Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) F34R válasza UFO1 (#600) üzenetére


F34R
nagyúr

Meeeehdusa. ;]

(#602) ¤Envy¤ válasza UFO1 (#550) üzenetére


¤Envy¤
tag

Erre nem válaszoltam.

"Ha esetleg van időd rögzíthetnél néhány érdekesebb részletet mert nekem egyre kevesebb időm van erre! :(("

Nem nagyon szeretnék, bevallom. Valamint szerencsésnek sem tartom.
Mi van, ha pl. az ilyenek miatt a következő évadoknál nem lesz 0-24-es közvetítés?
Mert mondjuk rögzítve vannak kényes részek... amiből amúgy van bőven.

Most élőben: Bement Ricohoz egy csak kínaiul beszélő "rajongója".... :DDD
Ott szenvednek vele, hogy most mi van :DDD

(#603) UFO1 válasza F34R (#601) üzenetére


UFO1
senior tag

Én rá gondoltam csak feltűzött hajjal.

Ő meg rájuk hasonlít!

[ Szerkesztve ]

(#604) rushty válasza UFO1 (#603) üzenetére


rushty
senior tag

Miről besz? Jó a videó [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#605) UFO1 válasza rushty (#604) üzenetére


UFO1
senior tag

Jót röhögtem rajta meg hogy avatar hogy felhúzta magát igaz nem tudom eldönteni, hogy Mar komolyan gondolta e vagy csak hülyítette a csajt.
Különben helyesen így van:
Miről besz? Jó a videó = Mir besz? J a vid :D ;]

Más:
Kéne mondani a kínai gyereknek, hogy mondja el a répa retek mogyorót. Nagyon nincs R a kínaiban. Igaz találkoztam olyan kínai lánnyal aki szebben beszélt magyarul mint én persze itthon született! :B
Különben tetszik, hogy kicsit megújult a műsor és mennek be emberek kívülről! :K
Holnap már onnan megy a híradó is! ;]

[ Szerkesztve ]

(#606) UFO1


UFO1
senior tag

Most néztem vissza pár elmaradt részt mert már összefolynak a hogy mit láttam meg mit nem a sok élő miatt és hiába mondja, hogy nem de rosszul esik Reninek hogy barna lefeküdt mással meg hogy nem vele volt úgy hogy mennyire vonzódnak egymáshoz.

Látni kellet volna tegnap este mikor átkarolva feküdtek az ágyban ott simizte a karját és úgy nézett az arcára a barna karján feküdve mint aki halálosan szerelmes csak elnyomja nagyon mélyre mert már el sem hiszi, hogy valaha szeretheti őt igazan és meg e látja milyen ő igazán ott nagyon legbelül. Talán még sose bánt vele senki igazi nőként pedig nagyon megérdemelné a kis cuki lány akit bent mindenki imád
. :K szvsz

[ Szerkesztve ]

(#607) Peti78 válasza rushty (#604) üzenetére


Peti78
őstag

Ezt a majmot amúgy szájba tudnám basz!

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#608) Peti78 válasza UFO1 (#606) üzenetére


Peti78
őstag

Sajnálom hogy ezt kell mondanom, de ezek után pláne csökkeni fog a normális palik érdeklődése iránta.
Kb mint ahogy Barnát az értelmesebb nők le fogják szarni.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#609) lowzor válasza rushty (#604) üzenetére


lowzor
veterán

Lehet, hogy újmagyarul beszél, mint MZ/X.

(#610) Peti78 válasza lowzor (#609) üzenetére


Peti78
őstag

Be kellene íratni Dr. Poole beszédtanfolyamára!

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#611) F34R


F34R
nagyúr

Neki pedig gyereke is van.... hogy fogja majd tanitani :DDD

(#612) UFO1 válasza lowzor (#609) üzenetére


UFO1
senior tag

Ja tényleg ahogy így írod beugrott ;] csak ez lehet avatarnak kimaradt mármint a rajzfilm!

Más:
Különben nagyon átvették ezt a tahó stílust nem is értem az RTL hogy tűri ezt. Büntetni kéne a csúnya beszédet! Ahogy a nőkkel beszélnek az meg egy förtelem! :W

[ Szerkesztve ]

(#613) rushty


rushty
senior tag

Be volt kattanva [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#614) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

ez a Mario Lissza kombináció szerintem büntet... Olyan mélységekben fejtik meg a dolgokat. Vagyis fejti meg Mario Lisszanak. Közben meg teljesen súlytalanok

(#615) UFO1


UFO1
senior tag

Barna megkéri Renit? :U
A 4 órával korábbi élőben!

Mód.
Á nem az avatart! :W ;]
Persze csak játék az egész!
Reni meg féltékeny! :K
Komolyan! :B

Most mondták hogy ez tök alsó direkt nem a Renit választotta. :W
Pedig szerintem hihetően boldog lett volna még ha csak játék is volt! :K

[ Szerkesztve ]

(#616) UFO1 válasza UFO1 (#615) üzenetére


UFO1
senior tag

Ja nem neki 2 felesége van a Reni is most fotózták! :P

(#617) UFO1


UFO1
senior tag

Baromi nagy a szervezkedés a villában sajtos medúza, rico, 40+ meg barna egy brigád. sajtos medúza azon beszélgetnek, hogy ússzák meg a következő 1 hónapot.
Ugyan ez megy a Melina, Dávid, Piros, Ákos, Reni között is. Nagy itt a katyvasz. Rá akarják pakolni Pirosra hogy ö tudjon választani de azt nem halottam kit mert össze vissza kapcsolgatják az élőt!

4 órával korábban valami vacsorán vannak (nappali, nyugi, terasz) gondolom az esküvő után a „házaspárok” ülnek ott több év házasság után akár és beszélgetnek. Semmit nem lehet nyomon követni mert szándékosan elkapcsolnak így nincs összefüggés beszélgetés sehol.

Több óra adásszünet volt élőben!

(#618) ¤Envy¤ válasza UFO1 (#617) üzenetére


¤Envy¤
tag

Igen... Ahogy eddig viszonylag jól ment az élő, most behozza magát, többet áll, mint megy. Órák óta nem lehet normálisan követni semmit sem.

Remélem Sajtosék szervezkedésének az lesz a vége, hogy szépen sorban esnek kifele. :DDD Náluk van Bibike, szóval...

Számomra Ákosék csapata a szimpatikusabb.

(#619) antikomcsi válasza ¤Envy¤ (#618) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nekem meg Henrik volt a legszimpatikusabb! De ez a vonat már elment! :DDD ;]

Ákosra majd figyelj oda, mert nagy sz@rkavaró lesz. Ide-oda téblábol a "két csapat" közt és rengeteget pletykál. Ez a későbbiekben egyre durvább lesz. Bár tény, hogy sokkal szimpatikusabb kis ratykó, mint a csillámpónis szőke gyerek volt. Aznap, mikor beköltöztek, még számításba vettem Barnát, Pirost, de mára elképzelhetetlennek tartom, hogy előássák magukat a béka popója alól. Kriszti egy borzalom, ha lesz férje, már előre részvétem neki. Bibire még csak nem, hogy játékosként, de nőként sem tudok tekinteni. Melina, Dani egy nagy nulla. Daninak nagyon rosszat tett nálam, hogy rácsimpaszkodott Melinára. Máriónál még nem derült ki számomra egyértelműen, hogy mi lakozik a felszín alatt. Rico, bár jópofának tűnhet, túl sok, nem szeretném ha ezzel a karakterrel VV-t lehetne nyerni. Reni, Anita mehet a lecsóba felőlem, ha ők nyernek, az a mi szégyenünk. Nehéz ez a dolog, mert igazából csak azt látom, hogy egyik sem érdemli meg a fődíjat. Melina, mint mondtam számomra egy nulla, de figyelembe veszem, amit a múltkor mondtál, hogy ez ugye egy játék, és próbált olyan döntést hozni, ami a játékban maradását segíti, még ha ez rendkívül ellenszenves is. És bejött neki. Persze szerintem Bibi ellen még nagyobb arányban tért volna vissza a társaihoz, de ő ezt nem tudta. Ezért ellenszenvem ellenére is azt mondom, ha pl. ő marad a végére, akkor inkább ő nyerjen, mint egy Bibi, vagy Barna. Még kíváncsi leszek a Lissza + Márió párosra, és bár egyikük sem tűnik agysebésznek, még azért olyan durva dolgokat nem tettek, amiért le kéne írni őket.

(#620) Zsadi


Zsadi
őstag

Bibi ahogy a követői látják (PS, faceapp stb..):
[kép] [kép] [kép]

És ahogy mi :D :
[kép]

(#621) lowzor válasza Zsadi (#620) üzenetére


lowzor
veterán

A FaceApp-nek amúgy nem értem, hogy mi értelme van. Még jobban eltorzítja a valóságot, mint a beauty filterek, aztán akkor jön a feketeleves, mikor meglátod élőben, és semmi köze ahhoz, ahogy Instagramon látható.

[ Szerkesztve ]

(#622) Zsadi válasza lowzor (#621) üzenetére


Zsadi
őstag

Szerintem sincs semmi értelme.
Láthatjuk hogy néz ki "élőben".

(#623) UFO1 válasza ¤Envy¤ (#618) üzenetére


UFO1
senior tag

Remélem a medúzát viszi ki és nem ijednek egy az ista követők miatta mert megint kamu infó ment be nem is az az első akit ők láttak. Igaz lehet csak a növekedést számolták!?
Medúzától már hányok 2 percenként böfög ez hogy megy emberek közé? :W Vagy nem megy? :U

Más:
Most néztem vissza mikor barna előszór tette be a hálóban Pirosnak a 12. részben erre Reni elkezdett csattogni a kezével! :C
Aztán már az nap ráment Renire a fürdőben.
Kérdés ölelkezés lesz? Reni: nem. Erre a következő másodpercben csókolóztak rendesen ölbe kapva Renit. :B
Ezt nem is láttam élőben!
Én nem létok olyan üzeneteket instan amit beküldtek a Melinának. Valaki más talált? :U
Szeretik ezt a foc gyer! ;]

Mivel a beleVV-be nem adnak semmi szexet, adunk itt!
Reni és Piros fürdik. Reni már nem nagyon szégyellős! :B
Azért van egy 5-10 kg plusz rajta!
Reni és Barna szex. :Y Elég komoly volt forgolódás ki van felül stb. stb.
Pár hét (nap) múlva már paplan nélkül fognak kefélni! :K
Reniék ágya mellé ilyenkor gondolom odahúzzák az összes létező kamerát (8-10-et!) a bejáratnál meg jegyet osztanak! :D
A végén már alig van rajtuk valami szemből szinte minden látszik! :K
Akit érdekel csak PÜ-ben. Már így is alig van élő (több órás leállás volt tegnap is) igaz én is alig nézem már!

Kíváncsi leszek fel e vállalják e majd és nyíltan csókolóznak e? :U

[ Szerkesztve ]

(#624) antikomcsi válasza UFO1 (#623) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Renin nem súlyban van 5-10 plusz, hanem magasságban van 15-20 mínusz. :DDD

(#625) Peti78


Peti78
őstag

Szánalmas, hogy nem tudnak mással előrukkolni mint a szív alakúvá formázott kajával. Mondjuk, ettől a kettőtől mást nem is nagyon lehet elvárni

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#626) lowzor válasza antikomcsi (#624) üzenetére


lowzor
veterán

Súlyban is. Nekem tetszenek a teltkarcsú nők, ha jól oszlik el rajtuk a zsír, de Reni inkább már a túlsúlyos kategória, nem néz ki jól. Ráadásul ha ott lesz még 1-2 hónapig, akkor még jobban el fog hízni, a kis termete miatt jobban meglátszanak majd rajta a felszedett kilók.

(#627) antikomcsi válasza lowzor (#626) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ez most nem ment át Neked. :)

(#628) UFO1 válasza antikomcsi (#624) üzenetére


UFO1
senior tag

Nekem semmi baj ezzel. Itthon a kb. hasonmása: − 10cm − 10-15kg, − tetkó, − szájtöltés, − pilla vagyis néha? , − pasi falás és +++++ köröm! :D

#626lowzor
Sajnos körte típusúak ezért aztán combra híznak és onnan nehezebb leadni. :((( Reni is ilyen! :K

Más:
Azt érzékeltétek alig van benzin a kutakon! :Y :W

[ Szerkesztve ]

(#629) htc07 válasza UFO1 (#628) üzenetére


htc07
addikt

százasat eddig minden kúton láttam ;]

(#630) rushty válasza antikomcsi (#627) üzenetére


rushty
senior tag

V.irén 141/70 :P

Revolut meghívó pü-ben

(#631) F34R válasza UFO1 (#628) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor mar ertheto a Reni imadat. ;]

(#632) rushty


rushty
senior tag

18+ üvegezés [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#633) UFO1 válasza F34R (#631) üzenetére


UFO1
senior tag

Sajnos nincs más választásom el van döntve. :B És csak igen szívem, úgy van szívem, igazad van szívem szerepelhet a szótáramban. Olyan hogy NEM nem is létezik. Különben jön a bünti a szexmegvonás :Y amit persze csak 2 napig tart mert ő sem bírja ki tovább. :D
Persze csak viccelek és igen ő szólt, hogy Reni olyan mint a húga (mondom reggel húgom este du. :P de már jött is a saller de elugortam :K ) aki olyan mint ő a korkülönbség ellenére. Ezeknél valami genetikai hiba miatt 25 év után megáll az öregedés! :U :K :B
Amúgy meg külsőre más nem is nagyon érdekelne de baromira nagy a hasonlóság a belsőben is. Kivéve: – könnyűvérűség, – baszás, +++++++ szerelmeskedés, ++++++ érzelmek ++++++ megbecsülés stb. stb. stb.

Ezért nem értem hogy bír így élni Reni érzelmek meg minden egyéb nélkül! :U Viszont már tudom miért volt éjjel a 15 perces szex mindenféle pozícióban. A nászéjszaka volt! ;] :K

Érdekes beszélgetés volt most sajti és Dávid között (a – 4 órás élőben) hogy a Piros kint ült a teraszon és a barna ott kurta valahol a Renit. Ez megvan valakinek lájvosok? :F

[ Szerkesztve ]

(#634) F34R válasza UFO1 (#633) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem a nappaliban kurta? piros meg leult oda ? :DDD vagy azota mar volt ujabb is?

ez mekkore egy goreny no :W [link] fingik majd szarni akar... mekkore troger tetu az ilyen :O

(#635) UFO1 válasza F34R (#634) üzenetére


UFO1
senior tag

Mintha azt pont láttam volna véletlenül ja a kanapén feküdtek reggel (12 körül de nem emlékszem) és barna mozgott Renin de szerintem ott nem csúszott be, vagy ki tudja? :P :U

(#636) Peti78


Peti78
őstag

"Olyat húztam geci, hogy gatya. Ennyi!"
Na ki mondta?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#637) Aksomatic válasza Peti78 (#636) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Mario

(#638) Zsadi válasza Peti78 (#636) üzenetére


Zsadi
őstag

Bármelyik :D

(#639) UFO1 válasza Peti78 (#636) üzenetére


UFO1
senior tag

Az semmi a bagett az sajt? ;] :C
Igaz csak a háttérben szól de erre felfigyeltem!

(#640) UFO1


UFO1
senior tag

Most nézem azt a részt ahol a párbajozok mögé állnak és baromi érdekes hogy mennyivel vékonyabbnak látszanak telefonon keresztül – 5-10kg mint a stúdió kamerákon keresztül ami meg sokkal jobban kihozza a hibákat a nagy felbontás miatt!

(#641) bence1024


bence1024
tag

De most a Barna művelt "valamit" az Anitával?
Már összezavarodtam.

(#642) Peti78 válasza Aksomatic (#637) üzenetére


Peti78
őstag

és Zsadi
Mindkét válasz jó, de Bibi. Ez a nő...

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#643) UFO1 válasza bence1024 (#641) üzenetére


UFO1
senior tag

Igen elvileg nagyon keményen levarrta a nyugiba.
Sikítozott és nyögött is nagyon hangosan ahogy mondták!
Látni nem lehetett csak mondták és 40+ is!
Elvileg ma lesz benne az összefoglalóba.

Más:
Ilyenkor mi van? Hányadik csaje ez? :U

[ Szerkesztve ]

(#644) Zsadi


Zsadi
őstag

Ha kiesnek a lányok, akkor Team Ákos :F :DDD

(#645) ¤Envy¤ válasza bence1024 (#641) üzenetére


¤Envy¤
tag

Volt már róla összefoglalóban, semmit sem csináltak.
Úgy tettek, mintha, nyögtek meg barna csapkodta a combját neki a hangok miatt, ennyi.

Tényleg kamu volt.
(Ez amúgy picit emelte a szememben Anitát, igaz, nem sokat :DDD)

A hülye Rico meg berontott, levetkőzött és közéjük ugrott meztelenül, hogy ő is beszállna.

[ Szerkesztve ]

(#646) antikomcsi válasza UFO1 (#643) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Dehogy varrta le!
Nem történt semmi!
Azért csinálták, hogy a többieket húzzák.
Megbeszélték, hogy úgy csinálnak, mintha egy nagyot szexelnének, nyögtek, meg tapsikoltak, azán előadták, hogy milyen jó volt.

(#647) UFO1 válasza antikomcsi (#646) üzenetére


UFO1
senior tag

Akkor bocsi nem láttam a 3 utolsó összefoglalót de mindenki azt mondta és élőben meg nem mutatták! A sajti mondta, hogy kamu volt de utána meg sokan hogy valóban megtörtént!

Más:
Most volt a házas játék és bemutatkozó leveleket írtak a szülőknek de más párok másoknak. Melinát megviselte amit írták neki. :(((
Vajon ki irt neki ugye nem volt kérdés a medúza. És még mindig folyamat hangosan böfög fél percenkét. :W :W
Avatar már fogja a fejét!

Pirosnak és Reninek nincs párja. Nem értem vagy gyengíteni akarják őket hogy ne legyen annyi műsoridő róluk mert az influenser héten jól végeztek. Paraszt gyerek barna meg szót sem érdemel, hogy nem a Renit választott úgy hogy mindenben a legjobb aztán mégis mást választott. :W
Azt pont láttam mikor megkérdezte Renitől hogy ugye nem baj, hogy nem téged választottalak és hát abban a nem-ben benne volt minden egy baromi hangos és fájdalmas de IGEN NAGYON FÁJ! :O

Szegényke legalább egy játék alkalmával eljátszhatott volna azzal a gondolattal milyen az esküvő meg a házasság amire biztos titkon nagyon vágyhat de hát ... :U

(#648) LamaCube


LamaCube
addikt

Uhh... megnéztem a tegnapit. Reni és Barna tényleg nem ribancok, inkább nevezném állatoknak. Értem, hogy kamerák látják mindenhol, de basszus annyi igénye sincs egyiküknek sem, hogy nyugodtan elvonulva akár a mosóhelyiségben vagy a nyugi szobában kettesben tolják. Nem tudott egyikük sem csúcsra jutni /nem is értem miért? /, erre ez a vadbarom csak beszól, hogy neki ez járna, ha Reninek nem sikerült. Egyszerűen egy ember nincs, akire azt mondanám, hogy szívesen szavaznék :(

UFO1
Szerintem szerkesztői utasítás, hogy nem választhatta Renit. Kamu az egész VV...

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#649) UFO1 válasza LamaCube (#648) üzenetére


UFO1
senior tag

Ez hol volt a sima összefoglalóban mert mikor a nappaliban a kanapén voltak mert azt még nem láttam. Az azért volt mert előző este a Piros bénázót a nyugiban és játszotta a szűzlányt (vagy az is?) nagyon kínos volt még nézni is mintha sose lett volna még férfivel élőben meg kb. 2-3 percre mutatták aztán továbbfordult a kamera. BeleVV-ből meg vagy 10 rész kimard. És pont láttam mikor mondta neki hogy ugye nem baj és a nappaliban egy egy olyan üveg kupakkal amin olyan lehúzhatós mint a colás doboz megkérte a kezét és fel is vették telefonnal.

A mosókonyha a legrosszabb mert ott mindig világos van és körbe üveg a nyugiban meg közelebb vannak az ablakok mint a hálóban ott annyi hogy nem látja mindenki őket. Különben próbáltak diszkrétek lenni és csak mi láttuk ennyire közelről mert a nagy tesó mindent lát. A bentiek előtt azért titkolták. Tudják mire vállalkoztak ha nekik ez belefér, hogy egy ország látja őket az az ő dolguk. Amúgy meg baromira izgató hogy olyan helyen szeretkezel ahol megláthatnak. Neked ilyen nem volt még?

Na Melina már sír is Dani vigasztalja a medúza -féle írás miatt! Essen már ki ez a szerencsétlen idióta mert bemászok a villába és én rugdosom ki onnan de akkor elő akciófilm lesz ebből. :W
Tök aranyos embereket bánt meg mert öt mindenki bántotta csak nem érti miért. :W
Még 200000 ellen drukkert szerzet medúza! :C
A faszkalap sajti meg védi és bent akarja tartani. :W

[ Szerkesztve ]

(#650) LamaCube válasza UFO1 (#649) üzenetére


LamaCube
addikt

A tegnapi adásban volt az összefoglalóban meg a belevalóban. A paplan alatt nem láttunk semmit /bár nem is vagyok rá kíváncsi/ Barna tolta neki rendesen Reni arcán látszott az élvezet, mint kamion parkolós kurván 2 perc után... Ösztönlény mindkettő nekem nem változik meg a szememben egyik sem.

"Amúgy meg baromira izgató hogy olyan helyen szeretkezel ahol megláthatnak. Neked ilyen nem volt még?"-szerintem mindenkinek volt ilyen és pont ez benne a lényeg, hogy megláthatnak és sikerül is csúcsra jutni, de nekik még az sem sikerült, mert Piros ott ült velük szemben, Kriszta meg sminkelte magát az asztalnál. Közben meg Rico egy szál f@aszba ment el előttük és jártak ki--be. Tehát, ha a kamerákat leszarják, mert az nem jelent izgalmat nekik, akkor amit műveltek, akkora izgalom faktorral kellett volna járnia, hogy kb. 1 perc alatt valamelyik a csúcsra jut. A nyugiban és a mosóhelyiségbe is ki tudják vinni a takarót.

Bibi ugyanúgy traumás, mint Reni, csak belőle ez jön ki, Reniből meg más. Nálam egyenlőség jel van a kettőjük közt. Vagy, ha az egyiket megértem a traumája miatt, akkor a másikat is ugyanúgy kezelem. Kiből mit hoz ki a trauma. Reni az alárendelt szerepben ragadt, Bibi meg a támadó, bunkó, suttyó szerepében.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.