Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) darvinya válasza zollerkmd (#448) üzenetére


darvinya
titán

Valamelyik app visszakapcsolja.
Tipp, külső Akku kijelző app, ami szépen beleszól és kapcsolgatja.

(#449) DarthFader

Minek kell?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#452) Black_Raven válasza darvinya (#451) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sztem tudod, de akkor irom.Egy rendes százalékos akku kijelzés nem ártana, +ikoncsere+órahely csere+szép fekete navbar eltüntet.+navbar vissza&menügomb csere.Hát ennyi elsőre.Semmi komoly, csak kényelmi/megszokás szempont.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#453) darvinya válasza Black_Raven (#452) üzenetére


darvinya
titán

Normális akku százalék kijelzés nem rossz, többi nem érdekel, pláne gombcsere, mikor ez a normális.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#454) Bl.Gyo. válasza zollerkmd (#448) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Szia! Ha a folyamatos bekapcsolt WiFi-re gondolsz, holott ki van kapcsolva arra itt a megoldás:

Beállítások > WiFi > Speciális > A keresés mindíg elérhetö > Kikapcs., és megoldva. Nekem is ez volt a bajom, aztán ezt kikapcsolva már nem ment a WiFi non-stop.

Ez egy másik androidos telefon, de az opció mindegyikbe benne van, remélem a Mars-ba is.

[ Szerkesztve ]

(#455) darvinya válasza Bl.Gyo. (#454) üzenetére


darvinya
titán

Szia

v7.x droid-on nem ott van.
Nálam be van kapcsolva mégsem mozdul a WiFi, ameddig be nem kapcsolom.
Nála is és nálad is egy app kapcsolja be háttérben, pl: FB, stb közösségi, időjárás, akku kímélő(baromság) app-ok.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#456) Bl.Gyo. válasza darvinya (#455) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Igen, ez 5.1-es. De alapértelmezettként (egy full gyári visszaállítás után, szüzen) ez bevolt kapcsolva. 1x kikapcsoltam, azóta addig nem megy a WiFi amíg én nem kapcsolom be, tökmindegy milyen appot teszek fel. Nem kapcsolgatja semmilyen app nekem.

Nincs 7-es droidom, de mond meg a srácnak hol van ez a lehetöség, csak próbaképpen kapcsolja ki lehet müködik lehet nem, nem veszít semmit. Nekem ez segített. :)

[ Szerkesztve ]

(#457) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Én is most rendeltem egy barátomnak (én ajánlottam, nettó áron kapjuk) remélem nem lesznek nagy anomáliák, mert Samsung J5 2016-ot akart, mondtam, hogy ez azért minőségi anyaghasználat, a hardver meg bőven jó, majd csinálok teszt fényképeket.Nagyon izgulok, remélem hibátlan darabot kapok, mert ha nem, akkor engem felkoncolnak ha cserével kell kezdeni. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#458) darvinya válasza F.B.I. (#457) üzenetére


darvinya
titán

Pont ugyanannyi esély van hibás darabra, mint Samsung J5 2016-nál.
Ráadásul Samsung J5 2016 drágán trébb minőségben.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#459) F.B.I. válasza darvinya (#458) üzenetére


F.B.I.
veterán

Tegnap állítgattam be egyet, anyaga tényleg a gáz kategória de a 2Gb ram ellenére, teljesen korrekt módon működött, nem akadt és nagyon szép a kijelzője, arról nem is beszélve, hogy hatalmas fényerővel rendelkezik, ami a közelgő nyári napok miatt eléggé fontos lesz. Remélem a Mars is látható, a hardver tuti elég, felnőtt emberek, játék nem lesz.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#460) darvinya válasza F.B.I. (#459) üzenetére


darvinya
titán

Van bőven fényerő, kicsivel több is mint Samsung J5 2016-ban van.
2Gb RAM addig oké, ameddig nem kezdik el rendesen használni.
Azt, hogy te beállítottad, az nem jelenti felhasználó nem fogja állítgatni.

De itt is áll, amit mindig mondok, hogy okos eszköz nem attól okos, mert rámondják, hanem felhasználó miként tudja kihasználni tudását.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#461) F.B.I. válasza darvinya (#460) üzenetére


F.B.I.
veterán

Neki csak az volt a lényeg, hogy erős legyen és fém... nyomógombos Nokia telefonról jön és nem érdekli a közösségi programok felhasználása, csak a minőség, szerintem, azt ennyi pénzért, csak ezzel a készülékkel kapja meg.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#462) darvinya válasza F.B.I. (#461) üzenetére


darvinya
titán

Nokia telefonról jön …

Na itt kezdődnek a gondok.
Kettő nagyon eltérő, s teljesen milyen készüléket vesz, ameddig nem áll át, addig csak gond lesz.

(#463) F.B.I.

Sokan ezt mondják, csak ép telo fog felül kerekedni és majd jön azzal, milyen sz…r s talán iPhone jobb lett volna.
Pont ma találkoztam ilyennel.
Vette drágán nagy tré telot, csak szidja, és emlegeti iPhone-t.
Csak azt nem érti meg, hogy az sem lesz jobb, mert nem Ő kezeli eszközt, hanem eszköz kezeli Őt.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#463) F.B.I. válasza darvinya (#462) üzenetére


F.B.I.
veterán

Megoldja, nagy fiú. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#464) Cyberslider válasza F.B.I. (#463) üzenetére


Cyberslider
őstag

Szerintem nagyon jó a készülék. Nagyon minőségi a ház, az üveg, minden.
Ha hozzávesszük, mennyibe kerül, én azt mondom ettől jobb ilyen áron egyszerűen nincs.

Persze lehet jönni azzal, hogy miért nem 4000-es akku van benne, de kit érdedekel, 30 perc alatt 50%-on volt az enyém ahogy írták, másfél óra alatt meg full fel van töltve. Borzasztó gyors és gördülékeny, a bechmark-ok nem érdekelnek, pattog minden mint a nikkelbolha, ettől nem kell gyorsabb.
Újlenyomattal sincs nagy gondom, jól kell lerögzíteni, csak néha nem old ki. A fényképező is rendben van, ez nem DSLR, ISO100-on lőve szép képet csinál, én is az ajánlott Camera FV-5 progit használom amit itt ajánlottak (de a fizetős kell a 13mpixelhez).
A wifi is működik, dB-t nem nézek, megy, otthon 2.4ghz-n, páromnál AC-n 5ghz-en gond nélkül. Semmi hiba, nem tudok mit felróni ennek a telefonnak. Ennyi!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#465) F.B.I. válasza Cyberslider (#464) üzenetére


F.B.I.
veterán

Köszönöm! Én is így gondoltam, amikor hosszas rágódás után ezt rendeltem meg neki. A feleségének nem tudtam elmagyarázni (nők, a barátnőimnek Samsung van, meg elől vaku blablabla...), hogy a férjének, ez jobb lesz, ez férfias. Mi nem szelfizünk 40 évesen és már a csingcsung márkák is (amiknek csak a neve az) is bőven olyan jók, mint a nagy Csamcsung és Szifón (ala Foxxcon gyár), valamint, némelyiknek foglalkoznak a szoftverével is rendesen (lásd ez, 7.0 és a Xiaomik). Szóval engem már rég meggyőzött....ha valami nem fog tetszeni neki, akkor sincs gond, elcserélem az RN3Pro-ra. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#466) darvinya válasza F.B.I. (#465) üzenetére


darvinya
titán

Akis ravasz. :DDD

Hova lett lila Z2?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#467) F.B.I. válasza darvinya (#466) üzenetére


F.B.I.
veterán

Boldogan használja lassan 1 éve egy debreceni srác. :K

Nem voltam ravasz, fel volt adva a lecke 40K-ért: szép legyen, új legyen, gyors legyen, friss szoftveres legyen, hazai garis legyen....konkrétan senki nem tud ilyet mutatni, ezen kívül, ezekkel a feltételekkel. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#468) darvinya válasza F.B.I. (#467) üzenetére


darvinya
titán

Az biztos, viszont most van még kezdőnek is jó telo HOMTOM HT17 PRO.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#469) zollerkmd válasza Bl.Gyo. (#456) üzenetére


zollerkmd
tag

Köszi srácok, de 6-os Android volt telón és frissítettem 7-esre. Tiszta rendszeren "Wi-Fi beállítása" részben "Tartsa bekapcsolva a Wi-Fit alvó üzemmódban" lehetőséget "Csak töltőn van" opcióra állítottam, így jónak tűnik és tényleg nem marad bekapcsolt állapotban.

Rendszert szépen belaktam, egyik app sem piszkált bele ebbe, azaz valahol itt lehetett a hiba (avagy tényleg valamelyik app szórakozhatott).

(#470) F.B.I. válasza darvinya (#468) üzenetére


F.B.I.
veterán

Néztem de műanyag és nem tudunk róla szinte semmit. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#471) darvinya válasza F.B.I. (#470) üzenetére


darvinya
titán

Az, hogy műanyag nem jelent semmit.
Jobb minőségű plasztik, mint Samu.
Amúgy Doogee/HoMToM/Vernee és megkaptad gyártó palettáját.

Nekem volt/van(gyerekeimé) Doogee Y200/Y300.
Y200 fém keret 2.5D GG3-as kijelző, cserélhető plasztik hátlap
Y300 fém keret 2.5D GG3-as kijelző, üveg hátlap

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#472) Bl.Gyo. válasza zollerkmd (#469) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nem pontosan ezt az opciót javasoltam kikapcsolni! Mert hogy ezt átállítottad, így alvó módban töltés nélkül akkor is kikapcsolja a WiFi-t ha Te folyamatosan rajta akarsz lenni (bár ezt a neve is mondja). De ha ez neked nem fontos, akkor ez is lehet egy megoldás a problémádra félig-meddig...

[ Szerkesztve ]

(#473) darvinya


darvinya
titán

Tudtátok, hogy támogatja zajszűrős fül/fejhallgatót a készülék.?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#474) LaraxHUN


LaraxHUN
csendes tag

Két kis apró, de azért idegesítő dologra még nem jöttem rá:

1: Egyéni ébresztő hangot hogyan lehet beállítani?

2: Az alapból hozzáadott zenelejátszónál ha lejátszási listát akarok készíteni akkor gyakorlatilag az összes zenéből egyesével kéne betenni a listákba, de pl a Samsungos lejátszónál lehetett olyan, hogy egy egész mappát kiválasztani és azt belerakni a lejátszási listába, ami azért egyszerűbb mint egyesével kiválogatni az oda tartozókat az akár több ezerből.. :D Én vagyok béna vagy itt tényleg nem lehet a mobilon lévő mappákból zenét rakni a lejátszási listába?
Amennyiben tényleg nem lehet tudtok ajánlani jó zenelejátszót Google Playen?

(#475) F.B.I. válasza LaraxHUN (#474) üzenetére


F.B.I.
veterán

Black Player

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#476) darvinya válasza LaraxHUN (#474) üzenetére


darvinya
titán

1. Alarms mappát készíts belső tárba abba rakd egyéni hangot.
Utána Beállítások-Alkalmazások-Rendszer alkalmazások-Média tároló adatai törlése.
Ekkor beszkenneli egyéni hangot.
Egyszerűbben felraksz egy file kezelőt (pl: Totál Commander) és mikor hangot választanál ki akkor ezt választod.

2. Fapados lejátszó, nem mappát nézi, hanem IDtag-et, ekkor van csoportos(előadó, album, stb) bevitel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#477) #63534592


#63534592
törölt tag

Sikerüt ma elejtenem a telefont,berepedt a kijelző,szóval most bukok rajta egy csomó pénzt :W

Pedig az enyém teljesen hibamentes volt.

Szuper ez a nap :)

(#478) darvinya


darvinya
titán

Kijelzővédő fóliák/üveg:
6db-os egyszerű fólia
2db-os félmatt közepes minőségű fólia
2db-os kristály tiszta közepes minőségű fólia
Ultra vékony üveg (8H)
9H üveg

(#479) ******

Akkor az a tré fajta, ami csak pénzbe kerül, de nem véd semmit.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#479) #63534592 válasza darvinya (#478) üzenetére


#63534592
törölt tag

volt rajta de semmit se ért

(#480) F.B.I. válasza darvinya (#478) üzenetére


F.B.I.
veterán

Neked milyen van rajta? Itthon nincs valakitől (eustockon kívü)l?

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#481) darvinya válasza F.B.I. (#480) üzenetére


darvinya
titán

2db-os 9H jön, azt fogom rárakni, de most még nincs rajta semmi.
Új telon van fólia rajta, de nekem sikerül az egészet lekapni így tönkre ment. :D.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#482) F.B.I. válasza darvinya (#481) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ha megérkezik írj már egy szösszenetet róla. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#483) darvinya válasza F.B.I. (#482) üzenetére


darvinya
titán

Ok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#484) #63534592 válasza darvinya (#478) üzenetére


#63534592
törölt tag

nem egy olcsó fólia volt :)

(#485) darvinya válasza #63534592 (#484) üzenetére


darvinya
titán

Az nem jelent semmit, ha drágán adnak el valamit, amit szuper olcsón vettek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#486) #63534592 válasza darvinya (#485) üzenetére


#63534592
törölt tag

én vettem az ebay-en 3000ft volt

(#487) darvinya válasza #63534592 (#486) üzenetére


darvinya
titán

Ott is érvényes, amit írtam.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#488) Bratyesz01


Bratyesz01
csendes újonc

Ma megérkezett az EBAY-ról a 9H fólia.Elég gyorsan 10 nap alatt.Igényes csomagolás hungarocell dobozban de.De a mérete nem igazán jó.A szélessége jó de kb fél centivel rövidebb.A szélein nem tapad rendesen a kijelzőre.A kijelző érzékenysége olyan mint előtte.Ujjlenyomat nem látszik rajta.Még egyenlőre tesztelem.

[ Szerkesztve ]

(#489) pluhm válasza Bratyesz01 (#488) üzenetére


pluhm
aktív tag

Én is most raktam fel a 9H fóliát, a széleknél nekem sem tapad, várok pár napot, hátha meggondolja magát.

(#490) F.B.I. válasza Bratyesz01 (#488) üzenetére


F.B.I.
veterán

Milyet rendeltél?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#491) Bratyesz01 válasza F.B.I. (#490) üzenetére


Bratyesz01
csendes újonc

Ilyet rendeltem.2Pcs 9H Tempered Glass Screen Protector For Vernee Thor / Apollo Lite / Mars

(#492) F.B.I. válasza Bratyesz01 (#491) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kösz. Akkor csak sima fólia lesz. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#493) darvinya


darvinya
titán

Egy dolog ami zavaró, hogy OTG valamiért csak újraindítás után működik.
Ha töltést végzek utána már nem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#494) SirKero


SirKero
őstag

Vernee Mars mennyire ajánlott nem ajánlott készülék. Mennyire vagytok vele megelégedve? Ha most vennél telefont újra megvennéd ? Mernéd ajánlani másnak is jó szívvel? :U
Maga a készülék laikus szemmel hardverileg jól ellátottnak tűnik esetleg hosszabb időre is.
Egy haver kérdezte de én nem értek a telefonokhoz. Mezei hétköznapi felhasználásra semmi játék.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#495) darvinya válasza SirKero (#494) üzenetére


darvinya
titán

Mint nemrégi beszélgetésből kiderült, hogy ajánlom a készüléket.
-De itt fontos, hogy tudja kezelni és ne a készülék kezelje.
Igen venném most is.
Igen egy pár évig használható lesz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#496) SirKero válasza darvinya (#495) üzenetére


SirKero
őstag

Köszönöm :R
Természetesen vissza olvastam pár oldalt de éppen ezért lett ambivalens érzésem a készülékkel kapcsolatban :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#497) Cyberslider válasza SirKero (#496) üzenetére


Cyberslider
őstag

Ár/érték arányban kiváló szerintem. Megfelelően gyors, sok memória, és minőségi anyaghasználat, ami számomra is lényeges.
Fakultatív programként lehet kákán csomót keresni, de nekem csak 50 ezer forintom volt, így arra nem fizettem be. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#498) Ogard válasza SirKero (#496) üzenetére


Ogard
tag

Egy hete van meg, nagyon elégedett vagyok vele. Szép és gyors, rendesen össze van rakva. Eddig minden működött (kivéve a nem headset hangerő állítást - de az ismert probléma és ígértek rá megoldást), nekem két napig bírja egy töltéssel, utána meg másfél óra alatt feltöltődik. (napi 2-3 óra net, sok zenehallgatás, játszani nem szoktam)
Fényképezéshez én az camera zoom fx premiumot használom, azzal elég szép képeket is lő.
Ennyi pénzért tudtommal nincs most jobb, többet én személy szerint nem adnék telefonért, tehát megvenném újra.
A flip-tok is vagány, magamtól sose vettem volna, de egy hét alatt nagyon megszerettem, igazán kényelemes vele használni a telefont.

(#499) Ricardo válasza SirKero (#496) üzenetére


Ricardo
félisten

Párom megelégedéssel használja. Szerintem a Thornál mindenképpen jobb vétel.

(#500) darvinya


darvinya
titán

Ebben a hsz-emben lévő 9H kijelző védő üveg megérkezett.
Mérete minden irányba 2mm-rel kisebb, és sajnos szélek nem tapadnak le rendesen.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.