Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Te is ki vagy ezekre akadva? Ez egy vicc, egy bohózat, egy nem is tudom mi! Elnézem, de csak mert nem hiszem el amit látok, az emberi agy visszafelé fejlődik ezektől a műsoroktól. Tegnap óta van rosszabb, az "ezt kell csinálni ee??" Napalmal az egészet! A virág egy csökkent értelmű elkényeztetett kislány, a nagyobbik meg bazz olyan h a szén feljön a bánya aljáról ha az lemegy, a marék lepkének több esze van mint azoknak együttvéve! Bár a bea nem hülye, nagyon is okos h ezen a palin élősködik!
Ott figyelt az apple is a nagyobbik lánynak, mert apuka égeti magát esténként a tv-ben, mi meg (ti mert én nem) ezen nevettek. Megáll az eszem, ez egyre rosszabb!

[ Szerkesztve ]

(#2) samfishR


samfishR
senior tag

Sajnos erre van igény, hogy a bunyikabbnál bunyikabb celebeket mutogassák a tv-ben. Némelyik beszélni se tud, nem még kultúrátlan enni.. Nem baj, most már lesz győzike is, erre van igény, ezt adják, ez kell ide. Egyáltalán nem nézek tv-t, de tudom, hogy van ez a vacsoracsata meg a hal a tortán. Két okádék műsor.

Egyébként támogatnám az ötletet, de erre nem lenne igény egy ilyen országban :( Legközelebbi "vendégek" lehetnének a következők: győzike, pákó, anettka, kiszel tünde. Éhezés továbbra is lenne, viszont a nézettség az egekbe szökne..

kis félregépelés az utolsó mondatban:

Akkor legalább azok lakjanak jól, akik éhesek.

[ Szerkesztve ]

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Egyetértek! Főleg az első pár bekezdéssel! :R

Sajnos a nézőközönségnek nem lehetne eladni a csöveseket. A 'celebeket' annál inkább.

Eleinte még megnéztem 1-2 ilyen adást. Érdekes volt, újdonság volt.
Aztán szépen lassan megundorodtam ahogy a sok köcsög pénzeszsák aki magát hírességnek tartja teszi az agyát mindenki előtt... Ma már ha véletlenül v.hol meglátom inkább az ideget váltja ki belőlem, mint a szórakozást.

[ Szerkesztve ]

(#4) Vakegérke válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, ki vagyok akadva, de nagyon. Már a kezdetektől.
Indokaim érthetőek. Egymást zabáltatják, holott egyikük sem éhezik. A költségeket pedig "x" bank fedezi a csóró befektetők pénzéből.

Ha már kaja, akkor az egyen, aki valóban éhes.

Ami pedig a "csak szét kell dikházni" csávót illeti, gusztustalan. Családostól, cselekedetestől.
Ez az én véleményem, és jogom van kimondani. Nem sértek vele szabályt. Remélem így van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Vakegérke válasza samfishR (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen, a hibát korrigáltam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Kolondrum válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

Szabályok..... Az biztos, hogy jó pár dolgot kiiktatnék az RTL-ről és a másikról is ha tehetném!

(#7) sztikac válasza Vakegérke (#4) üzenetére


sztikac
őstag

Valaki fegyvert tart a fejedhez, hogy nézd ezeket a műsorokat? A bank/tévé meg szerintem azt csinál a pénzével amit akar...

(#8) Vakegérke válasza sztikac (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

A bank nem csinálhatna azt az én pénzemmel, amit akar, ha volna igazság a földön.
Piti kamatot fizet, de ha kölcsön kell, az már horribilis adósság.

Ám szponzorál a bank ezt, meg azt úgy, hogy engem meg sem kérdez, pedig az én pénzecskémből (is) teszi.
Érted már?

Nem, nem tart a fejemhez stukkert senki. Ám lehetetlen nem meglátni a szemétséget, a pazarlást, a "celebek" egymást ajnározását.
Te nem látod?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) sztikac válasza Vakegérke (#8) üzenetére


sztikac
őstag

Ám szponzorál a bank ezt, meg azt úgy, hogy engem meg sem kérdez, pedig az én pénzecskémből (is) teszi.

Ezt mégis hogy gondoltad, a bank minden egyes szponzori szerződés előtt kérne Tőled egy írásbeli beleegyezést a "pénzecskéd" (dehogy a Tied) használatára?

Te nem látod?
Nem. Mivel nem nézek tévét :)

(#10) szablya


szablya
tag

Úgy, úgy, közelebb a húsosfazékhoz, kedveskéim. Amíg egy ország főzi, nekünk bizony van mit ennünk. Így, így kedveskéim. Csak mosolyogjatok kedveskéim, hadd tapsoljanak. Igen, igen, finom a vacsora? Így így, nevessetek is, röhögjétek képen azt a nagy marék parasztot. Négyévente egyszer etetés van... Persze, csak beetetés. De aztán ők etetnek minket. Nevessetek csak!

Így kell csinálni-e!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) negyedes


negyedes
addikt

Lassan 8 eve a Forma 1-en es a Discoveryken kivul mast nem nezek a tvben, A "lakasomban" nincs is tv.

Hala ezeknek a "celebeknek" a 10%at ha ismerem (de az is sok). Undorito ami ezeken a csatornakon megy, talalo ra a szenny tv kifejezes.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#12) mephi666


mephi666
nagyúr

engem is kiakasztott máskor rendesen az aktuális főzőműsor :( főleg, hogy volt régen olyan is, hogy valamelyik pénzes főparaszt még ki is hangsúlyozta, hogy 30-40ezerből csinálta a kaját... mintha hanyattvágná az összeg... főleg, hogy nem is ő fizeti...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Brumi válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Brumi
senior tag

Nem teljesen mindegy, hogy a bank reklámspotokra költ 100 milliókat, vagy ilyen idiótaságot szponzorál? Ez lehet, hogy még olcsóbb is.

Ezeket már azért hívják celebeknek, mert más foglalkozást nem tudnak megnevezni. Régen attól volt híres egy ember, mert valamilyen területen kiemelkedőt alakított. Ezeknek a magamutogatás a főállásuk, az átlagember meg ostobán ül a tévé előtt és bámulja őket. Erre van igény. Nem Neked, nem nekem, az átlagembernek. Én nem nézem, nem idegesítem magam rajta, lefoglalom magam értelmesebb dolgokkal.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#14) Tim82 válasza Brumi (#13) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mindjárt kiderül, hogy az adott bankhoz Vakegérkének köze nincs, nem vett fel tőlük hitelt, nincsen ott folyószámlája, bankbetétje, befektetése, de ettől még az "ő pénzecskéje".

Én kérek elnézést, leülök magamtól is, csak nem hagyhattam ki. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15) Gergő_


Gergő_
őstag

szarni bele, nem hiszem hogy valamennyit is változni fog ez az egész. Győzike újra hódít... :(((

(#16) szablya válasza Gergő_ (#15) üzenetére


szablya
tag

Változni kell!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#17) k.


k.
őstag

Nemtudom miért vagytok felháborodva. Ennyi erővel, ne egyél mivel afrikában éheznek.
Azzal én sem értek egyet hogy milyen celebeket szerepeltetnek néha, de alapvetően nehogy átessünk a ló túlooldalára. Ha csöveseket és tsaikat támogatna az rtl hát nemigazán nézné bárki is.
Egyébként néha nézem, ha normális-színvonalas- emberek ülnek egy asztalhoz.

(#18) Gergő_ válasza k. (#17) üzenetére


Gergő_
őstag

"Ennyi erővel, ne egyél mivel afrikában éheznek."

Ennek a mondatnak lehetne értelme, de nem akarok belemenni.

(#19) Drenadar


Drenadar
veterán

talán ha nem nézné senki, csak aki rá van szorulva ezekre a névtelen senki celebekre, akkor talán esetleg nem lenne olyan jó üzlet és lekerülne a műsorról. Lehet puffogni, azért van mert van nézettsége. És egy ideje már nem hívnak be a műsorokba "közembereket" csak ezeket a celebeket. Nézzetek meg bármelyik csatorna bármelyik műsorát. nah jó a lottóhúzásba még nem celebek vannak. nah de a többibe? ahol régen az volt a menő? vágó féle műsorok stb?

illetve lehet tévedek, ebben az évben még nem kapcsoltam be a tvmet. de ha bekapcsolnám akkor is inkább discovery... sokkal inkább mint a magyar szenny.

(#8) Vakegérke:
nem a te pénzed. A Banké. Neki adtad. Miért ne tehetne azt vele amit akarna? kb mint egy ingyen reklám. Piti pénz az a bevásárlás mint egy-két másodperces reklám főműsoridőben&nagy nézettségnél.

és ellehetne már felejteni a brühühühühüüü kevés betéti kamatot ad a bank, meg nagy a hitelkamat.

sry! peace mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#20) Móci


Móci
addikt

Az ötlet nem rossz, de nekem más jutott eszembe. Ne csövesek legyenek a sztárok, hanem 2 dolgozó, normális család. Adjunk az egyiknek pénzt, hogy a háziasszony bevásárolhasson, és mindent ki tudjon hozni magából főzés terén (nem a paprikás krumplira gondoltam). Majd ha megvan a nagy mű, jöhet a másik család, s jól belakhat az ételből.
Utána csere.
Természetesen az xy bank hagyhatna egy kis ajándékot mindegyik családnál: nyersanyagok, levásárolható élelmiszer-utalvány, stb.
Jó, tudom, a kutya se lenne rá kíváncsi, mert az xy idióta nullaagyú barom érdekesebb.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#21) Brumi válasza Móci (#20) üzenetére


Brumi
senior tag

A Paprika tv-n van olyan műsor, hogy átlagemberek főznek a saját lakásukban átlagembereknek, és a végén annyit fizetnek a kajáért, amennyit gondolnak. Igaz, ott nem ingyé zabálnak a bank pénzén.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#22) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nos, idióta dolgok/emberek mindig lesznek az életben, nem kell vele foglalkozni. Nem igazán tudnám felidézni, hogy mikor néztem utoljára TV-t, pedig a korosztályomban ez nem jellemző. Fölöslegesen idegesíted magad ezzel, nem fog megváltozni, hasznosabban is el lehet tölteni azt az időt, amit erre fordítasz.

[ Szerkesztve ]

(#23) Móci válasza Brumi (#21) üzenetére


Móci
addikt

Pont az lenne a lényeg, hogy nekik fizessen a bank, ne ezeknek.
Amúgy nem ismertem a műsort, nem tévézek. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#24) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

"Kedvencem" az volt, amikor a Tasnádit meg még ki tudja miféle embereket hívtak meg valamelyik műsorba (talán a Hal a tortán címűbe).
Nesztek, ez a példakép gyerekek, így kel sok pénzt keresni, nagy házban lakni...

(#25) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Két dolgot kevertek össze. A TV-től nem várhatjuk el, hogy megszüntesse az éhezést! Az nem az ő feladatuk. Bizonyára hallottatok Hegedűs Zsuzsa kezdeményezéséről "Lakjon jól minden gyerek" Nem is az ő feladata, de valakinek végre lépni kellett. A TV-k is jól jönnének ki szerintem, ha valami hasonlót támogatnának. Egyetértek azzal, hogy gyomorforgató műsorokat adnak, ráadásul egyre többet. Nem mondom, hogy nem nézem, hiszen akkor nem tudnám, miről van szó, de egyre gyorsabban nyomom a távirányító gombját. Nagyon hiteltelen, amikor nagyon sok mit tudom én ki beismeri, hogy nem tud főzni, aztán olyan 10 pontos lakomát rittyent össze, hogy hiba nincs benne. Egy másik fórumon (főleg politikai kérdéseket vitatunk meg rajta) volt már ez a téma olyan aktualitással, hogy az egyik párt beszüntetne néhány kereskedelmi csatornát. Ezt ugyan nem támogatom, de a következő kulturális minisztérium valami korlátozást kitalálhatna!

(#26) Depression válasza Móci (#20) üzenetére


Depression
veterán

Volt, megbukott, visszahozták a celebeket.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#27) Vakegérke válasza Tim82 (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

A fizetésem az OTP bankhoz fut be, ott van számlám. :K

Nos, el kell fogadjam sokak indokát. A banké a haszon, és arra fordítja, amire akarja. Ám legyen igazatok, de az írásomból nem törlöm az ide vágó részeket.

Megoszlanak a vélemények, de az alapkérdésben jobbára egyetértünk. Jól van ez így.
Köszönöm a hozzászólásokat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) localhost válasza Brumi (#21) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Csak nálunk már a paprika TV nézése(!!!) is luxus, nincs benne az alsó két csomagban sem. - tehát nem látjuk, nem fizettünk elő rá.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29) tkazmer válasza Móci (#20) üzenetére


tkazmer
addikt

Jó, tudom, a kutya se lenne rá kíváncsi, mert az xy idióta nullaagyú barom érdekesebb.
erről van szó, innentől kezdve az egész hajléktalanos, stb felvetés hibás. a bank sem azért támogat mert olyan jófej és szociálisan érzékeny, hanem mert a műsorban az "x bank"-ból az "x" is definiálva van - innentől kezdve neki olcsó reklám az egész.
az bizonyos, hogy a hajléktalanokat az első 10 perc után senki sem nézné, nekik nincs olyan beszélőkéjük, hogy annyi embert megszólítsanak mint a jelenlegi szereplők.
valami filmben volt, hogy "ez a showbiznisz". na hát ez az.

(#8) Vakegérke
ha volna igazság a földön, az M6-os autópálya nem épülhetett volna meg, mert én arra nem járok, és az én pénzecském is benne van:)
amire ki akarok lyukadni: onnantól kezdve, hogy te kifizetted neki a kamatot, teljesen mindegy, hogy valamikor az a te pénzed volt, már az ő pénze. mint ahogy az államé a befizetett adó, a kereskedőé amit nála hagysz a kenyérért, stb stb.

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#30) Vakegérke válasza tkazmer (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy már mondtam, elfogadom a tényt. Nem az enyém, hát nem az enyém.
Legbelül azonban hadd duzzogjak. Hatalmas lóvékat öl a bank ilyen, és még ilyenebb dolgokba, miközben az ügyfelek pénze talán az értékét sem őrzi meg, olyan alacsony a kamat.
No mindegy, nem az enyémet költi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) tkazmer válasza Vakegérke (#30) üzenetére


tkazmer
addikt

Hatalmas lóvékat öl a bank ilyen, és még ilyenebb dolgokba,
persze, marketingre minden cég költ:)

miközben az ügyfelek pénze talán az értékét sem őrzi meg, olyan alacsony a kamat.
ez "talán" nélkül is igaz, az otpnél talán még a lekötött betét kamata is alacsonyabb mint az infláció (ami perpill 5.9%)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#32) Vakegérke válasza tkazmer (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

3 hónap lekötéssel sem éri el az inflációt: [Link]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem bírom ki, muszáj berzenkednem. Magamra marodok vele? Nem számít.

Megy tovább a sorozat, a már lehasznált celebek újra főzőcskéznek, hogy a már lehasznált celebek újra pontozhassák őket. Persze van(nak) új hús(ok), aki(k) frissíti(k) ezt a lehasznált zabáldát.

A kérdés adott.
Miért nem lehet a sors által lehasznált csöveseket öt napig jól tartani, jóllakatni?
Az általános véleménnyel ellentétben én úgy gondolom, hogy sokkal nagyobb érdeklődésre tarthatna számot a műsor.

Amennyiben felfigyelne véleményemre a műsort sugárzó csatorna, ne higyje azt, hogy engem megkerülhet! Ötletem kemény pénzt ér, amelyről nem mondok ám le.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

TVt ritkán, vacsoracsatát vagy hasonlókat (ha jól tudom van egy Hal a tortán is) sosem láttam. Viszont nem értek eggyet avval hogy adjuk ebédet a szegényeknek. Szerintem, a mindenki által ismert, hálót adj nem halat inkább megfelelő volna. Sajna ez elég ritka. Mivel a háló drágább is mint a hal, kevesebbeken is segít, meg lehet hogy konkurenciát is teremt. Hisz, mint ahogy mondják, és meglehet úgy is van, az amerikai gazdaság a világ motorja, a minimum 5% szegénységen alapul.

A nélkülözők is azért,sajnos nem elég kivétellel, még ha megadatik is nekük, nem tesznek meg mindent hogy magukon segítsenek, inkább azt várják el hogy a sült galamb a szájukba repüljön

Én is alulról kezdtem, nem adatott meg minden, mint sokk másnak, keményen megdolgoztam hogy oda jussak, ahol vagyok, és még nem álltam meg. Épp ezért legalább ennyit várok el másoktól is, hogy hajlandó legyek rajtuk segíteni.

(#35) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyetértek veled, de jelen esetben sokkal kisebb volumenű dologról van szó. Öt napig jókat ehetne négy kiéhezett otthontalan. Nem azok élveznék az ingyen kaját, akik akár egy falut is meg tudnának vendégelni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#35) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Amivel én nem értek eggyet. Ezt csak azt sugalja: Ne dolgozz, várd a galambot a szádba!

(#37) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#36) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyban igen, de ebben az esetben minden kiválasztott hontalan tisztában lenne azzal, hogy csak öt napig dőzsölhet.
Nézd, legalább addig nem szlapálnának, és nem lennének büdösek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.