Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) antikomcsi válasza LamaCube (#1850) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez Kriszti lesz.

És ő lett.
Lesz pénz pszihomókusra! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1852) LamaCube


LamaCube
addikt

Na ennyit Melináról még veszíteni se tud méltósággal...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1853) antikomcsi válasza LamaCube (#1852) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha jól láttam, még szinte ellökte magától Krisztit, mikor meg akarta ölelni.

(#1854) btf válasza antikomcsi (#1851) üzenetére


btf
aktív tag

Szerintetek lesz nála BB Évi effekt?

Mentálisan nem teljesen stabil. :(

Melcsibabát várja vissza a dohánybolt. :C

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#1855) antikomcsi válasza btf (#1854) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem sok minden lehet, csak pénz nem lesz már jövő ilyenkor.

(#1856) LamaCube válasza antikomcsi (#1853) üzenetére


LamaCube
addikt

Pontosan, egyik évadban se volt ilyen szutyok hozzáállás senkitől. El volt szállva a 3 párbajától. Legrosszabb évad volt minden tekintetben. Vakegérkével biztosan jobb lett volna. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1857) LamaCube válasza btf (#1854) üzenetére


LamaCube
addikt

Biztosan nem, ő gyorsan felszívja a nyereményt. Aztán, ha túléli el lesz a világában.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1858) antikomcsi válasza LamaCube (#1856) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Egyetértek mindenben! Nagyon hiányzott Vakegérke. De szerintem Ő sem tudná másképpen értékelni az évadot, mint Te.

Mindent elmond az is, hogy még a döntőben sem arra szavaztam, akit kedvelek, hanem az ellen, aki jobban ellenszenves.

Kösznöm a beszélgetést mindenkinek, remélem senkit nem haragítottam magamra, nem volt célom!

(#1859) ¤Envy¤ válasza LamaCube (#1856) üzenetére


¤Envy¤
tag

"Vakegérkével biztosan jobb lett volna. :K"

Igeeeen.... Most, hogy így írod, szerintem nekem is ez volt a legnagyobb hiányérzetem. :(

antikomcsi: Melinát te is láttad milyen volt, hiszen pont ezért utáltad. Ha valaki játszik, nem fog magából direkt hasonló karaktert csinálni. Pont ezért bíztam inkább benne, mint a színésznőnkben, mert ez tényleg az a nő volt, aki Melina. Az, hogy taktikázott meg, egyértelmű, és milyen jól tette!

(#1860) LamaCube válasza antikomcsi (#1858) üzenetére


LamaCube
addikt

:R Köszi a topik "vitelét", ha lesz VV12, akkor remélem folytatod, Vakegérke is így szeretné szerintem!
Egyben szerintem mindenki egyetért. Ebben az évadban senki nem érdemelte meg a 36 millát.
Most megnézem még a Belevalót, kíváncsi leszek Melinára, hogy folytatja-e a tajparaszt viselkedést.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1861) Zsadi


Zsadi
őstag

Ez volt itt a 1 hsz-em ebben a topikban:
"Miként lesz a szürke kisegérből "hős"
Na én pont ezt szeretném látni. Nem a Tiktokról, ÉNB, Instaról beválogatott RTL-hez köthető celebhadsereget.
Egyszerű, vicces, kreatív kis "szürke" emberkéket, akik majd szétszedik egymást. :) "
Azon kívül, hogy szétszedték egymást, nem jött be a kívánságom... :( :) Hátha csinálnak egy VV VIP-t, amiről korábban agyaltunk.

(#1862) bence1024


bence1024
tag

Reni jól odapörkölt még azért Melinának.

(#1863) LamaCube válasza bence1024 (#1862) üzenetére


LamaCube
addikt

Teljesen jogosan :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1864) Danex


Danex
addikt

Ennél fosabb évadot, még nem néztem meg a tegnapi adast de a hirfolyam lespoilerezte, Krisztinek nem adtam volna, melinanak se nagyon de akkor már inkább melinának, mert ő legalább csinált is bent valamit, játszott. Kriszti pedig csak fogyatékoskodott, tette magát a kamerának, plusz szerkesztők is őt nyomták, alapból az ENB miatt nem is jekentkezhetne normális világban, ha megnezitek bármelyik feladatnál mindig Krisztit mutatták még ha másról is volt szó vagy ha más beszélt. Az ilyen belterjes rtl karakterek miatt egyszerűen teljesen elmegy az ember kedve a musortol.

(#1865) ¤Envy¤ válasza Danex (#1864) üzenetére


¤Envy¤
tag

Decemberben kezdett feltűnni, de utána Januárban már biztos voltam benne, hogy ő fogja megnyerni. 2022-12-09. 2022-12-25.

Megmondom őszintén, ezek után nekem jelenleg nincs kedvem egy következő évadhoz, így ha lesz is, elgondolkodom azon, hogy nézzem-e. Nekem sem jön be ez a "tele rakom a műsort a szerkesztők ismerőseivel, aztán úgyis az nyer, akit ők akarnak", mert egész évad alatt úgy vágnak, hogy manipuláljanak. A 0-24-es adások miatt teljesen egyértelmű volt, hogy Krisztit tolják, és lám!

Nincs új a nap végén, a média ilyen, ezért is nagy hatalom...

Sokkal, de tényleg sokkal érdekesebb lenne, ha megint teljesen random emberek kerülhetnének be, BESZAVAZÓ SHOW-val...

[ Szerkesztve ]

(#1866) F34R


F34R
nagyúr

RIP.... egyaltalan nem joszivvel hagyom itt a topikot. de talan annyi vigasztal hogy nekem nem kell pszichiater hogy ezt feldolgozzam. :DDD
Dementor RKO, a legnagyobb nemesistol. ;]
Talan egyszer meg lesz egy igazan jo evad ahol jol erezzunk magunkat.
Bye.

(#1867) lowzor válasza ¤Envy¤ (#1865) üzenetére


lowzor
veterán

Lehet, hogy csurran egy kevés nekik is a léből. Ki tudja, hogy a háttérben milyen egyezségek születtek...

(#1868) Danex válasza ¤Envy¤ (#1865) üzenetére


Danex
addikt

Hát inkább a minimum életkort kéne megemelni legalább 24 évre, illetve egy érettségi / szakma sem feltétlen ártana.

Egyszerűn olyan gyenge, kifejletlen jellemek mennek be, hogy több a sírás mint a történés, egyik napról a másikra változnak meg 180fokot és a nagy ego-t egy mondattal szét lehet törni. Az általános igénytelenségről ne is beszéljünk... ilyen szempontból egyedül Melina ágya volt elvetve minden nap, a többieké mint egy disznóól. Krisztinek se véletlenül mondták a fiúk, hogy igénytelen, redva a körme alatt, szanaszét szakadt ruhák (és itt nem az ilyen stilusúra gondolok) pedig jó eséllyel csak kérni kell.

Amúgy az egész évadot Sajti és Barna rontotta el ,hogy felkapták Krisztit mikor még a lehúzott wc papir is visszajött volna ellene. Arra lettem volna kiváncsi, hogy ha Piros kiviszi Barnát, majd utána kiküldik Krisztit, csak ugye pont ebben az időszakban ment a rakjuk magunkra vigyünk ki valakit és szép csendben túlélte.

Úgy általánosságban amúgy rájöhetnének az emberek, hogy az ilyen fogykosokat amint lehet ki kell pakolni már az elején, mert a nagy jellemfejlődést 3 hónap alatt nagyon el tudják adni a nézőknek. Nyilván az lesz nagyobb eséllyel unszimpatikus aki játszik, belemegy a veszekedésekbe, mert indulatból hamarább csinál rosszat az ember. Illetve a benti párkapcsolatosdit is felesleges erőltetni, eddig szerintem kivétel nélkül még csak kiestek miatta, a VV után meg bárki talál magának jobb párt mint egy random benti villalakó.

Jelenleg kb annyi megnyerni a VV-t ,hogy ne legyél tajparaszt, de légy benne a hülyeségben, ne párkapcsolatozz mert emiatt mindig külön lesztek a többiektől vagy a párod miatt viták lesznek és visszaél majd a gyengeségeiddel.

(#1869) ¤Envy¤ válasza Danex (#1868) üzenetére


¤Envy¤
tag

Minden szavaddal egyetértek.

Annyit még hozzátennék, hogy légy nagyon CUKI és lehetőleg sírj minél többet = instant WIN!

Bárcsak akkor már inkább Rico nyert volna. Belőle legalább tényleg mindent láttunk, még a s*gglyukát is.
És bár nem emlegette, de elég rossz anyagi körülmények között élnek... Tőle se sajnáltam volna ennyire ezt a nyerést. Krisztiről hallottam, hogy eleve jómódúak... Tudom, hogy nem ezt kell nézni, de akkor is igaza volt itt sokaknak, Rico legalább tényleg azt adta aki volt, akármekkora paraszt, míg ez a kislány meg kisírta, kiszínészkedte a győzelmét.

(#1870) DrDoktor


DrDoktor
tag

Na ideértem.Hány husbanánt nyelt be a a győztes idén?

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1871) LamaCube válasza ¤Envy¤ (#1869) üzenetére


LamaCube
addikt

"Bárcsak akkor már inkább Rico nyert volna. Belőle legalább tényleg mindent láttunk, még a s*gglyukát is.
És bár nem emlegette, de elég rossz anyagi körülmények között élnek... Tőle se sajnáltam volna ennyire ezt a nyerést. Krisztiről hallottam, hogy eleve jómódúak... Tudom, hogy nem ezt kell nézni, de akkor is igaza volt itt sokaknak, Rico legalább tényleg azt adta aki volt, akármekkora paraszt, míg ez a kislány meg kisírta, kiszínészkedte a győzelmét."

1,5 hónapja ezt szajkózom... ;)

Szerintem Kriszti se a szimpátia, sírás, esetleg színészkedés vagy RTL-es bunda miatt nyert, hanem a két rossz közül a kisebbikre szavaztak az emberek.
Számomra Melina gusztustalanabb volt, mint Rico, mert Rico valószínűleg ilyen. Melina, pedig tolta a taktikáját, ha ezt annak lehet nevezni. Ne felejtsük el, amíg Danival volt folyamatosan csak uszított, utána akik kiálltak mellette azokat szépen hátba szúrta /Ákos, Reni/ Belevalóban tegnap kapta is az ívet Renitől.
Krisztire visszatérve, ha 3 hónapig rudta ezt a szereoet játszani, amit kétlek, akkor meg tényleg megérdemlo, mert valamihez van tehetsége. De szerintem egy mentálisan beteg ember.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1872) rushty válasza ¤Envy¤ (#1869) üzenetére


rushty
senior tag

Megbukott a tudomány... [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#1873) rushty


rushty
senior tag

Origo/888 megemlékezés [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#1874) ¤Envy¤ válasza rushty (#1872) üzenetére


¤Envy¤
tag

EHHEZ tudomány??? Ráadásul ekkora f*s volt az eredmény, hogy felülírta Kriszti nyerése? Ide csak józan paraszti ész kellet, és annyi, hogy ne csak nézzük a műsort, hanem lássuk is!!!
Végig papírforma volt! :W

Meg mi ez már, hogy Lessie milyen népszerű volt végig mindenhol? :DDD
Nem egy műsort néztünk... Barnával SZEMBEN volt csak az, hogy őt megszívassák. Faja írás :D

(#1875) rushty


rushty
senior tag

Bálint Melinája [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#1876) rushty


rushty
senior tag

Merci [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#1877) LamaCube válasza rushty (#1876) üzenetére


LamaCube
addikt

Táncoktató lenne...persze :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1878) rushty


rushty
senior tag

Origo, de többet tudtam meg,.mint más linkről
VV Virág bilincsben [link]

Link nélküli: gyógyszerre ivott és akkor ez van nála :D

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#1879) rushty válasza rushty (#1878) üzenetére


rushty
senior tag

Folyt. (origo)

Revolut meghívó pü-ben

(#1880) LamaCube


LamaCube
addikt

Lassan vagy börtönbe kerül vagy utcára vagy a hullaházba...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1881) antikomcsi válasza LamaCube (#1880) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Sajnos megvan az esélye mindegyik lehetőségnek, ahogy Fanni példája is mutatja. Persze az utolsó kimenetelt senkinek nem kívánnám, hisz szerintem bármivel is foglalkozik azért ezt senki nem érdemli.

Egyébként Virágról, mint bukott sztárról írnak. Mikor volt ő eleve sztár?

Mercit, meg a pucér videók miatt b@aszogatják. És most nem védeni akarom, de kinek, mi köze hozzá? Senkinek nem okozott ezzel kárt, sőt biztos vagyok benne, hogy sokaknak szerzett kéjes pillanatokat. Legalább ezzel, ha már mással nem tud hozzájárulni a társadalmunk jólétéhez.

(#1882) LamaCube válasza antikomcsi (#1881) üzenetére


LamaCube
addikt

Persze én se kívánom, felőlem azt csinálnak, amit akarnak csak ne ártsanak senkinek.
Merci kellemes csalódás volt a Celeb vagyok ments ki innen műsorból, nem fanyalgott a feladatoktól.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1883) antikomcsi válasza LamaCube (#1882) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én is úgy láttaam, hogy empatikus volt a társaival, és mindent megcsinált a tőle telő legjobb módon. Aláírom, hogy nem Merci a legélesebb kés a fiókban, de abban a műsorban szerintem helyt állt.

(#1884) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

(#1885) LamaCube válasza antikomcsi (#1884) üzenetére


LamaCube
addikt

Én is erre gondolok :D , de legalább dolgozik :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1886) Rowon


Rowon
veterán

Ez a minősíthetetlen sz.r még mindig megy a tévében?

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#1887) rushty válasza Rowon (#1886) üzenetére


rushty
senior tag

Puzsér szerint ez még őszinte, vannak ennél hamisabb műsorok. Nagy Ő. :P ( [link] ebben jött fel a hasonlat)

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#1888) Rowon válasza rushty (#1887) üzenetére


Rowon
veterán

Puzsér.... hagyjuk már... Ő beszél hamisságról?

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#1889) rushty válasza Rowon (#1888) üzenetére


rushty
senior tag

A kolléganője csak megfelel neked is [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#1890) Rowon válasza rushty (#1889) üzenetére


Rowon
veterán

:C

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#1891) rushty


rushty
senior tag

VV12 nyáron? [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#1892) rushty válasza rushty (#1891) üzenetére


rushty
senior tag

Link a jelentkezéshez: [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#1893) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Vajon lesz megint 0-24 live?
Már csak úgy lenne értelme.

Létre lehetne hozni akkor a VV12 topicot.
(Én nem élnék vele. :) )

[ Szerkesztve ]

(#1894) rushty válasza ¤Envy¤ (#1893) üzenetére


rushty
senior tag

A második linken írták rtl+

és az RTL+ streaming felületén is közvetíti majd – utóbbin egész nap.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#1895) antikomcsi válasza ¤Envy¤ (#1893) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem ha lesz élő 0-24 az csak addig lesz, amíg nem történik valami érdekes, és akkor vagy technikai hiba következik, vagy átkapcsolnak a villa másik sarkában lévő kamerára, ahol nézhetjük a kaszáspókot a sarokban. És mindez persze az RTL+ legdrágább csomagjában.

#1891 rushty

Magam részéről meglepődnék, ha nyáron kerülne képernyőre, szerintem most még egy hónapokig tartó szereplőválogatás következik, aztán ha minden megvan, akkor leghamarabb ősszel nyitják meg a villa kapuit.

Mindig azt mondtam, hogy már nincs lejebb, ami a szereplőket illeti, de valahogy minden évaddal sikeresen rámcáfoltak. Vajon idén is így lesz ez a játékosokat illetően?

(#1896) rushty válasza antikomcsi (#1895) üzenetére


rushty
senior tag

Nincs már lejjebb. Prolik. 70 alatti iq-val Down-szindrómás, autista, értelmi fogyatékos lenne.

Revolut meghívó pü-ben

(#1897) ¤Envy¤ válasza antikomcsi (#1895) üzenetére


¤Envy¤
tag

Mindig azt vártam, évadról-évadra, hogy na, az új évad végre "jó" lesz.
(Hagyjuk, hogy egy VV mennyire lehet jó, mondjuk 2x sikerült neki, a 4-es és az 5-ös "jók" voltak)
Tényleg egyéniségeket válogatnak, esetleg jön egy beszavazó show...

Már nem várok ilyet.

Újra ők döntenek, újra egy kaptafa lesz mindenki, ribizlik és őket kettyinteni hajlandó pasik.
Jön a fura lány, (vagy most lehet fiú lesz), aki a végén nyerni fog.

Most sem lesz új a nap alatt.
Aztán nem értik, hogy miért nem olyan népszerű a show, mint régen...

Ha megfigyelitek, mindig egy azonos sémára válogatnak, csak nézzétek meg az eddigi szériákat.
Ugyanazok jönnek, még szinte kinézetre(!) is.

Természetesen követni fogom, de már semmit sem várok, mert teljesen felesleges.
Egyedül az az érdekes, ha megint lesz 0-24 live, semmi más.

Szerk: Ha nyáron kerül képernyőre, annak csak egy oka lesz: újra kapnak medencét, és mehetnek a lenge öltözetű női szereplők az egész évad alatt. Egyszerű. :))

[ Szerkesztve ]

(#1898) rushty


rushty
senior tag

[Néhány régi szereplő]

Revolut meghívó pü-ben

(#1899) mephi666 válasza ¤Envy¤ (#1897) üzenetére


mephi666
nagyúr

Aurelio-nak pár hete ért véget a 2éves repeta való világból ...csak elindítottam a videót munka mellett "beszélgetést hallgatni" és pillanatok alatt lepörgött ez a szűk 1.5 óra... mindig irritált ez a figura, de szerintem ez a 2 év jó irányba állította az életét :K őszintének tűntek a megnyilvánulásai is... Stohl után szerintem ő lesz a következő börtönviselt "sztár", akire rá fog ugrani a média, mert nem veszett el teljesen a stílusa, másik oldalról meg megfontoltabb/kulturáltabb lett és tud beszélni :K egy kicsit nekem is szimpatikus lett ezzel a "gondoskodó családapa" képpel, amit mutatott magáról (az meg majd elválik, hogy komolyan gondolta-e, vagy a háziőrizet után elkezdi időszakosan a blikk címlapokat szállítani a botrányaival)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1900) rushty válasza mephi666 (#1899) üzenetére


rushty
senior tag

A viszkissel már triumvirátus. De Fekete Dávid, lagzi lajcsi, Cini akad még pár.

Revolut meghívó pü-ben

(#1901) rushty


rushty
senior tag

Ki, kivel [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#1902) antikomcsi válasza rushty (#1901) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerencsés srác ez az Armand, hogy még időben megszabaduét ettől a nőtől. Így is elpazarolt pár évet, ami alatt minimum a dupláját öregedte szerintem.

(#1903) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Senki nem akar VV12 topicot indítani? :DDD :DD

(#1904) antikomcsi válasza ¤Envy¤ (#1903) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem korai még?

Amúgy ha van rá igény, akkor hétvégén megnyitom a topik kapuit. :DDD

(#1905) rushty válasza antikomcsi (#1904) üzenetére


rushty
senior tag

Május 5. Nyílik a villaajtó

Revolut meghívó pü-ben

(#1906) antikomcsi válasza rushty (#1905) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ja, RTL+ és valami kis összefoglaló este 10-től a Cool-on. Azt nem néztem melyik előfizetés kell hozzá.

(#1907) rushty


rushty
senior tag

VV11-esek [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#1908) ¤Envy¤ válasza rushty (#1905) üzenetére


¤Envy¤
tag

Te jó ég. Ez hamarabb van, mint gondoltam. Ilyen gyorsan lezajlott a kaszting?

Megint ismerősök fognak bemenni... :D :D :D

Tényleg lesz medence, biztos vagyok benne. És így magamutogatás is. :D

[ Szerkesztve ]

(#1909) ¤Envy¤ válasza antikomcsi (#1904) üzenetére


¤Envy¤
tag

Na, megnyitod akkor a topicot? :D
Legyen tiéd a dicsőség! :D

Egyébként azt elfelejtettem írni előbb, hogy nekem kifejezetten tetszik, hogy nyáron lesz, ez most egy üde változás az egészben. Most már csak az egy parányi reményem, hogy érdekes karaktereket látunk, bár ebben alig merek hinni azért, bevallom. :DDD

(#1910) antikomcsi válasza ¤Envy¤ (#1909) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Rendben, nyitok neki egy "dühöngőt". :DDD

A játékosok szerintem ebben a szériában sem a Mensa Club tagjai közül kerülnek ki, valószínűbb, hogy inkább a fiatolok köreiben található különböző karaktereket fogjuk újra viszontlátni a képernyőn. De "alfahím", és "bombanő" bizonyosan lesz, nem véletlen a kezdés időpontja sem, hisz jóidőben több medencés jelenettel tudnak operálni.

(#1911) antikomcsi válasza ¤Envy¤ (#1909) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.