Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-14 15:54:05

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) csako válasza Janaboy (#2750) üzenetére


csako
veterán

Csak a sztori megnézését látja és nem nyit.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2752) Janaboy válasza csako (#2751) üzenetére


Janaboy
veterán

A sztori az amikor a képére kattintva hoz fel képet?
Tilthato, hogy azt ne lássa?

Janaboy

(#2753) Janaboy válasza Janaboy (#2752) üzenetére


Janaboy
veterán

Közben látom pont az előző poszt is erről szólt és ahogy hirtelen rakerestem, nem kikapcsolhato.

Thx az infókért.

Janaboy

(#2754) csako válasza Janaboy (#2752) üzenetére


csako
veterán

Igen, a sztori az, ami a profilképére kattintva jön elő, ha van neki éppen. Nem tiltható, legfeljebb kikerülhető egyes weboldalakkal, ha visszaolvasol párat.

Szerk.: Nincsmit :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2755) Krystal_s válasza csako (#2754) üzenetére


Krystal_s
addikt

Engem az jobban zavar, ha a főoldalról nyitom meg valakinek a Sztoriját, akkor automatikusan átvált egy másik ember (aki nem érdekel) Sztorijára és persze annak már úgy jelzi, mintha én azt megnéztem volna. :\
FB-on is ilyen.
ui: Tudom lehet tiltani, de akkor is hülyén van ez "is".

[ Szerkesztve ]

(#2756) Simivok


Simivok
senior tag

Sziasztok,

Milyen oldalon lehet insta profilképeket eredetiben megnézni?

Galaxy S23 256GB Cream

(#2757) -secret- válasza Simivok (#2756) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Forráskódban keress rá a "jpg"-re.

(#2758) lkristóf válasza Simivok (#2756) üzenetére


lkristóf
senior tag

2740es hozzászólásban a megoldás, nem kellet volna sokat visszaolvasni.

(#2759) Simivok válasza lkristóf (#2758) üzenetére


Simivok
senior tag

Oksa köszi

Galaxy S23 256GB Cream

(#2760) tirszin válasza lkristóf (#2758) üzenetére


tirszin
senior tag

Bele kell tenni az összefoglalóba az insta profilképek nagy méretű megtekintésének lehetőségét. A többséget ez érdekli. :)

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#2761) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Telón, a memóriakártyán lévő képeket nem tudja megnyitni az alkalmazás, ha posztolnám őket. Tapasztalt már ilyet valaki vagy ez ilyen? Az alkalmazás hozzáféréseinél nincs engedélylehetőség a memóriakártyát illetően. Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2762) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok!

2 napja nem tudok belépni PC-ről a fiókomba a következőt írja ki: "Probléma volt az Instagramba való bejelentkeztetéskor. Kérjük, próbáld meg hamarosan újból."

- Felhasználói nevem/jelszóm jó, telefonról betudok lépni.
- Más oldalakon nincs ilyen hiba pl facebookon sem.
- Előzményeket, cookiekat töröltem már
- Microsoft Edge-t és Chorme-t használok, mind2 böngészőből ugyan ez a helyzet.
- Intsagram app-ot PC-re letöltöttem, ugyan ez a helyzet...

ötlet?

(#2763) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#2762) üzenetére


Gergőke88
addikt

Engem most telefonról nem enged be….

(#2764) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#2763) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom mi lehet a gond, vidéken voltam, most hazajöttem, itthon beengedett egyből, ott meg telefonos megosztással, meg ottani WiFi-vel sem...

(#2765) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

link

Jelenleg vannak gondok az instával...

(#2766) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#2764) üzenetére


Gergőke88
addikt

jól el vagy tűnve egyébként is.... :F

(#2767) Jhonny06 válasza B-L-A-C-K (#2762) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nálam telefonról nem megy (ugyanez a szöveg), PC-ről gond nélkül.

(#2768) zolnagy


zolnagy
őstag

Szerettem volna regisztrálni az instagrammra, mert egyre többször van olyan, hogy valaki megoszt onnan vmit, amit nem tudok megnézni, mert nincs regisztrációm. Facebookom van, tehát azt tűnt a legegyszerűbbnek, hogy a "Bejelentkezés Facebook fiókkal" gombot választom. De ekkor egy végtelen ciklusba fut. Íme: [link] Nem tudok sehova se kattintani. Edge, firefox, opera és telón safariban is próbáltam, ugyanez.
Mi a megoldás?

(#2769) Weaver válasza zolnagy (#2768) üzenetére


Weaver
senior tag

mobilról se jó? az insta asztali kezelése nagyon bugos, mivel (nagyon) elsősorban mobilos app. nyílván az asztali kezelésnek is hibátlannak kellene lennie, ha már egyszer van, dehát nem ez a helyzet.

(#2770) zolnagy válasza Weaver (#2769) üzenetére


zolnagy
őstag

Safariban is néztem, tehát nem.
Mindegy letöltöttem az appot, de azért elég gáz, hogy csak így hajlandó működni...
Viszont így most sikerült szinkronizálnom és már működik PC-n is.
Én mondjuk a legkevesebbet fogom mobilon használni.

(#2771) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!

Van egy insra fiókom, amit vagy 2 éve nem használok.
Szerettem volna belépni, de a jelszavam nem jó.
Kértem emlékeztetőt, de azt egy .ru végződésű email címre küldi ki amit nem ismerek.
A fiókot szeretném törölni, de előtte belépni.
Van valami ötlet?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#2772) Simivok


Simivok
senior tag

Sziasztok

Ha valakivel egymást kölcsönösen követtük insta de én kikövetem akkor fogok nála látszódni a javaslatoknal? Remélem igen :D
És facebookon ha törlöm ismerősök közül akkor is fel fog nála dobni mint javaslat? Egyébként messengeren benne vagyunk egy chat csoportban is.

Köszi

Galaxy S23 256GB Cream

(#2773) erahurka


erahurka
félisten

Mindjárt megőrülök, ki akartam emelni egy posztom, erre visszadobták valami idióta indokkal! Tuti hogy valami AI nézegeti megfelel-e a szöveg mert élő ember nem kötne bele. De azt sem tudom mit kéne átírnom. Vicc az egész komolyan, ha sokat lájkolok az a baj, ha fizetnék akkor ott is találnak bajt......

Ráadásul semmi nincs szinkronban egymással, beállítottam telefonon egy célcsoportot, laptopon weben megnyitja nekem ezt a totálisan átláthatatlan Meta profilkezelőt és ott meg egy 5 éve használt Facebook oldalamnak a hirdetési célcsoportját látja csak. Hogy nem őrül meg az összes social marketinges ettől?

[ Szerkesztve ]

(#2774) akyyy


akyyy
senior tag

Sziasztok. Már másodjára kapok ilyen zárolást az instagrammtól, és kérik készítsek képet magamról, névvel, felhasználónévvel meg valami számkóddal.
Csak néhány képem van fent, kommentelni nem szoktam, sőt, DM-et se használok, csak néha felnézek ismerősök képei után, illetve különböző oldalak miatt. Nem is értem hogy ez miért van, de még email se jön, csak mondom megnézem a frissítéseket, új képeket, és jön az üzenet hogy ki vagyok tiltva :W

(#2775) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Amikor rányomok egy történetre és azt írja "A történet nem érhető el.", olyankor mi van? Törölték? Akkor minek látszik? Csak közeli ismerősöknek beállítást kapott esetleg a poszt? Akkor megint minek látom? Hogy az arcomba dörgölje, az adott embernek nem vagyok közeli ismerőse? Esetleg ez valami bug? Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2776) Krystal_s válasza tylerddd (#2775) üzenetére


Krystal_s
addikt

Inkább bug. Bughalmaz az egész. Miért, annak mi értelme, hogy valaki beállítja, hogy csak azok írhatnak neki, akiket ő követ. De ez kívülálló nem tudja, hogy kinek hogyan van beállítva főleg egy zárt fiók. Ilyen esetben te írhatsz 1000x is valakinek, de ez a hülye oldal nem fogja jelezni, hogy ne tedd, mert úgysem kapja meg senki.
De az is kellemes, amikor engedélyezed, hogy írjanak neked, de te sosem kapod meg.
Az is nagyon értelmes, amikor megnézek egy sztorit, olyanét, akit követek, mégis sokszor feljön az ablak, hogy megtekintés mint: az én nevem és engedélyezem-e. Hát hogy akarnám máshogy? Nincs is más választásom. Más az, akinek több fiókja van, de nekem 1 db van. Á ilyen.
Van, akiknél az élő ragad be. Egyik ismerősnél hetekig jelezte, hogy élőzik, de csak a profilképnél volt körbe a pinkes szín, miközben nem is élőzött már hetek óta.

(#2777) Atish19


Atish19
őstag

Másnak is akadt problémája mostanában a beléptető SMS-el? Ma gondoltam változtatok jelszót, mert már elég régi volt. Miután megtettem minden eszközről kiléptetett és nem tudtam visszalépni, mert nem jön meg az SMS. A telefonszám ami meg van adva helyes. Nagy nehezen előturtam az egyszeri beléptető kódokat és sikerült belépnem. Majd amikor hozzá akarok adni egy tartalék hitelesítést megint SMS-t kunyerál ami szintén nem jön meg :DDD 1 hete cseréltem telefont akkor még simán megérkezett.

(#2778) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Világos/sötét téma másnál is bugos?! Tehát alapból sötét nálam, de rendre világosként indul el.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2779) BéHGT


BéHGT
senior tag

Üdv!
Egy gyors offos kérdés: mivel tudom tű pontosan egy percenként megvágni a pl koncerten készült felvételeket insta storyba? Mikor csatolom a hosszú felvételt, ott is lehet vágni, de nem tudom pontosan ott kezdeni, ahol a legelső végződött. :D

(#2780) degec


degec
senior tag

Tiszteletem, Valami ötletet kérnék szépen... köszönöm előre is.!
Reggeltam asztali pcről instára, de valszeg az ublock origin valamit bekavarhatott mert bár sikerült a reg, valamiért erorrba futott a végső utolsó lépés, visszaléptem visszanyillal böngészőben ...kétszeri azonosító kód emailben, majd telóra is egy új kód megadása után asztali gépen tökéeltesen be tudok lépni jelszó gmail párossal, de telefonra felrakva, és ott belépve tottál error.. haccor átnéztem kis nagy betűt, de semmi, nem enged be rossz usernév pass párosra hivatkozva.. Ilyenkor mit tudok tenni.. ? Köszönöm..Köszönöm !

(#2781) degec válasza degec (#2780) üzenetére


degec
senior tag

Telefonon csináltam egy uj regget, most meg ott jó..valamit nem értek akkor tuti :D

(#2782) Beldar


Beldar
tag

Sziasztok! Bár én is úgy látom, egy nagy bug-halmaz ez az egész Insta, hátha más is belefutott... Szóval próbálok TAG-gelés alapján keresni, ami pár hónapja még működött, azaz pl. beírtam keresőbe, teszemazt: #sigma105mm, mert kivi vok az összes eme obival készült fotóra. Régebben kihozta a találatokat, kedvemre böngészhettem a sok tíz- vagy százezer kép között. Node! Most már csak annyit válaszol, h kiad 9 képet "A legnépszerűbbek" megjelöléssel, aztán a többi néma csend, kirak még egy "követem" gombot (mi az istent kövessek egy keresésen, könyörgöm!), de ennyi, semmi több találatot nem tudok meglesni.... Őrület.... :O

(#2783) Weaver válasza Beldar (#2782) üzenetére


Weaver
senior tag

igen, ez a legújabb újítás. ezzel gyakorlatilag értelmetlenné tették a hashtageket. ha eleve nem volt több ezer követőd, és kaptál friss feltöltés után többszáz lájkot, akkor az adott hashtagen belül csak a legnépszeűbbek után jelenik meg valahol szépen jól hátul az átlag user feltöltése. a "kicsik" feltöltése jelenleg akkor is láthatatlan marad, ha kihasználod a max 30 db-ot, úgy nincs értelme.

(#2784) Valaki05


Valaki05
friss újonc


Sziasztok!

Egy „apróbb” instagram problémám kapcsán szeretném kikérni a véleményeteket.
Két nappal ezelőtt kaptam egy ideiglenes felfüggesztést, aminek nem igazán értem az okát. Tudomásom szerint nem tettem olyat, ami indokolhatná, de valami mégis zavart okozott az erőben. Van egy sejtésem, de lehetséges, hogy teljesen tévúton járok.
Tehát ezt a fiokot már legalább egy hónapja nem is használtam, most asztali gépen, mozilla segítségével léptem be (privát módban futtatva a böngészőt). Csak végiggörgettem az újdonságok egy részét, majd megnéztem néhány rendszer által ajánlott profilt. Nem annyit, hogy az gondot okozzon szerintem, maximum 10-15 darabot. Nem lájkoltam ész nélkül, nem követtem be őket, egyedül annyi történt, hogy ránéztem erre a néhány profilra és megnéztem néhány képüket is. Ezután egy nappal kiírta, hogy gyanús tevékenység miatt a profil átmeneti tiltást kapott. Ezután a levélben kapott kódot beírtam, be is engedett, de maximum 1 percre, még kattintani sem tudtam sehová, amikor is máris újra kirakott. Most azt kérte, hogy rendeljek hozzá mobil számot a felhasználói fiokhoz (eddig ez nem történt meg). Megtettem, a küldött kódot beírtam, elfogadta, de kiírta, hogy néhány napig biztonsági okokból bizonyos funkciókat nem tudok használni. Konkrétan nem enged belépni 😊
Régebben volt olyan, hogy amikor rövidebb időn belül túl sok profilt tekintett meg valaki, akkor kapott egy átmeneti tiltást, amit azonnal fel is tudott oldani, ha beírta az emailben kapott kódot, de most erről nem lehetett szó ennyi megtekintés mellett.
Az egyetlen, ami eszembe jutott: használok egy mozilla kiegészítőt (Instab: https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/instab/?utm_source=addons.mozilla.org&utm_medium=referral&utm_content=search)
amivel a képeket egy kattintással meg lehet nyitni teljes méretben egy új ablakban. Ez okozhat esetleg problémát? Régebben semmi gondom nem volt ilyen és hasonló addonok használatából, de lehet, hogy a közelmúltban szigorítottak valamit és ezeket már nem engedélyezik az instán?
Egyik ismerősöm szinte kísértetiesen hasonlót élt át a nyáron, neki fel is függesztették a fiokját, amit szelfis biztonsági eljárás után sikerült visszakapnia. Akkor ő a tiltáskor valami olyasféle részletezést kapott, hogy esetleg a szabályzatban foglaltak szerint tiltottnak számító dolgot tett, például felsorolták, hogy nem engedélyezett adatok gyűjtése a rendszer segítségével. Ő is használt olyan kiegészítőt, mint én, de adatokat egészen biztosan nem gyűjtött senkiről 😊
Mi a véleményetek? A kiegészítő lehet a ludas, vagy valami egészen más okozhatja ezeket a furcsa, régen nem tapasztalt tiltásokat? Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#2785) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
Elnézést a banális kérdésért, de ha profilképre kattintok, és megnézem valaki storyját, akkor az a valaki azt látja, hogy megnéztem. De mi van a highlightsokkal/összefoglalókkal? Azt is látják, ha megnézem?

(#2786) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Miben másabb a küldött üzi kék háttérrel és fehér betűvel, és a küldött üzi szűrke háttérrel és fekete betűvel. (Webfelület.)

Épp insta fiók törlőben, és elérhetőségeket ctrl+c, ctrl+v-ztem többeknek, és pár előbbi, pár utóbbi formátumban ment el.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2787) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok,
Privát a profilom, valaki követési kérést küldött és véletlenül a törlésre nyomtam az engedélyezés helyett. Tudom valahol módosítani, hogy engedélyezzem a követést?

S23

(#2788) Weaver válasza alex devil (#2787) üzenetére


Weaver
senior tag

ezt így utólag már sehogy, írj neki hogy mi történt és kövessen be újra , mert elfogadod.

(#2789) Mauro812


Mauro812
tag

Hogy tudom a fotóimat töröltetni az Insta adminokkal olyan csoportbol ahol nem vagyok bent?

(#2790) Weaver válasza Mauro812 (#2789) üzenetére


Weaver
senior tag

minden egyes instán lévő tartalomnál van jobb felül van egy ikon (3db függőleges pont), ott lehet többek között jelenteni. jelentésen belül pedig megadni, mi a probléma.

(#2791) Mauro812 válasza Weaver (#2790) üzenetére


Mauro812
tag

Tudom csak nem vagyok bent a zárt csoporban ezért nem tudom jelenteni sajna. :(

(#2792) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!
Csak Instagram topikot nem találtam.
Esetleg ebben a topikban van aki tud segíteni.
Instàn a körüzenet csatornák napi értesítését hol lehet kikapcsolni?
Nem akarom őket követni mégis naponta jön az értesítés hogy lépjek be.
Köszi.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#2793) Weaver válasza Orlin (#2792) üzenetére


Weaver
senior tag

nem tuti, csak egy tipp: az üzenet küldő profilját korlátozod (vagy tiltod).

(#2794) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Másnál is rossz a bejelentkezés több eszközön?
Ha gépen jelentkezem be a profilomba, akkor kidob a telefonon, újra be kell lépjek, ha telefonon lépek be, akkor meg a gépen kell ismét. :(
Tegnap óta kezdte el csinálni ezt, hozzá van adva a Megbízható eszközök listájához minden pedig. :U

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#2795) erahurka


erahurka
félisten

Threads app nektem sem érhető még el Google Play-en? Böngészőből már csináltam fiókot pedig :F

(#2796) Curtain


Curtain
senior tag

Azt hogyan tudnám beállítani androidon hogy csak azokról a fiókokról kapjak értesítést aminél külön bekapcsoltam azt? Pl adott fiókoknál ezeket bekapcsoltam de mégis jön értesítés az összes többi általam követett fióktól is.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#2797) Viktor991


Viktor991
kezdő

Sziasztok! Van egy kis gondom, van egy régi instagram fiókom de nem tudok rá belépni. És sajnos a hozzá tartozó e-mail és telefonszám nem érvényes már . Van valakinek esetleg valami ötlete?
Vagy valami trükk amivel be tudok lépni ?

(#2798) Viktor991


Viktor991
kezdő

Sziasztok! Van egy kis gondom, van egy régi instagram fiókom de nem tudok rá belépni. És sajnos a hozzá tartozó e-mail és telefonszám nem érvényes már . Van valakinek esetleg valami ötlete?
Vagy valami trükk amivel be tudok lépni ?

(#2799) adp


adp
őstag

Sziasztok!
Ha egy insta reels-em hangját letörölték valahogy tudok betenni alá új hangsávot? Hang nélkül elég gatya a vidi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.