Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mr. Teddy válasza Ewkins (#41) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Gondoltam hogy biztos van pár dologra alternatíva, ugyanakkor leadtek tunerem a gyári oldalán olvastam, hogy win-t támogat.
Illetve az adu ász a windowsnál van, márpedig a játékok támogatása. Tudom, erre is lehet linuxon valami okosítani, de nem vagyok mazoista.

(#52) dabadab válasza Mr. Teddy (#51) üzenetére


dabadab
titán

A Linux kb az osszes TV tunert tamogatja. Es ahogy olvasgatom a windowsos userek siras-ravasat a gyari driverekrol, ugy tunik, hogy ezen a teren a Linux van elonyben.

DRM is theft

(#53) negyedes válasza Mr. Teddy (#51) üzenetére


negyedes
addikt

Mert az oldalan nem tamogatja a linuxot attol meg mehet a cucc rajta :) . Nekem is van par ilyen dolog a regio gepemen.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#54) dabadab válasza bigz (#50) üzenetére


dabadab
titán

Egy alap Ubuntu install mar onmagaban is eleg biztonsagos (es biztos van benne vmi felhasznalobarat tuzfalkonfigurator, amivel le lehet zarni a portokat), ha a browseres tamadasok ellen is vedeni akarod magad, akkor esetleg hasznalhatsz kevesse ismert, sajat engine-nel rendelkezo darabokat, pl. Konquerort vagy Operat.

DRM is theft

(#55) Primőr


Primőr
aktív tag

Biztos nem rakok fel újra Ubuntut. A fejhallgatómat is nagy kerülővel tudtam installálni, azután se volt tökéletes, mint a windowson.
Egyszer kihúztam a Dvd lejátszó kábelét, erre az egész oprendszer be sem indult :)
Ez volt pár óra mire rájöttem.. ma már csak röhögök a Linuxon meg a parancssorain, a körülményességén.
És arra hivatkoznak, hogy ez sokkal biztonságosabb, mint a windows:)
holott nekem vírusirtóm sincs, csak az xp frissítéseket telepítem, és semmi kártevő nincs a gépen..
Szóval aki nem programozó, vagy nem áll közel hozzá a programozás, és nincs kedve oprendszert kódolgatni, annak nem való a linux..

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#56) negyedes válasza Primőr (#55) üzenetére


negyedes
addikt

"körülményességén" - korulmenyes Slackware-en a dolgok ;] de Ubin eleg konnyuek, a parancssor pedig hasznos kis dolog(marha ert az ember hozza)
Nem szemelyskedes/sertesbol mondom de te kimerited az egysegsugaru juzert :D .

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#57) Vladi válasza Primőr (#55) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ki mondta, hogy rakd fel?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#58) Mr. Teddy válasza negyedes (#53) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Na, akkor már csak az hiányzik, hogy minden játék fusson a linuxon, arra megoldás van?

(#59) negyedes válasza Mr. Teddy (#58) üzenetére


negyedes
addikt

Persze:linuxra is meg kell irni minden jatekot :)) .
Viccet fereteve a nepszeru jatekok futnak wine-al. Van fizetos emulalo progik is.
Ilyen pl ez a ceg is[link], meg van jo par. De nem minden jatek megy rajtuk. Akkor is a legjobb az atportolas, bar az draga es az 1% alatt levo linux hasznalok miatt senki nem fektett be ilyen dologba(Postal 2 van linuxra es a 3bol is terveznek erre a platformra).

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#60) exx válasza 3aTi3 (#45) üzenetére


exx
tag

"Gnome-commander kinézetre hasonlít (tudásban nem), meg kifagy, ha nyomok egy space-t egy könyvtárra, így maradt az mc."
Na ezzel én is így voltam. :DDD Azóta Tuxcommandert használok. (tuxcmd) Szerintem a kettő között van, egyszerűbb mint a mc, de kinézetre hasonló mint a Gnome Commander. Próbáld ki, hátha jó lesz. :D

(#61) Primőr válasza Vladi (#57) üzenetére


Primőr
aktív tag

Ki kérdezett?

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#62) Primőr válasza negyedes (#59) üzenetére


Primőr
aktív tag

Futnak, csak így jobban megerőltetik a hardvert, ez azért nem kis dolog.

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#63) Kai Hansen válasza Primőr (#55) üzenetére


Kai Hansen
tag

Ha nincs vírusírtód honnan tudod hogy nincs vírusod?:)

(#64) Primőr válasza Kai Hansen (#63) üzenetére


Primőr
aktív tag

Ez szellemes, de amúgy onnan tudnám, hogy belassulna a net, meg a gép is. Ha nincs semmi kellemetlen tünet, akkor meg abszolút nem érdekel, vírusos-e vagy sem.

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#65) 3aTi3


3aTi3
tag

jaj de nem szeretem :S kezdődik a flame; ennek miért kell linux-os írásnál előjönnie? "röhögök a linuxon" és hasonló hozzászólásokra nincs szükség, egyszerűen nem viszi tovább a diskurzust, csak megállítja, és innentől elszabadulnak az indulatok, mindenki a saját szeretett oprendszerét védi. és elég hozzá egy hsz...

a linuxhoz kell egyfajta ilyen irányú érdeklődés, és ha ez megvan, akkor nagyon sok sikerélményt adhat ('yess, ezt is sikerült megcsinálni!' :)). akinek nem ad, az sem baj, nem neki készült, de ezt meg kell értenie, és nem fikázni.

amúgy nem az van h jobban megterheli a gépet a játék linuxon, hanem a linuxos meghajtók gyengécskék a windows-oshoz képest. és ne áltassuk magunkat és a windowsokoat h ha játszani akarsz, semmi akadály, ott van a wine: az új játékok persze a driverek miatt ha elindulnak is játszhatatlanul lassúak, a régieket meg össze lehet hozni, de nem egyszerű. én a redalert 1-et próbáltam, az két procimagból az egyik kikapcsolásával vhogy elindult, de néha eltűnik a kurzor, és olyankor kilépés/vissza, a civIV-nél pedig némelyik textúra fekete. tehát játékra nem ajánlom, arra kell egy vista/xp.

a linuxozás életérzés :) olyan mint a harley, azt is sokat kell bütykölni :)

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#66) biker


biker
nagyúr

hoppili, erről a wubiról még nem hallottam.
valaki megerősítene, hogy ez a rejtett particiós thinkpad r61-re is felmegy gáz nélkül?
sajna csak recovery van, particionálni nem lehet, mbr-be nem lehet írni, mert akkor elszáll a thinkvantage :(
ezen a notin eddig ezért nem volt linux.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#67) joey04


joey04
titán

Én próbáltam régebben az Ubuntut, sokat "szenvedtem"(azért idézőjelben mert engem érdekel, tetszett ahogy sikerül megoldani a dolgokat) mire mindent sikerült belőni, minden problémát megoldottam, tán egy hétig is eltartott mindenre rájönni( persze csomó megoldandó dolog csak 4-5 nap használat után jött elő) aztán elszöszmötöltem a testreszabással az is tetszett és elkezdtem használni, szép volt jó volt, de engem nem fogott meg. 2hónap után ment vissza a Vista.Nem tudom miért, nem adtam fel, működött minden nem ezzel volt a gond, de nem bántam meg hogy visszatértem, nekem valahogy jobb a Windows, de valóban jó a linux is. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#68) Major Major válasza biker (#66) üzenetére


Major Major
őstag

nyugodtan tedd fel wubival, a partíciók és az mbr sértetlen marad.

(#69) cizoe


cizoe
őstag

Quake3, Quake 4, Doom3, stb mind rendelkezik linuxos verzióval... ;) Cedegával pedig rengeteg dx-es gém is fut rendesen, pl csak párat említve: Spore, Left 4 Dead, COD4, Battlefield összes, C&C sorozat, GTA (kivéve tán a 4), Half Life sorozat, NFS-sorozat, MOHA, TF2, WOW...

[ Szerkesztve ]

(#70) MC Pite válasza bigz (#44) üzenetére


MC Pite
veterán

Igenis, meg nem is.
Nem a linux tehet róla hogy minden hw/driver támogat xp-t, linuxon meg részmegoládosk vannak; de az os-en csattan. Meg lehet érteni azokat is akik nem akarják 'cxsökkentett módban' használni a gépüket - nekik marad a multiboot.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#71) Major Major válasza Primőr (#55) üzenetére


Major Major
őstag

Ha én meg a hozzászólásod elolvasása után azt fogom hirdetni mindenhol, hogy a windows userek mind idióták, az ugyanolyan hibás általánosítás lesz, mint hogy te azt mondod, hogy a linux általában véve szar, annak ellenére, hogy a konkrét esetekre igazak az állításaink.

(#72) MC Pite válasza Primőr (#64) üzenetére


MC Pite
veterán

Grat... ez ***ság.
Közben meg arra használjáka a gépedet hogy spamek ezreit küldözgesse pl,,, hol kéne hogy érdekeljen tényleg... :U

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#73) copin válasza cizoe (#69) üzenetére


copin
őstag

Egy fickó írta nekem a receptet, hogyan rakjam fel a win-es rtcw-t linuxra. Csak lestem, valamelyik pü-ben még mindig ott vár az ss paranormal division-re az infó. :)) Lehet játszani linuxon is. Pl.: van olyan puppy (puplet), amelyik kimondottan játékra van "kihegyezve" (alapból a cd-n van jópár gém). Igen sok lehetőség van borozás nélkül is, ha játszani akarunk. : )

ja és még valami: nem csak ubi létezik Jó, de mindenki tapogassa ki, mi jön be neki és tényleg ne a mandrivával kezdje, akárki akármit ír. A kulcsszó a live. CD-ről bootoljunk kockázat (mint egy randevú) nélkül és ha tetszik, akkor nézhetünk pár szektort a vinyón neki.

[ Szerkesztve ]

(#74) cizoe válasza copin (#73) üzenetére


cizoe
őstag

Hát igen, de a Cedega ennek egy kultúrált, supportos, garanciás (garantálják, hogy futmni fog) megoldása, ami szerintem megér pár dolcsit a linuxos játékfüggőknek. Persze egyértelmű, hogy egyszerűbb egy multiboot xp-t mellécsapni.

(#75) bambano válasza Primőr (#64) üzenetére


bambano
titán

Majd fog, ha csinálnak pár disznóságot a gépedről úgy, hogy nem tudsz róla...

#55: ha biztosan nem raksz fel windows helyett ubuntut, akkor neked nem lesznek kérdéseid a témában, ergo ez a cikk nem neked szól.

#42: debianról ubuntura átállni, na az az igazi indián.. (nem az apacs, hanem a szo...:)))

#35: mobiltelefonok mentéséhez gammu vagy kmobiletools vagy wammu

#34: pctv-hez van szoftver, távirányítót a lirc rendszerint kezeli.

#33: bocs, de döntsük el, raidről beszélünk vagy jmicronról. Az sw raidnek látszó tárgyakat nem nagyon szeretjük, de a többségét támogatja a linux is. pl. dmraid.

#15: annál sokkal gyengébb gépeken is megy

No, összegezve:

A jobb mostani kiadásokat bárkinek nyugodtan oda lehet adni, aki nem úgy ül a gép előtt, hogy jajj nehogy más legyen bármi is, mint az xp-ben volt. Sok nem szakember is használja.

Akinek olyan melója van, amihez xp kell, az dolgozzon xp-n. Marhaság lenne mást mondani, nem is hiszem, hogy komolyan bárki is mondott volna ilyet. De ez a tény, hogy van, akinek nem jön be a linux, még nem implikálja azt, hogy azért, mert a linux nem jó.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#76) bigz válasza MC Pite (#70) üzenetére


bigz
tag

Miva? :)

Mas: en rendszerint nem nagyon nyomulok olyan forumban, ahol le se szarjak, amit mondok. Szerintem akkor is igy tennek, ha a fikazo hszeimet szarnak le se. Habar fikazni inkabb nem szolnek hozza.
Marmint bocsesz, ez nem MC Pite valasz, ezt csak ugy reagaltam a threadre.
B*szki 6szor irtam ujra, hogy bocsesz, mert rossz helyen volt a tetu eger mutato, es hatszor hittem azt, hogy e-t irtam o helyett...

[ Szerkesztve ]

I <3 Razer Mantis Control.

(#77) Primőr válasza MC Pite (#72) üzenetére


Primőr
aktív tag

Azt csak úgy tudná, ha a levelezőprogramom címlistáit leszedné, olyat meg nem használok. Meg van tűzfal is a világon, harmadrészt, a frissítések megakadályozzák, hogy ezek a programok rosszat tudjanak csinálni.
De ha spameket küldözgetne, akkor se engem büntetnének meg.
Ja és Linuxra is vannak ilyen progik ám.

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#78) Primőr válasza Major Major (#71) üzenetére


Primőr
aktív tag

Számomra az, nem azt mondtam, hogy mindenkinek. Sőt, meg is jelöltem a réteget, hogy szerintem kinek való és kinek nem.
Az viszont biztos, hogy a harcias linuxpatrióta hozzáállást a linuxosokon kívül senki se bírja.

[ Szerkesztve ]

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#79) bambano válasza Primőr (#77) üzenetére


bambano
titán

Az az állításod, miszerint linuxra a tudtod nélkül tudnak telepíteni spammelő programot, bizonyításra szorul.

Ha kiment a spam a gépedről, téged (egész pontosan az általad használt internet kapcsolat szerződőjét) büntetik meg.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#80) Primőr válasza bambano (#79) üzenetére


Primőr
aktív tag

Ilyen büntetésekről még nem hallottam. Ez is bizonyításra szorul.
Az is bizonyításra szorul, hogy Linuxra miért ne települhetne ilyen program.

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#81) copin válasza bambano (#79) üzenetére


copin
őstag

A büntetés csak elméleti (ha van olyan). Az én szolgáltatóm pl. le sz*rja hogy spammelnek róla.

(#82) biker válasza Primőr (#80) üzenetére


biker
nagyúr

én kaptam már ügyfelem miatt levelet interware-től, hogy ha nem hárítjuk el a hibát, kakor blockolni fogják.:)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#83) MC Pite válasza Primőr (#77) üzenetére


MC Pite
veterán

Dehogy a te ismerőseidnek küldi, azért pár centet kapnának csak.
Tűzfal. Aha. Te melyik portot használnád? Na ugye hogy egy szabványosat :)
Nem pöcsölnék a 12589essel, helyette 80/110/25 Ugye hogy ugye.

Ló***rt akadályozzák; max azt hogy a win felett ne vegyék át az uralmat, de az csak a magamutogatásra van, vírusokat pénzért, hasonért készítik - a tizenéves vírusírókat leszámítva.

Linuxra is települhet, és? Mondtam hogy nem?
Azt mondom ***ság nem hazsnálni vírusírtót, mibe fáj? AVG, igynenes, nem fogja a gépet, van a tálcán, kész.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#84) Primőr válasza biker (#82) üzenetére


Primőr
aktív tag

Izgi. Tőlem egyszer az OTP-t akarták feltörni (IP címemről), ki is jöttek kivizsgálni a gépet, de nem volt semmi büntetés. Még jó.

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#85) Primőr válasza MC Pite (#83) üzenetére


Primőr
aktív tag

Mondjuk a felét meg tizenéves vírusírók csinálják, de mind1 :) Szóval nem teljesen a pénzről szól ez.

Amúgy sztem észrevenném, ha százával küldenék leveleket. És elmondanád hogy lehet küldeni leveleket smtp nélkül?

Az AVG jóideje nem jelzett semmi fertőzést, töröltem, már lusta vagyok visszarakni.

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#86) biker


biker
nagyúr

király ez a wubi :)
már fent is van, volt vagy 6perc.
wlan, BT, hang, minden van alapból.
már csak hangolni kell.
de a C meghajtót nem találom a mnt-ben :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#87) tl-x


tl-x
őstag

Canon IP2200 at szeretnék telepíteni rá! elivleg fel is ismerte mert ki tudom választani, de a nyomtatandó fájl eltünik a nyomtatási sorból, a nyomtató is villan egyet de nem történik semmi több! Photoshop és a macromedia studio megy rajta rendesen átmásoltam a windows fontokat a linuxba! Nero is működök! Szóval mindent tud már amit az xp! kivéve a nyomtatást! Én meg gépen nem játszom! Szóval nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

(#88) tl-x


tl-x
őstag

Printer gond megoldva! Igaz egy egész oldalt kellett bepötyögni a parancssorba! De megérte! :)

(#89) bambano válasza Primőr (#80) üzenetére


bambano
titán

Az, hogy nem hallottál ilyen büntetésről, nem jelent semmit, olvasgass itcafe-t, meg hasonló lapokat, találsz infót eleget.

Először tőled hangzott el olyan állítás, hogy linuxra van ilyen program, határozott egzisztenciális kijelentés volt. Ergo a bizonyítás kényszere téged terhel, meg kell mutatnod azt a programot.

#81: ahha... elméleti...

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#90) bambano válasza Primőr (#85) üzenetére


bambano
titán

Nem vennéd észre, mert az csak pár KB forgalmat okoz.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#91) Mr. Teddy válasza negyedes (#59) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Na, ennyi. Már nem éri meg linuxot feltenni, ha játszani akarok, mert játéknál:
1. Macera (mert valljuk be őszintén, windows alatt install és megy a játék, linux alatt meg bűvészkednünk)
2. Ugyanúgy fizetős progihoz kell nyúlni, akkor meg már fizetek a windowsért

Szal ennyi, az én szememben a linux még mindig a windows egy kis részhalmaza lesz, mert valljuk be őszintén, fordítsuk meg a dolgot, és ami linuxon megy az megy windows alatt is, nem egyszer egyszerűben, fordítva ez nem igaz :D

Na de győzzetek meg ennek ellentetjéről ;]

[ Szerkesztve ]

(#92) vtzsolt válasza Kai Hansen (#1) üzenetére


vtzsolt
csendes tag

Comment:

'Normál telepítésnél az Ubuntu fölülírja az első merevlemez indítórekordját a saját rendszerindítójával. Ha később az uninstallt dühből, meggondolatlanul csinálod, akkor a gép bootképtelenné válhat.'

Nem igaz. Elég ha a gépet megindítjuk egy boot floppy-ról vagy cd-ről és nyomunk egy fdisk /mbr -t!
Ezzel visszáll a régi indítórekord.

(#93) Kai Hansen válasza Mr. Teddy (#91) üzenetére


Kai Hansen
tag

Maradjunk annyiban, hogy számodra nem megfelelő. Én pl. nem játszom a gépen, vagy csak régebbi játékokkal, de azok meg gond nélkül futnak. Minden másra nekem jobban bejött a linux mint a windows.

(#94) MC Pite válasza vtzsolt (#92) üzenetére


MC Pite
veterán

-Ha a raid tömböt nem q***ta szét
-és nem lesz grub

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#95) negyedes válasza Mr. Teddy (#91) üzenetére


negyedes
addikt

Az gyozkodess hulyeseg. Ha te nem dontesz ugy, hogy linuxot hasznalsz vagy probalkozol vele akkor minek eroltessem.
En jatszok linuxon,CS 1.6 es CS:S van fent a Manhunt1 is megy. A linux egy alternativa. Nem arra szolgal h wines progikat futtas rajta. Megvannak a sajat programjai. Szoval akkor mi nem megy linuxon ami winen megy? ;] . Szinte minden proginak megvan a linuxos verzioja is(igaz nem olyan jok mint amit winre fejlesztenek, de az alap dolgokat el tudod vegezni). Ez (mint a driverek is) az erdeklodes hianya miatt van.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#96) Primőr válasza bambano (#90) üzenetére


Primőr
aktív tag

Észrevenném, mert nekem elég kicsi a feltöltési sebességem, és a cfosspeed is mutatná.

A linuxos progikat úgy értettem, hogy bármiféle kártevő, nem kifejezetten spammer.
Bár még windowson se sűrűn fordul elő a világon a spammer.

[ Szerkesztve ]

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#97) bambano válasza Primőr (#96) üzenetére


bambano
titán

Nem vitatkozom, nem vennéd észre.

Nem fordul elő a világon sűrűn spammer??? A legoptimistább statisztikák szerint is a világ email forgalmának minimum fele spam. A pesszimistább statisztikák szerint 90%-a. Úgy látom, Petőfitől kellene idéznem...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#98) viztelen


viztelen
tag

Üdv.
Nagyon jó a cikk, néhány kérdésemre meg is találtam a választ, de akadtak újabbak is :D

Egyrészt a http://www.gnome-look.org -ról letöltött theme-eket hogyan lehet felrakni? Úgy láttam, hogy ehhez valami külön progi kéne, de azt nem találom, hogy mi, keresgéléssel meg így hirtelen kicsit sok dolgot hozott ki, és bevallom , nincs kedvem próbálkozni....

Wine alá felrakott progikat (totalcmd, utorrent) valahogy ki lehet tenni az asztalra/tálcára parancsikonként ,vagy marad a böngészgetés az ablakokban (úgy elindul)?
Sajnos manualt nem találtam, mindenhol azt írják , ejj pár kattintás oszt működik, de nekem nincs linuxos rutinom , hogy scriptet írjak, meg terminálban játszak vele....

Extrém kérdés: ha a videokártyához leszedem az ubuntu által mondott drivert, akkor átmegy 640X480as felbontásra, és nem lehet feljebb venni...van erre más megoldás, vagy IJ? (compiz miatt kérdezem, mert az jól néz ki, és a kis apró beállításaival megkönnyíti a mindennapi használatot...)
Esetleg ha compiz-hoz tudtok adni tanácsot, leírást, manualt akármit,ahol értelmesen le van írva, hogy mit hogyan, annak is örülnék

Előre is köszi a válaszokat :R

(#99) Major Major válasza viztelen (#98) üzenetére


Major Major
őstag

Hello!
A témákat egyszerű drag&drop módszerrel be lehet húzni a témaválasztó ablakba, és akkor bekerül a listába.
Mikor a tálcára teszel parancsikont, a menüből ki tudod választani, hogy melyik legyen a program, amihez csinálod. Asszem itt is megya drag&drop, de most nem tudom biztosan, és ezen a gépemen xfce van, most nem tudom neked megnézni.

Mindneki: A szakmai kérdéseket, légyszi az Ubuntu Linux fórumban tegyétek fel, ott sokkal többen látjuk.

(#100) Primőr válasza bambano (#97) üzenetére


Primőr
aktív tag

Egyszerű gondolkodási folyamat részeként tudhatnád, hogy nem feltétlen szükséges sok az adóból (spammer gépből) ha sok is a leadott adat (spam levél).
Tehát kevés gép is teleszemetel.

[ Szerkesztve ]

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.