Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) LamaCube válasza antikomcsi (#49) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja idáig nem jutottam csak Bibit néztem meg, mert ismerős volt, de akkor nem így nézett ki. Várható volt, hogy a felhozatal siralmas lesz, de majd kiderül, hogy annak szurkolunk, hogy valaki megnyerje vagy annak, hogy mindenki essen már ki a picsába :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#52) antikomcsi válasza LamaCube (#51) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem is ismerős volt a csaj, aztán mikor mondták, hogy honnét, rögtön be is ugrott, hogy ő lakott a büdös lakókocsiban, és, hogy megsértődött amikor haza kellett mennie a gazdától.

Remélem csak lesz egy-két normális figura is, mert srácokból eddig csak olyan van, akit vertek a suliban, meg azok, akik verték őket.

(#53) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Te jó Isten! Itt van egy kis bibi!
Nem tudom minek szánta ezt a bevonulást, de nem az lett, hanem szánalmas.

(#54) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

A testbeszédéből már látom, hogy Ákos miért öltözik melegnek.

(#55) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Most költözik be az első négy lakó, de ezt a visítást nem tudom megérteni, tolerálni.

(#56) lowzor válasza antikomcsi (#55) üzenetére


lowzor
veterán

Elég gyalázatos a helyzet eddig. :D

(#57) LamaCube


LamaCube
addikt

Én csak holnap délután nézem meg. Érdemes? :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#58) antikomcsi válasza LamaCube (#57) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Van az a sör mennyiség! ;)

(#59) ¤Envy¤ válasza antikomcsi (#55) üzenetére


¤Envy¤
tag

Én meg pont ezt értem meg amúgy, adrenalin azért eléggé játszik ilyenkor, ez nekik most egy nagyon izgalmas és különleges helyzet... Épp ezért egyiket sem ítélem meg most, majd pár hét alatt...

(#60) rushty


rushty
senior tag

Schumacher [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#61) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Tényleg megy a 0-24-es adás amúgy. :)
Az első hónap ingyenes.
Szerintem érdemes ellőni, aztán úgyis el lehet dönteni, hogy kell-e, utána havi 2000 Ft.

Így lényegesen egyszerűbb kiismerni őket amúgy, mint a napi rövid összefoglalóból...
Nekem pl. több monitorom van, játék, netezés mellett simán csak lehet hallgatni is.

(#62) htc07 válasza ¤Envy¤ (#61) üzenetére


htc07
addikt

hol megy?

rettenetes ez az rtl+ app

szerk. megvan, még most is megy a visítás bent :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63) ¤Envy¤ válasza htc07 (#62) üzenetére


¤Envy¤
tag

Meg már mennek a kisebb balhék, hihetetlen. :U :DDD

(#64) UFO1


UFO1
senior tag

Jó lesz ez mikor bejött a néger gyerek a szemüveges srácnak lepergett az élete :D az arckifejezése mindent elárult ez ki fog nyírni – gondolta – lehet rossz műsorba jelentkeztem?

Vannak akik nem láttak még egy VV-t sem a mostani beköltözök közül, hogy ők nem barátkozni jönnek be, de akkor nagyon hamar ki lesznek szavazva. Nem baj majd a stúdióba kifelé le fog esni nekik is! ;]
Így elsőre a Sajti nagy arc meg a Barna is talán. :D

A Puskás még mindig nem tudja melyik rendezvényen van :W nem baj majd 1-2 hónap múlva leesik neki is mint tavaly! Az Anikó (nem az VV2) mint mindig most profi és jó fej, de hát neki ez belülről jön amit nem lehet színitanodába tanulni (ébresztő Petike)! ;]

A bele VV kicsit csalódás a Norbi még mindig inkább ÉNBp. Lali a Vandával semmi gond és meg van a pasi jelöltje Barna személyében! A képi világ viszont nagyon bejön a kis beszúrássokkal/hangeffektekkel, kivéve ez a Marvel -féle Dr Strange multiverzum majmolás nagyon gáz, :Y úgy hogy a kedvenceim a Marvel filmek, sorozatok! :R

#63¤Envy¤
Csak akkor látszik a live stream ha megadod a kártya számot meg hasonlok?

[ Szerkesztve ]

(#65) rushty válasza UFO1 (#64) üzenetére


rushty
senior tag

Muszlim is van?

Revolut meghívó pü-ben

(#66) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Eddig aki ér is valamit, az a Melina, Ákos és Sajti, bár utóbbi ember is kicsit fura, de a többi mellett még ő is arany ember kb....

A csoki éjjel már csókolgatta Bibikét, Barna meg felhúzta Renikét.
Kezdődik.... amire én speciel pont nem lennék kíváncsi, de nyilván ezt kell mutatni. :(

(#67) UFO1 válasza ¤Envy¤ (#66) üzenetére


UFO1
senior tag

Ilyenek mennek már első nap :Y :C mondjuk a kacsaszáj a legjobb csaj eddig a villában!
Gondolom nézed a live-ot. Mikor van adás? :F
Eddig nem reggeltem be nem láttam túl biztonságosnak a kártyás fizetést egy sima weboldalon semmi PayPal, SimplePay vagy hogy átdobna pl. az OTP biztosságos fizetés oldalára! :U
Ahogy olvastam elég szépen leamortizálták a villát pár óra alatt! :D :R

#65rushty
Azt nem tudom de hogy kinte kunte rokona az 100! :D

[ Szerkesztve ]

(#68) ¤Envy¤ válasza UFO1 (#67) üzenetére


¤Envy¤
tag

Mindig reménykedem, hogy az aktuális évad más lesz, de folyton csalódás, ez van.
A kacsaszáj számomra a legundorítóbb "nő" jelenleg odabent, nagyon remélem, hogy az első kiesők között lesz. :(((
És azt is remélem, hogy ezek után csak legalább pár fokkal normálisabb emberek mennek be (hiába úgyis).

Vakegérke annyira hiányzik amúgy. Olyan kíváncsi lennék a véleményeire. :O

(#69) lowzor válasza UFO1 (#64) üzenetére


lowzor
veterán

Barnától nekem hánynom kell. Sajti talán ér valamit, de majd meglátjuk.

(#70) rushty válasza ¤Envy¤ (#66) üzenetére


rushty
senior tag

Két pár szexelt [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#71) UFO1 válasza ¤Envy¤ (#68) üzenetére


UFO1
senior tag

Hát ha összejön a colossal és úgy komolyabbra is fordul és jó fejek lesznek nincs az a néző aki kiszavazná őket. A Moh is ott nézte be az egészet hogy nem szúrta fől Mercy-t pedig akkora rajongó táboruk volt hogy simán megnyerték volna a játékot és nem az agyhalott Vivike :W vitte volna el a lét.

(#72) Andris837


Andris837
senior tag

Kíváncsian várom, hogy hogyan alakul az idei évad. :C Az első éjszakás szex meglepett, nem számítottam rá. Várom az összefoglalót. :D

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#73) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az tetszett eddig a legjobban, mikor VV Láma, azt mondta a beköltözéskor, hogy ő azirt ilyen, mert félvér, ugyanis anyukája magyar, apukja angol. Tőletek kérdezném, hogy a Lordok Házában, vagy csak úgy a britt szigeteken, mennyire őshonosak a színesbőrűek? Ő tényleg azt hiszi, hogy félig angol? Nem kéne kicsit messzebbre visszanyúlni időben? Na mindegy, ha angol, hát angol.

Reggel, délelőtt még ment a Twich-en az élő stream, valaki közvetítette. Ott néztem, hogy már most egymásnak feszültek, Sajti gyereknek dagadtak az erei a nyakán, fején olyan ideg volt benne.

A hálószoba az katasztrófa súlytotta övezet, gyakorlatilag fél nap sem telt el, és mintha hurrikán ment volna át a szobán, irgalmatlan kuleráj volt bent.

Nagyon beválogatták megint a résztvevőket, pedig én is úgy vagyok vele, mint ¤Envy¤, hogy pont ez a része nem érdekelne a dolognak, és tuti ezzel lesz tele a belevaló is. Pedig ha egy szexjelenetet akarok megnézni, arra ott az interneten millió lehetőség. Kár erre rámenni. :(

(#74) ¤Envy¤ válasza antikomcsi (#73) üzenetére


¤Envy¤
tag

jaj, balhé már éjjel is volt. Tuti benne lesz ma az összefoglalóban.
(mielőtt jönne a kérdés, én éjjel fent vagyok, és a 2. monitoromon ment a live is)

Olyan egetrengető probléma volt (amennyire hallottam munka és játék közben), hogy Melina táncolni merte hívni Barnát, és erre Reniék besérültek, merthogy azt a faszit ő nézte ki magának, és hogy merte... (gondolom ezért is ült bele neki gyorsan éjszaka, ő megjelöli, mint az állatok...)
Hihetetlen :(
Teljesen kivagyok a kacsacsőrű fekete csajtól, annnnnnyira ellenszenves.

Ugye? Ki kíváncsi a cuppogásra, őszintén? (Jó, mi nem, de lehet ennyi :( )
Persze nyilván éjjel mást nem mutatnak, mert mindenki a hálóban van, máshol nem történik nagyon semmi... én némítom inkább ilyenkor :(

Ez a 0-24-es adás nagyon jó cucc. Sokkal jobban meg lehet ismerni őket, ha valaki akarja. Bár őszintén, szerintem nekem sok lesz, lehet visszatérek majd a csak napi összefoglalókra. De számít még, kik mennek be, hátha lesz érdekesebb figura, mert ezek itt eddig 90%-ban csak "selejtek".

[ Szerkesztve ]

(#75) LamaCube


LamaCube
addikt

Bepótoltam a tegnapi adást... antikomcsi bevállaltam sör nélkül :DDD
VV. Lamin vagy kicsoda az VV. Csoki kettő. A hangja teljesen ugyanaz. Legjobb beszólása Bibire volt 10 pontos :C . "Ott van az a medúza fejű..." Bibi: kussojjjáááá"
Elsőre Sajti szimpatikus és ennyi. A csajok egyelőre katasztrófák szerintem.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#76) lowzor válasza antikomcsi (#73) üzenetére


lowzor
veterán

Nem azt mondta, hogy az apja afrikai? De lehet, hogy én emlékszem rosszul.

(#77) ¤Envy¤ válasza LamaCube (#75) üzenetére


¤Envy¤
tag

Mégis szétszopkodta a medúza fejét éjjel neki...

Sajti főzött ma, Melina meg pakolgatott a tegnapi buli után még éjjel.
Ők ketten akik háziasak is, nem csak meresztik eddig... :K
Ezek nálam mindig pluszpontok. Ott ülnek, se tv, se pc, se könyv, se semmi, akkor legalább a rendet tarthatnák, idejük lenne rá, mégis ez volt az előző évad rákfenéje is, hogy mindenki csak mocskolt, de takarítani egyik sem akart.

(#78) LamaCube válasza ¤Envy¤ (#77) üzenetére


LamaCube
addikt

Tudod ez az óvoda szint mindig azt bántja az ember, aki tetszik neki! :))
Kell kb. 2 hét, amíg mindegyik elveszti a felvett álarcot, majd akkor kiderül ki milyen. Bár eddig nem sok jóra számítok :N

antikomcsi
"Apukám Gandiai vagy valami hasonló a zászlóját is mutatták"

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#79) UFO1 válasza antikomcsi (#73) üzenetére


UFO1
senior tag

Nem azt mondta, hogy angol csak ott járt iskolába amúgy Gambiai a faterja! (RTL+ 25:35)

[ Szerkesztve ]

(#80) UFO1 válasza ¤Envy¤ (#77) üzenetére


UFO1
senior tag

Egész nap megy a live vagy lekapcsolják mint régen?

(#81) ¤Envy¤ válasza LamaCube (#78) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nincs az a 2 hét, ami nálam megment innen már 1-2 embert. Borzalom. :(

UFO1: Megy szépen 0-24. Persze nyilván van, amikor nem látom, tényleg így van-e, de mások szerint ment délelőtt is. Akadások vannak, meg esetleg pár perc kimaradás, de amúgy meglepően jó a közvetítés. Én főleg erre voltam nagyon kíváncsi, mert ugye x éve folyton megállt, vagy megállították.

A hálóval nem tudok betelni, annyira tetszik, főleg a falak.

[ Szerkesztve ]

(#82) antikomcsi válasza UFO1 (#79) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Igazatok van tényleg azt mondta, gambiai, én meg úgy értettem, angliai. Azt a részt csak hallottam éppen.
Én tévedtem, de így sem lett szimpatikusabb a srác.
Mondjuk az sem segít, hogy a bemutatkozó kisfilmek, inkább lejárató kisfilmek. Az egyik srác is kissé le volt döbbenve, mikor látta a studióban a sajátját.

(#83) F34R


F34R
nagyúr

Udv ujra...
Beleneztem a bekoltozobe, nekem ez mar nem esik jol. szerintem olyan gaz mint az elozo evadok. Konfliktus az mondjuk tuti lesz :D

(#84) Andris837


Andris837
senior tag

Pfuuu gyerekek, vannak bajok :U :F :DDD

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#85) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nézem az összefoglalót és rá kell jöjjek, megint tévedtem!

Minden egyes évad kezdetekor azt hiszem, hogy az előzőt nem lehet alulmúlni!

Erre megint rámcáfoltak!

(#86) lowzor


lowzor
veterán

Ha lesz nézői kiszavazás, én a kacsaszájúra fogok szavazni, hogy essen ki.

(#87) ¤Envy¤ válasza lowzor (#86) üzenetére


¤Envy¤
tag

:R :R :R

(#88) antikomcsi válasza lowzor (#86) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

És ha az megy haza elsőnek, aki a legkevesebb szavazatot kapja, akkor kire szavazol?
Gondolom még meg kell várjuk a maradék beköltözőket. Már elég sokan vannak, akikre biztos nem szavaznék, hát lesz olyan, aki megérdemelné.

(#89) IreN!CuS válasza antikomcsi (#14) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Úgy volt többet nem lépek be az oldalra moderációs hozzáállás miatt (rólam legalább innen ne gyűjtsenek adatokat).
Viszont emlékeztem régről mennyire ment a tèmázás egy egy évad alatt és gondoltam rákeresek hátha ennél is elindult valami erre a nevetés és fejfogás helyett teljesen letörtem.

Bár én nagyon keveset beszéltek vakegèrkèvel, de imádtam az írásait, a kis "mesèit" főleg a régieket (2007-2009). Pár éve sok év gondolkodás, elodázás után gondoltam egyet, privatban ráírtam és megköszöntem neki. Ès milyen jól tettem, mert ha nem tettem volna , nem tudtam volna a tudtára adni, hogy egy egy írása mennyire elnyerte a tetszésemet most még jobban magam alatt lennék.

Nyugodj békében Vakegérke és köszi :R

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#90) lowzor válasza antikomcsi (#88) üzenetére


lowzor
veterán

Egyelőre Sajtira szavaznék akkor.

(#91) Andris837 válasza lowzor (#90) üzenetére


Andris837
senior tag

Sajti jó srácnak tűnik, most előfizettem az “ingyenes” pluszra. A Rico felméri a terepet, egyelőre normális. Többiek kicsit romon vannak. :D Kiváncsi vagyok, hogy mi volt a balhé tárgya… a biszex srác ki volt egy kicsit..

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#92) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem ennek a belevalónak a felét, vagy többet a műsorvezető szövegelése tette ki.
Ez nem belevaló, az így semmirevaló.

(#93) lowzor válasza Andris837 (#91) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem ebből elég ez az esti 45 perc, mert még trashebb kategória, mint az előző évad volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#94) Aksomatic válasza Andris837 (#91) üzenetére


Aksomatic
senior tag

több kamerát lehet nézni? vagy vágva van az is?

(#95) Andris837 válasza Aksomatic (#94) üzenetére


Andris837
senior tag

Ide oda váltogatnak, most nézem ugye először, de szerintem igyekeznek figyelni rá, hogy mindig valami eseményt mutassanak. Majd írom a további tapasztalatokat. ;)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#96) gergo5991 válasza Andris837 (#95) üzenetére


gergo5991
őstag

kár hogy külföldről nem engedi nézni, twitchen streamelték 700+ on nézték, ha annyi előfizetne rtl-re már milliókkal többet keresnének ehelyett: Jogi okokból ez a videó nem tekinthető meg a tartózkodási helyéről.
közben meg a szereplők fele mind "külföldi" magyar

(#98) UFO1


UFO1
senior tag

Sajti első riportszoba: sok a zöld kint a teraszon is nem is fogok ráülni, adásban 10 perccel később ott ül kint a zöld kanapén a többiekkel. :D

Mekkora duma kacsaszáj meg medúza meg az a szőke csaj a hálóban, bejön Barna „akinek asszonya van meg felesége az nem így működik”. Barna tiltakozik erre Lissa (közbe rájöttem az a szőké csaj neve) ez már eldőlt! :C
Barni este az ágyban már nem annyira tiltakozott. Hogy cuppoghatott az a nagy szája a f@rkán! ;]
Nekem a kedvencem lesz kacsaszáj! :R
Pár perccel később kacsaszáj ha azt mondom Barninak hogy ma seggbe akkor seggbe. Hatalmas, imádom a csajt nagyon jót nevettem! :DD

Később már érthetővé vált miért volt az esti lepedő akrobatika, mert Barni elmondta a riportban, hogy Meli az esete. Különben a két nő tök egy kategória külsőre talán a Meli visszafogottsága vonzóbb, mert nem adja annyira hamar oda magát mind kacsaszáj igaz utóbbi sokkal jobb nő szerintem. Meli egy öregasszony hozzá képest! :K

Anikó elköszönése a bejátszó után mindent elmondott az eddig történtekről. :P

Sajtinak mi történt a homlokával (lájvosok) hogy már felszakad kiengedték egy Fradi – Újpestre? :U

Hol van az a nagy nyitó buli alig ment le valami adásban? :F

Eddig ez a legjobb dizájn a hálóban, hogy van esti hangulatvilágítás és nem 6 trillió watt világit mindenki szemébe. Azért jó hogy a szerkesztők rájöttek erre így 2022-ben! ;]

Lefekvés után – mondja Barni a riportban – volt egy kis bújás az ágyban közben kacsaszáj szétcsókolta a gyereket meg mászott rá rendesen! Volt lovaglás meg minden egyéb Reni einstand Barni, végérvényesen lefoglalózta a colost! :D ;]

Nem tudom volt e már ilyen erős kezdés pláne első nap igaz a VV 7 – 8 – 9 kimaradt! :U :F

Már van lájvom nekem is!! :C

[ Szerkesztve ]

(#99) rushty válasza rushty (#70) üzenetére


rushty
senior tag

[link]

Revolut meghívó pü-ben

(#100) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Valami elképesztően szánalmas jelenet zajlik éppen... Valami nem tudom hány oldalas Villa szabályzatot olvastatnak fel velük, de elképesztő, amit leművelnek. Nem tudnak olvasni rendesen, elvihogják, elbeszélgetik, hatvanszor szólnak nekik a kis mikrofon miatt, tényleg semmit nem tudnak komolyan venni és/vagy kicsit is normálisan csinálni. Lehet ezért nem 50 IQ körül kéne válogatni a szereplőket... :(

Éjjel nagyon jó volt az adás, Melina és az új srác beszélgettek mindenféléről a nappaliban, esküszöm, üdítő volt hallgatni őket. Ezek a normális jelenetek egészen biztosan nem kerülnek adásba soha.

UFO1: neked nagyon fura ízlésed van. Szokj hozzá pedig, szerintem a kacsaszáj hamar ki fog esni, konkrétan a legelső párbaján. Kommentekből ítélek, nagyon sokak nem tudják elviselni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.