Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) misseje válasza Robit Sakraf (#350) üzenetére


misseje
csendes újonc

Valoszinu h olyan mint a masikom! Nem tokeletes de mukodik!!

06304864004

(#352) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Nekem megjött a tella!
Még csak ismerkedem vele, Andorid 7-el jött.

Az újlenyomatot akartam beállítani, a következő opciók vannak: mint,a pin, jelszó + újlenyomat.

Most ez hogy? Nem lehet csak simán újlenyomat? Én nem akarok utánna mintázni, meg pinezni, más lehetőséget meg nem találok :F

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#353) #63534592 válasza Cyberslider (#352) üzenetére


#63534592
törölt tag

Biztonsági megoldásnak kell ha az újlenyomatodat nem ismerné fel.

(#354) mandalorian válasza Cyberslider (#352) üzenetére


mandalorian
csendes tag

ujjlenyomat+pin
Pin csak biztonsági megoldás, pl. ha 5x nem ismerné fel az ujjlenyomatot, vagy valami beállítást akarnál elvégezni.

(#355) Cyberslider válasza mandalorian (#354) üzenetére


Cyberslider
őstag

Ok. Pinnel működik. Mintát választottam, ott kérte valamiért. Jajjj de izgi :D

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#356) Gabesz93 válasza Beerwolf (#265) üzenetére


Gabesz93
újonc

Nálam is ugyan ez a probléma!

(#357) #63534592


#63534592
törölt tag

szilikontokot ha valaki esetleg tudna hozzá,akkor kérem dobjon egy privátot.Köszi

(#358) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Nekem is meghozta a futár a telefont, nagyon jó vételnek tűnik ennyiért.
Viszont a hangerő gond nálam is jelentkezik, remélem mihamarabb kijön rá egy újabb frissítés, ami orvosolja a problémát...

(#359) #63534592 válasza BMWFan (#358) üzenetére


#63534592
törölt tag

akkor én szerencsés vagyok,nekem 7.0-ás android van rajta és a wifi is jó a kamera is és semmi baja a hanggal sem.Iphone fülest használok.Lehet hogy az enyém nem pénteken vagy hétfőn készült :)

(#360) Faterkam válasza Gabesz93 (#356) üzenetére


Faterkam
addikt

6.0 alatt jó a hangerő a fülessel, de elég gyenge még max. hangerőn is!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#361) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Fülhallgató probléma mindenkinél jelentkezik, ha nem headsettel, hanem sima füllhalgatóval (mikrofon nélküli) használja. Nagyon remélem, hogy hamarosan kapunk rá egy javítást.

(#362) darvinya válasza Faterkam (#360) üzenetére


darvinya
titán

Ajánlom ezt a hsz-em.[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#363) Faterkam válasza darvinya (#362) üzenetére


Faterkam
addikt

Hmm, az összes hsz-t olvastam. De ez az utolsó mondat valahogy kiesett, de pótolom ,)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#364) zollerkmd


zollerkmd
tag

Reggel megérkezett telefon, öröm van.

Első benyomások:

- Android 6.0 rendszer van a telefonon
- töltés: bekapcsolás, kevés használat után 11%-nál tettem fel töltőre és kb 7 óra alatt töltődött fel 100%-ra
- WIFI: Microsoft Lumia 640 LTE-hez viszonyítva kb 10dBm értékkel gyengébbet produkál, de azt stabilan (Lumia folyamatosan ingadozik)
- AnTuTu Benchmark: 49991 (3D: 7585, UX: 21659, CPU: 15929, RAM: 4818)
- Speedtest: ping 12ms, fel- és letöltés stabil, nem ingadozik
- fényképező: tényleg van kivetnivaló benne
- hívásnál mindkét oldalon jól, tisztán lehet hallani, nincs háttérzörej
- hang: headsettel és fülhallgatóval (mikrofon nélküli) is jól szól, igaz kicsit halkabban, hangerő szabályozható
- akku aktív használat után – nekem – gyanúsan sokat melegszik
- ujjlenyomat: Robit Sakraf által is ajánlott videóval beállítva kb 90%osan működik.

Egyszer ennyi.
Eddigi segítségeket köszönöm!

(#365) krampoosz


krampoosz
tag

A teló tudja a dupla koppos ébresztést ?

(#366) pluhm válasza zollerkmd (#364) üzenetére


pluhm
aktív tag

7 óra alatt töltődött fel 100%-ra??? Ez rengeteg, nekem még 1 óra 30 percnél nem volt több a töltés. Pont ez a lényeg ebben a telefonban, hogy nagyon hamar feltölt az usb C-ről....

(#367) darvinya válasza zollerkmd (#364) üzenetére


darvinya
titán

7h feltöltési idő nagyon sok.
Gyári töltőjével töltőd?
3h belül feltölt ennyiről is.

krampoosz

Nincs ilyen menü erre, tehát nincs.
De ott az ujjlenyomat ébresztés, ami ébreszt és felold egyben.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#368) zollerkmd


zollerkmd
tag

Pluhm, Darvinya

Én is meglepődtem, hogy nagyon lassan tölt, meg is néztem, hogy jó töltőfejet (EU Stock által a csomaggal küldöttet) kaptam hozzá, de ott a megfelelő számértékek szerepelnek.

Most egy kicsit jobban meggyötörtem telefont és a kijelző felső része melegedett jobban a megszokottnál.

(#369) darvinya válasza zollerkmd (#368) üzenetére


darvinya
titán

Használat során melegedés nem mond semmit.

Mert pl: nálam böngészés és egyes játékoknál szinte csak langyos, de viszont egyes játékok rendesen be tudja fűteni.

Ha van több konnektor, akkor ott is ki kellene próbálni mennyi idő alatt tölt fel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#370) zollerkmd válasza darvinya (#369) üzenetére


zollerkmd
tag

Most este gyári töltővel újra próbáltam, 20 perc alatt nem mozdult 64%-ról. Egy régi, 850mA-es töltővel viszont - ha lassan is, de - tölt (30 perc alatt 10%-ot).

(#371) Robit Sakraf válasza zollerkmd (#370) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Valószínű hogy hibás a töltő. Az én telefonom kb. 1.5 óra alatt 100%.

(#372) darvinya válasza zollerkmd (#370) üzenetére


darvinya
titán

Jelezni kellene problémát, mert mint látszik teszteden rossz a gyári töltő.
Inkább ne használd a gyári töltőt nehogy nagyobb kárt okozzon..

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#373) zollerkmd válasza darvinya (#372) üzenetére


zollerkmd
tag

EUStock felé hibát jeleztem.

Azon kívül tényleg jónak tűnik a telefon, ár/érték arányban jó választás volt.
(Bár reggel az ujjlenyomatolvasó rakoncátlankodott.)

(#374) #86980352


#86980352
törölt tag

Sziasztok,
Én is vettem egy ilyen telót (Eustockról), màr frissítettem is 7.0-ra.Tegnap még jó volt minden, bàr a wifi màr akkor is furcsa volt, mert elég gyenge volt a jel. Ez tovàbbra is ilyen, és ma reggel 2x is újraindult a telefon. Az ujjlenyomatolvasó valamiért nem működik, pedig tegnap még az is jó volt, a frissítés utàn is. Ma reggel hozzà akartam adni több ujjlenyomatot és nem veszi be, hiàba rakom oda bàrmelyik ujjam, nem érzékel semmit. Viszont most be van àllítva 2 ujjlenyomat, és azokkal néha feloldja, de valamikor meg odateszem az ujjam és semmi, azt ìrja hogy az ujjlenyomatolvasóhoz szükséges hardver nem elérhető. De a nagyobb probléma igazàból a wifi, nem tudom mit csinàljak vele. Kimentem a hàz elé megnézni hogy ott még lesz e egyàltalàn wifi, de ott màr nem volt, pedig kellett volna, hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#375) darvinya válasza #86980352 (#374) üzenetére


darvinya
titán

Frissítés után csináltál Gyári visszaállítást? (Ez töröl mindent teloról!)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#376) #86980352 válasza darvinya (#375) üzenetére


#86980352
törölt tag

Nem csinàltam gyàri visszaàllítàst. Kellett volna csinàlnom? A wifi problémàt esetleg az megoldhatja?

(#377) darvinya válasza #86980352 (#376) üzenetére


darvinya
titán

Hát jó párszor le van írva, hogy rendszer váltáskor nem árt, mert bent maradó régi rendszer elemei anomáliákat okoz.
Ez sok mindenben jelentkezhet.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#378) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Ma délelőtt nekem is meg hozta a futár a telefont Eustocktól! Alapból 7-es android volt rajta, nem is talált OTA-n újabbat! Szépen be laktam, egyenlőre minden működik rendesen! Wifi jel rendben van, ujjlenyomat olvasó is 90%-ban fel old! Kamera nem olyan szörnyű, rosszabbra számítottam! Gyorsasága rendben van, Honor 8-al hasonlítottam össze, hajszállal lassabb csak a Mars! Töltés is rendben van nálam, gyorsan tölt, minimálisan melegszik csak! Amúgy külsőre is rendben van a cucc, szépen össze van rakva! Egy szónak is száz a vége! Ez a telefon 50 ezer forintért simán ajánlott, vagy inkább különösen ajánlott! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#379) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Üveget tud valaki itthonról is, vagy csak aliexpress-ről lehet rendelni? Múltkor valami 1 hónapig jött...

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#380) darvinya válasza Cyberslider (#379) üzenetére


darvinya
titán

Szia itthon nem tökéletes van, nekem kb. 2 héten belül jön 2db-os.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#381) #63534592 válasza Cyberslider (#379) üzenetére


#63534592
törölt tag

holnap kapok ha kell link hogy hol tudsz venni privátban meg tudom adni.1000ft és panzer fólia a neve

(#382) darvinya válasza #63534592 (#381) üzenetére


darvinya
titán

Arra kíváncsi leszek, mert eddig mutatottak mindnek volt valami baja.
Pl: kisebb volt, rossz helyen van kivágás, nem üveg volt csak fólia (persze ez sem jó méretben).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#383) LaraxHUN válasza darvinya (#327) üzenetére


LaraxHUN
csendes tag

Csináltam gyári visszaállítást de a giroszenzor nem javult meg, a VR videók még most sem működnek.. :/ Nektek működik 7.0ás androidnál?

(#384) darvinya válasza LaraxHUN (#383) üzenetére


darvinya
titán

Giró szenzor nálam jó.
Te tesztelő app-al teszteled működését.

VR videót nem használok.

Viszont kérdés, hogy amin lejátszod az app fel van-e fejlesztve v7.x-re.
Ha nincs akkor érhető, hogy nem működik.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#385) Ogard


Ogard
tag

Enyém is ma érkezett, (eustock) 7.0 android van rajta.
Én is beleütköztem abba a gyári fórumon is megtárgyalt hibába, hogy sima fejhallgató esetén maximális a hangerő, a gombok nem szabályozzák, mikrofonos fejhallgató esetén viszont hibátlanul működik a hangerő állítás.
Ettől eltekintve egyelőre nagyon rendben van.
Üveget is rendeltem rá, innen:
http://www.gearbest.com/screen-protectors/pp_495890.html

(#386) mandalorian válasza LaraxHUN (#383) üzenetére


mandalorian
csendes tag

Kipróbáltam youtube videokkal, vr appal, nekem sem megy. Fel/le igen, és a döntés, de jobbra-balra nem, úgy látszik ez is bug, bár ez engem annyira nem érint.

(#387) darvinya válasza mandalorian (#386) üzenetére


darvinya
titán

Miért lenne bug??
Biztosan fel van fejlesztve az app v7.x-re?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#388) mandalorian válasza darvinya (#387) üzenetére


mandalorian
csendes tag

youtube app?

(#389) darvinya válasza mandalorian (#388) üzenetére


darvinya
titán

Rendben, az elvileg napra kész.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#390) Kreon21 válasza Cyberslider (#379) üzenetére


Kreon21
csendes tag

Hali nekem egy ma jött meg. A telefont viszont ma küldtem vissza, úgyhogy 1200+posta áron tied lehet.
Ilyen: http://www.ebay.com/itm/9H-Tempered-Glass-Film-For-Vernee-Mars-Smartphone-Screen-Protector-Protective-/112263378644

Szerintem ez a telefon telitalálat. Szinte minden tetszik rajta. A fém burkolat (nagyon minőségi hatást kelt), a kijelző mérete és a színei, az ehhez képest nem túl nagy méret (keskeny oldalsó keretek és kis magasság), az ujjlenyomat olvasó (ha jól fogja meg az ember, szinte minden alkalommal jól működik), a RAM mérete és a háttértár, a digitális gombsor, az alap android (imádom, ha én rendezkedhetek be egy alap rendszeren, és nem kell vesződnöm a h*lye kínai szoftverekkel), a gyors töltés és az USB-C, az akku mérete, stb.
Nekem csak egy bajom volt vele. Folyton újraindult (naponta kb. 10X). Andorid 7.0-val kaptam meg, természetesen csináltam rajta gyári visszaállítást is. A szerviz szerint minden rendben volt vele. Rájöttem, hogy a Routereim bolondítják meg. Telefonálás közben sétálgatok fel-alá. Olyankor hívás közben is újraindult. :W Ha ez nem lett volna, akkor nekem meglett volna a tökéletes telefonom évekre. :O
Így viszont kénytelen leszek venni egy Oneplus 3T-t vagy 5-öt. Tudom, nem egy ligában játszik a kettő... Van esetleg másik tippetek hasonlóan jó tulajdonságokkal rendelkező telefonra (Stock Android, legalább 4 GB RAM, fém ház)?

[ Szerkesztve ]

(#391) darvinya válasza Kreon21 (#390) üzenetére


darvinya
titán

Attól, mert hibás készüléket kaptál, attól még ne vond le következtetést, hogy mind ilyen.

Nálam semmilyen újraindulás nem volt, pedig én is sétáltam hívás közben.

Az, hogy router-ed pont azon a Mac címre van állítva ami teloé, arról telo nem tehet.
Vagy arról sem telo tehet, hogy agyon terhelt router (mint írtam általános router max. 3 eszközt bír 10m belül el) instabil.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#392) #63534592 válasza darvinya (#382) üzenetére


#63534592
törölt tag

ma este megyek a fóliáért majd kiderül.

(#393) LaraxHUN


LaraxHUN
csendes tag

A 4G nektek hogy működik? Kicsit aggódok miatta, mert bár a javasolt módra 4G van nekem beállítva, még egyszer sem írta ki azt hogy 4G, csak 3G és E-t szokott kiírni, ami nem túl jó jel.. Pedig nem a semmi közepén élek, azért Győrben biztos kéne lennie.. Szerintetek ez a mobil hibája vagy én rontok el valamit?

(#394) darvinya válasza LaraxHUN (#393) üzenetére


darvinya
titán

Nálam van 4G.

Kérdés inkább az, hogy szolgáltatódnak van-e 4G-je ott, mert nem mindenhol van minden szolgáltatónak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#395) M@Db0Y válasza LaraxHUN (#393) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Illetve lehet, hogy a sim kártyádat kell cserélni. A régi kártyámmal nekem se ment a 4g.

(#396) LaraxHUN válasza darvinya (#394) üzenetére


LaraxHUN
csendes tag

Telekomos vagyok és a lefedettségi térképük alapján kéne lennie. :/ Hétvégén megyek Budapestre, ha ott se lesz akkor az elég nagy probléma :(

M@Db0Y: Tényleg, erre nem is gondoltam! akkor bemegyek majd a Telekomhoz megérdeklődni, hátha az a baj.

[ Szerkesztve ]

(#397) Kreon21 válasza darvinya (#391) üzenetére


Kreon21
csendes tag

Nem állítottam olyat, hogy mind hibás lenne. De 50.000 Ft-ot soknak érzek arra, hogy játsszak vele. A visszaküldés ára majdnem 5.000 Ft. volt. Legközelebb csak a tutiba akarok belenyúlni. Még egy ilyen akció nem fér bele az elképzeléseimbe. Ha biztosan tudnám, hogy stabil rendszerrel érkezik, már megrendeltem volna egy új Mars telefont. Más okostelefonjaim soha nem indultak újra...
A router kérdéshez annyit, hogy összesen két eszköz van rajta a telefon mellett. Egy asztali gép és egy laptop. Ennyinek azért nem szabadna túlterhelni a routert.

(#398) darvinya válasza Kreon21 (#397) üzenetére


darvinya
titán

Router, dehogynem.
Olcsóbb router max. 3 eszközt bír el 10m-en belül, efeletti távnál már minden baja van routernek.
Ezekhez adnak 1A-es tápot, ami szinte semmire sem elég.

Van egy Android Tv box-om, amihez 2A-es a tápja, de már az is gondban van 3+ eszköznél.

De minek küldöd vissza, mikor ott garancia/csere készülék?

Most beleugrasz egy másik készülékbe, ami ugyanúgy vagy jó lesz vagy nem.
Ma már nincs 100%-os eszköz, vagy ennek minőségbiztosítás árát megfizeted, de annak 300+ lesz az ára.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#399) Kreon21 válasza darvinya (#398) üzenetére


Kreon21
csendes tag

A szervizbe is elküldtem, szerintük hibamentes a készülék. Az EUStock javasolta, hogy éljek az elállással. Én hallgattam rájuk.

(#400) darvinya válasza Kreon21 (#399) üzenetére


darvinya
titán

Rendben.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.