Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Geri Bátyó válasza ¤Envy¤ (#1400) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Most jött szállítmányom a Szent András sörfőzdétől. A nehézfiúk névre hallgató csomag,amiben a leggyengébb sör 8.5%-os. megiszom kettőt, nekem mindegy! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1402) ¤Envy¤ válasza Geri Bátyó (#1401) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nincs rá ok, teljesen korrekten "uralkodnak".

(#1403) Geri Bátyó válasza ¤Envy¤ (#1402) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Picsába! :O

;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1404) LamaCube


LamaCube
addikt

Jól kicseszett magával Sajti. Remélem mindenki a kettesre szavaz utána meg Barnát kihívottnak :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1405) Geri Bátyó válasza LamaCube (#1404) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mert hogy mi van?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1406) LamaCube válasza Geri Bátyó (#1405) üzenetére


LamaCube
addikt

Sajti kimondta mindenki nevét, hogy kiviszi párbajozni. Erre szavazás indult, hogy mi legyen a büntetése. 1.Ha megnyeri a párbajt ne legyen védett. 2. A nézők döntik el, hogy kivel párbajozzon. 3. Ne kapjon büntetést. Holnap derül ki, hogy mi lesz.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1407) Geri Bátyó válasza LamaCube (#1406) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Rohadtul derogált neki, hogy a lila kendők miatt nem jött össze a taktikája (Bogaras) és ezáltal a lila kendő, erre bepánikolt és létrehozta azt a helyzetet, hogy ne hívhasson ki senkit? :Y Ez tényleg ennyire ostoba? Az várta, hogy majd elveszik a lilákat, vagy mit? Mondjuk én kapásból kizártam volna.

Nehéz a szavazás, mert szerintem ezután már a hesteg majom ellen is simán kiesne, tehát teljesen mindegy, hogy ki ellen megy ki.

szerk: Szavaztam a napi kérdésre, de mivel már leadtam a szavazatom a fantomra, ránéztem. Na, most is elfeledte a rendszer a szavazatomat. Rohadjon meg a rötölö.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1408) ¤Envy¤ válasza Geri Bátyó (#1407) üzenetére


¤Envy¤
tag

Szerintem nullázni akarta, hogy utána kivihessen Danit. ;)

(#1409) Geri Bátyó válasza ¤Envy¤ (#1408) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Danin nincsen lila, a b@szakodás nélkül is kivihette volna, csak mindenki a hesteg majmot várta, de ő Bogarast vitte volna.

szerk: megjött a mai, gyorsan megnézem.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1410) ¤Envy¤ válasza Geri Bátyó (#1409) üzenetére


¤Envy¤
tag

Dani nevét már kimondta, összefoglalóban nem volt benne?

Live-ban igen. Még veregette is rá a vállát, hogy őt meg Ákost kimondta.

(#1411) Geri Bátyó válasza Geri Bátyó (#1409) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tegnap pont láttam live-ban, amior B@szna győzködi Bogarast, hogy Sajti nem azért vitte volna ki, mert gyengének tartja (Az a naív liba meg be is nyalta ezt a full kamut.).
Azt is láttam, amikor B@szna azzal győzködte a saját csapatát, hogy nem kiakadt Sajti kijelentésén, hogy a kendők nem jelentenek semmit, hanem csak színészkedett, hogy a másik bandát megzavarja.
Namármost. Az a f@szhuszár csak addig tud okos lenni, amíg nőket győzköd, akik rá is izgulnak, de amint egyik sem áll fenn, máris teljesen tökéletlen és azt sem tudja, hogy merre az előre. Lebeszélték Sajtival, hogy Bogarast viszi és ezt a lila kendős helyzetet nem tudta feldolgozni és totál beparázott.
Sajti 6 embert hívhatott volna ki, de nem volt köztük a megbeszélt és ezt nem tudta B@szna újratervezni. :DDD Szánalmas.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1412) Geri Bátyó válasza ¤Envy¤ (#1410) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Azt írtad, hogy mindenkit kimondott, akkor nyilván Danit és Ákost is. Én a kimondás előtti állapotról beszéltem, ami őt is összezavarta, mert csak a szája nagy.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1413) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Na, telefonos gebasz. Lenyúlják mások telefonját és amikor B@szna kapja a kérdést, először hazudik, aztán felháborodik. Nagyon remélem, hogy Sjti kiesik, mert akor teljesen szét fog esni és azt az ámokfutást azért megnézném! ;]

Na, egyből utána meg a nagypofájú hesteg majom elkezd nyalizni sajtinak. Ennek sincs semmi kemény a háta közepén. Gyáva féreg ez is. Ezért mondtam, hogy a Sajti - Márió párbaj az kétesélyes.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1414) ¤Envy¤ válasza Geri Bátyó (#1412) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nem, Danit és Ákost még a kiválasztás után nem sokkal kimondta. (direkt?) A többieket elvileg azután, hogy a 2 lány megkapta a lilát. Erre írtam, hogy lehet azt hiszi, ezzel mindenkit kimondott, "törlődik" az egész, és így bárkit kihívhat megint, viheti Danit, hogy ezzel Melinek odaszúrjon.

Sajti - Márió esetén azonnal Sajtira szavazok!!

[ Szerkesztve ]

(#1415) Geri Bátyó válasza ¤Envy¤ (#1414) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Lehet, hogy azt gondolta, de akkor ezzel megerősíti, amit már a 2.-3. hét óta érzek, hogy ő is ostoba, csak a fölényeskdése miatt gondolta mindenki okosabbnak.

Nehéz kiválasztani, hogy melyik rakás szarba lépjen az ember. :DDD Nálam most 3 ember humanoid lény van, akit akár azonnal kirakhatnának: B@szna, Sajti, hesteg majom.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1416) ¤Envy¤ válasza Geri Bátyó (#1415) üzenetére


¤Envy¤
tag

Én Lisszától szeretnék nagyon szabadulni, de esélyem sincs rá... Így menjen akkor a kanja, csak soha többé ne kelljen már a cuppogásukat hallgatni a live-ban! :O

Adom a listád amúgy.
utána meg lehet olvasni, hogy a bent maradtak milyen unalmasak <3

[ Szerkesztve ]

(#1417) Geri Bátyó válasza ¤Envy¤ (#1416) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Attól a cuppogástól nekem is hányhatnékom van, de mondjuk mindkét féltől külön-külön is.

Lesszinek az egyetlen pozitívuma, hogy nincs benne semmi rosszinduklat, de amúgy meg olyan végtelenül buta, hog az már fájdalmas (meg mondjuk rusnya is).

Amennyiben az említett trió kerülne ki, szerintem nem lenne unalmas, mert egyrészt Rico és Lesszi egyből elkezdené produkálni magát, Bogaras meg a fene tudja, hogy mit művelne, de a másik négyes elkezdené egymást felfalni.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1418) gergo5991


gergo5991
őstag

a játékosok amúgy bele gondolnak hogy bent nem egymás között kell taktikázni, hanem úgy viselkedni hogy végső soron ugyis a néző dönt? szerintem eddig még 1nek se esett le hogy nem egymás ellen kell harcolniuk.. ez a mario tegnapelőtti osszefoglalóban mikor melinával beszélget milyen pofákat vág, vicsorog mint egy kutya baszki, nagyon durva mentális baja lehet a csávónak.. a barna meg totál be van szarva melinátol.. de birom ezeket hogy sajti is lebeszéli pár napja a szőkével hogy vigyük ki egymást, mert hogy a szőke már menne is haza de kiváncsi mennyire "erős".. ezek el vannak tévedve? meg mi az hogy egymás között lebeszéljük hogy ki kivel menjen ki? barna a legsunyibb a háttérből terelget mindenkit a párbaj fele csak hogy védje a valagát.. látják hogy a szőke a gyenge erre bele akarják manipulálni egy párbajba minden áron, de szerencsére megkapta a kendőt..
lissza is elég jól "csinálja" vagyis nem csinál semmit, de kb nézőpontba se kerül, mert meghúzza magát akarva vagy akaratlanul, szóval kb párbaj nélkül fog a döntőbe csúszni

eddig a legkorrektebb szerintem dani, melina, lissza még ha olyan is amilyen - hozza ezt a kényes merci stilust..

remélem sajti nem mariót viszi ki, mert ha más ellen menne ki mindkettő, esélyük se lenne, igy meg bent fog maradni még egy jó ideig legalább az 1ik.. ha sajti vagy ha a mario tér vissza ugye védettséget kapnak 1 kiszavazásig.. és akkor lehet egy "értelmes" fog elmenni helyettük..

van egy érzésem ahogy a barna mondta vagy a sajti, hogy ha már akkor egy barátot viszek ki mert az ellen nem lenne harag vagy mi vagy nem lenne szégyen barát ellen vesziteni.. hát akkor remélem viszi a barnát.. de mint irtam fentebb az se jó mert akkor ő is megússza 1 hétig mert simán visszajönne sajti ellen..

(#1419) ¤Envy¤ válasza gergo5991 (#1418) üzenetére


¤Envy¤
tag

Lissza a legrosszindulatúbb nő odabent, csak mondom... Lehet, ha csak az összefoglalót nézed, nem tűnik fel. Na meg azért, mert olyan kislányosan cukika, de velősen ő a legrosszabb a lányok közül.

(#1420) rushty válasza ¤Envy¤ (#1416) üzenetére


rushty
senior tag

Barna >

Revolut meghívó pü-ben

(#1421) bence1024


bence1024
tag

Sajti-Barna párbaj?
Mit szóltok?

(#1422) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Eljött a nap, amikor Barnára kell szavazzak.

Részvétem felétek, tudom ez nektek még nehezebb döntés! :DDD Kit utáltok jobban? :DDD

Amúgy nem értem a nézőket! Minek szavaztak Barnára? Most kap egy lila kendőt és be lesz betonozva egy időre.
Sajtinak sokkal megalázóbb lett volna Dani, Márió, vagy Lesszi ellen kiesni.
Sajti meg egy darab ürülék, ennyit arról, hogy mehet a párbaj hesteggel.

(#1423) lowzor válasza antikomcsi (#1422) üzenetére


lowzor
veterán

Én Sajtira szavazok.

(#1424) antikomcsi válasza lowzor (#1423) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Akkor azért nézd meg, mert megint törlődtek a szavazatok.
Kiírta, hogy már szavaztam, de rá kellet menjek a módosításra, és újra szavazni.

(#1425) lowzor válasza antikomcsi (#1424) üzenetére


lowzor
veterán

Majd a párbaj estéjén szavazok, ha nem felejtem el, akkor már csak nem fog törlődni.
Barnát én már a beköltözése óta iszonyatosan gyűlölöm, Sajti legalább az elején jól kezdett.

(#1426) Berreh válasza antikomcsi (#1422) üzenetére


Berreh
tag

Sziasztok!
Azt hiszem, Sajti nem merte felvállalni, hogy egy gyengének vélt játékos ellen bukjon el, befeküdt a vonat elé. Egyik unszimpatikusabb, mint a másik és nagyon fogom sajnálni, hogy valamelyik is egy hónapig (jobb esetben már csak 3 hétig) erősnek hihesse magát :(

(#1427) antikomcsi válasza lowzor (#1425) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ki tudja, nehogy valamelyik párbajozó fanatikusai egy ddos támadást indítsanak. ;)

Nekem nagyon nem szimpatikus, hogy nem állja a szavát Sajti, és, hogy elvileg egy "barátját" veszélyezteti párbajjal, mikor ott van Márió, akivel lenne oka és Dani, akit nem szívlel, és elmondta a társainak, hogy most jön az, hogy szétrobbantja a párokat, és egyesével kirak mindenkit. Erre Barnát választja.

És megint, itt a tény, amit már sokan mondtak, most sem Barnára szavazok, hanem Sajti ellen, mert én az elejétől fogva egy sunyi sz@rkavarónak tartom.
Egyébként remélem senki nem gondolja, ha Sajtira szavaz és nem lesz ott az exe a párbajon, akkor majd Sajti feladja és hazamegy. Dehogy adja fel, beleröhög az arcunkba és visszasétál lila kendővel, elvégre az a kedvenc színe.

Mondjuk szerintem azzal, hogy Barnát választotta megmenekül a nagyon csúfos vereségtől, de mindenképpen kint marad.ű

#1426 Berreh

Szerintem is ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#1428) gergo5991 válasza bence1024 (#1421) üzenetére


gergo5991
őstag

3hsz-el feljebb megjósoltam :D na jó azért szerintem ez várható volt

(#1429) antikomcsi válasza gergo5991 (#1428) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Egyes csoportokban nézegetem, és az önérzetes hölgyek nagyon utálják Barnát, lehet nem is lesz olyan sima ez a párbaj.

(#1430) lowzor válasza antikomcsi (#1427) üzenetére


lowzor
veterán

Lehet, hogy nincs igazam, de az összefoglalók alapján Barna nekem egy nárcisztikus pszichopatának tűnik. Akkor már inkább a hazug szarkavaró Sajti a kisebbik rossz nekem.

(#1431) antikomcsi válasza lowzor (#1430) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Itt nincs igaza senkinek, ezek szubjektív dolgok, most (megint) mindenki arra szavaz szerintem, akit kevésbé utál.

Nekem Melina egy sunyi, arrogáns boszorkánynak tűnik, mások meg imádják. Ez van.
Ákos is idegesít, valaki meg egyenesen vele nyeretné meg a játékot.

Én már inkább adnám Ricónak a fődíjat, hogy koppanjon a sok öntelt majom.

[ Szerkesztve ]

(#1432) lowzor válasza antikomcsi (#1431) üzenetére


lowzor
veterán

Melináról hasonlóan vélekedek én is. Szegény Danit előre is sajnálom, ha a műsor után is együtt marad vele, mert egy igazi házisárkány fog zsarnokoskodni felette.
Ricoval a Renivel való incidensén kívül nekem sem volt különösebb bajom.

[ Szerkesztve ]

(#1433) Zsadi válasza lowzor (#1432) üzenetére


Zsadi
őstag

:K

(#1434) Peti78


Peti78
őstag

Sajtira szavazok :D Hátha feladja, vagy tovább folytatja a hazudozást és gyilkolják egymást Márióval.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#1435) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Mekkora marhaság volt már a nézők részéről, hogy a lehetséges párbajellenfeleket választották büntetésnek! Nagyon nem gondolták át! Szerintem egyértelmű, hogy a lila kendő elvétele lett volna a logikus, mert ha esetleg visszajönne, legközelebb megint megkaphatta volna a zöldet.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1436) Geri Bátyó válasza Geri Bátyó (#1435) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ahogy haladok a tegnapi adással, egyre biztosabb vagyok benne, hogy Sajti a leggusztustalanabb. B@szna tényleg egy nárcisztikus pszihopata, de arra legalább rá lehet fogni, hogy beteg. Sajti meg csak szimplán gonosz és alattomos.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1437) gergo5991 válasza Geri Bátyó (#1436) üzenetére


gergo5991
őstag

az a idézem renit : "csicska" barna hogy bátoritja ákost meg mindenkit hogy rosszalkodjanak, ő meg kényelmesen üldögél és meg se mer moccani, ilyen ez igazi genyó, kárörvendő, mindenkit bátorit de a saját kezét nem meri bepiszkolni.
Amúgy a 40% barna után hogy jött ki a 28% dani? danival mi a baj a nézőknek? 1etlen normális ember a férfiak közül

(#1438) lowzor válasza Geri Bátyó (#1436) üzenetére


lowzor
veterán

Sajti is beteg, beteges hazudozó.

(#1439) Geri Bátyó válasza gergo5991 (#1437) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem azt mondtam, hogy B@szna nem genyó, de ő legtöbbször nyíltan genyó, Sajti meg legtöbbször suttyomban genyó. Nyilván csak fokozati különbség van.

Arra viszont kíváncsi lennék, hogy a mostani kihívás előtt volt-e valami B terv, hogy végül B@sznára tette a kéket, mert látszólag nem lepődött meg.

lowzor Annak nem feltétlenül van pszichés oka, de amúgy teljesen egyetértek.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1440) LamaCube


LamaCube
addikt

Szerintem Sajti már eldöntötte, hogy mindenképpen kint marad és mivel nem tudja mindenki az igazságot róla, hogy neki bárki ellen reszeltek, így Barnát viszi ki, hogy a többiek szemében Barna erősnek tűnjön. Persze lehet rossz a logikám.
Egyértelműen Sajti ellen szavazok és már azt is eldöntöttem, hogy Ricónak szurkolok. Ő az igazi tajparszt, aki nagyon semmit nem változott, leolt mindenkit. A tegnapi telefon engedélyezéses hozzászólása top 10 volt :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1441) Geri Bátyó válasza LamaCube (#1440) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Pontosan tudjuk, hogy amit Sajti mond, annak nagyjából semmi igazságtartalma nincs, szóval szerintem simán visszajönne a lila kendővel, ha úgy alakulna és hazudna valamit, hogy miért. Igazából pont ez az egyetlen ok, ami miatt el tudnám fogadni, hogy ne ő bukja a párbajt, ha tudnám, hogy tartja a szavát és mindenképpen kint maradna, simán rá szavaznék, hogy mindkét görény menjen a levesbe.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1442) LamaCube válasza Geri Bátyó (#1441) üzenetére


LamaCube
addikt

Mindkettő úgysem eshet ki, bár a nézők döntöttek és Sajti feladná ez esetben a játékot, így 2 ember kuka. Kíváncsi leszek mi lesz :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1443) antikomcsi válasza gergo5991 (#1437) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A nézők nem azért szavaztak Danira, mert bajuk van vele, hanem azért, hogy olyan ellenfelet adjanak Sajtinak, aki ellen megalázó vereséget szenved!
De a nézők 40%-a ezek szerint nagyon együgyű és képtelen gondolkodni. Sajtit és Barnát szinte senki nem szereti, ezért nem lett volna szabad Barnára szavazni. Kint akarják látni, de párbajra küldik, így bármelyik nyeri meg visszamegy lila kendővel és nézhetjük tovább a képét. Most Danit, Krisztát, Máriót, vagy bárkit kellett volna küldeni, aki ellen biztos kiesik Sajti. A következő párbajon mehetett volna Barna. De sajnos a nézők 40%-a is csak egy ösztönlény.

Bocsánat, ha valakit megbántottam.

#1440 LamaCube

Én is Riconak fogok szurkolni. Olyan amilyen, de még így is különb, mint a többi.
És egyébként néha vannak nagyon jó meglátásai, és nagyon jókat tud mondani, a játékról is, illetve "lelki támaszként" is.
Ez jutott idén, vakok közt a félszemű a király.

[ Szerkesztve ]

(#1444) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Enkóron láttam egy csoportképet erről a díszes bagázsról. Régen se a matyó hímzéseket gyűjtötték be, de ami ratyi selejt figura itt megjelent, az nem semmi. :) És még a bugyiárus ex-zsaruról hittük anno azt, hogy a televíziózás legalja. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1445) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Büszkék lehettek Ricora. Nem nagyon néztek live-ot, ugye?
A belem kifordul már tőle.

Pár napja pl. azt ecsetelte, hogy addig tolná le a farkát Meli torkán, hogy fuldokoljon tőle.
És ez csak egy dolog.

NYILVÁN az összefoglalóban semmit nem adnak le abból, mennyire egy alja ember!!

Mélységesen fel vagyok háborodva, hogy ILYEN emberek kaptak bent helyet, mint ez a barna-sajti-rico trio. A főnyeremény közelébe nem lenne szabad őket engedni...

[ Szerkesztve ]

(#1446) Zsadi válasza ¤Envy¤ (#1445) üzenetére


Zsadi
őstag

Barna,Kriszti,Rico,Sajti beszélgettek Melináról ekkor ugye?
Ahhoz képest még finoman fogalmaztad meg, amit mondott. Még az orrát is befogná közben, hogy úgy fuldokoljon...... Beteg állat ez is. :(

(#1447) ¤Envy¤ válasza Zsadi (#1446) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nem tudom pontosan, pár napja már ennek.
De nem tud amúgy olyan napot csinálni, amikor ne akasztana ki valamivel...

A beteg állat rá enyhe kifejezés! :(

(#1448) antikomcsi válasza ¤Envy¤ (#1445) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ezek csak szavak, csak mondja, mert nem túl iskolázott, és ennyi a kultúra nála, de legalább nem egy kétszínű dög.

Én pl. ugyanezt érzem Melinával szemben, csak ő nem nyíltan csinálja, hanem alattomosan a látszatot fenntartva mérgezi bent a levegőt. Egy gusztustalan gennyes kelésnek tartom odabent. Barna legalább átlát a fekete özvegyen, még ha ez sokaknak nem is tetszik idekint.

(#1449) LamaCube válasza ¤Envy¤ (#1445) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem senki nem írt olyat, hogy büszke lenne Ricora vagy bármelyik agyhalottra ott bent. Ugyanolyan bunkó, tajparaszt maradt, mint volt. Sajnos ebben a szériában ez most "erény", míg a többiek csapódnak ide-oda, ahol védve érzik magukat.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1450) antikomcsi válasza LamaCube (#1449) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Így van, suttyóként kezdte, és végig az is maradt, nem forgatta a köpönyegét. Én sem azt mondom, hogy cimboráskodnék vele, de a többiekhez képest neki van a legegyenesebb gerince eddig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.