúr

No comment :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#189) jaszy91 válasza hemaka (#186) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Ha regisztrálható a készülék :D Mert ha nem, akkor bizony vissza a boltba, vagy webshopba, és jól t***ön rúgni őket, majd a pénzt vissza kérni.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#190) Sragi


Sragi
őstag

Jó lenne tudni,hogy nálunk lesz e forgalmazva hivatalosan.Engem meggyőzött! Szép nagyon! Erős belső.Talán a kamera ami picit gyengébb.A bővíthetőség hiánya szerintem nem gond és a LTE támogatás sem hiányzik.
MIUI pedig nagyszerű Defy-n is az van már 2 éve fent.Tényleg odatették magukat a sárgák :R :K

[ Szerkesztve ]

(#191) fi:zi'k válasza Sragi (#190) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Go to #17.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#192) Sragi válasza fi:zi'k (#191) üzenetére


Sragi
őstag

:R

Azért 135k húzós érte.Persze Magyarisztánban ez nem meglepő. Mocskos egy ország ez. Kint meg 80-90k.

(#193) razzorr válasza Rusi (#181) üzenetére


razzorr
őstag

Állításom visszavonva.
(esedező smiley)

(#194) fi:zi'k válasza Sragi (#192) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ja, rohadjon meg a boltos befőttje, hogy nem ingyen adja. :))

(#195) Sragi
Ha kihozod ennyiből, biz'isten veszek tőled egyet. :K

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#195) Sragi válasza fi:zi'k (#194) üzenetére


Sragi
őstag

Egy 100-110k az már eléggé baráti lenne.

(#196) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

nagyon jó lett. köszi a cikket/tesztet ! :R

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#197) blade zte válasza Sragi (#195) üzenetére


blade zte
őstag

Annyiba is kerül, ha megfelelő helyről veszed, de hogy miért, az nem ebbe a fórumba való, mindenesetre ez egy ilyen hely.
[link]

De aki szeretné ugyanezt a tudást, és 16gb-set, az szimplán vegyen zte nubia z5-öt. Jobban néz ki, és az tényleg berendelve 80ezer:
[link]

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#198) fi:zi'k válasza blade zte (#197) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az ÁFA-t meg jófejségből elengedi az állam. :DDD
Jobban néz ki, szerinted. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#199) agressor12 válasza blade zte (#183) üzenetére


agressor12
senior tag

Fogtál már a kezebe egy N5-öt ,hogy az milyen "smooth" :)

(#200) blade zte válasza fi:zi'k (#198) üzenetére


blade zte
őstag

Pont arról beszélek, csak ezt nem szabad a fórumon említgetni, mert azért elég illegális jellege van az ilyennek. ;)

Persze ezt a legtöbb ibuygous xiaomi vásárló is igazolni tudja.

Oppo find 7 astro black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.