Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) MC Pite


MC Pite
veterán

Mindig nekiállok, midig kipróbálom valamelyiket.
Asztalimon a raid tömb 6-7edik szétq***sa után megfogadtam hgoy azon többet nem kisérletezek. A rohadékok semmlyen driverrel nem láttk se a viás, se az nv-s se az inteles se a jmicronos és se az amd-s vezérlőmet se, de szétq***ni azt széttudták.

Notin volt már több disztró, Kiwi, Kubuntu és Suse a kedvencek. Mikor már elég dolog nem működik felhúzom magam, leszedek egy friss másikat amin azt mondják ezek már jók lesznek aztán fele nemmegy, fele új probléma.

Nem megy vmelyik hw, driver le, elindítom, hibaüzi. Kinyomozom, tovább, megint leáll valamivel. Kinyomozom, tovább, leáll. Nemjutok tovább, nem kapok több infót amin el tudok indulni; azt nem használom tovább. Legyen 3d, legyen wifi, több mitn sztereó/vagy nem recsegő hang, stb. Húgom 3 éves gépén dettó, pedig azt hittem elég 1×ű lesz (via,amd,ati,via/realtek). Majd feltettem anyám 6éves gépére, hát az sb64 ensonique-on elfeküdt az ubuntu :).

Szóval mindig keresek, csomó enregiát ölök bele és nem nagoynutok előrébb. rendes gépemen meg az 'egzotikus' hw-ek miatt eleve halálra vna ítélve. Garmin, Audigy platinum ex, raid, kormány, mx518, stb, stb.

Másik hogy képfeldolgozáshos és szerkesztéshez messze nincsenek oylan progik mitn won alatt és persze nem menenk wine-vel amiket használnék... :(

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.