Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Robit Sakraf válasza eustock (#300) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Én is erre gondoltam. Viszont reménykedtem benne hogy ezt valahogy kiküszöbölték.
Nem egy kategória a két telefon. Ráadásul eltelt egy pár év a Coolpad f1 megjelenése óta.

(#302) eustock válasza Robit Sakraf (#301) üzenetére


eustock
tag

Igen, ezt hivatott szolgálni a hátlapon a két antenna csík, de ez sosem lesz olyan mint egy teljesen műanyag készülékház.
Korábban egy iPhone SE készüléknél láttam, hogy azonos helyen egy Vernee Thor készülék stabilabb, erősebb kapcsolatot tudott felépíteni a routerrel, a két készülék pedig nem egy kategória. :)

(#303) Robit Sakraf válasza darvinya (#299) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Coolpad F1: RSS I= -65 dBm (max:-63, min:-72 dBm)
Link Speed = 65 Mbps

Vernee Mars: RSSI = -78 dBm (max:-78, min:-86 dBm)
Link Speed = 26 Mbps

(#304) darvinya válasza Robit Sakraf (#303) üzenetére


darvinya
titán

Akkor E.módban toltd feljebb (de üzemidőre ki fog hatni) WiFi érzékenységet.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#305) Robit Sakraf


Robit Sakraf
tag

Most kipróbáltam úgy is hogy közvetlen a router előtt mértem. A különbség megmaradt. A Mars -40 dBm, míg az F1 -20 dBm.

(#306) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Sziasztok! Az eddigi tapasztalatok alapján érdemes megvenni 50 ezerért?

Köszi! :R

(#307) Beerwolf válasza BMWFan (#306) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Szerintem mindenképp. Tulajdonképppen egy kicsit gyengébb OnePlus 3 szar kamerával. Egyetlen problémám vele, hogy csak headsetekkel működik a hangerő állítás, sima fülhallgatóval nem.

(#308) #63534592 válasza Beerwolf (#307) üzenetére


#63534592
törölt tag

nem olyan szar az a kamera.Egész jó fotókat lehet vele lőni.Én csak a mérete miatt adom el a telefont,nekem semmi probléma nincs vele.

(#309) #63534592 válasza #63534592 (#308) üzenetére


#63534592
törölt tag

itt egy közeli példának

(#310) Beerwolf válasza #63534592 (#308) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Pontosítok, nappal szép képeket lő, este inkább nem probálkoznék vele.

(#311) Robit Sakraf válasza BMWFan (#306) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Bőven megéri az árát. Ha jön még frissítés akkor szerintem ez az egy két apróbb hiba is megszűnik.

(#312) darvinya válasza #63534592 (#308) üzenetére


darvinya
titán

Hova lett Xiaomi Redmi Note 3 SE?

(#310) Beerwolf

Melyik mobil tud szép képet csinálni sötétben?
Az nem szép kép, amit SW-n kivágja össze „halot” pixelt és feketével helyettesíti.
Láttam sok ilyen képet, ami szép képnek tituláltak, de az csak fenti eljárás eredmény és ezzel meghamisítja valódi képet.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#313) #63534592 válasza darvinya (#312) üzenetére


#63534592
törölt tag

megvan az is az a sajátom.Ez ajándék lett volnade nagy az illetőnek azért megy eladásra.Pedig tényleg jó kis készűlék

(#314) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Köszi a válaszokat, rendeltem én is egyet. :R

(#315) pluhm


pluhm
aktív tag

Én felraktam a Camera FV-5 programot, ezzel jobb képeket csinál, mint a gyári fényképező applikációval.

(#316) Robit Sakraf válasza pluhm (#315) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Azt már én is felraktam.😀

(#317) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Elvileg van a telefonon védőfólia, de írták lentebb, hogy ennek ellenére érdemes lehet rá venni más védőt. Valóban érdemes? Ha igen, milyet?

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#318) Robit Sakraf válasza Cyberslider (#317) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Ami rajta volt azt egy hét után inkább leszedtem. Már annyira összekarcolódott hogy zavart. Úton van az aliexpressről a tempered glass védő üveg.

[ Szerkesztve ]

(#319) misseje


misseje
csendes újonc

1.5ora "gyorstoltes" utan... 80%-on megallt. Vki talizott mar ilyennel!?

06304864004

(#320) misseje


misseje
csendes újonc

Latszik is h "megszakad" a vonal!?

[ Szerkesztve ]

06304864004

(#321) darvinya válasza misseje (#319) üzenetére


darvinya
titán

Nem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#322) kelzsoca válasza misseje (#319) üzenetére


kelzsoca
félisten

Milyen rendszer van a készüléken, miután megállt a töltés újraindítottad -e a készüléket?

https://vertigostore.eu

(#323) misseje válasza kelzsoca (#322) üzenetére


misseje
csendes újonc

Android 7 nougat... ujrainditottam nem valtozott. lehuztam nem akarom elrontani! majd ratoltok ha ismet lemerul!!

[ Szerkesztve ]

06304864004

(#324) kelzsoca válasza misseje (#323) üzenetére


kelzsoca
félisten

Elrontani biztosan nem fogod, ez lehetett pillanatnyi probléma, de akár kábel, vagy töltő hiba sem kizárható.

https://vertigostore.eu

(#325) darvinya válasza kelzsoca (#324) üzenetére


darvinya
titán

Akkumulátor probléma is lehet.
Az a gond, hogy *#*#4636#*#* menü alatt nincs Akkumulátor teszt menü, ahol kiírja milyen az akkumulátor.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#326) LaraxHUN


LaraxHUN
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem én is a mobilt, nagyon megvagyok vele elégedve a régi után, gyors és könnyen kezelhető. Simán megéri ennyiért!

Viszont 2 problémám van:
Amikor megjött, még az elején mielött semmit se raktam fel csak a youtube alkalmazást kipróbáltam a VR 360-t és teljesen jól működött (ha forgattam akkor szépen ment vele a kép is). Utána felraktam rá jópár programot+Android 7.0-át és azóta nem működik jól a VR, csak a fel-le és oldal mozgásokat érzékeli, tehát olyan mintha a gyro-szenzor nem működne. Másnak megy 7.0ás androiddal? Van ötletetek mit tehetnék hogy újra működjön?

A másik problémám, hogy USBn keresztül nem tudom csatlakoztatni a géphez, ha hozzádugom tölti, a mobil ki is írja hogy válasszak mit szeretnék (csak töltés, médiaátvitel, adatátvitel) de bármelyiket nyomom nem történik semmi, csak töltődik, de a gép nem ismeri fel. Ezzel lehet valamit csinálni?

A válaszokat köszönöm!

(#327) darvinya válasza LaraxHUN (#326) üzenetére


darvinya
titán

Ha új verziót raksz fel Op. Rendszerből, akkor gyári visszaállítás nem árt.
Azaz jobb tiszta telepítést csinálni, mert régi rendszer maradéka anomáliákat okozhat.
Ez nálad már jelentkezet is.

Sz.géped milyen Op. Rendszer van?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#328) LaraxHUN válasza darvinya (#327) üzenetére


LaraxHUN
csendes tag

Tehát csináljak egy teljes visszaállítást, újra felrakjam a 7.0át és akkor lehet működni fog?

win8.1-em van.

Ja és mégegy kérdés: a számomat privát számnak jelzi ki, azt hol lehet átállítani? nem találom :/

(#329) Robit Sakraf


Robit Sakraf
tag

Nemrég írtam hogy levettem a fóliát a kijelzőről mert nagyon összekarcolódott. ( a tok kör kivágásánál a műanyag perem alatt). Ma délután vettem észre hogy kikezdte a gorilla 3 üveget is alig két nap alatt. A kör pereme alatt megjelent sok apró alig látható karc, és sajnos van egy kb. 3mm-es mélyebb karc is amiben már a körmöm is megakadt. Másnál is előfordult már? Szerintetek ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#330) darvinya válasza LaraxHUN (#328) üzenetére


darvinya
titán

Elég gyári visszaállítás, de előtte csinálj mentést Tel. Számokról/stb., ha nincs ezek felhőben.

Win rendszer gazda vagy?

Telefon-Beállítások(jobb felül 3 függőleges pötty)-Telefonos fiókok-További beállítások

Robit Sakraf

Addig nem használom ezt a tokot míg nincs üveg a kijelzőn, mert az a lyuk sérülés lehetőségét rejti.
Főleg mikor enyhe nyomás éri tokot és közben elmozdul.
Most egy bujtatós tokban hordom.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#331) LaraxHUN


LaraxHUN
csendes tag

Gyári visszaállításnál minden program eltűnik a mobilról és újra felkell rakni mindent? Vagy ha levan mentve a névjegyzék illetve az egyéb fontos adatok akkor nyugodtan megcsinálhatom? Bocs az amatőr kérdésért :D

Igen, elvileg rendszergazda vagyok a PCn.

(#332) darvinya válasza LaraxHUN (#331) üzenetére


darvinya
titán

Igen, amit eddig felraktál mindent töröl.

Ha te vagy rendszer gazda, akkor MTP módnak driver-it kellene telepíteni, vagy értesítőt küldeni eszköz csatlakozásról.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#333) Robit Sakraf válasza darvinya (#330) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Az a gond hogy maga a tok okozza a sérülést nem pedig a lyukon keresztül valami.

(#334) #63534592 válasza LaraxHUN (#328) üzenetére


#63534592
törölt tag

a lenti linket letöltöd,kicsomagolod és feltelepited az auto instalert

[link]

(#335) #63534592 válasza #63534592 (#334) üzenetére


#63534592
törölt tag

de ha 64 bites win8.1-ed van akkor annak is a drivere benne van a csomagban,ez esetben azt tedd fel.Remélem tudtam segíteni

(#336) darvinya válasza Robit Sakraf (#333) üzenetére


darvinya
titán

De pont erről írtam.
Nem csak a lyukon keresztül sértheti meg kijelzőt, hanem lyuk szél és az alá kerülő por/stb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#337) zollerkmd


zollerkmd
tag

Sziasztok!

Hosszas töprengés után megrendeltem Vernee Mars telefont az EU Sotcktól. (Vernee Apollo Lite volt a másik jelölt, de valahogy nem éreztem 20 ezer forinttal jobbank.) Elvileg hétfőn érkezik.

Fenti cég oldaláról letöltöttem telefon használati útmutatóját [link] , hogy a kezdetekre azért tisztában legyek pár aprósággal, de azért jónéhány kérdés felmerült bennem, amik közül az néhány, hogy
- két SIM kártya használata esetén nano vagy micro SIM-et érdemes előnyben részesíteni? (használati ezt írja: „A készülék DualSIM-Dual Standby funkcióval rendelkezik. Adatforgalom csak az egyik SIM kártyán lehetséges. Jelölje ki az egyik SIM kártyát a mobil adatforgalom részére. A másik SIM kártya párhuzamosan csak 2G módban tud működni.”) Kinek, melyikről van tapasztalata?
- launcherek közül kinek melyik szimpatikus, melyik illeszkedik leginkább telefonhoz?
- előzőhöz hasonlóan tárcsázóról vélemény?
- gyári kamera app helyet valami javaslat? Pluhm már írta egyik hozzászólásában a Camera FV-5 programot.

Válaszokat köszönöm! :)

(#338) darvinya válasza zollerkmd (#337) üzenetére


darvinya
titán

1. SIM hely microSIM
2. SIM hely nanoSIM/elfordítva SD kártya

Hogy melyiket használod net-re azt szoftverben tudod beállítani.
Ha az egyik net-en van (ez lehet 4G is), akkor másik legnagyobb hanghívás hálózaton van (ez lehet 3G is).
Pl: nálam első SIM 4G-n van net, miközben második SIM 3G-n van
Ha első SIM-nél hívást kezdeményezel, akkor csak hanghívás hálózatra lép le(nincs VoLTE hálózat Mo.-n), de nem szakad meg net.
Ha második SIM-nél hívást kezdeményezel, akkor csak hanghívás van, mivel net másikat ledobja.
De ez minden Dual Standby SIM-es telonál így van.

Amelyiket akarsz használni.
Pl: nekem megfelel gyári is

Amelyiket akarsz használni.
Pl: nekem megfelel gyári is

Amelyiket akarsz használni.
Pl: nekem megfelel gyári is

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#339) pluhm válasza darvinya (#338) üzenetére


pluhm
aktív tag

Üdv! Én gyári fényképezővel képtelen voltam éles képet készíteni, a Camera FV-5-el viszont igen.

(#340) darvinya válasza pluhm (#339) üzenetére


darvinya
titán

Rendben, de én tudtam.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#341) #63534592 válasza pluhm (#339) üzenetére


#63534592
törölt tag

a 309-es hozzászólásomban lévő képek gyári kamera appal löttem,nekem semmi bajom sincs vele.

Zollerkmd:

Szerintem nagyon fogod szeretni hidd el nem fogod megbánni sokkal minőségibb az apollo lite-nél a kidolgozás,igaz nem olyan erős,de észre se fogod venni a különbséget,a kamera meg sokkal jobb mint az apollo lite-ba.Volt apollom tudom miről beszélek.

[videó összehasonlitó]

[ Szerkesztve ]

(#342) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Eustock-nál most 49990 Forint és raktáron van! Azért az az ár igen csak kecsegtető érte!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#343) darvinya válasza PeteePeti (#342) üzenetére


darvinya
titán

Tudjuk többen most vettünk, és kapsz hozzá tokot is (legalábbis eddig kaptunk).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#344) PeteePeti válasza darvinya (#343) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én is be rendeltem egyet, remélem jó vétel lesz! Kedden hozza GLS elvileg! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#345) VZT


VZT
tag

Sziasztok!

Hangszóró ügyileg mire a képes a készülék, tényleg rettenetesen szól? Nexus 4 a referenciám. Valamint az újlenyomat olvasó megbízhatósága is olyan mint a cikkben írták?

Előre is köszi!

mindig más

(#346) Robit Sakraf válasza VZT (#345) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Szerintem nem annyira vészes a hangszóró. Az ujjlenyomatolvasó nálam kifelyezetten jól szuperál. Az egyetlen nagy csalódásom az a gyenge wifi vétel. Meg hogy sikerült a flip tokkal megkarcolni a kijelzőt. Igazán boríthatták volna szövettel a kivágás pereme alatt is.

[ Szerkesztve ]

(#347) misseje válasza Robit Sakraf (#346) üzenetére


misseje
csendes újonc

Mi kettot vettunk... az egyiken tok jo a wifi. a masik katasztrofalis!?
(holnap megyunk is a szervizbe 72oras cserere)

06304864004

(#348) Robit Sakraf válasza misseje (#347) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Mennyire volt gyenge a wifi?

(#349) misseje válasza Robit Sakraf (#348) üzenetére


misseje
csendes újonc

Router mellett 70-80% 3-4m es 0 jel:/

06304864004

(#350) Robit Sakraf válasza misseje (#349) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Annyira azért nem rosz az enyém.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.