Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#461) idegen lény válasza SPY0817 (#458) üzenetére


idegen lény
őstag

Miért nem? A W8 talán nem jogtiszta szoftver? Dehogynem. "Jó hír viszont, hogy a PUL nem kötődik számítógéphez, tehát áttelepíthető másik rendszerre, ha az eredeti rendszerről eltávolítjuk. Így ezen licenc keretein belül a Windows 8 más tulajdonosra is átruházható (eladható), feltéve, hogy az eredeti tulajdonos eltávolítja számítógépéről." Valakinek nem kellett, és felrakta a világhálóra. Nincs ebben semmi törvényellenes. De a kérdésem inkább arra irányult, hogy ez ugyanúgy fog-e vajon működni, mint a bolti változat?

DE, mivel én csak egy 32 bit-es Vista géppel rendelkezem, amire 64 bit-es Windows 8 Pro-t akarok telepíteni, erre csak egy lehetőségem van, mégpedig telepítési DVD-t kell vennem, mert a DVD mindkét verziót tartalmazza. Ennek az ára csak 15 euro, ami csak 4000 Ft! Ennyit viszont simán adnék a Windows 8-ért, csak nem tudom, hol lehet megvenni ezt a DVD-t! Nem is értem, hogy lehet ilyen olcsó, amikor máshol meg azt olvastam, hogy még a letölthető Windows 8 is 9000 Ft, és az is csak január 31-ig! Nem tudom, miért kell ezt ennyire átbonyolítani! Ez annyira windowsos!

Nem írhattam volna egybe, hiszen különböző emberek különböző hsz.-aira reagáltam. Én úgy szoktam csinálni, hogy elolvasok egy hsz.-t, majd reagálok rá, majd elolvasom az időrendben utána jövőt, majd arra is reagálok. Minden fórum így működik, erre van kitalálva. Így ha vki más is olvassa, aminek azért elég nagy az esélye egy fórumban, egy kattintással elolvas6ja az előzményt. Így kell használni minden fórumot. Arról nem beszélve, hogyha az összes hsz.-t elolvasnám, mielőtt reagálnék rájuk, már rég elfelejteném a végére, hogy melyik mit is írt. Ki nem állhatom, hogyha valaki egy hsz.-ban reagál öt hsz.-ra. Az ilyen katyvaszokat csak azok tudják értelmezni, akiknek éppen szól. Mindenki másnak rettenetesen megnehezíti a dolgát, mivel nem tudja visszakattintani az előzmény-hsz.-ra. Tulajdonképpen az ilyen kiszúrás a többi fórumozóval, mondhatni önzés, mert megnehezíti a fórum visszaolvasását, ezáltal lelassítja azt, ráadásul pont annyi helyet foglal el így is egy ilyen katyvasz hozzászólás, mint ha öt darabból állna. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.