Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) darvinya válasza Ogard (#700) üzenetére


darvinya
titán

Igen, de ez sem feszik fel rá teljesen.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#702) xprsgd válasza Ogard (#700) üzenetére


xprsgd
csendes tag

Én ilyet rendeltem az aliról:
https://www.aliexpress.com/item/Vernee-Mars-Steel-Tempered-Glass-Film-Protective-Replacement-Screen-Protector-Guard-for-Vernee-Mars-Mobilephone-Accessories/32763684433.html?spm=2114.13010608.0.0.iVDDx1

Még nem érkezett meg, nem tudok véleményt íri róla, ha valaki rendelt már ilyet írja meg legyen szíves, hogy jó döntés volt -e.
Köszi

HaroldBrano

(#703) Robit Sakraf válasza xprsgd (#702) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Én is ezt rendeltem. Ma érkezett meg.
Sajnos ennél sem fekszik fel a széleken. :(

(#704) darvinya válasza Robit Sakraf (#703) üzenetére


darvinya
titán

Én reklamáltam, s visszakaptam árát, de azóta is ez van rajta.
Karcot még nem gyűjtött be.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#705) hojos


hojos
aktív tag

Sziasztok.

Elköszönök Tőletek, megváltam a Mars-tól.

Üdv.

(#706) Robit Sakraf válasza darvinya (#704) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Már én is reklamáltam. Várom a választ. Könnyen ment a visszatérítés? A teljes árát visszaigényelted?

(#707) darvinya válasza Robit Sakraf (#706) üzenetére


darvinya
titán

Nagyjából könnyen ment, s visszakaptam az egészet.

Most 8H-s üveget várom, de ha az is sík lesz, egyből megy a reklamálás és pénz visszakérés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#708) Gaabe


Gaabe
tag

vr szemüveggel lehet ezt a telót használni? A leírásban nem találtam giroszkópot benne.

(#709) xprsgd


xprsgd
csendes tag

Harmadik hete használom a telefont flip tokkal. Harmadik alkalommal történt meg, hogy a képernyő nem akar automatikusan elaludni, csak akkor, ha lenyomom a kikapcsolás gombot. Restart megoldja. Volt másnak is ilyen gondja? A képernyő automatikus zárolása 30 secre van állítva.

HaroldBrano

(#710) darvinya válasza xprsgd (#709) üzenetére


darvinya
titán

Nem volt ilyen gondom.
Viszont kis fedél mozgástól feléleszti órát.
Nálad miért nem kapcsol ki, az lehet feltelepítet app is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#711) xprsgd válasza darvinya (#710) üzenetére


xprsgd
csendes tag

Megfejtetted 😀 valóban app hiba volt. Honfoglaló zavart be. Mikor azt elinditom nem akar a képernyő kikapcsolni. Miután kilovom helyre áll.

HaroldBrano

(#712) darvinya


darvinya
titán

Mi lehet ez?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#713) M@Db0Y válasza darvinya (#712) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Hogy illeszkedik? :) Ára?

(#714) darvinya válasza M@Db0Y (#713) üzenetére


darvinya
titán

Sajna sehogy, mert ez sem ívelt.
Így az előző 9H-s marad még fent, s marad tartaléknak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#715) Ogard válasza darvinya (#714) üzenetére


Ogard
tag

Nekem is ilyen volt, erre írtam, hogy annyira vastag, hogy egyszerre csak egy újat érzékel tőle a telefon. És mintha valami kékes színezete is volna.

(#716) darvinya válasza Ogard (#715) üzenetére


darvinya
titán

Ez vastag?
Vékonyabb 9H-nál.
Kékes szín stimmel.

Írtam Vernee-nek, hogy létezik-e ilyen, és ez van benne.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#717) Ogard válasza darvinya (#716) üzenetére


Ogard
tag

Te kipróbáltad telón? Kíváncsi volnék, hogy neked is megbolondul-e tőle az érintőképernyő. Nálam nem érzéklete rendesen az ujj csúsztatást, amikor harmadszor se sikerült felvennem egy hívást a térképen meg képtelen voltam zoomolni besokalltam és leszedtem. (Azóta flip tok nélkül használom a telefont, így viszont nagyon síkos a fogása.) Most várom azt az üveget amit te linkeltél.

(#718) darvinya válasza Ogard (#717) üzenetére


darvinya
titán

Most 9H-s van rajta, amivel ilyet nem tapasztaltam.
Mivel nem feküdne fel rendesen, ezért nem fogom felrakni és egy „jó” üveget kidobni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#719) #63534592 válasza darvinya (#670) üzenetére


#63534592
törölt tag

nem kell drága telefon OTP-hez láthatof.Xiaomi redmi note 3

(#720) #63534592 válasza #63534592 (#719) üzenetére


#63534592
törölt tag

(#721) darvinya válasza #63534592 (#719) üzenetére


darvinya
titán

Ez nem az a OTP. :)
Ez SMS-en keresztüli biztonsági kód automatikus beolvasása.[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#722) M@Db0Y


M@Db0Y
senior tag

Olyan problémába ütköztem ,hogy a telefon kikapcsolja az értesítő ledeket , és a led villanó sem működik ha a telefon 15% töltöttség alá esik. Az energiatakarékos módot csak 5%-nál kapcsolja be.

Meg tudná nekem valaki nézni,hogy ez a normális viselkedés vagy én raktam fel valami progit amitől így viselkedik?
Ma pont megszivatott mert 15% alatt volt és sehogy nem tudtam a led villanót működésre bírni csak miután feltöltöttem. Illetve ha ez a normális működés akkor tipp ,hogy hol lehet ezt kikapcsolni?? Nem találok rá megoldást.

(#723) darvinya válasza M@Db0Y (#722) üzenetére


darvinya
titán

15%-nál kapod első figyelmeztetést, hogy töltsd fel.
Vakuzás ilyenkor mély merítésbe viheti az aksit, s abból csak csere aksi fogja kihozni.

LED értesítés csak kikapcsolt kijelző mellett működik.
Beállítások-Akkumulátor-Intelligens energiatakarékosság készenlétben pipa ki, s ekkor ad jelzést 15% alatt is (elviekben)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#724) M@Db0Y válasza darvinya (#723) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Most néztem és a többi telefonom is így viselkedik. Ez a dolog nálam kimaradt, kösz a segítséget :)

(#725) Robit Sakraf


Robit Sakraf
tag

Hali!
Frissítésről nincs hír?

(#726) darvinya válasza Robit Sakraf (#725) üzenetére


darvinya
titán

Nincs

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#727) Robit Sakraf válasza darvinya (#726) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Azt hittem egy kicsit lelkesebbek lesznek a csúcs telefonjuk támogatásában.

(#728) darvinya válasza Robit Sakraf (#727) üzenetére


darvinya
titán

Apollo a csúcs készülékük, bár ez jobb. :D
Nem nagy cég, hogy gyorsan menjen minden.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#729) xprsgd válasza darvinya (#728) üzenetére


xprsgd
csendes tag

Vannak valami gondok az apollóval különben, hogy azt mondod ez jobb? Eddig nekem ez a vernee nagyon bevált, gondolkodtam, hogy majd egy idő után lecserelem a marsot apollora

HaroldBrano

(#730) darvinya válasza xprsgd (#729) üzenetére


darvinya
titán

Nézz át abba a topikba.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#731) danyizs


danyizs
csendes tag

Sziasztok,

kijelzőcserét tudtok ajánlani valahol "normális" áron? Wayteqnél 35k, annyit nekem nem ér, akkor inkább megy a kukába a 2 hónapos teló.

köszi

(#733) darvinya válasza #86126080 (#732) üzenetére


darvinya
titán

Ja, ez tipikus semmit mondó oldal.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#734) pluhm válasza darvinya (#733) üzenetére


pluhm
aktív tag

Nekem betöltött az oldal és a cikket elolvastam. Elsőre nekem úgy tűnik hogy a cikkíró átolvasta ez a topikot, és ez alapján hozta össze irományát. Amivel személy szerint nem értek egyet : wifivel semmi problémám gyors töltés tökéletesen működik (1 óra 15 perc 5%-ról 100%-ra), gps-t nem nagyon próbáltam navigálásra (van céleszközöm), de amikor egy-egy alkalommal bekapcsoltam működött rendesen, hívásokkal smsekkel kapcsolatos problémákkal, újraindulással nem találkoztam. Amivel egyetértek: Fólia nincsen jó rá....Bluetooth valóban nem túl jó.... van, hogy napokig probléma nélkül működik (sport-okos órával használom), de van, hogy egyszerűen nem hajlandó összekapcsolódni az eszközzel, ilyenkor el kell "felejtetnem" a telefonban az órát, majd az órában is egy új csatlakozást kell kezdeményeznem.... de van, hogy ezt többször is, mire hajlandó újra jól működni....ami tart 2-3 napig, de utána előröl kell kezdenem. Röviden ennyi.

(#735) darvinya válasza pluhm (#734) üzenetére


darvinya
titán

BT semmi probléma, amit tapasztaltál az v7.0-ás rendszer bug-ja.
Kijelző üveg pedig trehányság jelző említem, mert másra megcsinálják erre meg nem.

S mondjam link-elő írta ekkora blamásságokat.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#736) Faterkam válasza darvinya (#733) üzenetére


Faterkam
addikt

Szerintem csak klikkvadász! A Redmi 4A topikba is belinkelt hasonló cikket, de már csak Duliee válasza látszik! De ahogy látom ki is vágták már innen! :D

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#737) mferii


mferii
csendes tag

Kedves Márkatársak!

A következő probléma megoldásához szeretnék segítséget kérni:

6-os Android volt a Mars telefonomon, frissítettem hetesre.
- Az újlenyomat olvasó trehányul működik (ötből kettő, van amikor egy sem). - így nem használom
- Néha nem tudom fölvenni a telefont elsőre (csúsztatásra nem reagál)
- Csengőhangot nem tudok hozzáadni.

Kérdésem: hogyan lehet visszarakni a 6-os droidot? (step by step)
Esetleg várjak frissítésre (ennek megjelenéséről van valakinek infója)?

Köszönöm

(#738) darvinya válasza mferii (#737) üzenetére


darvinya
titán

Elsőnek csinálj egy gyári visszaállítás(töröl minden adatot), mert ráfrissítés verzió váltáskor sok anomáliát tud produkálni.
Ujjlenyomat olvasó érzékeny miként vitték be a mintát, és minként akarják feloldáskor használni.(erről már értekeztem itt pár hsz-el ezelőtt)

Egyéni csengőhangot hozzá lehet adni, ha meg vannak feltételek:
-Belsőtár Ringtones mappában van file
-Médiatároló adatait törlik, hogy újraszkennelje médiákat

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#739) mferii válasza darvinya (#738) üzenetére


mferii
csendes tag

Köszönöm!
Csengőhang megoldva.
Miután feltettem a hetes androidot csináltam gyári visszaállítást.
Újlenyomat bevitellel sokat vacakoltam, néztem videót, visszaolvastam.

(#740) darvinya válasza mferii (#739) üzenetére


darvinya
titán

Nálam is akkor működik mindig, amikor finoman érek hozzá.
A bevitelkor nem nyomtam hozzá erősen, inkább finoman lapult bőrfelület, s nem mindig ugyanazt felülettel értem hozzá.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#741) Faterkam válasza mferii (#739) üzenetére


Faterkam
addikt

Nálunk volt, hogy a telefont is lemerítette az ujjlenyomat olvasó. Egy szekrényen volt lerakva, és azt érzékelte, hogy valaki próbálkozik. A környéken se volt semmi. Nálunk sohasem működött rendesen, és 6.0 van rajta. Töröltünk minden rögzített mintát, és kikapcsoltuk. Egy gonddal kevesebb lett!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#742) darvinya válasza Faterkam (#741) üzenetére


darvinya
titán

Ilyen jelenség hibás egységre utal, garanciáztatni kellene.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#743) Faterkam válasza darvinya (#742) üzenetére


Faterkam
addikt

Ez már a 2. Mars, az elsőt cserélték. Inkább lemondott a nejem erről a szolgáltatásáról. Engem idegesítene, és már rég nem lenne meg, Őt nem zavarja. (mellesleg van Thor is a családban és Redmi 3S is) Egyik Vernee sem volt híres az ujjlenyomat olvasósáról! Ebben a Redmi magasan jobb. Sajnos.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#744) darvinya válasza Faterkam (#743) üzenetére


darvinya
titán

Az legjobb mikor krémes ujjal érintik meg érzékelöt és azzal ki is nyirta.
Lehet bármilyen telefon, az olyan védőréteget képez, amit már nem lehet leszedni.
De ugyanilyen zsíros ujj.
Sajnos nem vagyunk egyformák, így bőrfelület más.
Ez hiányzik az ujjlenyomat leírásából.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#745) pluhm válasza darvinya (#744) üzenetére


pluhm
aktív tag

Ne haragudj darvinya, de megkérdem: te a Vernee Mars hivatalos "megvédője" vagy?

Azért kérdem, mert bármilyen negatív kritikát ír valaki erről a telefonról, megpróbálod azonnal megcáfolni.

Pedig sajnos ennek a telefonnak a valós hibáit, nem pedig az un. "user errorokat" említik itt meg többen. A legnagyobb gond azonban szerintem az, hogy a gyártó mintha nagy ívben le..arná ezt a telefont. Van egy rossz 7.0 -ás Android rendszere, teli hibákkal (hangerő-szabályozás, Bluetooth, ujjlenyomat szenzor, közelség-érzékelő szenzor... stb.), amelyekre semmilyen javítás nem érkezett ezidáig. De te ezeknek a hibáknak a nagy többségét nem tartod a telefon hibájának:

Bluetooth: a mai napig, bármit csinálok vele nem hajlandó jól együttműködni az órámmal. Erre te azt mondod, hogy ez a 7.0 Android hibája. Lehet, hogy a 7.0 hibája, de kimondottan az erre a telefonra készített (meg még néhány típusra) 7.0 hibája lehet, mert munkatársam S7 Edge telefonján futó Android 7.0-val nem produkálja ezt a hibát, ott tökéletesen működik.

Ujjlenyomat szenzor: ha egy ujjamról készítek mintákat mind az öt lehetséges mintabevitelek alkalmával, akkor kb. 70%-os hatékonyságra tudom "feltornászni".

Közelség érzékelő: bejövő hívások esetén kb. 30%-ban nem hajlandó érzékelni, hogy a fejemhez emeltem a telefont, így a fülemmel beszéd közben össze-vissza kapcsolok ki-be dolgokat. Erre te azt írtad korábban, hogy az értesítés beállításait babráljam, de ennek semmi értelme, ha letiltom teljesen a hívások esetén az értesítéseket, akkor bejövő hívásnál nem old fel a kijelző, tök sötét a képernyő, és nem tudom felvenni a telefont.

Ne haragudj, nem téged akarlak kritizálni, hanem a gyártót, hogy ezeket a feltehetően optimalizálatlan rendszerből fakadó hibákat nem hajlandó javítani.

[ Szerkesztve ]

(#746) darvinya válasza pluhm (#745) üzenetére


darvinya
titán

Nem vagyok semmilyen megvédője.

Bluetooth: ez android 7.0 hibája, nem Vernee-é
Ujjlenyomat olvasó: nekem megy, neked nem, de nem az én ujjamat hordod így nem tudom milyen tied és valójában szenzor-e a hibás
Közelségérzélelő: nálam soha nem fordult elő, hogy ne érzékelte volna, de van tesztelő app, amivel látható jelzéssel próbálhatod ki

Akkor hibás a készülék, vagy user nem tudja használni.
Ad el és vegyél olyat ami neked megfelelő, van választék.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#747) Robit Sakraf


Robit Sakraf
tag

Sziasztok. Nálam a Bluetooth és az ujjlenyomatolvasó rendesen működik. Viszont a közelség érzékeléssel nálam is gondok vannak, na meg a wifi az szerintem harmat gyenge.
Én is azt hittem gyorsabban küldenek javítást, pláne hogy olyan gyorsan kiadták a 7.0-t.

(#748) alvarezfan


alvarezfan
csendes tag

Sziasztok! Egy napja frissítés ellenőrzésekor a Mars kiírja: Hálózati kapcsolat sikertelen. Korábban az volt, hogy a rendszer naprakész. Én 7-es Androiddal kaptam a telót.

(#749) darvinya válasza alvarezfan (#748) üzenetére


darvinya
titán

Vagy vírus tönkre tette szerverüket, vagy nem.lesz több frissítés, vagy frissítés fog jönni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#750) darvinya


darvinya
titán

Na…úgy néz ki a töltőfej beadta kulcsot.
Vehetek egy másikat, nincs kedvem garanciával foglalkozni, mert WayteQ-es szerelő nem.válaszol pedig EUStock-os adta meg @ címét.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.