Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#557) ubyegon2 válasza Somatom (#553) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Az eccerű user Win alatt is pont ugyanannyira van tisztában az alapdolgokkal, így aztán....ők eddig sem találták a meghajtókat a külső meghajtókat meg szerintem simán csak kihúzzák. :)

A Mint Cinnamon felülete meg annyira hasonlít a WInhez, a Menü is tök egyszerű, ezen sem szoktak elakadni. Tényleg nem tudok mit mondani, én sok embernek felraktam Win7-8 helyett és azóta nem keresnek.

(#552) hunluki

Én is laikus voltam a Windowshoz is, így home user használatra nyugodtan raktam fel ezeket az amúgy felhasználóbarát kezelőfelületű desktop Linuxokat. Aki speciális felhasználó, az úgyis ért a gépéhez. ;]

(#555) arnyekxxx

Winnél ilyenkor az 1bites juzernek van annyi esélye, hogy beirja a kugliba "windakármisorszám nem megy az új SmartDidloSync" és nagy valószínüséggel a kugli első 5 találatában lesz egy "töltsd le ezt, futtasd, inditsd ujra a gépet és menni fog" megoldás

Esélye van, de nem fogja tudni megoldani. Ez van. Amúgy az első másnak történő Linuxos telepítésem épp azért volt, mert meguntam, hogy a főnököm állandóan behozza az otthoni gépüket, hogy megint meghalt rajta a Windows! Ötödik alkalommal kénytelen volt elfogadni, hogy nem rakom fel neki többször a Wint! Pár nap múlva lelkesen mesélte, hogy a gyerek gépét még ő is könnyen tudja kezelni! Ez azért érdekes, mert melóhelyen láttam mennyire idióta volt még az XP-hez is! :U
A többi Linux telepítés jó része is azért volt, mert meguntam, hogy engem nyaggatnak a Windowsuk szarakodása miatt! Ezért írtam, hogy nekem mindegy ki mit mond, mennyire nem tudja használni az egyszerű felhasználó, a saját tapasztalataim mást mutatnak.

Attól még te elmagyarázhatod nekem nyugodtan, mit jelent a használni és mit a kezelni! Ezt külön meg is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.