Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Sh4rKy válasza philoxenia (#4) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

én szívesen elmennék melózni, de most jelen állapotban, ha még melót is bevállalom akkor aztán tényleg nem lesz semmi erőm a tanuláshoz... az, hogy más csajokra nézzek, nálam egy érdekes sztori... 14 éves korom óta két komoly barátnőm volt, mert én úgy állok hozzá a dolgokhoz, hogy ha valakivel nem tudom elképzelni, hogy együtt legyek, akkor csak azért nem fogok járni vele, mert jól néz ki vagy valami hasonló... az tény, hogy a sport se rossz erre a célra, de egy sport van amit valaha is komolyabban csináltam, ez pedig a gördeszkázás... évekig toltam, nagyon szerettem és szeretem is a mai napig, de ebben meg a térdeim szabtak egy határt számomra, amit ha akarok se nagyon tudok leküzdeni... iszonyatosan nagy erőfeszítésembe kerül azóta egyetlen trükk beadás, mert a térdeim már kicsit szétmentek attól, hogy régen képes voltam szinte megállás nélkül 2-3 órát is trükközgetni akár 30fokos melegben akár télen a minusz fokokban...

DarkByte
Vistahoz illik háttérnek =)

mod:

HavocS
Az a baj, hogy nála nem a tulajdonságaimmal, a külsőmmel van a gond, hanem, ahogy ő mondta neki egy barátság nem úgy indul mint egy szerelem... meg, hogy ő már kétszer rosszul jött ki azzal, hogy megpróbált egy olyan baráttal együtt lenni aki többet akart, és engem nem szeretne ilyen szempontból elveszíteni... és ezek miatt nem tudom hova rakni, hogy ő vajon tényleg nem szeret, csak fél, vagy egyszerűen nem ismeri be magának se, mert a viselkedéséből eléggé olyan dolgok jönnek le... bárki is látott minket, azt hitte, hogy körülbelül évek óta együtt vagyunk már...

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.