Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) barackle válasza vitezlejszlo (#500) üzenetére


barackle
tag

A multilang rom rootolt, és van benne gapps (legalábbis play biztosan, a többit play-ből tudod telepíteni).

(#502) kano válasza barackle (#499) üzenetére


kano
nagyúr

Kemény a csávó, 10-12%-os akksival elkezdeni frissíteni... :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#503) djula válasza kano (#502) üzenetére


djula
aktív tag

Én is frissítettem már 11%-on, mire végzett, 9% lett. Nem MI3, de MIUI :)

(#504) vitezlejszlo válasza barackle (#501) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Köszi az szuper akkor ezzel sem kell kinlódni. :)

Ma érkezik :C

laca

(#505) kano válasza djula (#503) üzenetére


kano
nagyúr

Bátor, bátor... :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#506) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

A multi és a nem multi romok között van különbség a gapps és rootot leszámítva? Pl a nem multit sűrűbben adják ki vagy ilyenek? Egyáltalán mi értelme van két ágat tartani? Miért nem csak a multi van oszt csókolom?

Laca

(#507) kano válasza vitezlejszlo (#506) üzenetére


kano
nagyúr

Egyedül a MI3-nál van még nem multi rom is, ha jól tudom (nincs még olyan mértékű támogatás hozzá).
Pl. Mi2S-nél már csak multi van.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#508) savliget válasza barackle (#499) üzenetére


savliget
tag

Nagyon köszönöm! :R

(#509) geccoblaze válasza vitezlejszlo (#485) üzenetére


geccoblaze
aktív tag

Engem tutira érdekel, bár az én S2-m hálaég nem fagyi.

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#510) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Sziasztok.

Szivoagon vagyok. Fagy a telo OTA kozben. Ha elindul a letoltes, elalszik a telefon, ha ekkor felebresztem meg mielott vegezne a frissites letoltesevel, akkor a minta kodom beadasa utan csontra fagy, a launcher se jon mar be. Power gombos restart utan folytatodik a letoltes, ha ekkor meg elalvas elott akar csak egy beallitast meg akarok nyitni csontra fagy. Megint power gombos restart, nem bantom, rendben befrissul es megy szepeny tobbet mar nem fagy, csak ha megint talal frissitest es elkezdi letolteni... Le is videoztam, ha nem ismert problema akkor felteszem valahova. Ja es nincs sim a telefonba, csak wifin van fent.

Laca

(#511) barackle válasza vitezlejszlo (#510) üzenetére


barackle
tag

Egyszer én is belefutottam abba, hogy letöltés közben elaludt a kijelző, aztán amikor felébresztettem, kinyitottam a patternt, akkor látszólag merevre fagyott a pattern unlock képen, nem reagált semmire, nem tudtam vele semmit csinálni... Bíztam benne, hogy a háttérben dolgozik, és időnként ráböktem a kijelző azon részére, ahol a "reboot" szokott lenni frissítés után, hátha ezekre figyel, annak ellenére, hogy a kijelzőn nem látszódik semmi. És működött is, kb 20 percig volt "fagyott" állapotban, aztán újraindult magától (?) és kiírta, hogy sikeres frissítés. Szóval az UI-ban van valami bug (legalábbis volt kb 3 hete), és elvileg csak akkor jön elő, ha van beállítva biztonsági kód/pattern. Azóta nálam nincs pattern, és nem is jött elő ez a jelenség.
Én még nem jeleztem sehol, de az en.miui.com fórumon érdemes lehet egy topicot nyitni neki.

(#512) vitezlejszlo válasza barackle (#511) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Sziasztok

Köszi a visszajelzést, megnyugodtam, a dev rom az dev rom... :) már más forrásból is kaptam infót, hogy OTA közben tud ilyet :) Majd jól bejelentem MIUIéknak :)

5Ghz-es wifit nem lát és nem is találom, hogy hol lehetne kapcsolni, hogy egyáltalán foglalkozzon vele. Pedig elvileg van benne 5Ghz is. Erről van infótok, hogy ez bug vagy feature? :)

Iletve arra rá lehet valahogy beszélni, hogy pl a Hangouts üzenetekre is villogjon az állapot jelző ledje valahogy? Mert azt nem akarja, sms hívás minden működik, csak a hangouts nem :(

Köszi

Laca

(#513) Lecs@


Lecs@
addikt

Nyomtam ma egy kis akkutesztet wifin. 4-5 órát szólt a zene, youtuboztam is ( sajna nem is jelzi ) De akkuval tökéletesen elégedett vagyok. Ez az internet, ez minimum 2.5 óra.






512 GB

(#514) kano válasza Lecs@ (#513) üzenetére


kano
nagyúr

A 6 óra kijelzőidő az szuper a többi telefonhoz viszonyítva. :C
Megy lefelé az ára szépen, rendben.[link]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#515) Crytek válasza kano (#514) üzenetére


Crytek
veterán

Az lenne a faintos ha a magyar boltba lenne ennyi mint kint 90K!

Next PC Upgrade: 2022

(#516) kano válasza Crytek (#515) üzenetére


kano
nagyúr

Az biztos. :K De ez az álom kategória...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#517) zoltb válasza kano (#514) üzenetére


zoltb
csendes tag

Jobb lenne Gsam Battery Proval biztosabb a mérés.
Max 4 óra kijelzőt időt tudok egy nap kihozni.. Mongyuk ebben van 3D játék is félóra :)

(#518) Lecs@ válasza zoltb (#517) üzenetére


Lecs@
addikt

Én nem játszom. Sokat számít ki mire, és mikor hogy használja a tellát.

512 GB

(#519) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Beléptem a klubba, szürke, 16gigás :)

(#520) dime27


dime27
őstag

Sziasztok én is beléptem a klubba!Kérdésem a következő lenne szerintetek az normális, hogy ha az akkumlátornál energiatakarékosra rakom a telt akkor cpu-z szerint 750mhz-1050mhz között váltogatja az egyik magot mégis processorleterheltségre folyamatosan 35-48%-kat dobál mintha futna vmi a háttérben...mondom ezt ugy h tegnap 72%-ról lemeritettem reggelre 35%-ra pedig alig nyomkodtam volt benne pár perc mobilnet azt cső még telefonálni se telefonáltam vele...tapasztalt már vki itt ilyet?! Elméletileg 1 hónapos készülékről van szó úgy került hozzám! Ma OTA-n keresztül felfrissítettem a legfrissebb MIUI-ra majd megnézem azzal is h mit bir!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#521) migabi24 válasza kano (#514) üzenetére


migabi24
nagyúr

Melyikhez viszonyítva, ez már nem kiemelkedő a mai telefonok közt a G2, note 2-3, de még az S4-em is elmegy ennyit bármikor

(#522) Land


Land
veterán

A kamerája fejlődött a teszthez képest?
Anno az MI2 nem volt rossz makróban, távolra átlagos. Ez meg talán a teszten gyengébben szerepelt, pedig talán jobb benne a kamera.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#523) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Látom egyre több embernak van, az lenne a kérdésem hogy a hátlap plasztik hatású kézben tartva, vagy érződik hogy fém?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#524) szkorhetz válasza tupacamaru (#523) üzenetére


szkorhetz
őstag

Inkább műanyag érzéshez áll közel. De nem kopik, nem csillog, nagyon jó érzés. :)

(#525) Land


Land
veterán

Vezeték nélküli töltést támogatja a telefon?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#526) szkorhetz válasza Land (#525) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nem.

(#527) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Csak érdekességképpen írkálom:

3 nap 1 órája volt utoljára töltve (2. teljes töltés mióta megvan :) ), most 21%-on van, képernyő: 2 óra 28 perc.

Nem mondom, hogy széthajtom, de nagyon kellemes... :)

20%-nál automatice átvált energia takarékosba, csak 2G, kevés fényerő.. kiváncsi vagyok meddig bírja :D

Nappal normál, éjjel energia takarékos módban van.

Majd csinálok egy teljes energia takarékos menetet is, hogy ott mit bír :)

Meg nem felejtettem el az S2 - Mi3 tesztet sem, hétvégén talán. Addig is ha van ötletetek, hogy mit szeretnétek benne látni, írjátok meg nekem. Böngésző teszt lesz az tuti, Antutu meg a quadrant és játékok annyira nem mozgatnak meg, de ha van rá igény... :)

Juteszembe. Valahol azt olvastam, hogy tán az Mi2S tud ébreszteni kikapcsolt állapotban is? Eseteg ez tudhat ilyet? Nem kapcsolnám ki most, hogy lassan 1 hetes uptime-om van, s2-on alig láttam ilyet :D

Laca

[ Szerkesztve ]

(#528) migabi24 válasza vitezlejszlo (#527) üzenetére


migabi24
nagyúr

Kamera tesztet csinálj, nem lepődnék meg ha az S2 nyerne

(#529) vitezlejszlo válasza migabi24 (#528) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Hát az tuti hallod, ez a világát nem tudja fókuszál mint a vadbarom mindenre ami mozog :D De felírtam :D

Ébresztéshez infó: kartársam kipróbálta, kikapcsolt állapotba ébreszt a telefon!!! :) Ez is mehet a tesztbe :D

Tehát:

- Menü sebesség
- Böngésző sebesség
- Naptár sebesség
- Kötegelt PLAY telepítés
- Fotó minőség
- ébresztés kikapcsolva :)

Laca

(#530) dime27 válasza vitezlejszlo (#527) üzenetére


dime27
őstag

Nem tudom h csinálod én egy hónaposan vettem igaz makulátlan állapotban de alig mobilnetezek 1/3-ra levett fényerő és 24 órát nem tudok belőle kihozni mondjuk miota nálam volt most meritettem le teljesen először de pl tegnap csinált olyat h este betettem repülőgépüzemmódba és előtte ránéztem 77 százalékon volt reggel meg mikor ránéztem akkor meg már csak 70 százalékon az akksi :( Ilyet a Lenovo p780-mon nem igazán láttam ott ha 1százalékot esik le éjjelente akkor sokat mondok, jo mondjuk tudom ez erősebb hardver de akkor is ugy érzem mintha a MIU feszt pörgetné a procit mintha vmi process enné a kernelt vagy nem tudom de ezekszerint megy ez 3 napot is kár h nem nálam....

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#531) barackle válasza dime27 (#530) üzenetére


barackle
tag

Nálam is kényelmesen elmegy 3 napot, éjszakára se állítom át repülősüzemmódba, ha a wifit is elfelejtem kikapcsolni, akkor reggelig 3-4%-ot esik, ha nem felejtem el kikapcsolni a wifi-t, akkor csak kb 1%-ot. Szóval nálad lesz valami probléma.

(#532) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Multiromra is jön OTA vagy azt majd magamnak kell rámókolni?

[ Szerkesztve ]

(#533) vitezlejszlo válasza dime27 (#530) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Akkor kezdjük ott a debugot, hogy a vásárlásnál csináltál-e rajta egy teljes törlést? Nem-e nyomkodta el az előző tulaj..

Telefon amúgy eredeti? Tegyél fel egy CPU-Z-t és nézd meg a processzorát, mit ír.

Aztán.

Beállítások-> akkumulátor -> teljesítmény. Itt mi van beállítva?

Illteve egy wakeupdetector-t tegyél fel, és nézd meg mi ébresztgeti a telefont.

Aztán.

Programok között: biztonság -> Akkumulátor, középen Kapacitás, itt alkalmazás és hardvernér mit ír az első háromra és mennyi százalékkal?

Laca

(#534) dime27 válasza vitezlejszlo (#533) üzenetére


dime27
őstag

A telt az előző tualaj minden este töltőre tette enynit tudok az előéletéről ill h a 4.3.21 előtti rommal érkezett hozzám.Én aztán felfrissitettem a 4.3.21-re de elég bugos dolgokat csinált pl adatforgalom gomb be se volt kapcsolva de a mobilnet meg ment meg ilyenek...ekkor csináltam egy factory resetet a telón de utána is elég rendesen merült...aztán tegnap feltettem a cwm-et hozzá azzal töröltem cache-t dalvik cache-t és kirootoltam.Azán feltettem rá a root explorert és kitöröltem a battery.stat fájlt és lemeritettem tegnap estére és feltettem töltésre.Mai nap azt vettem észre rajta h mintha már jobban birná az akksi de csak ha nem használom akkor akkor tartja azt a szintet amin van de semmi wifi és mobilnet nincs bekapcsolva(eddig kb ment 5 órát csináltam vele kb 8 képet meg kb 15 perc wifi volt rajta mégis már csak 82%-on van az akksi) rajta valamint 1/3 fényerőn van ill a 4.3.14-es stable MIUI van rajta ez nem bugos legalábbis nem vettem észre rajta ilyeneket!Az akkunál nekem a teljesitmény normalra van téve jelenleg, ha energiatakarékosra teszem akkor szemmel láthatólag nem fut olyan szépen rajta a rendszer és ez zavart...

CPU-Z ezt mutatja:

[link]

remélem nem hamis mert a xiaomishop.hu-n lett véve az extulaj azt ira! :K

Feltettem egy processfigyelő alkalmazást az meg ezt mutatja:

[link]

Viszont amit ebben irtál: "Programok között: biztonság -> Akkumulátor, középen Kapacitás, itt alkalmazás és hardvernér mit ír az első háromra és mennyi százalékkal?"

azt nem igazán értem h hol találom kérlek azt ird le érthetőbben mert igy nem találtam meg ird le lépésről lépésre mint a gyp-seknek! :DDD

Előre is köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#535) vitezlejszlo válasza dime27 (#534) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

A a 1013-as "programot"? erdemes lenne megnézni, hogy mi az. Ha rányomsz akkor appinfo vagy valami hátha megmondja. Furcsa, hogy csak így számmal van kiírva.

Az akkus cuccra:

Főképernyőn keress olyan programot, hogy Biztonság, zöldes ikon plusz jellel egy pajzson, ott TELJESÍTMÉNY, képernyő közepén KAPACITÁS gomb, es ott van az ALKALMAZÁS és HARDVER használat.

Beállítások -> akkumulátor -> Akkumulátor használat hátha itt is látszik valami.

GPS-ed engedve van?

A csatolt CPUZ képen az a fura, hogy pl nekem most 1 magom megy 2Ghz-en, kettőt még sose láttam, ergo nem csinál a telefonom semmit. Neked meg 3 magod is megy, 2 db 1Ghz-en egy meg 2-őn.

Olyat próbáltál-e esetleg, hogy teljes factory reset, legújabb vagy amelyik szinpi rom ráteszed, és nem telepítesz play-ből semmit, hanem megnézed, hogy minden külső program nélkül hogy megy? És ha úgy jó, akkor naponta 1-2 programot telepítve hátha meglesz, hogy melyik telepítése után kezd el jobban merülni. Illetve a Facebook alkalmazást szokták még energia zabálónak hívni, nálad nem nagyon tűnik gyanúsnak, de a factory resetes dolgot ha van időd én eljátszanám...

Laca

[ Szerkesztve ]

(#536) zoltb válasza vitezlejszlo (#535) üzenetére


zoltb
csendes tag

factory reset nélkül átvenni telefont az biztos halál..

(#537) dime27 válasza vitezlejszlo (#535) üzenetére


dime27
őstag

No megtaláltam mindent de nem tudom mi ez a 1013-as vmicsoda ezt irja rola a progi ha rábökök:

[link]

illetve volt még alatta egy média is azt se értem igazán :

[link]

a "Biztonság, zöldes ikon plusz jellel egy pajzson, ott TELJESÍTMÉNY, képernyő közepén KAPACITÁS gomb, es ott van az ALKALMAZÁS és HARDVER használat." megtaláltam itt ez a kép fogadott:

[link]

mecsináltam cwm-ből egy teljes factory resetet meg megvolt az összes wipe is de ugyanugy megy rajta ez a 1013-as vmicsoda ez a 4.3.14es stable romnál van szal ezzel nem tudok mit kezdeni más nincs feltelepitve jelenleg...gps sincs engedélyezve...nekem ez a MIUI egyenlőre csalódás ill várom h már vmi custom romot kitegyenek needrom-ra mert azonnal tolom is fel helyette :N

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#538) dime27


dime27
őstag

Van egy kis gond szerettem volna az itt leirtak alapján ujra felflashelni a telt:

3. Flashing MIUI V5 and stock Android 4.2 when phone is connected to a computer

[link]

minden működik de vmiért mikor rámegyek a flash gombra hibát dob ki a MIflash és nem indul el a flashelés!

Ugy nézem nem érzékeli a telt a pc mintha az illesztőprogi nem telepedett volna fel rendesen ráadásul a tel most beragadt ebbe a fastboot állapotba a kijelzőjén csak az van és nem tudok se recoverybe menni se kikapcsolni se sehova :((( Téglát csináltam belőle vagy még meg lehet menteni?! :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#539) dime27


dime27
őstag

Hagytam lemerülni a telt és kikapcsolt utána feltöltöttem és sikerült életet lehelni bele visszajött a régi 4.3.21-es rendszer azt most felfrissitettem 4.3.28-ra ami ugye tegnap jött ki.Utánaolvastam a neten h rengetegen panszkodtak külföldi forumokon ugyanarra a problémára mint én ez az audioout3 ill audioout2 process ami ilyen 2-3 órás processt csinál a kernelben zabálva ezzel az akksit.Egyenlőre azt hámoztam ki főleg orosz forumokbol, hogy ezt csak ugy tudjuk csökkenteni ill megállitani ha kikapcsoljuk a rezgő billentyűzetet,rezgés csengetéskor,rezgés néma üzemmódban,tárcsázó érintési hangja, képernyőzár hangja stb...majd ezekután figyelgetem mai nap a wakelock-kat h lesznek-e :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#540) zoltb válasza dime27 (#537) üzenetére


zoltb
csendes tag

Hát custom romra várhacc.. nemmost lesz.. nekem marhajólműködik minden, ritkajó telefon.. de kettővel előző buildem van multilang..

[ Szerkesztve ]

(#541) dime27 válasza zoltb (#540) üzenetére


dime27
őstag

MI2S-re már sok jelent meg remélem ennek tükrében lesz erre is... :K :U

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#542) dime27


dime27
őstag

Viszont az értesítési led hol műxik facebook alatt hol nem ez zavar...de ugyanez volt a Lenovo P780-omnál is de ott gravityboxban ne lehetett állitani h értesítéskor a capacitiv gombokat villogtassa abból tudtam h jött vmi üzi vagy vmi...esetleg erre van vmi megoldás miui alatt?! :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#543) vitezlejszlo válasza dime27 (#542) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Van valami WSM tools a play-ban ami tud valamit.. nem tudom erre jo-e, en is csak most fogom megnezni, miui-n irtam par feature request-et, erre leoltottak, hogy azok nagy reszet tudja a wsm tools :)

laca

(#544) dime27 válasza vitezlejszlo (#543) üzenetére


dime27
őstag

Sajna install után bootloop-ba ütköztem nem akart felállni a tel alig tudtam belépni a cwm-be hogy visszaállitsam... :N

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#545) vitezlejszlo válasza dime27 (#544) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

nekem is bootloop van.. meselj mit hogy csinaltal :D

l

(#546) dime27 válasza vitezlejszlo (#545) üzenetére


dime27
őstag

Nem tudom, h te majd h fogod tudni visszaállítani mivel nekem volt feltéve a gyári recovery helyett cwm és abban be tudtam álliani h a system2-ről induljon és ugy felállt :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#547) vagyula válasza vitezlejszlo (#545) üzenetére


vagyula
senior tag

A Mirecoveryvel is simán állítható,hogy melyik rendszer induljon el.
Egyébként minden forum azzal van tele,hogy nem jó a wsm a Mi3-ra,mert bootloopot kap.

miui.hu

(#548) dime27 válasza vagyula (#547) üzenetére


dime27
őstag

Akkor egyenlőre nincs semmi esély h felhekkeljem az xposed modult miui-ra?! :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#549) vitezlejszlo válasza vagyula (#547) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Szia

Lehet, hogy tele van, csak nekem nem jött szembe. Legalább az XDA-n villoghatna, ha már engedi letölteni, hogy ne tölsd le.. :) Még az en.miui-n a feature request-emre is azt mondja az okos moderátor, hogy wsm tools tudja amiket kértem, használjam azt. Hát köszi...

Én valamit nagyon elmónikáztam. Az összes adatom odalett..

Bementem recovery-be, csináltam egy clear cache-t, ugyanúgy loop.

Recoveryben kiválasztottam a másodlagos rendszert (latest-t írt mellette), erre ugyancsak bootloop.

Rányomtam az első rendszerre, erre bebootolt, de nincs semmilyen adatom, tök gyalult rendszert kaptam, ami március 14-es dev rommal van, ami azért fura, és nem is értem, mert 3.21 volt a miui-m, amit 2.28-asrol fejlesztgettem fel idáig....

Ráadásul mindenem oda lett de mindem. Az a pár kép amit csináltam, a mentett telefonjaim... minden. Ilyen se volt még az elmúlt években, pedig reszeltem én mindent keresztbe kasba.. de így mellényomni.. nem is értem :( Vagy valahol megvannak a cuccaim? :)

laca

(#550) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Na, ha már úgyis moddolunk. Nekem a 3.28 után lett bootlop csak fastbottal tudtam visszahozni...
Főleg fehér hátterem lett, a gyári, nagy óra+időjárás színét nem lehet változtatni? Nem látom a kijelzett időt és ez kissé zavaró.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.