Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) LamaCube válasza ¤Envy¤ (#700) üzenetére


LamaCube
addikt

Tisztában vagyok vele, hogy sokan nézik, akik utána letagadják, de tudnak mindenről :D
Az előző évadok sajnos már nagyon az alján vannak számomra, pedig tényleg szeretem a trasht.
Dani tűnik eddig a "befutónak" nálam, bár lehet csak egy időzített bomba. Szerintem hasonlít kinézetre Bálintra. A tegnapi összefoglalóban, amit leművelt Sajti meg Mario és ezek után mondja Anikó, hogy így nem viselkedhetnek, ezért irgum-burgum lesz. A Rico meg a Pirost "rábízzák" a nézőkre. Persze, ha hirtelen őket is ki kell vágni, tényleg borul a műsorrend.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#702) Zsadi válasza LamaCube (#701) üzenetére


Zsadi
őstag

[link] :K (a bombára :) )

[ Szerkesztve ]

(#703) LamaCube válasza Zsadi (#702) üzenetére


LamaCube
addikt

:Y

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#704) Peti78 válasza LamaCube (#699) üzenetére


Peti78
őstag

Büszke lehetsz a fiadra! :K
Zsolti azt követően esett ki, hogy elkezdte játszan a buzikártyát. Addig valóban intelligensen játszott. :)

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#705) LamaCube válasza Peti78 (#704) üzenetére


LamaCube
addikt

:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#706) UFO1


UFO1
senior tag

Most nézem tegnapi összefoglalót és érdekes dolgot láttam. Ugye tegnap hastag gyök 2-vel elment Lissza a nyugiba és másnap baszna (én is átvettem) és sajti kikérdezte, hogy mi történt volt e tipi tapi esetleg szex. A lány elmondta, hogy nem volt szex erre mindketten helyeseltek és baszna hozzáette ez így helyes is mert hogy ugye még sose nyerte meg olyan női játékos aki szexelt a villában. Talán elfelejtette igaz másik csatornán volt de BB Évi nyert!

Mi következik ebből. Lehet attól fél hogy a butuska Reni megnyerheti mert cuki és az előző 2 évadot hasonló karakterek nyerték. Ezért direkt nem választja a lányt a páros játékban így kevesebb kameraidőt kap. Állandóan szexel vele hogy ezzel gyengítse de azzal nem számol, hogy őt vagyis basznát itt kint nagyon nem szeretik. Elég aljas a gyerek.

Ennek ellenére mikor basznát és avatart fényképezték Reni csinálta meg szinte egyedül azt a feliratot a sárga labdákból amit a lánykérési fényképhez használtak. Emberségből ötös!

Különben nem értem hogy miért pont akkor jön a páros hét mikor páratlanul vannak?
És nem a Reni szimpátia miatt mondom! Azt nézem ki milyen ember és hát avataron Ákoson Melinán és Danin kívül nem nagyon van ott másik!

A felettem szólóknak:
Nincs semmilyen jeladás szeretik ha nézik őket és az plusz önbizalmat nekik pedig nincs is rá szükség! Nem fogom megváltoztatni mert úgy gondolkodik ahogy akar. Hűséges és ennyi elég is! Különben ilyen lenne Reni is ha egy normális pasival találkozna végre!

Az hogy 10/0 nem szép viszont nem tudom ki van képben vidéken nagyon nincs sűrű buszjárat gondolom ott ahol ő él egy kis faluban ott sincs. Így ha szeretne elmenni esetleg szórakozni van, hogy 20-22 óra után már nincs is semmilyen busz vagy csak óránként jár de csak 22-ig. Ebből következik autó nélkül hogy jut el valaki szórakozni? Esetleg taxival. Igen ez Pesten ahol még éjfélig is sok busz stb. jár könnyű (taxit) hívni, de ahol csak 10-20-50 km-re van olyan város ahol van taxi akkor mi van? Oda-visszaút minimum 5-10000. Azért egy rosszul sikerült randi után hazamenni ha a srác nem fizeti és mostanában nem szokás nem olcsó és nem hiszem, hogy bármelyik lány megengedhetné magának! Tehát kérdem, hogy megy el, ill. haza? Esetleg biciklivel de az országúton életveszélyes. Még azt is nehéz megoldani vidéken, hogy kijuss a buszig ha merőlegesen lakik a járatra. Hóban, fagyban, esőben, sárban, tűsarkúban de azt se értem hogy miért kell ilyet magyarázni hacsak ide nem csak 70+-os userek írnak!
Nálam hasonló volt jó régen és nem volt furcsa a kérdés nem különben egy szép nőnek miért kellene, hogy egy csóróval nyomorogjon egy albiban ha talál magának jóérzésű de jobb anyagi helyzetben lévő férfival. (autó = nem csóró, vidéken) Nem milliomosra gondolok!

Leírtam sokszor a szeretetet keresi és nincs más eszközára erre csak a szex – és ezt úgy súgják a fülembe – és emitt mindig le is fogják nézni ha senki nem magyarázza el neki hogy ezzel nem jut sehova!. Sajnos az a legnagyobb baj itt hogy annyira elítélő mindenki én viszont megpróbálok a dolgok mögé nézni és az embert megtalálni az álarc és a kőfalak mögött.

Szerintem teljesen felesleges ezen kattogni mert inkább a játékról kéne beszélni nem erről!

Megjegyzés: most hogy baszna nem Renit választotta és esetleg nem nyeri meg a játékot egy jó ugródeszka lehet mert ő a műsorvezető minden játéknál. Ha jól csinálja mert cuki aranyos és képernyőkepés talán majd lát benne valaki fantáziát. :U :K
Én ezzel lezártam.

[ Szerkesztve ]

(#707) Zsadi válasza UFO1 (#706) üzenetére


Zsadi
őstag

Előző évadnál ugyanígy kardoskodtál Mercy mellett, és hát láthattuk a művésznőt elég sok oldaláról. Ott a családi háttér volt a trauma..
De legyen igazad, hátha ebből valami jól kisül.

(#708) UFO1 válasza Zsadi (#707) üzenetére


UFO1
senior tag

Ő csak cuki csak volt és 3. lett!
Viszont most olyan show-t tolt le a Reni a visliról hogy besza -behugy! :C
Semmilyen szex kapcsolódás nélkül!

[ Szerkesztve ]

(#709) Zsadi válasza LamaCube (#699) üzenetére


Zsadi
őstag

Büszke lehetsz magadra, és a fiadra! :R Sejtem én is, mekkora meló ez, a nevelés.
Nálunk még csak 11 és 13 évesek a fiúk, de már idejében el kellett nekik magyarázni, hogy szeressék, tiszteljék, becsüljék a nőket, mert akárhogy is nézzük, ők az életünk mozgatórugói.
Vannak/voltak olyan pillanatok amiket érdekesen reagáltak le a lányokkal kapcsolatban, na ott kellett egy kis fejmosás, hogy tudják mi merre hány méter. :)
De nehéz feladat, mert mindenhonnan kapják az "infót", legyen az média, haverok, osztálytársak.
Változnak a generációk, de az alapvető dolgokat nekünk kell továbbadni.

Nem raktam off-ba, mert a hsz-edtől kifolyt a szemem a mobilon. :)

(#710) LamaCube válasza UFO1 (#706) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem is írtam, hogy jelet ad, kérlek értelmezd már amit írtam, hanem vannak olyan ösztönszerű állati lények, akik annak veszik. Egy szóval nem írtam, hogy változtasd meg. :N


Csak hozzáteszem Reni mondta, hogy még neki is van kocsija, tehát nem az volt a kizáró ok...
Pont a 70+-osnak nem kellene magyarázni ezeket, mert ők ebben éltek. Örültek, ha lovaskocsit fogtak a tanya mellett. :)) Viccet félretéve, ha ezek kizáró okok lennének, akkor ember nem lenne a földön vagy, ha ez lesz a tendencia, akkor tényleg megérett az emberiség a pusztulásra.
Egy szép nő még véletlenül sem találkozhat egy olyan emberrel, aki tetszik is neki? Összhangban vannak belső értékekben is, egyszerűen az álomférfi számára, de nincs jogsija vagy autója és még a szemétje albérletben is lakik? Ellenben a nő szép, ez az egyetlen erénye és őt ezért megilleti egy jobb anyagi helyzetben lévő férfi? Még, ha kicsit csúnyácska vagy buta is, de neki az anyagi biztonság az jár. Érdekes szemlélet, de ezt is elfogadom. Bár, ha a mai albérletárakat nézzük az már lassan előny... ;)

Az ítéletről csak annyit, hogy tegnap is próbáltam érthetően leírni, hogy ebben az esetben Bibi sem ítélhető el, mert ő belőle ezt hozta ki az élet, mindkettő gusztustalanul viselkedik szerinted csak az egyik. Ezt nevezik kettős mércének. Amikor Bibi mellett ott volt az élete szerelme látod nem is viselkedett így....annyira ;]

Egyébként a játékról beszélgetünk, mert ezek történtek benne és leírja, aki akarja a véleményét. Sőt még érvelünk is ellene-mellette és nem célja senkinek, hogy meggyőzze a másikat. Ezért én ezután is elfogom mondani a véleményem mindenkiről. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#711) LamaCube válasza Zsadi (#709) üzenetére


LamaCube
addikt

OFF!!!!!! Köszönöm igyekeztünk az asszonnyal és tényleg nem egyszerű, főleg a kamaszkor! Őszintén nem irigyellek, de ha az alapokat jól leraktátok /amit úgy értelmeztem a posztodból, hogy igen/, akkor nem lesz gond :N
Sokat segít a sport, 9 évig kézilabdázott a Pick Szegedben, de sajnos egy sérülés miatt abba kellett hagynia. Most kitartóan kondizik, de szigorúan naturálban" Jól is megy a suli, vannak tervei. Építészmérnök szeretne lenni, úgyhogy a technikusit leteszi irány az egyetem és az benne a legszebb, hogy sose szóltunk bele, hogy mi szeretne lenni. Ezt már eldöntötte általánosban pályaválasztáskor. OFF Így tettem offba a szemed kíméléséért! ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#712) Geri Bátyó válasza UFO1 (#706) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Na, akkor előbb az offra reagálok: Ha jól emlékszem, azt mondta, hogy Hartai. Nyilván falu, de azért nem annyira kicsi. Solt talán 12 Km, Dunaföldvár sincs 20, a másik irányba Kalocsa szintén max. 20. Kétségtelen, hogy 22 óra után már nincs busz, de régebben pont Hartán volt a környék legjobb diszkója (a fentebb említett városokból is oda jártak bulizni) és tavasztól őszig szinte minden hétvégén nagy bulikat rendeztek a Duna-parton. Igaz, hogy ennek 25-30 éve, de nehezen hiszem, hogy ezek megszűntek volna. Amúgy meg Harta már akkoriban is nagyon rendezett falu volt, rendes, burkolt utakkal, normális járdákkal, szóval télen az a max. 1 Km a buszmegállóig nem éppen túlélőtúra. Ami még nagyon jellemző volt a fiatalokra, hogy este elmentek bulizni, és hajnalban az első busszal mentek haza, de ha mégsem, valaki biztosan el tudta vinni. Mondjuk olyat is láttam, hogy hajnal 5-kor apuci menetrendszerűen megérkezett, belapátolta a mattrészeg fiát és a hasonló állapotú haverjait és szépen hazafurikázta őket, egy rossz szó nélkül. Így volt megbeszélve, mert így biztosan nem ültek be egy részeg sofőr mellé.
Szóval szerintem megint nem sikerült mentséget találnod Reni "értékrendjére" és viselkedésére.

Amúgy én is most néztem a tegnapit és meg kellett állapítanom, hogy Sajti egyre ocsmányabbul kavarja a szart. Már Melinánál is mondtam, hogy egyértelműen ő győzte meg, hogy Henriket vigye, de szemmel láthatóan most is próbál úgy áskálódni, hogy Bibiről elterelődjön a figyelem. Ráadásul egyre önteltebben viselkedik. Az elején még normális volt, meg próbált békéltetni, most már sokszor ő szítja az ellentéteket az aljas megjegyzéseivel.

Kriszti meg olyan végtelenül buta, hogy az elképesztő. Nem értem, hogy tud bedőlni B@szna álszent dumájának. Hangosan felröhögtem, mikor azt taglalta, hogy B@sznának milyen mély a tekintete és közben B@szna olyan végtelenül ostoba fejet vágott, amilyet rajta kívül talán Bibi tud. Azt sem tudta, hogy Kriszti miről beszél.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#713) Geri Bátyó válasza Geri Bátyó (#712) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ezt azért gyorsan ide rakom. Ezt a fejet vágta B@szna, amikor Kriszti a mély tekintetet, meg hasonlókat taglalta és félúton elvesztette a fonalat! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#714) Zsadi válasza LamaCube (#711) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi a szemkímélő üzemmódot! A korral jár. :D
OFF: A sport tényleg jó, kell nekik. Pár évig fociztak, csak a suli, és egyéb dolgok miatt, már sok volt a nem kötelező, de mégis az mert menni kell, a hétvégi meccs a kupákban, a heti 3 edzés mellett. Így 2 év most kimaradt. A kisebbik idéntől kosarazik, a nagyobbik pont a kézin angyal de nagyon. :) OFF
De hogy visszatérjünk ide, a témaindítóban szépen megfogalmazta Vakegérke :
Nem a moslék, hanem az ember érdekel.
Miként lesz a szürke kisegérből "hős", miként omlik össze a hú, ki ha nem ő nagy harcos.
Ki tud önmaga maradni.

Egyelőre a moslék ömlik ránk, de bízom valami értelmesebb folytatásban. Hátha :)

(#715) Zsadi válasza Geri Bátyó (#713) üzenetére


Zsadi
őstag

:D
Ő b@szelgetésekhez szokott, nem beszélgetésekhez.

(#716) UFO1


UFO1
senior tag

Élő:
Összebilincselik őket. Na ki nyert a legtöbben Reni! :D
Legalább nem tudja többet alázni baszna akárhol! :K

Bent is azt mondták Reninek a legjobb nincs bilincs nem kell majd a babához felkelni. Igaz nagyon megnéztem volna biztos imádott volna a babával foglalkozni! :K

[ Szerkesztve ]

(#717) LamaCube válasza Zsadi (#714) üzenetére


LamaCube
addikt

OFF Ismerős a helyzet, mivel akadémiába került napi 2 edzés hétfőtől-szombatig, reggelente heti kettő kondi és közben meccsek, tornák. 3 csapatban volt nevezve. Viszont rengeteg helyre eljutott gyerekként és mivel szerettünk szurkolni mi is mentünk olyan helyekre, ahová simán biztos nem mentünk volna. pl. Szarajevó, Szkopje, Szerbiában rengeteg helyre stb.OFF

Vakegérke nagyon hiányzik! :(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#718) Zsadi válasza LamaCube (#717) üzenetére


Zsadi
őstag

Az egész hsz-re :K :(

(#719) UFO1


UFO1
senior tag

Melina a semmin veszik össze Dáviddal. Különbben a srác tök úgy nézett ki bizonyos szögből mint VV10 Dani! Csak vékonyabb kivitelben!

Valaki tud Pesten kutat ahol van 95 benzin 480-ért?

(#720) Peti78 válasza UFO1 (#706) üzenetére


Peti78
őstag

A 90-es években éltem a bulizós időszakomat. Autó nem volt, busszal és vonattal jártunk mindenfelé. A csajok is! Nem gondolom, hogy a közlekedés és a járatok sűrűsége 30 évvel ezelőbb kielégítőbb lett volna mint ma. A baráti társaságomban az én családom volt sokkal jobban eleresztve mint a többieké. Ennek ellenére jóanyám nekem kifejezetten szűkmarkúan mérte a pénzt. SZóval nekem ezért nem volt, a többieknek meg másért. De mindig megoldottuk azt, hogy senki ne maradjon otthon.
Akkor is volt tél, hó eső és sár. Hadd ne kelljen már 2023-ban (sem) sajnálnom bárkit akinek a buszmegállóba kell kimennie. Akinek meg nincs pénze, se olyan baráti társasága, az ne menjen bulizni.
Ha rosszul sikerül a randi Reninek, egy laza pipáért szerintem akkor is hazaviszi bárki. Azért még én is, (ha méltatnám rá) mert arra pont tökéletes. Ezzel a viselkedéssel sosem fog jóérzésű férfit találni magának, szóval vagy pénze legyen, vagy pipázzon. Ha már igaz barátai nincsenek... Ez se lehet véletlen.
Miért is kellene egyébként az ismerkedés folyamatában a férfinak fizetnie? Etessen, itasson, moziztasson? Emancipáció van, ki mit fogyasztott, az fizet. Aki elvárta hogy fizessek, az mindig lapáton végezte.

"Nálam hasonló volt jó régen és nem volt furcsa a kérdés nem különben egy szép nőnek miért kellene, hogy egy csóróval nyomorogjon egy albiban ha talál magának jóérzésű de jobb anyagi helyzetben lévő férfival. (autó = nem csóró, vidéken) Nem milliomosra gondolok!"

Egy csúnya nőnek kellene? Nem értem ezt a megkülönböztetést. A szépség nem érdem, azért nem "jár" semmi.
Az okos, intelligens ember is maximum megérdemelné a jó dolgokat, de neki sem "jár". Legyen férfi avagy nő.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#721) Zsadi válasza Peti78 (#720) üzenetére


Zsadi
őstag

Azok a 90-es évek.... visszasírom :O :) Minket ilyennel vittek diszkó után haza vidékről a városba [kép] :D (tele volt a plató ! :) )

(#722) Peti78 válasza Zsadi (#721) üzenetére


Peti78
őstag

Túlélted? :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#723) Zsadi válasza Peti78 (#722) üzenetére


Zsadi
őstag

Itt vagyok, látod. :) Pedig nyomorogtunk rendesen, főleg a csajok mellé. :D

[ Szerkesztve ]

(#724) Peti78 válasza Zsadi (#723) üzenetére


Peti78
őstag

Nekem is, és a csajoknak is sikerült ezeket az embert próbáló körülményeket túlélni. ;]
A korábbi hsz-ekből kiderült, hogy nem is csak ketten vagyunk akiknek a segge nem volt furikázva bulikába.

Vissza a villába...vannak azért itt nagy gondolatok.
Melina mondja Ákosnak: Én nem vagyok taktikás, szívvel játszok és ésszel. WTF? :D

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#725) lowzor válasza Geri Bátyó (#712) üzenetére


lowzor
veterán

Én még arra lennék kíváncsi, hogy milyen kocsi a megfelelő Reninek, mert gondolom ha 1000-res Swiftje van a csávónak, az ugyanúgy 10/0, ha pedig AMG Mercije, akkor 10/10. Ő meg a másik oldalon olyan sokat ad cserébe mind kinézetben, mind viselkedésben. :D

[ Szerkesztve ]

(#726) LamaCube válasza UFO1 (#719) üzenetére


LamaCube
addikt

23.00-tól kivezetik a benzinárstopot. 641 a 95. 691 a diesel.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#727) UFO1


UFO1
senior tag

hastag gyök2 meg Lissza megint agyalnak a szaunában.
Nagyon egymásra találtak pláne értelmi szinten! ;]
Asszonnyja élőben hastag szerelmespár vagyunk! :C

#726LamaCube
Hol olvastad?
Azt tudod, hogy benzin lesz e mert a MOL azt hablatyolta hogy azért nincs mert valamelyik finomítót karbantartják vagy mi de ez megy egy kamu. :(

(#728) Aksomatic válasza UFO1 (#727) üzenetére


Aksomatic
senior tag

nyilván nem akartak többet veszteségesen eladni, kormanyinfon lett bejelentve

(#729) Peti78 válasza LamaCube (#726) üzenetére


Peti78
őstag

Helyes! Ellenzek minden ársapkát és rezsicsökkentést.
Innentől kezdve árnyaltabb a kép. Nem az autó megléte a fontos, hanem hogy tud-e bele tankolni. Egyre nehezebb a dolga a Reni-féléknek...

UFO1

-Hernádi úr, működik már a finomító?
-Lesz ársapka?
-Nem!
-Akkor igen!

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#730) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Hihetetlen... Baszna képes kivinni magával Kriszti a nappaliba, hogy ott majd megint tolják a Renivel (ahogy tegnap is). Hogy benne tényleg ennyire nincs szégyenérzet, hogy nem bír ki pár napot, nem, ő neki így is kell a szex, hogy konkrétan ott ülne mellettük egy gyertyatartó... :((( :W

(#731) UFO1 válasza ¤Envy¤ (#730) üzenetére


UFO1
senior tag

Kire gondolsz konkrétan?

Különben avatarnak lehetett volna annyi esze hogy ne menjen bele ill. elbeszélgethetne a Renivel hogy ez már baromira sok mert így nem jut sehová! :W

Mád:
A mai adásban láttam mikor avatarnak elmesélte baszna hogy 40+ nem baszta meg és sose tenné.

[ Szerkesztve ]

(#732) ¤Envy¤ válasza UFO1 (#731) üzenetére


¤Envy¤
tag

Mármint? Baszna = Barna. Kint vannak a nappaliban, gondolom Kriszti jelenlétében megy a szex. A kamera direkt nem mutatja, mondjuk nem is bánom, csak annyira lennék kíváncsi, hogy tényleg így van-e, mert esküszöm, az már az aljánál is aljább.... Szerintem azért nem mutatják, mert a szerkesztők is érzik ezt, vagy nem tudom. Rohadt kínos. :(

Pont ezért nőtt Anita a szememben egy kicsit. Ha még ő is aláfekszik.....
De csak a Renit lehet szarrá alázni odabent.

[ Szerkesztve ]

(#733) UFO1 válasza ¤Envy¤ (#732) üzenetére


UFO1
senior tag

Köszi én is látom és valóban ennek a kislánynak nagyon rossz lesz ha kijön mert attól félek olyan emberek fogják megtalálni amiből már nem fog tudni szabadulni! :O

Szerencsére csak fekszenek egymás mellett!
Nagyon sürgősen el kéne beszélgetnie Reninek egy pszichológussal mert nagyon rossz vége lesz így az életének!
Pedig annyira aranyos kis nő és vicces meg segítőkész és jószívű. Simán mehetne a végéig egyedül is szerintem!
Ez a patkány baszna esne már ki csak nem tudom ki e mérik hívni mert simán kiesne annyira utálják instan!

[ Szerkesztve ]

(#734) ¤Envy¤ válasza UFO1 (#733) üzenetére


¤Envy¤
tag

Hallod, a kommentem után 3 perccel megmutatták a nappalit... Eddig nem hittem neked, hogy olvasná onnan bárki is ezt a fórumot, de ez most elgondolkoztatott. :Y :Y :Y Aztán lehet csak véletlen, mert most meg már Melináékat mutatják.

Úgy tűnik nincs szex, mondjuk szerintem azt várják, hogy a Kriszti elaludjon... Ami késik, nem múlik. :( Szekunder szégyen elönt.

Amúgy nem tudok szabadulni attól a gondolattól, hogy az RTL fizet nekik dolgokért, amiket odabent megcsinálnak. Pl. meztelen fürdés = ennyi és ennyi pénz, szex = megint egy más összeg. De ez csak egy gondolat. Mondjuk gyakran elér. ;] :DDD

(#735) UFO1


UFO1
senior tag

Na ez az nem volt semmi hal istennek!

Szegény kislány mit érezhet úgy hogy direkt nem ő választotta baszna most meg meg akarja kúrni de mondjuk másnak kellet volna választani mert annyira szerethető kis teremtés és nagyon várta már a közös játékokat!

Tisztelt szerkesztőség nem érdekel senkit a live pornő baszna és Renike között ezért valaki ezt közölje Renivel!
Köszönettel!

[ Szerkesztve ]

(#736) UFO1


UFO1
senior tag

Azt hittem rámegy baszna avatarra de szerintem ő simán úgy tökön rúgná (és nem érdekelné a kizárás se) hogy többé nem használná és könyörögne, hogy nővé operálhassák! :K
Persze úgy érzéstelenítés nélkül egy csorba késsel egy afrikai sivatagban!

[ Szerkesztve ]

(#737) UFO1


UFO1
senior tag

Különben a tegnapi adásban mikor baszna üzent otthonra elárult mindent erről a tetű féreg basznárol. Láttam élőben is! Sikeresen beleszőtt 2 bazdmeget a sírás közepette, gratula te szégyen! :W

(#738) UFO1


UFO1
senior tag

Élőben 10 óra után azt mondta baszna ezen a héten nem fogja megkúrni Renit csak szopatni fogja és jövő héten ő fog könyörögni a baszásért!
Most mondta Reni csináljon a baszna mással műsoridőt, akkor valószínűleg kérik őket!

Kicsit keresgéltem és hát vannak érdekes dolgok!
Időrendileg a legfelső a legújabb! Jó olvasgatást baromi sok infó! :Y

Valahonnan nagyon ismerős volt Reni de nem jöttem rá honnan!
De megvan! :K
https://www.reddit.com/r/VV11/comments/zcvhlr/reni_szerintetek_is_egy_wishes_cierra_ramirez/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/ze6ids/mi%C3%A9rt_reni_a_ribanc_amikor_%C5%91_m%C3%A1r_akkor_barn%C3%A1val/
https://www.reddit.com/r/VV11/comments/zcczjt/barna/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/zbqjzu/am%C3%BAgy_senkinek_nem_esik_le_hogy_barna_viselked%C3%A9se/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/zb2ugh/eddig_is_kriszti_volt_a_kedvencem_de_most_m%C3%A9g/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/zegx64/reni_miert_simogatta_meg_rico_arcat_mikor_az/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/zcp5vm/barna/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/zcswyk/v%C3%A9lem%C3%A9nyek_rico_kirohan%C3%A1s%C3%A1r%C3%B3l_engem_meglepett/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/zc4zdl/l%C3%A1tt%C3%A1tok_m%C3%A1r_%C3%A1kos_youtube_csatorn%C3%A1j%C3%A1t_d/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/zbqgx0/ricoban_mit_szerettek/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/zazkgj/h%C3%A1t_%C3%A9n_ett%C5%91l_az_%C3%A9vadt%C3%B3l_k%C3%A9sz_vagyok/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/zalou2/no_comment/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/zanbsa/szulejm%C3%A1n_%C3%A9s_a_h%C3%A1rem_%C3%A1gyasai_undor%C3%ADt%C3%B3_de_nem_csak/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/zad8t4/barna_viselked%C3%A9se_nagyon_visszatasz%C3%ADt%C3%B3_kiv%C3%A1ncsi/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/za122s/birom_a_renit_mert_oszinte_egyebkent_ti_nektek_mi/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/za27iq/remelem_ezeket_a_kisbuzi_p%C3%A1rja_is_meghallgatja/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z9q4tk/piros_%C3%A9s_manuel/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z9sf23/ezt_csak_%C3%BAgy_ide_rakom/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z9ob9n/piros/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z8wlxi/piros_hr_tapasztalata_mlm_beszervez%C3%A9s/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z8t5wh/l%C3%A9tezik_olyan_ember_akinek_sajti_szimpatikus_tud/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z8vhpa/rico_k%C3%B6vet%C5%91i/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z94maw/rico_kamuk%C3%B6vet%C5%91i/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z86yqv/szent_isten_de_idegesito_ez_a_piros_gyulolom/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z78lt8/pirost_legyszi_basszuk_ki_az_elso_parbajanal_mert/
https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z6qy3v/kulisszatitkokat_k%C3%A9r%C3%BCnk_ki_mit_hallott_bennl%C3%A9v%C5%91/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z6ghs6/m%C3%A1snak_is_h%C3%A1nyingere_van_sajtit%C3%B3l/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z5y0o1/belterjesvil%C3%A1g_kamu_casting_be%C3%A9p%C3%ADtett_emberek/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z5wuyv/reni_mikor_lett_ilyen_nagy_kedvenc/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z4anse/v%C3%A9lem%C3%A9ny_barn%C3%A1r%C3%B3l/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z5icdu/ez_igaz_lehet/

Hoppá!
https://www.youtube.com/watch?v=ThpqgbAy3ac
https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z5d7o7/classic_classic/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z539gd/ki_a_legszimpatikusabb_l%C3%A1ny_a_vill%C3%A1ban/
https://strawpoll.com/polls/GPgV3zXzMZa/results

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z3xdki/erk%C3%B6lcscs%C5%91szk%C3%B6d%C3%A9s_a_n%C3%A9z%C5%91k_r%C3%A9sz%C3%A9r%C5%91l/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z26o0z/%C5%91szint%C3%A9n_024_live_megy_az_rtlon_a_beleval%C3%B3ban/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/z0gnau/ildik%C3%B3_m%C3%A9gsem_k%C3%B6lt%C3%B6zik_bea_tegnapi_bemutat%C3%B3ban/

https://www.reddit.com/r/VV11/comments/yzkdll/velemeny/

[ Szerkesztve ]

(#739) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Belenéztem a tegnapiba és hát a bemutatkozó leveleknél elég durván kijött, amit tegnap is írtam, hogy Sajti pillanatok alatt lealacsonyodott Bibi szintjére. Gyanítom, hogy rohamosan esni fog a népszerűsége.
Dani szövege viszont tetszett: Ezeknél egy rákos daganat is jobbindulatú! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#740) UFO1 válasza UFO1 (#738) üzenetére


UFO1
senior tag

Na itt látható milyen lenne Reni szája feltöltés nélkül. Persze min. -10kg!
Amúgy még a magasságuk is majdnem stimmel! :K

#739Geri Bátyó
Sose szerették különösebben amit linkeltem ott se de instan se! ;)

[ Szerkesztve ]

(#741) UFO1 válasza UFO1 (#740) üzenetére


UFO1
senior tag

Most már biztos hogy a Mátrix-ban élünk, mert még a hangja is ugyan olyan! Mádjuk a párom se sokban különbözik és a hugica se! :B

(#742) Geri Bátyó válasza Geri Bátyó (#739) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kicsit tovább néztem. A lányok egyszerre menstruálnak, hogy mind megbolondul?
Avatar lassan ténylegesen le...pja B@sznát, mert az egóját már most is szopogatja, hogy még nagyobb legyen. Nem értem, hogy mi a fenét lát benne?
40+ kezdi megkedvelni Ricót (Neki a Ripők becenév passzolna). :F
Melina meg egy olyan ruha miatt hisztizik, ami nem is ment rá.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#743) ¤Envy¤ válasza Geri Bátyó (#742) üzenetére


¤Envy¤
tag

Neki nem a ruha miatt volt baja, hanem (többek között) az, hogy Bibi undorító levelet írt nekik/róluk. Mindenkié vicces volt, csak az övéké nem, Bibi miatt... Aztán jött a ruha ügy, hogy ott van a legszebb ruha, és nem megy rád... Ez egy olyan nap volt, amikor már túlcsordult az a bizonyos pohár. Nálam is ez szokott lenni, gyűlik a sz@r, aztán a legvégén egy totál picike esemény meg kiborít teljesen, mert pont az miatt csordul túl... Ismerem az érzést.

(#744) Geri Bátyó válasza ¤Envy¤ (#743) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mondjuk ebben igazad lehet. :K Ettől függetlenül durva, hogy miután a teljesen ártatlan (mármint ebben az esetben) Pirost elmondta mindennek, Bibivel és 40+-al beszélte ki az egészet, akik a legjobban utálják.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#745) Peti78


Peti78
őstag

Ebéd után ledőltem kicsit aludni. Azt álmodtam, hogy Reni szerelmes belém.
Cask azért ugrott ez most be, mert az álmokról beszélnek bent.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#746) Geri Bátyó válasza Peti78 (#745) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Időnként nekem is vannak rémálmaim, de ennyire borzalmas nem szokott lenni! :(

:DDD ;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#747) Zsadi válasza Peti78 (#745) üzenetére


Zsadi
őstag

Nem riadtál fel? :)

(#748) UFO1 válasza Peti78 (#745) üzenetére


UFO1
senior tag

Nono a végén még féltékeny leszek! ;]

Más:
Kaptak műhasat de csak valami egyszerű lufiszerű valamit, Reni a védőnő! :P

−4 órás élőben azon gondolkodik Piros és Ákos kit kéne kihívni. Elvileg Piros azt kéri majd hogy pakolják rá a jeleket és most már nem medúzát hanem 40+ akarja kihívni! :U

Itt van baszna szánalmas esti jelenete. Nem értem ez az értelmes avatar miért megy ilyenbe bele! :W
Komolyan elgondolkoztam amit #734¤Envy¤ irt, hogy lehet pénz kapnak azért ha valami zaftos történik a villában? :U

Különben akin valamilyen márka jelzés van azért pénzt kap azért van pl. Melinén folyamatosan sapka. Kaptak Adidas és Nike cipőket meg ruhákat is!

[ Szerkesztve ]

(#749) ¤Envy¤ válasza UFO1 (#748) üzenetére


¤Envy¤
tag

Én biztos vagyok benne, hogy ha nem is minden, de egy része, egy szintig biztosan szerkesztett. Hiába az élő, akkor is kaphatnak utasítást, akár sms-ben, amit nem olvashatnak fel, akár a riportszobában.

Szerintem az sem véletlen, hogy baszna nem Renit választotta, teljesen olyan, mintha azt kapta volna utasításba, hogy ne őt, és így legyen egy kis "érdekesség". Mert ugye már tegnap éjjel is érdekes helyzetet szült, hogy szerencsétlen Krsizti jelenlétében akart szexelni....

Engem mondjuk ez nem zavar, ha így is van, mindig úgy tekintek a VV-kre, hogy egy szappanopera és lesz, ami lesz. És szerintem itt más sem veszi véresen komolyan úgysem.

[ Szerkesztve ]

(#750) UFO1 válasza ¤Envy¤ (#749) üzenetére


UFO1
senior tag

Oké de itt sajnos nem csak eljátsszák a történetet hanem minden valós és hát egy nő megalázását amit ő nem is tud, hogy csak használják borzalmas végignézni még úgy is hogy ismeretlen emberek vannak bent, de ilyen az együttérzés ezért vagyunk emberek! :B :U
Egy filmnél is így van de ez meg élő!

Sajnos párom nagyon sokat sír :O már szinte nem is nézi – pedig szerettük – mert átérzi min mehet át Reni aki olyan mint a kishúga. :(((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.