Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) htc07 válasza gergo5991 (#96) üzenetére


htc07
addikt

keress egy magyar vpn-t, nem olyan kacifántos megoldani ezt már :))

(#102) UFO1


UFO1
senior tag

Tegnap vagy is inkább ma hajnalban Melina arról beszélt hogy nem mert WC-re menni mert hogy látják stb. Erre nagy nehezen ráveszi magát, egyből mit adnak élőben hát persze hogy őt ahogy ül a slozin. Jó fejek ezek a szerkesztők!! :C Erre tobi benyit úgy hogy a nyugiszobában alszik meduzával ami mellett 5 centire van a WC! :F

Különben tök jó lenne ez az elő ha azt adnák ahol beszélgetnek, de nem, a halót adják és kint beszélnek utána a nyugiszobába van a kép és bent pofáznak a nappaliban. Érthetetlen miért van ez. :W Jó lenne ha lehetne legalább 5-6 kamera közül választani a lehetőség már ott van az oldalon csak mást lehetne nézni!

Melina most tudta meg hogy élőben megy az adás a NET-en 0-24-ben! ;]

Még nem sokat láttam de ez a fekete gyerek az valami szörnyű már-már retardói magasságokba emelkedik össze is vesztek hál istennek a medúzával mondjuk nem tudom mit látott ebben a cigó stílusú senkiben!? El is vették a képet vissza a befizetett 500-ast!! :D
Mondjuk nem értem ki a fene szavazott erre a tahóra mint a legviccesebb figura!?? :W
Veszekedés vége kép vissza az új gyerek tetszett elment fürödni és ahogy láttam visszavette ugyan azt az alsót amit levett előtte. :Y Gratula amúgy ki a fene hord még manapság fecskét :U
az Alekoszon kívűl??? ;]

Most 10-kor a játékszabályok felolvasása megy váltott játékosokkal!

Különben valóban halk az adás különösen telefonon ahol nem lehet feljebb venni az RTL+ hangot mint gépen!

[ Szerkesztve ]

(#103) htc07 válasza UFO1 (#102) üzenetére


htc07
addikt

Szerintem vicces a tag, bár a normális viselkedés nem annyira kenyere. Ez világossá vált a tegnapi élő bejelentkezésnél, de a szabály felolvasás megerősített benne. :DDD

Melina a legnormálisabb, ami az életben szimpatikus, de egy ilyen kaliberű műsorban nem izgalmas. :)

(#104) UFO1


UFO1
senior tag

Tobi büntit kap, mert egy gyökér és semmilyen szabályt nem tart be ezért csak a nyugiszobában tartózkodhat és semmiért sem mehet ki :C csak a mellette lévő WC-be! Az ilyennek hiányzik amúgy egy 2-5 év sorkatonaság ami amúgy semmire sem jó de legalább kis fegyelmet meg rendet tanulna!

[ Szerkesztve ]

(#105) UFO1


UFO1
senior tag

Kacsaszáj jól tolja a hálóban Barnival nincs is jobb egy ebéd előtti cummantás! :R

Közben Bibi szarik a WC-n és négyén szurkolnak neki nyitott ajtó mellett és nézik! :D

(#106) ¤Envy¤ válasza UFO1 (#102) üzenetére


¤Envy¤
tag

"Melina arról beszélt hogy nem mert WC-re menni mert hogy látják stb. Erre nagy nehezen ráveszi magát, egyből mit adnak élőben hát persze hogy őt ahogy ül a slozin."

De sajnáltam... dörmögtem magamban, végre, bemegy próbálkozni, remélem nem mutatják, erre abban a pillanatban odavált a kamera. :U

Szerintem azért élőben a wc időt nem kellene leadni legalább, olyan proli az már...
Persze kinek mi.

"Közben Bibi szarik a WC-n és négyén szurkolnak neki nyitott ajtó mellett és nézik!"

Ezt a lazaságot viszont nagyon adom. De kizárólag a kinti kamerákkal :o

[ Szerkesztve ]

(#107) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

A kis számkivetett a jobb felső sarokban. :DD
(vagyis csoki srác büntin, mert nem tud viselkedni, milyen meglepő, nem?)

Előbb téma volt a 0-24-es adás. Ezek szerint ezt előre nem igazán mondták meg nekik, most tudták meg nemrég :DDD

(#108) UFO1


UFO1
senior tag

tobi kint a nyugi ajtajába és les kifelé végre nem hallani az idióta hangját és az alpári stílusát felüdülés ez a nap. :C
Remélem 4-5 hónapig ott marad igaz jó lenne ha az első kieső lenne :K remélhetőleg a táblánál majd ki merik szavazni, mert bent senki sem bírja közben meg azt hiszi mekkora király gyerek! :(

Kacsaszájnak van egy új neve bent Barni szóhasználatával kardnyelő! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#109) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Tudom, gonosz, de remélem jön majd egy Barnának való nő, akire egyből átrepül, hogy ez a paplan szájú megpukkadjon, mielőtt kiesik... Na, az műsor lenne. ;]

(#110) UFO1


UFO1
senior tag

Másnak megy a lájv mert kiléptem és már nem enged vissza! :W

Különben a mai beszélgetések alatt kiderült nem történt semmi Reni és Barni között egy kis tipi – tapin kívül! :U

(#111) LamaCube


LamaCube
addikt

Visszanéztem a tegnapit... hát...ööö... Elszámolok kb. 200000000000-ig és utána véleményezem! :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#112) F34R


F34R
nagyúr

Valahol megtudom nezni a masodik reszt? a sorozatonlines eleg kaksi minosegu...

(#113) UFO1 válasza F34R (#112) üzenetére


UFO1
senior tag

RTL+ reg kell!

(#114) antikomcsi válasza LamaCube (#111) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Csak szükség lesz arra a tálca sörre! :DDD :DDD

(#115) LamaCube válasza antikomcsi (#114) üzenetére


LamaCube
addikt

1 tálca kevés lesz. Még mindig számolok, de kíváncsi lennék Vakegérke véleményére :O

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#116) F34R


F34R
nagyúr

Nekem a Reni nyomulasa mar inkabb kinos mint csabito. :U
Ahhoz kepest ez a Bibi is konnyen adta magat egy tulok alfanak... ilyet akarmikor lehet talalni bizonyos negyedekben. ;]

(#117) antikomcsi válasza LamaCube (#115) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ne is mondd, hogy várta, hogy újra kibeszélje velünk a műsort, de a sors közbeszólt. :O Szerintem ezt a nagyszájú, közönséges, erőszakos, egoista piócát kicsit sem kedvelné, aki rámászott Barnára.

#116F34R

Szerintem is túlzás, amit csinál Reni. Megkockáztatom, ha fordítva történne, és egy fiú csinálná egy lánnyal, már kikiáltották volna nemi erőszaknak, de legalább szexuális zaklatásnak.

[ Szerkesztve ]

(#118) ¤Envy¤ válasza antikomcsi (#117) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nem kell félteni a kanját se... mai live-ban egyértelműen látható volt, hogy adja alá a lovat. NEM utasítja el, sőt, még ő csókolgatja, puszilgatja. Igazából, megérdemlik egymást.
Egy férfi már lepattintotta/leépítette volna a nyomulós csajt már rég.

(#119) UFO1


UFO1
senior tag

Nem rég volt az első feladat egy RAP számot kellet írni a lányoknak a fiukról és fordítva és a mai elő adásban kell előadni majd az újonnan beköltöznek. A szerkesztők alig adtak időt nekik pedig személyenként 4 sort kellet írni a lányoknak 5 fiúról a fiuknak a 4 lányról. Mindenki nagyon lelkes volt sokkal jobb lett volna ha 17-18 órákkor kezdték volna el a feladatot nem 20-21-ig kellet volna összehozni. Jobban ki lehetett volna dolgozni próbálni a koreográfiát úgy is unatkoztak egész nap.
Természetesen retardó2 aki büntiben van ebből kimaradt! :C

Semmi baj a Renivel tök normális és rendes lány (kicsit túl tolta a száj szilikont ami nem is kellet volna neki :P ) nem nyomul néha összefekszenek a Barnával de ez kölcsönös. Amúgy senki sem akar semmi komolyat (eddig) és nem is történt semmi még igazi csók se csak egy kis tipi-tapi. Aztán majd meglátjuk!? Aki látja a 24 órás élőt tudja mi történt és nem a szerkesztők által sugallni kívánt történetet látja! :K

[ Szerkesztve ]

(#120) UFO1


UFO1
senior tag

Na most lehet szavazni újra kíváncsi vagyok marad e a piros kendő retardó2-n? :U

Sajnos most elvették az élő képet pedig Reni magánszáma jött volna a kardnyelés bármit is jelentsen ez!? :D :B ;]

(#121) lowzor válasza UFO1 (#120) üzenetére


lowzor
veterán

Én azt sem értem, hogy milyen szórakoztató dolgot csinált, ami alapján egyáltalán rá került...

(#122) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Értem én, hogy Láma csinálja a műsort és ez kell a népnek, de mitől volt vicces, szórakoztató? Szimplán csak egy műveletlen, alacsony IQ-val rendelkező gyökér.

Én a két mai beköltözőbe még látok fantáziát.

Ezt a 0-24 közvetítést én úgy tudnám inkább elképzelni, hogy helyiségenként lehetne kattintanunk a kamerákra, és nem azt nézni, amit ők nyomnak. Nem az összes kismillió kamerára gondolok természetesen, csak egy 6-8 lehetőségre.

(#123) ¤Envy¤ válasza antikomcsi (#122) üzenetére


¤Envy¤
tag

A jelenlegi közvetítés is sokkal jobb, mint eddig volt: semmi. :K

Én sem értettem mire fel a csoki a humor herold...
Sajti és Rico legalább viccesek is.

Egyénként szerintem lamin ki fogja záratni magát előbb-utóbb, vagy ha nem, az első párbaján kint fog maradni...

(#124) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kíváncsi vagyok hogy ehhez az Anikó meg a Puskás meddig adják az arcukat, nevüket. Lehet én tartom őket többre mint amik valójában, de ehhez a legalja csürhéhez Győzike, Aurelio és tsai passzolnának.

Ezt a szériát még most csírájában el kellene fojtani, annyira penetráns...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#125) lowzor válasza antikomcsi (#122) üzenetére


lowzor
veterán

Láma az adatlapja szerint diplomás: [link] :D

(#126) antikomcsi válasza lowzor (#125) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Igen, meg séf is!

Azért mer használhatja a feketemosogatót, már séfnek hiszi magát. :DDD

(#127) ¤Envy¤ válasza Motion_Blur (#124) üzenetére


¤Envy¤
tag

Vannak bent normálisabb arcok... az éjjeli beszélgetést is jó volt hallgatni.
DE ez egyértelműen soha nem lesz benne az összefoglalókban, oda az ordítás kell, ahogy a maiban is volt.
Amúgy meg egész nap elvannak igazából, de összefoglalóban a "történést" kell összeszedni.

Ezért is tetszik most nagyon ez a 0-24-es dolog.

(#128) UFO1


UFO1
senior tag

Reni egyre jobban tetszik most a beleVV-ben amit előadott, hogy seggbe meg amit a szájával csinált utána én fekszek ettől! És ami utána látszott hihetetlenen bájos csaj. Ok szereti a szexet, de ez férfi szemmel miért is baj?????? :U
Szóval nem is élvezett Reni ahogy mondta lájvon most a beleVV-ben jól eljátszotta akkor az ágyjelenetet Barnával! :C

Vanda kipöckölve az egyenletből maradt Sajti ja ő nem mert komoly kapcsolata van. Akkor Ákos ja az se jó mert nagyon meleg a csávó és nem átvitt értelemben! Így hát marad Rico az „„„olasz csődör””” :Y (a sok idézőjel nem véletlen) és persze a kemény csávó retardó2 de szerintem nagyon sok sok sok sok sok whiskyvel sem fanyarodba rá Vanda!!! :( ;]

Ja ja ja az új gyerek a gitáros csávó lehet még képbe léphet!

Most ment le a villa RAP egész jó volt így 1 óra írás gyakorlás után. :C Szerkesztők kicsit több időt legközelebb légyaszi! :P :U

Már gyilkolják az új csajt a benti boszik 10 perc után szegényke! :Y

#125lowzor
Gambiában a 4 elemi az már diploma és ha megfőzöd a szomszédod akkor már séf vagy! ;] :K

[ Szerkesztve ]

(#129) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Mennyire jellemző!

A két új beköltözőt az utálatos kígyó 3-as már ki is beszélte, nem tetszik nekik egyik sem, főleg az új lány.
Bibike meg is mondta a szemébe, hogy utálja, pedig 1 percet se beszélt vele. :F

Na, és most kik beszélgetnek, ismerkednek velük (2 új hússal) a teraszon?
Melina és Sajti......... Azt hiszem, ez mindent elmond! :U

[ Szerkesztve ]

(#130) UFO1


UFO1
senior tag

Melina a teraszon kérdezi az új csajtól: Szereted a kávét - igen a válasz - az jó mert nem jó a kávégép! :C :))
Szerintem túl intelligens az új lány a többségnek! ;] :K

Rico megint bemutatkozott meg akart valakit pulykázni aki érti mit mondott. Tehát mutogatja a farkát jól bemutatkozott az az új gyereknek. Mindenki takarja az arcát!

[ Szerkesztve ]

(#131) UFO1


UFO1
senior tag

Mennyivel jobb lett volna ha az első VV-nél már lett volna ilyen 24 órás lájv. Mennyi poénról buliról maradtunk le Majka és Oki előadásában! :U

(#132) UFO1


UFO1
senior tag

Az új gyerek ha jól emlékszem Henrik valami hihetetlen figura. Olyan intelligens egyetemi gondolkodása/humora van, hogy hiába próbálnak neki az igazmondó hintába kényes kérdéseket feltenni a fagyi minden esetben visszanyal! ;)

(#133) UFO1


UFO1
senior tag

Különben erre az igazmondó hintára a szerkesztők is gondolhattak volna! :K
Igaz nem látszott az élőben, hogy ők e adták volna feladatnak! :U

[ Szerkesztve ]

(#134) UFO1


UFO1
senior tag

Megalakult a triumvirátus az egyik nagy eszű vezetésével jelesül medúza. Neki unszimpatikus az új lány (egy szó miatt/után) Piroska ezért beszervezte Renit meg Lisszát hogy ők se szeressék. :U Éééééérdekes! Ákos gyerek is benne lett volna de kihátrált belőle így már nincs öri-hari barátság a 3 lánnyal! :P

(#135) ¤Envy¤ válasza UFO1 (#134) üzenetére


¤Envy¤
tag

Igen, aztán mentek csoki2-t is megismerni, egyből arra is berágott, hogy hogy mer az új lány hozzászólni az ő urához... Vicc. Ez a kígyó 3as egy vicc.

Jól hallottam? :D
Barna mintha azt mondta volna, azért nem fürdik ma alvás előtt, mert "hátha akkor nem nyúl hozzám." ?? :D :C

[ Szerkesztve ]

(#136) UFO1


UFO1
senior tag

Valaki küldjön már be a Reninek vagy három csupor mézet borzalmas ez a mutáló hang!!! :Y :W

#135¤Envy¤
Nem tudom azt nem hallottam csak hogy szeretne kék vagy zöld kendőt kapni ezért nem fürdik!

"Igen, aztán mentek csoki2-t is megismerni, egyből arra is berágott, hogy hogy mer az új lány hozzászólni az ő urához"

1. Minek kell valakinek egy ilyen idióta aki kint az első vitánál elverné a csajt!
2. reatardo2 egy nulla vagyis 000 (tripla)!
3. Az ilyeneknek súlyos önértékelési bajuk van ezért próbálnak hangosan és erőszakosan válaszolni a nekik nem tetsző kérdésre mert azt hiszik akkor mindenképp igazuk van/lesz!

[ Szerkesztve ]

(#137) UFO1


UFO1
senior tag

Azért érdemes beleolvasni a VV insta oldalába ezt az idióta retardo2-öt többen utálják 3 nap után mint VV10 retardot hetek múlva! :C :R

Jó nyomod kölök! :Y ;]

[ Szerkesztve ]

(#138) LamaCube


LamaCube
addikt

Bepótoltam a tegnapit is.

A lamantin tuti egy agresszor alkoholista, ha nem szavazzák ki, akkor biztosan kizárják fizikai bántalmazásért vagy másért.

Belevalóban, az nagy volt, amikor Barna learanyásózta kacsacsőrt és teljesen igazat adtam neki.10/9 és ha nincs autója, akkor 10/0.

A szőke csaj nevét se tudom, de kb. 20mp-et kapott lehet döglött egész nap.

Az új srác Henrik jó fejnek tűnik azt majd kiderül.

Ezt a piros kendős ki szórakoztató szavazás egyértelmű, hogy szimpátia szavazásnak tekintik a szavazók és a rendezők is.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#139) lowzor válasza LamaCube (#138) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem ha lesz nézői kiszavazás, akkor repülni fog, ha addig nem zárják ki.

(#140) UFO1


UFO1
senior tag

Barna nem bízza a véletlenre az esti alvást, egyből gatya nélkül fekszik Reni mellé és betakarózik a paplan szájával! Persze megy is az ölelkezés meg kis tipi-tapi. :R
Másnap Henrik gyerek is rárepülne a kis latino lányra, apró féltékenységet vélek felfedezni Barni részéről! Oltogatja is a kis csajt rendesen! Mármint Henrik! :K

Különben ez a piros kendős szavazást valószínűleg azért ismételtek meg mert látták, hogy tobinak kint van a helye a villából! ;)
Sajnos visszakerült a villába :W de nagyon visszavett remélem lesz kis alkohol aztán megint előjön a fantasztikus stílusa! ;]

Ez a medúza klán kb. ugyan azt csinálja mint aranda meg a begina páros a VV10-ből. Ma már anyázta Piroskát természetesen megint a semmiért! Nem értem az ilyenek sose nézik az előző évadokat, hogy milyen viselkedési forma lesz szimpatikus a nézőknek? :U Ákos gyerek képben van talán e miatt is hátrált ki ebből a „hatalmas” szövetségből! Ezt ki is beszilik a teraszon Piros, Melina és Henrik társaságában! ;]
Kijött bagózni medúza, de le se mer ülni Pirosék közé! :D

[ Szerkesztve ]

(#141) UFO1


UFO1
senior tag

Végre beküldtek feladatot 10 TikTok challenge-et lehet megcsinálni.

(#142) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Sajti nagyon durván jól mozog a konyhában - mindenki szerencséjére odabent :K
Szerintem ő top 3-as lesz (nem csak emiatt, hanem mert a bentiekhez képest ember is) - ha nem rontja el valamivel...

[ Szerkesztve ]

(#143) UFO1


UFO1
senior tag

Ez a Henrik gyerek nagyon nagy arc jelenleg Lissát fűzi a hálóban + talpmasszázs – közbeszúrja ez olyan mint ha jól kinyalná – mivel nem volt még normális palija aki meg is masszírozta volna a talpát (Lissa nagyokat nyög közben) utána meg ráveszi egy hátmasszázsra de csak ruhában. Elvenné a szüzességét újból meg stb. stb. erre nem elveszik a képet a teraszra igaz ott is érdekes beszélgetés megy Melina és Piros között de inkább a hálót nézném! :W

Most meg Mellinára ment rá a hintában erre megint elveszik a képet! Nem hiszem el!! :W

A medúza lassan egyedül marad a haburújában Pirossal szemben! ;]

#142¤Envy¤
Mivel szakács csúnya lenne ha nem tudna főzni! :P

[ Szerkesztve ]

(#144) F34R válasza UFO1 (#143) üzenetére


F34R
nagyúr

Lamis is szakacs, sot sef!!!

(#145) ¤Envy¤ válasza UFO1 (#143) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nem azt mondtam, hogy tud főzni, hanem, hogy durván jól (sokat) mozog a konyhában, pedig mondjuk megtehetné, hogy semmit sem csinál, ahogy a bent lévők nagy része sem, csak várják az ellátást mindig.

Ezt a bibit sem tudom elviselni...
ez a 3-as kígyó bagázs engem nagyon irritál már, mondjuk a szőke tagjuk fele annyira sem idegesít, mint a 2 másik.

(#146) UFO1


UFO1
senior tag

Még nincs játék de ebéd van erre medúza elkezdi szidalmazni Pirost olyan begina stiusban. :Y
Pá-pá medúza a celeb vagyokba még talán jó leszel, hogy lássuk, hogy szívsz a dzsungelben! ;]

Kicsit korán van ehhez de az első 5 így első gondolatra Sajti, Henrik, Barni, ha esetleg összejönnek úgy rendesen akkor Reni. Az 5. vagy Melina vagy Ákos lehetne! :U

#144F34R + #145¤Envy¤

Ha jót akar enni ez alap a kune kinte meg csak az adatlapján lehet séf mikor valamit össze kellet vágni a mai ebédhez az se ment neki. kb. olyan kamu gyerek lehet mint a retardó! ;]

Nincs már az a hármas mert 1 főre szűkült, a Reni rájött nem vezet sehová az ellenségeskedés mert nem egy hülye csaj sajnos sokan a külső alapján ítélnek viszont bomba (apró túlsúllyal) viszont aranyos és házias. A Lissa is beszélget Pirossal tehát belebukott a nagyeszű a szervezkedésébe! ;]
Most magában dunnyog a teraszon valószínű senkit sem érdekel a hülyesége? :P

Most Reni és Barni épp kicsit veszekednek az ebéd közben. Érdekes mennyire átveszik egymás paraszt stílusát pár nap alatt! :W

Medúza puffog elég rendesen mert beválasztotta Piros a kunte kintét! ;]

[ Szerkesztve ]

(#147) UFO1


UFO1
senior tag

Piros, kinte kunta, Melina, Ákos és Henrik volt az egyik csapat és ők is nyertek 16-10-re. A kis latíno volt a bíró azzal a kevés hanggal ami van neki, volt veszekedés, szabály ismertetés játék közben, de jó volt. :C

Tisztelt szerkesztő sokkal több játék kellene akár 2-3 ilyen 30 perces mert ez összehozza az embereket és nincs idő azon gondolkodni kit utáljanak a semmiért! :K

És erre rájöttek a játékosok is és mondták is mert most a játék után mindenki együtt ül kint a teraszon ami eddig még sosem volt! :R

Barni valami miatt ígért Pirosnak egy masszázs amire ö nem tart igényt ezt közölte is Renivel erre a törpe időzített bomba: „mi ez a masszázs akkor nem alszol mellettem”!! ;]

Szaunázást nyert Pirosék csapata!

(#148) UFO1


UFO1
senior tag

Sajti nagyon nagy arc vagy inkább jó ember elmesélte mennyire szerelmes és hogy ha valaki iránt úgy érezne inkább kisétálna a villából, mert nem akarja elveszíteni a kinti szerelmet aki amúgy ugyanúgy néz ki mint Reni. :R
A legnagyobb esély arra lett volna, hogy Sajti rámegy Renire, ha nem akadnak annyira egymásra Barnival, de ez esélytelen, mert nem veszélyeztetné a kinti kapcsolatát! :R :R

(#149) F34R


F34R
nagyúr

A Nigger sef kb ugyanolyan kamu mint a holland tanar Bibi... indexen talaltam

(#150) UFO1


UFO1
senior tag

Barni a szarási szokásiról beszél a hintában meg hogy miért nem megy el WC-re itt. Meg szeret a szarszagban ülni, de csak a sajátjában. Hát szakadok de bent is mindenki! :D
Utána a dugási szokások a téma Barni, kunta kinte, Henrik, Ricó és Sajti vannak ott. Egyedüli nőként Reni térdel a kanapén nagyokat kuncog néha! :C

Nagyon jó ez a lájv csak fogok így elmenni dolgozni!????? :U :F :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.