Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nagyon jó cikk köszi.

Én így voltam régebben, megkaptam a játékot végigvittem és nem vettem meg. De mióta van netem, ott is még az elején letöltöttem megnéztem, nem vettem meg. De mikor steam-re beregeltem, mert megvettem a HL2-őt, azóta csak steam-en veszek játékot. Már le sem töltöm a warez cuccokat. Olyan akciók vannak néha, hogy azt kár kihagyni, és persze eredeti, működik, nem futsz bele vírusos exe-be, meg még lehetne sorolni. Szóval én már inkább kiadok pár száz, esetleg max 10k-t egy játékért de tudom, hogy ha azzal baj van, van kihez fordulni...
A csalókról meg ne is beszéljünk. Steam-en megvettem akcióba a cod4-et. Mondom hurrá, jókat játszok multiba. Aham, a nagy fenéket. 101 órám van benne de 2 újjamon meg tudom számolni, hány óra volt olyan, hogy nem volt csaló. Elég szomorú, hogy vannak emberek akik a másik szórakozását, kikapcsolódását tönkre vágja. (kb 1 hónapja egy orosz szerón játszottam 15-15-ös pályán és a másik csapatban 9 csalót számoltam össze. Erre írok neki hogy csalsz és ez a válasz jött rá: SKILL. Azóta nem játszottam cod4-el. Ja és aim-al tolta, meg wh...)
De még source-ról is lehetne órákat zengeni... Amúgy az eredetiknál tényleg nem értem, hogy miért kell aktiválni és ha túl haladsz, akkor vedd meg még egyszer. Ez nem frankó... Ezen tényleg változtathatnának... Lásd Batman AA steamen. :((( Meg akartam venni, mert nagyon tetszik a játék, de megláttam hogy securom-os, meg aktiválós, hát köszi nem...

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.