Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Gambit


Gambit
őstag

Ez a bejegyzés nekem is nagyon tetszett. :R

Az avatárokkal kapcsolatban még annyit szeretnék hozzátenni, hogy én simán el tudnám fogadni, hogy bizonyos különösen megbecsült tagok esetén "korkedvezménnyel" járjon az arckép, vagyis ne ragaszkodjunk körömszakadtáig a szabályhoz. Pl. Vakegérke esetében ugye megvan a 600 nap, csak éppen a rang hiányzik. Na ilyenkor meg lehetne nézni, hogy miért is hiányzik a rang. Hát azért, mert nem gyűjti ész nélkül a hsz-t. Szerintem ezt a tulajdonságot éppen, hogy jobban kéne értékelni, mint a szófosást.

Persze tudom, hogy sajnos ez nem jöhet össze, több okból sem. Nehéz lenne eldönteni, hogy ki kaphat felmentést a szabályok alól, és nyilvánvalóan lenne egy csomó veszekedés, értetlenkedés is belőle. "Ő már senior tag korában kapott, akkor én miért nem kaphatok, miközben csak 2x kellett banolni, az meg már elavult tegnap."

Szóval konklúziónak azt tudom írni, hogy a balhé elkerülésének érdekében sajnos jobb, ha ragaszkodunk a szabályokhoz. :D

u.i.: Tudom, hogy senki sem kérdezte erről a véleményemet, önszorgalomból írtam le. :K

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.