Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Zsadi válasza UFO1 (#550) üzenetére


Zsadi
őstag

Bibi sem volt különb köpés szempontból.
2 játékos még nem volt úgysem egyszerre kizárva ha jól rémlik. ;]

(#552) antikomcsi válasza UFO1 (#550) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha a mostani jelenetre gondolsz, szerintem Rico simán elment volna Reni mellett! Reni szólt Ricóhoz, és ezzel házhoz ment a pofonért.
Nem! Nem azt mondom, hogy szép volt, amit Rico csinált, de meg sem történt volna, ha Reni nem kezdi el.

(#553) LamaCube válasza UFO1 (#550) üzenetére


LamaCube
addikt

Akkor Bibit is zárják ki én azt se bánnám :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#554) Zsadi válasza LamaCube (#553) üzenetére


Zsadi
őstag

Ezt írtam én is :) , rettenetes az nő :F is.

[ Szerkesztve ]

(#555) antikomcsi válasza Zsadi (#554) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én Krisztát is kizárnám! Mintha baltával ütné az idegrendszerem!
Hamar lerendeznénk ezt a szériát. ;]

(#556) UFO1 válasza UFO1 (#550) üzenetére


UFO1
senior tag

Konkrétan nem mutatták csak Reni mesélte el és a lement adásból is sikerül kivágni a köpést ha jól figyeltem. :W

Le kell tölteni mert a videovágó miatt valamiért nem játssza le a képet! :F
Vagy valakinél látható? :U

#552antikomcsi
Nézd meg a videót a mit összevágtam nem csak annyi történ igaz nem látható csak Reni mesélte el de miért hazudna abban az idegállapotban?

[ Szerkesztve ]

(#557) UFO1


UFO1
senior tag

(#558) Zsadi válasza antikomcsi (#555) üzenetére


Zsadi
őstag

No az már 3 ;]
Még mondjuk + 3-at kukázni valami mondvacsinált indokkal, utána feltölteni a társaságot újra, de csak kizárólag értelmes emberekkel. Kíváncsi lennék, a mostaniak mennének e át valami jellemfejlődésen az újak hatására, vagy zsigerből ilyenek. :) De lennének érdekes szituk.az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#559) UFO1


UFO1
senior tag

Most több mint 2 perc vagy több (nem mértem most) az élő késés még ki se ment Henrik lájvban!

Melina simán nyer. Madúzával 95 vagy 98% lett volna! ;]
Esetleg 100%! :C

22:23 Még mindig bent van Henrik!

[ Szerkesztve ]

(#560) LamaCube


LamaCube
addikt

68% az kemény. :Y

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#561) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Henrik sokkal korrektebbül viselkedik most is, és Melina újra előveszi szánalmas indoklását. Kár, hogy a nézők valószínű bedőltek a manipulációknak.

(#562) LamaCube válasza antikomcsi (#561) üzenetére


LamaCube
addikt

Én reménykedem, hogy Henrik megy vissza, de valószínűleg még a Melina és a Dani vagy Dávid love storyra építeni akarnak.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#563) UFO1 válasza antikomcsi (#561) üzenetére


UFO1
senior tag

Indok nincs behúzták a csőbe! :K

Henrik jó gyerek, de alig volt látható csak azután kezdett el mozogni miután megkapta a kendőt.
Próbált Aurelio 2 lenni!
Pörgetett, igen azt!

22:31 Élő?ben még mindig bent ül Henrik! :U

Reni a 2. az influenszer héten pedig nem is! :U
Meg akarják nyeretni vele a játékot! :C
Ez viszont tetszik! :R

[ Szerkesztve ]

(#564) Zsadi


Zsadi
őstag

De ez a Barna is igazi férfi. 2 "nőjét" is alázzák, de lapít mint az a bizonyos a fűben...

(#565) LamaCube


LamaCube
addikt

Basszus ezek a "kortes beszédek"... :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#566) UFO1 válasza Zsadi (#564) üzenetére


UFO1
senior tag

Hát remélem ha kijön Svájcig kell rohannia, hogy ránézzen egy nő! ;]

(#567) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Egy szellemi fogyatékos ingyenélővel kevesebb :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#568) LamaCube


LamaCube
addikt

Pfff... Ez gatya...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#569) UFO1


UFO1
senior tag

Nem is volt kérdés inkább nézem Melinát mint a farokpörgetőt! :K
Bár mikor Jackass fogattak az jó volt bár nem mutatták! :N

#568LamaCube
Már te is VV-ül beszélsz! ;]

[ Szerkesztve ]

(#570) LamaCube


LamaCube
addikt

Van egy szabály azt a "nézőkkel szavaztatják" meg?

Ufo1
#mit nem #ért? ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#571) UFO1


UFO1
senior tag

Élőben medúza azt sem tudja melyik naprendszerben van csak pislog mint a miskolci kocsonya! ;]
Stílszerűen! :D

#570LamaCube
Hasssteg ot se! :D :R

[ Szerkesztve ]

(#572) UFO1


UFO1
senior tag

Nem értem ezt a beleVV-t a Norbi egy tök normális gyerek aki látta a nyerő párost ezért is nyerte meg itt meg olyan furcsa Lali keverék. Nem értem? :U

[ Szerkesztve ]

(#573) LamaCube válasza UFO1 (#572) üzenetére


LamaCube
addikt

Ezt kell játszania. A konyhafőnökben is normális volt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#574) Peti78 válasza antikomcsi (#545) üzenetére


Peti78
őstag

Eddig a VV4 a legjobb évad számomra. Alekosz+Éva utánozhatatIan , jó lett volna ha akkor is lett volna live. lletve a VV5 amit Attila nyert meg. Imádtam ahogy hülyére vette a népet.
Valaki említette, hogy érdemes lenne egy best of VV-t csinálni az eddigi legjobb arcokból.

Nálam tuti résztvevő lenne: Alekosz, Éva, Attila, Mici (a részeges borulós), Aurélió (imádnám ahogy Alek leoltja, Éva leköpi, Attila a sarokba állítja), Cristofel (mert egy totál idióta), illetve a másik köpködős Iza.

Elképzelésem szerint a műsor 0-24 live-ban, késleltetés és moderálás nélkül zajlana. Nem lennének magatartési szabályok, sem külső info, sem a szervezők által kitalált játék, vagy elfoglaltság. Ellenben dőlne a kaja, de leginkább a pia. Mértéktelenül.

Ti kiket raknátok még bele, vagy kik alkotnák a gerincét ennek a VV-nek?

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#575) Zsadi válasza UFO1 (#572) üzenetére


Zsadi
őstag

Ezt játsza. Nyáron volt egy futóversenyen, nyilatkozott, szelfizett, elvolt az emberekkel, tök normális volt.
Valószínűleg ezt a Lali figurát hoznia kell.

(#576) UFO1 válasza LamaCube (#573) üzenetére


UFO1
senior tag

De jobb lenne ha csak Norbi lenne a kevesebb sokszor több!

#574Peti78
Azért a 6-ot nem írnám le az 1 után a legjobb volt szvsz! :B

Más:
Tegnap beirtunk, hogy nincs már szex a beleVV-be erre most meg tolják.
Nehogy már lehúzzuk az adást! :D
Ez a fórum ereje! ;]

Azt valaki érti mi volt az az igazi csók a fürdőben. :U
Csak nem jött rá barnácska milyen csodálatos egy lányka Reni? :K :B

[ Szerkesztve ]

(#577) LamaCube válasza Peti78 (#574) üzenetére


LamaCube
addikt

Vv Indiánt meg Vv Okit is betenném. ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#578) LamaCube válasza UFO1 (#576) üzenetére


LamaCube
addikt

Vanda se ilyen, a celeb vagyokban tök normális volt ő is. Gondolom ez az utasítás. Smink nélkül 100x jobban néz ki.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#579) Zsadi válasza Peti78 (#574) üzenetére


Zsadi
őstag

Olivért ki ne hagyjuk :)

(#580) UFO1


UFO1
senior tag

Nagyon rá van kattanva Reni barnára és vissza!? :B
Mi lesz itt csak nem szer…. alakul? :U
Buli lesz pedig olyan rég volt már! :Y

(#581) Peti78 válasza UFO1 (#576) üzenetére


Peti78
őstag

Érdekes dolgot tapasztaltam. Sem az Ocam, sem a bandicam nem rögzít képet a VV live-felvételekor. Hang van, a csatornaváltás ikonja ott van, de egyébként fekete minden. Egyéb oldalon rendben van a felvétel.

LamaCube Indián és Oki is jöhet,
Zsadi, valóban, Oliver sem maradhat ki

MOst töltöttem le a full VV1-et, uresjáratban belenézek.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#582) ¤Envy¤ válasza UFO1 (#576) üzenetére


¤Envy¤
tag

Miért hiszed, hogy bárki is olvasná pont ezt a fórumot a szerkesztők közül?

Mikor annyi helyen lehet máshol is, instára, facebookra sokkal többen írnak, mint ide.

(#583) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Már értem, hogy UFO1 fórumtársnak és B@sznának is miért tetszik a paplanszájú. Valami covid utóhatás lehet, mert a népek ezt is megszavazták: Maria Geronazzo lett Magyarország második legszebb középkorú nője

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#584) Chaser válasza Geri Bátyó (#583) üzenetére


Chaser
titán

a csökkentlátók és vakok szavazásában
az kimaradt : )

szerk:
¤Envy¤
irónia/cinizmus nyilván homályos terület neled
na, ezek a műsorok ezért készülnek : )
egy részt azért majd megnézek...

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#585) UFO1 válasza Peti78 (#581) üzenetére


UFO1
senior tag

Valós Insta követő számok!

Nálam semmi baj igaz Win7, nem bírom a 10-et!
Különben meg mindent vennie kéne mert magát a képernyőt képét rögzíti. Van egy zöld keret ezt kell olyan szélesre húzni amit fel akarsz venni! Nézz meg hozzá egy bemutat videót ha nem megy másképp!

Méretezés: terület kijelölés vagy egyéni terület!

#582¤Envy¤
Mindig is nézték írtunk már és amit úgy változtattak!

#583Geri Bátyó
Hagyd már ezt paplanszájt a csaj túltolta mert önbizalom hiányos neki anélkül is nagyon szép szája lenne ez a (latin) egyik „típushibája”!

[ Szerkesztve ]

(#586) ¤Envy¤ válasza UFO1 (#585) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ki ez a Márió, hogy ennyire népszerű?
Van neki valami előélete?
Vagy csak "menő focista srác felnyírt hajjal" aztán ömlenek rá a tinilányok?

Rico és ő nagy esélyes a nyerésre, ami nagyon szomorú...

(#587) lowzor válasza Geri Bátyó (#583) üzenetére


lowzor
veterán

:D
Kíváncsi lennék, hogy Reni hogy nézett ki a plasztika előtt.

(#588) UFO1 válasza ¤Envy¤ (#586) üzenetére


UFO1
senior tag

Igen azért! :U
Deli Márió nézz utána! ;)

(#589) UFO1 válasza lowzor (#587) üzenetére


UFO1
senior tag

Nincs plasztika simán feltölti egy kozmetikus pár hónap alatt meg felszívódik!
Ilyen van a Reninek is ezért nem értettem itt ezt a nagy támadást miért lenne mű a nő.
Minden 2-3 fiatal lánynak van, de lehet csak 10-nek?

[ Szerkesztve ]

(#590) Geri Bátyó válasza UFO1 (#585) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Honnan tudod, milyen szája lenne a fél liter szilikon nélkül? :F

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#591) Geri Bátyó válasza Geri Bátyó (#590) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szerkesztettem volna, de pár percre behalt a Logout.

Szóval, ha ez a hialuronsavas feltöltés lenne, akkor a végére már nagyjából normális szája lenne. Szerintem egyértelműen ki fog derülni a végére.
Amúgy meg szerintem nem növeli az önbizalmat, ha valaki bohócszájat csináltat magának (Vagy ahogy anyám mondaná: Mint egy jól kitojt tyúksegg! :DDD )

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#592) UFO1 válasza Geri Bátyó (#591) üzenetére


UFO1
senior tag

Leírtam 4-8-14 hónap alatt szívódik fel kinek hogy. Már nem használ senki csak az idióták valós szilikonos (ha még van olyan) szájfeltöltést. Azt is írtam, hogy Reninek 2ml van a szájában a Melisszának meg 5ml. Ez már a 21 század! Amúgy meg mondta. :K
Nézd a lájvot jobban megismersz mindenkit! ;)

[ Szerkesztve ]

(#593) Geri Bátyó válasza UFO1 (#592) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Lehet, hogy Lesszinek 5 ml van a szájában, de hogy Reninek nem 2, hanem, inkább 20, az is tuti. Ilyen szája még a bantu négereknek sincsen darázscsípés után.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#594) ¤Envy¤ válasza UFO1 (#588) üzenetére


¤Envy¤
tag

Akkor minden együtt...

Én amúgy ezt sem tartom fernek... Bemegy pár ismertebb ember, egyből előnyt élvez a többiekkel szemben. Miért kell mindig pár ismert arcnak bekerülni? Vagy olyannak, aki valami celebnek az akárkije? Nem lenne elég megfelelő jelentkező az ismeretlen, random emberek közül? Vagy akik ilyenek, azok "beépített emberek" bizonyos feladatokkal?

Sose tudjuk meg, de úgy ámblokk nem fer.

Nem tudom Melinának megbocsájtani, hogy kiejtette azt a srácot.
Inkább őt néztem volna még tovább, mint Bibit vagy Lisszát...
Nem volt még itt az ideje, hogy ő távozzon :(

[ Szerkesztve ]

(#595) rushty válasza Zsadi (#540) üzenetére


rushty
senior tag

[link]

Revolut meghívó pü-ben

(#596) antikomcsi válasza Peti78 (#581) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

A bandicamot firefox alatt használd, és lesz kép is. Chrome és edge alatt nem lesz.

#594¤Envy¤

Nálam is elvágta magát ezzel. Még Henriket is szívesebben nézném nemcsak Bibinél, de Melinánál is. Hiába a nagy hájp, amit nem is értek, mert Melina szereplése is egy nagy nulla volt eddig.

Egyébként, ha meg már utána kell nézni ennek a Deli gyereknek, csak nem lehet annyira híres. Az a nagy szám, hogy Márióék tavaly kiestek a megye I.-ből a megye II.-be? Azzal, hogy focizott legutóbb a Csomádban nem lehet ennyi követőt szerezni, jó, előtte játszott Tiszaújvárosban, Jászberényben is, de azért egyik sem egy világváros. Amúgy az ősszel ellenünk már biztosan nem játszott, keretben sem volt. Sőt érvényes igazolása sincs jelenleg az adatbank szerint. Ettől függetlenül vakok közt a félszemű a király, de remélem ez Bibi esetében visszanyal majd.

[ Szerkesztve ]

(#597) Peti78 válasza antikomcsi (#596) üzenetére


Peti78
őstag

A bandicammal csak az a gond, hogy 10 percet vesz fel egyhuzamban, aztán megint el kell indítani. Ráadásul elég nagy tömegű a felvétel.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#598) antikomcsi válasza Peti78 (#597) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Van olyan verzió, ami felvesz bármeddig. ;)

(#599) UFO1 válasza ¤Envy¤ (#594) üzenetére


UFO1
senior tag

Avatarnak nem volt előny Piros és Reni volt az első az influenser héten mára már felzárkózott Renire de nem hiszem, hogy a nagyon bő lére engedett mondanivalója annyira szimpi mindenkinek idekint.

#597Peti78
Nálam semmi baj az oCam-al igaz Win7, nem bírom a 10-et!
Különben meg mindent vennie kéne mert magát a képernyő képét rögzíti. Van egy zöld keret ezt kell olyan szélesre húzni amit fel akarsz venni! Nézz meg hozzá egy bemutató videót ha nem megy másképp!
Méretezés: terület kijelölés vagy egyéni terület! Így veszi a képet!
Bármennyit rögzít nincs vízjel sőt ki is kapcsolja a gépet ha beállítod!

#593Geri Bátyó
Látható, hogy a Reninek alapból nagy a szája (ma mondta is élőben) és ő mondta a 2ml-ert élőben miért hazudott volna mert inkább többet mondana mint keveset. Különben még el is cseszte mert a száj jellegzetes formáját el is rontotta a feltöltéssel A Pirosnak van nagyon ronda szája mert a felső kisebb mint alsó pedig a felsőnek kell nagyobbnak lennie akkor szexi. Ez a tipikus perelős száj és azt is csinálja!
A Melinának csík szája van nem szép
A legszebb szája avatarnak van szvsz!
Szerintem a száj témát kibeszéltük legközelebb akkor érdemes felhozni a témát ha lesz seggből szájba! ;] ;)

Más:
Megvan a másik ked az a Mar és még ő mon hogy milyen a má

Valaki értette mit írtam? Beleáll ez a tökfej hulladék focista avatarba és igy besz :D aki a legnormálisabb és érdeklik az emberek törődik velük a lelkükkel az érzéseikkel stb. Oké eltúlozza és baromi rétestészta huszárságúra nyújt mindent de legalább segíteni próbál!

Tegnap baszna (lehet elírtam 1-2 betűt? :U ) egész nap ölelgette meg csókolgatta a Renit este átkarolva feküdtek az ágyban és tok alsó puszilgatta a lány. Pár napja meg pont az volt az egymásnak szóló SMS-nel azt írta magának hogy Reni barna hátán akar felkapaszkodni!?
Aztán jött a piros kendős Piroska és így félelemből rá ment hogy ne ő rá tegye a kendőt meg vonzódik hozzá szexuálisan pár nap után még már nem, majd jött a influeser hét mikor Reni az elején volt nagyon végig és már nem tiltakozik annyira a csók ellen sem! Érdekes mi? :U :K

Nem tudom ki látta a párbaj után ment be barna a hálóba azt hiszem sajtival és azt mondta nem hiszi el hogy ez nem ér egy kizárást. Aztán egyből elkapták az élőt! Mondjuk nem is láttam Piros meg rico kölök mit csinált. Tőlem mehetnének mind ketten csak többen vannak velük Piros hangjától amúgy is kivagyok. Mindig fájna a fejem egy ilyen nő mellett! :D

[ Szerkesztve ]

(#600) UFO1


UFO1
senior tag

Rájöttem kire hasonlít ….... na ki is? ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.