Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) darvinya válasza darvinya (#950) üzenetére


darvinya
titán

Már végkép.furcsa az egész, hogy mi történi teloval.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#952) M@Db0Y válasza darvinya (#951) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Ilyen nekem is volt 1szer. Leszedtem a töltőröl és kb 1 perc alatt lemerült. Kikapcsolva rátettem a töltőre ott 100%-ot mutatott. Visszakapcsoltam megint lemerült. Aztán 1-2 alkalom után egyszercsak rendbejött.

(#953) darvinya válasza M@Db0Y (#952) üzenetére


darvinya
titán

Én már 4 napja küzdök vele.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#954) darvinya válasza darvinya (#951) üzenetére


darvinya
titán

Mi a sz…r lehetet a teloval múltkor.
Mert pihentetve ezt produkálja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#955) RVR400 válasza M@Db0Y (#952) üzenetére


RVR400
veterán

Nem akarok senkit elkeseríteni, de van nálam egy márciusi készülék, most megy vissza gariba. Ránézésre úgy néz ki, hogy az akksi van benne felpukkanva, és megnyomta az LCD-t. Nyilván szétszedni nem fogom a gari miatt, de erős a gyanúm, hogy ez lesz a gond felétek is lassan.

[ Szerkesztve ]

(#956) darvinya válasza RVR400 (#955) üzenetére


darvinya
titán

Nekem úgy néz ki, hogy megjavult, és szintúgy márciusi.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#957) bcsaba73


bcsaba73
csendes tag

Két hónapja vettem egy ilyen készüléket,majd egyik napról a másikra a kijelzője villogott párat,majd soha többet nem működött.
Rengeteg hasonló videó van feltöltve,rossz kijelzőjű marsról,létezik,hogy széria hiba?
Ahol vettem globalstore,visszaküldették velem,majd találtak az egyik sarkán egy leejtésre utaló nyomot és elutasították a javítást és még a további 10 hónap garanciát is megvonták. Visszaküldték,de a szakvéleményben az áll,hogy a telefont szédszedték és hibás az LCD kijelző,de mivel leejtésre utaló nyom van rajta,ez nem rendeltetés szerű használat. Ha tényleg szétszedték volna azt látnám a készüléken,mert kijelző sérülés nélkül nem tudták volna szétszedni a készüléket,tehát ez biztos hogy nem igaz.
Az is lehet a sérülést ők okozták,ezt persze bizonyítani nem tudom,én tokban hordtam a telefont,kettőt is vettem hozzá. Egyetlen karcolás nincs rajta csak ez egyik sarkán az a pici benyomódás,amit ha nem írtak volna le a szakvéleményben észre se lehetne venni.
Mit lehet tenni ez úgyben?
Törödjek bele hogy buktam 70-ezret,vagy megjavíttatom kb 40-ért és lesz összesen 110 ezerből egy újra használható telefonom ki tudja meddig,ha az a kijelző is megadja magát?

(#958) darvinya válasza bcsaba73 (#957) üzenetére


darvinya
titán

Ha tényleg szétszedték volna azt látnám a készüléken,mert kijelző sérülés nélkül nem tudták volna szétszedni a készüléket,tehát ez biztos hogy nem igaz.

Pedig ragasztott kijelzőt nyom nélkül ki/beszerelhető.

Elküldés előtt állapot bizonyítékot kell készíteni (minőségi képek készülékről, csomagolásról).

Az viszont durva, hogy 70-ért vetted, mikor 50 volt.

Egyetlen karcolás nincs rajta csak ez egyik sarkán az a pici benyomódás,amit ha nem írtak volna le a szakvéleményben észre se lehetne venni.

Utólag semmit.
De kérhetsz (sok) pénzért független bevizsgálást, hogy e sérülés okozhatja hibát.
Ha vizsgálat neked ad igazat, akkor javítania kell és garancia is újra él.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#959) rin33


rin33
senior tag

Ma sikerült rootolni egy ilyet de 4 óra ráment, stock marshmallow rom kell és egy hozzá való twrp kell hozzá, aztán vagy bootolni fog vagy nem, (stock nougat nem bootolt egyik twrp felrakása után sem), majd ,,keep read only" system legyen twrp-ben és a supersu 2.82 zip-pel (xda) lehet rootolni (systemless root), Magisk nem volt jó nálam.

(#960) rin33 válasza rin33 (#959) üzenetére


rin33
senior tag

A rootolással a bloatware eltávolítása (vagy tiltása) a cél, volt ott pár kínai meg mindenféle felesleges app

(#961) rin33 válasza F.B.I. (#885) üzenetére


rin33
senior tag

Ezt csak úgy minden elôzmény nélkül? Sztem ideje lenne átszerkeszteni az fstab-ot, vagy valami lazyflasher szerû megoldás... Ha lenne ilyenem akkor biztos kisérleteznék vele...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.