Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sqpp


sqpp
őstag

Az előző az milyen is?:D

(#2) AllTheBest válasza sqpp (#1) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Elég noname márka kicsit átépítve... :D CPI SM, de egy Aprilia Rx-ből kibontott am6-os blokk van benne, 80ccm-es Top performance hengerrel, hozzá illő Top főtengely és Top performance kuplung, na meg új csapágyak, szimering vannak benne, ja és egy Technigas E-nox kipuffrendszer van rajta... :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3) MineFox54


MineFox54
őstag


Félig off:

Mi most vettünk egy Kia Ceed kombit. 2007-es, nagyon szép állapotban van, 116(ha jól emlékszem) ló. :))

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Sok boldogság legyen vele!

(#5) sqpp válasza AllTheBest (#2) üzenetére


sqpp
őstag

Még érik a motorozásunk! :)

(#6) AllTheBest válasza sqpp (#5) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Lassan DRZ? :D Van már egy DRZ a csapatban, valami kegyetlenül jól néz ki :D Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fogja odaverni a kis RS a DRZ-t ;]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7) sqpp válasza AllTheBest (#6) üzenetére


sqpp
őstag

Hát azért még odébb van, de ja... :D

Jövőhéten megyek kontaklencsét csináltatni, mert amit kinéztem sisakot, az alá nem igazán megy szemüveg.. De nem tudom még mi lesz tutira :D

Aztán utána kezdem a jogsit :) (anyum külfölön dolgozik, szóval vállalta a költségeket is.)

Én meg addig összegyűjtök vagy 800 ezert a motorra :)

(#8) AllTheBest válasza sqpp (#7) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát nekem is azért esett erre a választás, mert kegyetlen jó áron tudtam megvenni, konkrétan a 160-as henger többe kerül újonnan, mint amennyiért én megvettem a motort... xD
Majd ha összejön a pénzem, akkor lecserélem valami gazdaságosabb motorra, mert ha nyit a power szelep, akkor képes benyakalni 10 liter körül... cserébe akkor megy is ahogy az elvárható tőle :D ha nincs sokat pörgetve, akkor 4-5 literből megvan 100km, de 7,5ezres fordulaton nyit a power szelep és akkor elkezdi nyelnia benzint :D

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#9) sqpp válasza AllTheBest (#8) üzenetére


sqpp
őstag

Sajnos ennyire motor nyelven még nem értek :D

(#10) AllTheBest válasza sqpp (#9) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát igen, 2t motorok elég bonyolult módon működnek :D A za lényeg, hogy ha eléri a 7,5ezres fordulatot akkor elkezd húzni mint a k@rvaélet... :D Cserébe olyan szinten nyeli ilyenkor a benzint, hogy az valami kegyetlen :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#11) sqpp válasza AllTheBest (#10) üzenetére


sqpp
őstag

Egyébként 100k-ból mennyiszer tudok menni havonta egy olyan 5-6 L fogyasztással egy hónapban?:D

(#12) AllTheBest válasza sqpp (#11) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Ahányszor akarsz... :D Az más kérdés, hogy hány km fér bele.. :D számold ki :) 100km-en ha megeszik 5-6 litert, akkor ha a benzin jelenlegi árát megnézed, akkor hamar rájössz :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#13) sqpp válasza AllTheBest (#12) üzenetére


sqpp
őstag

Hát azért biztos fogok párat :DD Egyébként ha meglesz majd minden ruha, stb az első módosításom(idomok lecserélése) után egy ilyen lesz: [link]

(#14) AllTheBest válasza sqpp (#13) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Sok sikert, én remélem , hogy a következő egy xt660 lesz :D bár az még messze van, ezt 2 évig szeretném majd hajtani :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#15) Kolondrum


Kolondrum
félisten

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.