Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) lowzor válasza UFO1 (#249) üzenetére


lowzor
veterán

Hiába néznék, az alkohol akkor is kihozná belőlük az állatot, ha alapból olyanok. Retardó is jól kezdte a játékot, aztán mikor ivott, előjött a valódi énje. Láma ráadásul alkoholista is.

(#252) Peti78 válasza UFO1 (#236) üzenetére


Peti78
őstag

Szia! Olyan szívesen megnzném a videoidat, de két másodpercenként hármat pufferel. Nem tudod feltenni drivera vagy valahova? :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#253) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Rengeteg és még annál is több vicces jelenet marad ki az összefoglalóból. Csak a balhékra, ordibálásra van kihegyezve sajnos. Pedig tudnak szórakoztatóak lenni, sokszor csak vigyorgok 1-1 elejtett poénos helyzeten. Mert vannak, nem is kevés.És ezeket jó látni, speciel ezekre lennék kíváncsi, de hát... ez nem kontent.

Bibi legalább kétszer lett megtömve Lamin által, a másodiknál (amit mutatott a kamera) a szomszéd ágyon ébren volt Barna, és közben Lisszát ölelgette (ha minden igaz ő volt), és gondolom a hangok miatt oda-oda tekintgettek és nézték kb. ahogy Bibi meglovagolta a takaró alatt Lamináltat. :U A srác utána felkelt az ágyból, lehúzta a kotont és belógatta Barnáék fölé amíg Bibi végül elvette tőle és kvitte. Ez az ember annyira undorító. vagy ő, vagy Bibi a szavazás után szerintem megy haza. Mondjuk meg is érdemlik.

Én nem tudom mi folyik ott, de ez a Barna naaaaagyon durván repül nőről-nőre, azok meg simán hagyják ezt. Szerintem célja mindet megtömni. Nem tudom, vajon Piros megvolt-e neki éjjel, ők eltűntek nagyon sokáig, és semmit nem láttunk belőlük. Gondolom ha igen, belevalóból kiderül.

Engem is nagyon idegesít a kameramozgás az élőben. Éjjel rendszeres már, hogy hiába van fent 1-2 lakó még, és mondjuk beszélgetnek az udvaron, szaunában, rittig a szobában alvó xy-t mutatják, tehát ahol tényleg semmi sem történik...

Ahogy olvasgatok kommenteket fb-n, Lamin fog hazamenni, ha a szavazásnak ez lenne a célja a végén.
És szerintem a helyére megy majd be egy új srác.

[ Szerkesztve ]

(#254) F34R válasza lowzor (#251) üzenetére


F34R
nagyúr

Mondjuk mar latszik az elolt agysejtek szama sajnos :D

(#255) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A drogos, alkoholista, végtelenül primitív véglényt tegyétek ki plz :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#256) rushty válasza Motion_Blur (#255) üzenetére


rushty
senior tag

Pieosnak tátva naradt a szája. :DD

Revolut meghívó pü-ben

(#257) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Csávó egyperc alatt elmondta miért fos a magyar foci

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#258) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Lamin "szelleme" ott maradt ebben a Rico gyerekben :W

Melina bárki ellen visszajön.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#259) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Kiválasztották Melinát párbajra... :W
Remélem Bibit viszi és kint is hagyja.

(#260) lowzor


lowzor
veterán

Az biztos, hogy Barna nem a minőségre megy, hanem a mennyiségre, mert ez az Anita még Reninél is gyengébb eresztés.

(#261) UFO1


UFO1
senior tag

Kiesett már Piros még nem láttam és nem is olvastam bele a fórumba.

Nem tudom ez a videó volt e már? :U
Szerintem nem véletlen miért ment bele a hármasba mert csúfosan leszerepelt volna a kis latino mellett! ;]
Én szívesen bevetem volna mondtuk nem nagyon tudtam volna ki az hazai és ki az idegen igaz, de mert a Reni kicsit húsibb! :B

Ki ez az új gyerek most látom élőben! Megjött az újabb vadészpréda (a zsákmány) Reninek? :C
Remélem rá mozdul és este már lesz nyihaha! ;] :B :K

Jáj moszt látom bent van még a szőkeség! :W
Nagyon nem bírom, de az avatart se! :W

[ Szerkesztve ]

(#262) UFO1


UFO1
senior tag

Nem tudom ki ez a Márió gyerek, de nagy arc így első látásra az élőben!
Le is oltotta a Ricot a hülyeségei miatt! :C
Kellett 2 villalakot választani akivel kettesben beszélgethet viszont nem értem miért Sajtit választotta az egyiknek? :U
Taktikázik?
A másik ha jól hallattam Melina! :U
Na vele jól fogsz járni mert kint várja a szerelme! :B :K
Erről van egy videó majd ma vagy holnap felteszem. :K

(#263) UFO1


UFO1
senior tag

Jó hogy ott van Melina csak a haját dobálja meg 2 percenkén mosolyog nagyon visszafogattan! :U
Tényleg olyan mint egy szobanövény vagy inkább egy tetszetős poszter! :P
Ja most nézem a srácot tök úgy néz ki mint az egyik ÉNB szereplő! :U
Csak talán kicsit alacsonyabb!

Melina lett a kiválasztott? Most látom a kendőt rajta! Az hogy lehet? :U

[ Szerkesztve ]

(#264) UFO1


UFO1
senior tag

Kicsúsztam különben remélem Melina a medúzát viszi aztán repül is az örültje a 3,14csába! :C
Sajnos Sajti épp most beszéli le arról hogy ne azt vigye akivel a legnagyobb konfliktusa van! :W

Mi az Piroskának viszket? Nagyon rá van kattanva a Barnára. Lehet a szépfiú érzi bejött az ellenfele? :P

A másik új gyerek is jó arc lesz itt cica kutya harc vagy ... :D
Szerintem a Reni már ujjazza magát a takaró alatt! ;]
Elvették a képet! :W

[ Szerkesztve ]

(#265) UFO1


UFO1
senior tag

Mekkora szívatás össze kellet pakolni mindenkinek mindenét! Ezek nooooooormááális!ak?

Látom most adták le adásban azt a videót amit ma linkeltem mikor Reni bemondja az édes hármast csak az elejét nem vettem fel mert az nem volt élőben. Vagy lemaradtam volna róla?
Amit leművel Reni mikor észreveszi, hogy a szaunában ott van Piros meg Barni és oda kommandózik hát lefordultam a székről (ezt élőben nem lehetett látni csak mikor beült Reni a szaunába.)
Remélem észreveszik a szerkesztők is hogy ez a nő hihetetlenül vicces ami belülről jön én simán neki adnám a fődíjat a tavalyi Vivike helyett aki csak idióta volt és a Bálint és a Robi hype (hájpolta) fel annyira hogy szinte csak ő róla szólt a beleVV ami szerintem innen a fórumról indult el és ezt olvasták el a szerkesztők, hogy valójában milyen vicces! Aztán megnyerte úgy hogy az ég világon semmit se csinált csak sötét volt mint az éjszaka! ;]

Szóval nincsenek barátai kint se a medúzának hát nem véletlen!
És ugye kibukott miért ilyen mert otthon csak a veszekedést látta. Tehát jól látta már nem tudom ki mondta ezt de ez az általános: amit kapsz azt adsz! Persze leginkább az ilyen gyengeelméjűknél! :W

Valaki elmagyarázza, hogy a Piros mitől hiszi magát annyira nagy királynak, hogy bárkit kivinne és kint is hagyná? :U Kivéve Sajtit!
Az azért komoly hogy a játékosok saját maguknak találnak ki játékot a férfi szépségversenyt mert a szerkesztők töketlenek!!! :W
Utána a színésznőnk avatar Ákosnak milyen műsírást mutatott be egyre jobban szeretem utálom unszimpatikus ez a nő. Aztán a nyugiban is oszkárt neki de így szk-val! Hihetetlen a nő pedig meg szar! :W
Könnyek nélkül nyivákol hát miatta indítsák újra az ÉNB-t mert megérdemli!
Vajon Anikó elhitte neki? :N

Mekkorát röhögtem mikor Barna ecsetelte, hogy mennyire várt már egy idősebb nőt mert az az esete. Ja egy 40+-nak kinéző 27 éves vénlányra. Aztán hajnalban megy át könyörögni Reninek hogy dugjanak. :D
Van róla videó elég vicces vagy inkább szánalmas lesz! :K

Végre játék és a szerkesztők találták ki nagyszerű ez piros pont (amúgy ez lenne a dolguk) erre medúza le kétszínűzi Renit aki csak kihátrált egy a saját igazát sulykoló és ezt másokra rákényszerítő szövetségből. Megint feltehetném nooooooormááális? :W
Azt hinnem szájba veri a Reni mikor közel ment hozzá! ;] :R
Medúza csicska ezt én se tudtam volna jobban kifejezni találó! :C

Melina unalmas szobanövény hát ja, ezt mintha én is írtam volna pedig nem is láttam az adást.

Azért remélem mindenki figyelt rendesen a százalékoknál mert ugye 3. helyen végzett Piroska aki ugye mindenkit kihagyna. Tehát csak tobit (vagy lamantint vagy hogy a rákba híják a gyereket) és medúzát utálják jobban a nézők. Ez pazar akkor csak nem gondolkodok olyan hülyén! A hangjától amúgy is kivagyok mármint Piroskáétól a fejéről nem is beszélve! :Y

Akkor csak nem jó a recsi -féle stílus a villában, ejnye sosem tanulnak ebből! :N
De kár, hogy ezt nem láttam élőben! :W

A kunta is baszna a Renivel érdekes de ki nem, különben van egy videóm mikor ezt beszélik ki Barna is Reni meg mit tudom én ki még! Jövő héten jön a premier!
Megnézzük lamin legszebb pillanatait de miért kétszer. Egyszer is sok volt! :W

Reni hangos szex közben és nyög ez valahonnan ismerős de az titok honnan! :U :B

Közben élőben Reninek mondja Barnika hogy megdöfködjelek majd ha vége a havi mikulásnak. Persze szépen lepattintotta Reni. Látja, hogy az aszexuális Pirosba sose fogja beletolni a (félig) bőrös virslist. :N
Különben ő maga mondta így! Erről lesz videó de csak a jövő héten!!

Hatalmas beszólás volt élőben Anita Barnának jó karakter vagy, de olyan emojis! :C

Sajti megint füzi Renit hogy ő bármikor meg tudná dugni meg stb. Reni meg csak helyesel de szerintem csak nem akarja megbántani mert a végén azt mondja „ez a csávó” sajnos a videót már leállítottam! Erről lesz videó de csak a jövő héten!!
Rico a teraszon Sajtinak: kunta kinte (lamin) végig van, ja mint recsi! :C

Érdekes amióta Melinán rajta a van a zöld elkezdett beszélni! Mi van ezzel? :U :F

Volt egy másik beszélgetés Henrik és Lissa között hogy együtt aludnak de nem akar semmit a lány mert neki a Sajti jön be nagyon, pont azért amiért a Reninek mert hogy elérhetetlen! Erről lesz videó de csak a jövő héten!!

Esti k(o)örkép dugni akar Barni de elcseszte Piros meg kiosztotta erről marad le akinek nincs lájvja!
Erről lesz videó de csak a jövő héten!!
Éjjel 4 kor takarítanak a nappaliban!

#252Peti78
Nekem semmi gond vele nem tudom másnak van e. Nem szívesen csinálnék egy másik Google fiókot ezért tettem fel egy ingyenes tárhelyre. Hol játszod le teflonon mert nekem gépen hibátlan már nem tudom FHD vagy HD-ben tettem fel lehet ez a gond. :U

[ Szerkesztve ]

(#266) F34R válasza UFO1 (#265) üzenetére


F34R
nagyúr

MEGA regen adott 50GB tarhelyet,... oda azert mehetnenek fel dolgok... vagy van hasonlo ilyen nagyobb filemegoszto

(#267) UFO1 válasza F34R (#266) üzenetére


UFO1
senior tag

Nem tudom olyat kerestem ahova nem kell reg. Te se tudod megnézni mert nálam tökéletes a lejátszás.

(#268) ¤Envy¤ válasza UFO1 (#265) üzenetére


¤Envy¤
tag

Szerintem a Reni csak téged érdekel, és itt (talán) mind teszünk rá. Fel se tűnne, ha nem lenne bent, legalább vizuálisan sem bántaná az ember szemét.

Miből gondolod, hogy a szerkesztők majd pont ez a fórumot olvassák?

Nem tudom, hogy Sajti és Piros honnan veszik, hogy a legerősebbek között vannak. De előbbitől már kezd zavarni, hogy állandóan ezt hallom, hogy ő, meg ő, meg ő... Magasról is lehet nagyot esni, láttunk már ilyet...

(#269) F34R válasza UFO1 (#267) üzenetére


F34R
nagyúr

de megtudom.. csak azert gondoltam hogy akkor kesobb is megmaradna.

(#270) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Riconak befellegzett. Ez biztos.
Nagyon durva a srác sajnos, és nem pozitívan. :(

(#271) F34R válasza ¤Envy¤ (#270) üzenetére


F34R
nagyúr

hol lattad mit muvelt?

(#272) ¤Envy¤ válasza F34R (#271) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nálam a live megy nagyon sokat.

Most volt egy vitája megint a lányokkal, és sajnos a lányoknak volt igaza. Undorító egy ember, amit mond és ahogy mondja. Vicces akar lenni, de egy vicces ember nem itt kezdődik. ő erőlködik, undorító dolgokat csinál és nem igazán van tudomása róla, hogy mennyire gáz. Számomra hatalmas csalódás, mert amikor bement, örültem, hogy végre egy poénos ember, de azóta már csak undort érzek, ha épp őt mutatják. Erőlteti, tudod, az a tipikus ember, aki próbál vicces lenni, de kínodban nevetsz.

Nem tudom benne lesz-e az összefoglalóban ez az előbbi vitája Anitával, de ha benne lesz, majd meglátod, leírni sajnos nem igazán tudom már így utólag. Folyton a p*cse körül forog minden, meg a lábfétisén...

(#273) rushty


rushty
senior tag

Van olyan lakó, aki nem cigizik?

Revolut meghívó pü-ben

(#274) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Megmondom őszintén, hogy nagyon meglepődtem, hogy Laminálttaplót tették ki! No nem azért, mert sajnálom, mert egy könnycseppet nem hullajtottam érte, de tényleg meglepett, hogy így bevállalták. Azt hittem egy jelentéktelen kisegeret tesznek ki. Én amúgy Bibre szavaztam végül, de így sem rossz.

Láttam bár bevágást Krisztiről, és tudom szubjektív, de szerintem borzalmasan sovány, nekem nagyon nem jön be. De ez a legkevesebb! Viszont ez a sírós műsorszám, amit előad esetenként, ez elviselhetetlen. Több szituáció is volt amikor ezzel vágta ki magát, és még a másik fél érezte magát kellemetlenül. Lehet érzékeny lány, de ez csak színház szerintem.

Anita egyelőre nem szimpatikus, még keveset láttam, hallottm tőle, de egyelőre úgy érzem túl magas lovon ül.

Piros is vesztett kezdeti szimpátiámból. Még nem írom le, de rajta tartom a szemem, hogy miket művel majd.

A tegnapi két beköltöző közül a wishről rendelt Bálint tűnik normálisabbnak, a másik csávónak a nyihogásától a falra tudtam volna mászni.

Igazából most kezdődik a játék, és sok múlhat azon, kit hív ki a kiválasztott. Van olyan aki ellen 100% visszamegy, úgyhogy kíváncsi leszek a döntésére. Én a helyében gondolkodás nélkül Bibire kötném a kendőt.

És köszönöm szépen a live nézőinek a beszámolókat, és információkat! :R

(#275) Zsadi válasza antikomcsi (#274) üzenetére


Zsadi
őstag

No, előző évadban is volt pár szópoénos kép, úgy néz ki, elkezdték megint gyártani :)

(#276) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Na, erről ennyit... Melina szobanövény, de mikor tök érdekes dolgokról beszél a hálóban, elkapják a képet a nappalira...... :W Mellesleg annyira együttérzek vele. Az a (havi) fájdalom, amit látok rajta, nagyon ismerős... :O

antikomcsi: MINDENBEN egyetértek. Amiket írtál, az összeset ugyanígy látom. :K

[ Szerkesztve ]

(#277) antikomcsi válasza ¤Envy¤ (#276) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ha már nem csak egyedül látjuk így, akkor csak lehet valami igazságunk. :)

Eltelt egy hét és úgy látom, hogy ha lesz egy favoritom akkor az már biztos, hogy ebben a szériában sem egy lány lesz. Nem tudom mi történik a beköltöző lányokkal, és azt sem értem, hogy a szerintem két fogyatékos Zsu, meg Vivi, hogyan nyerhettek?

(#278) gergo5991 válasza antikomcsi (#277) üzenetére


gergo5991
őstag

2db 7órás live fentvan neten (yt) (26,27.-ei), de csak olyan kérje el tőlem a linket aki nem RTL-es és bannoltatja a csába :D
még nem volt időm megnézni

[ Szerkesztve ]

(#279) Peti78 válasza UFO1 (#265) üzenetére


Peti78
őstag

Szia!
ó miattam tényleg ne csinálj másikat.
Gépről nézem, nem tudom mi lehet nálam a baj.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#280) UFO1 válasza ¤Envy¤ (#268) üzenetére


UFO1
senior tag

Nincs azzal semmi gond ha valakinek ez vagy az a játékos tetszik ill. a való életben milyen ember típust keres/választ. Nekem speciel a Reni szimpatikus mert olyan dili csinálja a műsort! Nem kell egyetértenünk semmiben.
Egy biztos az ilyen típusú lányok (latin) mind hasonlóak forr a vérük állandóan pörögnek aki élt vagy jelenleg él hasonló típussal tudja miről beszélek. Természetesen az utcán nem rázzák a popsijukat de ez egy műsor és ő így játszik. Persze sokaknak ez közönségesnek tűnik és e miatt lenézik a hasonló típusú nőket és ennek van alapja is. Nehéz velük, de sose unalmas az élet és a szex ... de ez magánügy és majd elmondja Barni aki állítólag 150 nővel volt már.

Dugna Barna Renivel de elcseszte 1
Dugna Barna Renivel de elcseszte 2

A lényeg aki megtapasztalt már hasonlót soha többet nem akar mást. Ez is ízlés kérdése kinek mi a fontos! Különben nagyon ragaszkodó és mely érzésűek (mindig bújnak mindig ölelnek és csókolnak) amit próbálnak palástolni ha nem ismered közelről. Nekem speciel meg az ismeretségi körömben is sok hasonló kapcsolat van és esküsznek soha többé más nőt!
A legnagyobb baj és térjünk vissza Renire elmondja mi a helyzet mit keres csak nem találja mert mindig rossz helyen keresgél mert a jó pali kell, kigyúrva esetleg sok pénzzel akik meg csak játékszerek nézik őket. A kör bezárult!
Remélhetőleg nem viszik bele a rosszba, mert akkor neki kuka mivel elmondta fel akar költözni a Lissával Pestre a XIII.-ba.
A fentiek kb. a 90%-a teljesen feleslegesen van leírva és senkit sem sem szeretnék meggyőzni semmiről. Ezek csak gondolatok, hogy az előítélet és magamutogatás mögött egy csodálatok lélek is megbújhat! Különben már várom, hogy mikor bukik ez az egész mikor mondja el sírva valóban mi van ott nagyon mélyen legbelül! Ugyan ez volt Mercy-nél is butuska kis csaj volt hatalmas szívvel és lélekkel!
Te is látod az élőt mikor én nézem nagyon sokszor követi a Renit a kamera és bent is azt mondja mindenki ő csinálja a show-t a lányok közül.
Ennek ellenére elfogadom a te nézőpont mindenkinek tetszhet más ezért különbözőek ennyire az emberek!
Az összes fórumot, insta, face stb. bekövetik, mert fontos hogy ki tetszik, mert a reklám akkor jön ha sokan nézik a műsort. Ezt már a VV1-nél is tudtuk igaz akkor 100+ user irt napi szinten. Volt hogy valamit leirtunk és pár nap múlva valózott a műsorban.

#279Peti78
Ott van jobb oldalon a letöltési lehetőség úgy biztos nem fog akadni vagyis remélem! :U
Esetleg valami codec hiányzik a gépről! :F

[ Szerkesztve ]

(#281) UFO1


UFO1
senior tag

Sajti arról beszélt most hogy kétszer volt rajta a piros kendő de kérte hogy vegyétek le mert unta. Ezt látta valaki? :U

Esti k(o)örkép 1
Esti k(o)örkép 2
Esti k(o)örkép 3

Erről marad le akinek nincs lájvja. Barna nem akar Piros mellett aludni mert csak dugni akar a srác. ;]
Piros nagyon penge és mindenkit kivisz és kint hagy. :N
Ja volt egy beszélgetés, hogy Henriknek valami orbitális szerszámja van és ott fürdött Piros mellett aki nem mert odanézni!? :P
27 éves a nő! Erről nincs videó!

Sajnos nem tudok továbbra sem mást írni ki vagyok a piros hangjától. Csak nehogy vele álmodjak oooo még a hideg is kirázott!

Jelenleg avatar és Ákos beszél valami játék kapcsán, hogy miért pontozta le őt! Már baromi unalmas le is veszem a hangot.Pszichológiai percek, de már vagy 2 napja folyamatosan felmerül a kérdés!

[ Szerkesztve ]

(#282) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

A szekunder szégyen fogalma semmi ahhoz képest, amit érzek, miközben a live-ban Rico produkálja magát (egész nap!). Kibírhatatlan lett a csávó. :( Persze a kamera nagyon szereti, mert szó szerint hülyét csinál magából állandóan, és nagyon nem pozitívan értve. :(

(#283) UFO1


UFO1
senior tag

Már fel sem veszem 2 napja Piros azon kattog amit videót feltettem, hogy Barna kérlelte Renit hogy dugjanak és ezt nem mondta el. Piros kb. úgy csinál mintha 10 éve hazásságban élnének a tegnapi beszélgetésről lesz videó. Tegnap este ill. ma hajnalban viszont a Lissa mellett feküdt igaz nem látszott semmi de mintha átölve feküdtek volna. Erről van videó. Nem jött össze 2 csaj megy rá a harmadikra vagy kitudja. Ma erről beszéltek (Piros és Reni) igaz nem volt konkrétan semmi kimondva.

Az új gyerek a Vidal Sassoon frizurás meg egész nap fűzte Melinát este meg ott simizte a haját az ágyban ahol együtt aludtak. Most akkor mi lesz a kinti szerelemmel? Azt a videót majd próbálom feltenni mikor ezt elmondja Melina.

[ Szerkesztve ]

(#284) UFO1


UFO1
senior tag

Az avatar meg magában beszél a szaunában tiszta dilo ott is aludt. Mondjuk mondta, hogy otthon is szokott mivel egyedül él. Fürödni viszont még nem láttam igaz kimaradt pár beleVV.

Ezt a piros kendőt sem értem meg akarják nyeretni a játékot a Pirossal mert most senki sem meri majd kivinni párbajra vagy a táblánál rátenni a jelet!

(#285) UFO1


UFO1
senior tag

Most beszélgettek a nyugiban, hogy kit vigyen ki Melina: Kriszti, Barna a 3-ra nem emlékszem vagy Rico vagy Henrik volt és Piros. Miért nem a medúza? :W Már egy csomó évad lement és sose az volt az erős aki hangos volt bent és mellette a legbunkóbb!

Legújabb hír Barna megint vonzódik a Renihez. ;]
Csak jó (lenne) az a forró punci? :U :B :K

(#286) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Jó volt kora reggel, páran aludtak, de nem mindenki. Sajti horkolt, egyik lány megszólal neki: "Sajtos! Jönnek a fradisták!" :DDD Nem kelt fel. :D

1 hét utáni tapasztalat, hogy nagyon durván máshogy lehet látni dolgokat csak az összefoglalóból. Az a kis fél óra, amit leadnak egy napjukból bár megmutatja a napi ordítást, de rengeteg amúgy szerethető hétköznapi, vicces mozzanat kimarad.

A legdurvább amit egy néző nem tud átélni az a kis mikrokörnyezet, amiben ott bent élnek, és teljesen más nézni, mint megélni. Én pld. Ricotól már 1000% kikészültem volna. És nem tudom mennyit ad vissza ebből az összefoglaló...

(#287) UFO1 válasza ¤Envy¤ (#286) üzenetére


UFO1
senior tag

A bentik meg pont más gondolnak pont most beszéltek a Ricóról (Reni és Henrik) hogy igen bepróbálkozott a nőknél de azért jó gyerek!

Más:
Na erre varjatok gombot ha igaz!

(#288) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Ajaj, van baj, most tudták meg(?), hogy 0-24-ben megy egy stream róluk ;]

(#289) Peti78 válasza UFO1 (#287) üzenetére


Peti78
őstag

Azért az internet sok mindent elbír, bárki írhat bármit. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#290) UFO1


UFO1
senior tag

Erős kezdés után egyre jobbak a vélemények!


Reni is kapott rendesen az elején de mosatásban csak jót! Az elején a szex miatt mert az teljesen más ha pl. a Barna „levarr” 150 nőt az ok, de ha 35 pasival van egy lány az már kurva. Valóban?? :U

Most jöttek rá (mert megkérdezték) hogy 0-24-ben megy a lájv meg hogy van e hang és Reni kivan, hogy látták e a kakilását! ;]
Volt valami játék kitűzőket kaptak de elvették az élőt! :W

Nem tudom ezek látják az insta posztokat vagy csak a követők számát mert pont erről megy a beszéd! :U

[ Szerkesztve ]

(#291) gergo5991


gergo5991
őstag

mostmár engedni nézni külföldröl is, másnál is?

(#292) F34R


F34R
nagyúr

Nekem ez feledtebb szekptikus dolog..... egy kiherelt android is kb tud mindent amit kell, plane nem idot mutatni stb.... az meg hogy insta alkalmazassal akarmit megoszthat szerintem no comment. :D

(#293) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Szerintem követő számokat mutatnak nekik. Így akiknek az nem nő, az lehet aktivizálja magát majd. ;)

A telefonokkal nem egyből instára töltenek, hanem fotóznak, videóznak, azt feltöltik a szerkesztőknek valahova, és a szerkesztők választanak, mi megy ki az adott ember instájára. Legalábbis én így értelmezem ezt az egészet.

UFO1: Sajti képe alatti mocskolódásra mit kellene reagálni? Vagy igaz, vagy nem. vagy szerepet játszik, vagy nem. SEMMI nem derül ki ebből. Simán elhiszem azt is, hogy magát adja bent, de azt is, hogy otthon meg veri az asszonyt... sosem fogjuk megtudni. Csak azt az arcukat látjuk, amit mutatnak...

Viszont elnézve a belinkelt kommenteket, nagyon durva még mindig ennek az országnak a mentális állapota...

(#294) UFO1


UFO1
senior tag

Kis reggeli eszegetés 15:30 körül. Lehet vissza szeretne lopakodni Reni ágyába? ;]

Már átállítottam 2 hónapos törlésre szerintem addigra úgy is tárgytalan lesz a videó aki meg akarja le tudja tölteni!

#293¤Envy¤
Nem tudom nem foglaltam állást, de ha nem igaz mért ír ki valaki ilyet az instára? :U

[ Szerkesztve ]

(#295) F34R


F34R
nagyúr

Ez a Barni egy sexmanias foser... ha nem kap pussyt hamarosan megkattan ;] pattog harom csaj kozott de egyik sem engedi be az oltarra. :DDD

(#296) UFO1


UFO1
senior tag

Most nézem vissza a tegnapi összefoglalót érdekes dolgok történtek.

Henrik lekapta Pirost ezt megleste Barni és Rico. :C

Különben nem értem Sajtit most ahogy látom itt és élőben is (2-3 napon keresztül) azt tolja, hogy minden csaj lefeküdne vele. Közben meg nem csak annyira sulykolja, hogy már igen. Pszichologiai hadviselés. Nem mondom rendes meg minden komolyan meg jól ki van pattintva (már akinek ez fontos) de azért nem egy jóképű gyerek. :N
Érdekes Reni is lefeküdne vele mert jó a teste pedig pár napja még azt mondta nem is jön be neki csak a teste tetszik. Akkor most mi is van? :U

Puskás végre játékban és figyel is és észrevette amit írtam, hogy Reni meglátta az embert Sajtiban és nem csak a szexet kereste és a figyelem a törődés az érzelmi kötödés sokkal fontosabb amit valószínű még sose kapott meg senkitől! :U :B

Már majdnem megsajnáltam bi nem medúzát mert kiesett a hatalmas szerelme. Látszik ennek se volt még soha normális kapcsolata. Kb. mint Fru és recsi mikor azt ecsetelte a csaj, hogy semmi gond azzal ha egy nőt pofánvágnak! :Y

Puskás megint figyel mert ugye medúza egy 5 napos „kapcsolatról” beszél úgy mintha az lett volna a soha vissza nem hozható első látásra szerelem! :W

Azért remélem mindenki észrevette asszony meg ott figyelt a pólóján. Rövid pórázon van a gyerek! :C

Ja várjál már a kunta kinte (de jó hogy többet nem kell leírnom) meg úgy megtömte vagy inkább a medúza úgy meglovagolta paplan nélkül hogy csak úgy porzott! ;]

Játék van influenszer fotózás erre elveszik a képet majd 5 perc múlva adják vissza!

Különben az Anita olyan szövegeket tol be hogy hihetetlen. Szúr mindenkinek inkább hot bitch-nek kellet volna nevezni a kisfilmjében. ;]

Most jön Reni erre leveszik az élőt! :W
Aztán Rico ott szórakozik a fürdőbe és nem tudja felvenni a videót erre kirohan a nyugiba. ;]
Végzett erre összeveszik Ricóval aztán az olasz hülye gyerek bemegy a hálóban ott meg jól kiosztják persze elsősorban megint hot bitch.
Ez a gyerek kb. olyan mint a Lali az ÉNB-ben nem hittem, hogy létezik ilyen együgyű, figyelmetlen ember a valoságban! :(

Vidal Sassoon most már tudom Dávid meg tovább füzi a Melinát.
Ez a hányadék medúza kb. 5 percenkét büfög :W borzalmas, de egyik másik lánynál nem hallani hasonlót!

Olyan teflont adtak be amin videofelvétel közben bekapcsol a képernyőzár. Igy kéne videót felvenni! Noooooooormááális!ak? :W

Különben ahogy megfigyeltem kb. 30 másodperccel későbbi élőt látunk, hogy ha valami gáz van le tudják kapcsolni a közvetítést!

[ Szerkesztve ]

(#297) F34R válasza UFO1 (#296) üzenetére


F34R
nagyúr

hany napos a trial idoszak liveban? :DDD :C

(#298) UFO1


UFO1
senior tag

Piros most arról beszél amit írtam, hogy egy nő miért könnyűvérű ha sok férfival van ha ez fordítva meg vagány dolog. :U

Mondjuk az is lehet, hogy túl gyorsan értem ide és már láttam ezt a műsort két évvel korábban nem véletlen az avatárom meg a nevem! :U

Mindenki viszi a telefonját a riportba Piros sose készül el a videóval!
El is vették a képet!

#297F34R
1 hőnap, de amúgy sem vészes csak 2000Ft/hó így hogy 1 kg kenyér 7-800Ft már! :W

[ Szerkesztve ]

(#299) rushty válasza UFO1 (#296) üzenetére


rushty
senior tag

Le is kapcsolják sokszor mikor olyan van.

Revolut meghívó pü-ben

(#300) UFO1


UFO1
senior tag

Különben nem tudom mi van ha leveszem a hangot és nyitok egy másik oldalt a böngészőben akkor valahogy lelassul vagy megáll az elő és ha visszalépek későbbi időpontot játszik le mint ha telefonon nézem.
Most 10 perc késés van gépen! :P
Lehet bezavar a téridőkapu az udvaron? :U :K

medúza a nyugiban valami megerőszakolást említett amit fel akart venni a szar telefonnal de elvették a képet!

#299rushty
Volt már olyan nem egyszer! Tombolás a nappaliban stb. stb!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.